-------------------
NAPOMENA REDAKCIJE:
Ovaj tekst sadrži sledeće propise:
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA ZA VREME OD 1. DECEMBRA 2005. DO 31. DECEMBRA 2006. GODINE (Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 42 od 11. maja 2007)
REŠENjE O OBJAVLjIVANjU REGISTRA STALNIH VEŠTAKA ZA KOJE SU REŠENjA DONETA U PERIODU OD 25. MARTA 1991. DO 30. APRILA 1994. GODINE O UPISU U REGISTAR ("Sl. glasnik RS", br. 36 od 2. juna 2004)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 4. MAJA 1994. GODINE DO 20. OKTOBRA 1996. GODINE ("Sl. glasnik RS", br. 48/96; 30/01, 74/02, 58/03)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 21. OKTOBRA 1996. GODINE DO 10. FEBRUARA 1998. GODINE ("Sl. glasnik RS", br. 6/98; 30/01)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 10. FEBRUARA 1998. GODINE DO 25. NOVEMBRA 1998. GODINE ("Sl. glasnik RS", br. 52/99; 30/01, 2/02, 102/03)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 26. NOVEMBRA 1998. GODINE DO 31. DECEMBRA 1999. GODINE ("Sl. glasnik RS", br. 6/00, 32/00, 122/04)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA OD 31. DECEMBRA 1999. DO 31. DECEMBRA 2000. GODINE ("Sl. glasnik RS", br. 16/01, 3/02, 54/03, 115/03, 125/03, 12/04)
REŠENjE O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA ("Sl. glasnik SRS", br. 22 od 11. juna 1988)
-------------------

***

Na osnovu člana 20. stav 2. i člana 22. stav 2. Zakona o uslovima za obavljanje poslova veštačenja ("Službeni glasnik Republike Srbije", br. 16/87 i 17/87),
Ministar pravde donosi

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA ZA VREME OD 1. DECEMBRA 2005. DO 31. DECEMBRA 2006. GODINE

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 42 od 11. maja 2007)

I

OKRUŽNI SUD U BEOGRADU

Ekonomsko-finansijska oblast

Albijanić Vladimir (Svetozar)
Uža specijalnost: ekonomska - carine i carinski propisi
Adresa stana: Beograd - Resnik, Jelezovačka 19
Bakić Dragoslav (Milovan)
Adresa stana: Beograd, Kneza Danila 36/1
Vučetić Aleksandra (Sreten)
Adresa stana: Beograd, Pere Segedinca 6
Gobeljić Živojin (Budimir)
Adresa stana: Beograd, dr Ivana Ribara 26/V-16
Despotović Zoran (Bogdan)
Adresa stana: Beograd, Partizanske vode 4/24
Milenković dr Zoran (Ljubomir)
Uža specijalnost: Finansijsko-računovodstvena-fiskalna
Adresa stana: Beograd, Stojana Matića 8
Pavlović dr Vladan (Dragan)
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 24
Drobnjak Zoran (Blagoja)
Adresa stana: Beograd, Krunska 8
Jelić Mariokov Gordana (Jordan)
Adresa stana: Beograd, Ivankovačka 3
Minić Miroslava (Branislav)
Adresa stana: Beograd, Rastka Petrovića 66/4a
Bojičić mr Radivoje (Marko)
Adresa stana: Beograd, Stevana Opačića 26
Vučetić mr Svetislav (Vukadin)
Uža specijalnost: ekonomsko-finansijska, bankarstvo i spoljna trgovina
Adresa stana: Beograd, Višnjička 18
Kostić mr Olga (Stevan)
Adresa stana: Beograd, Đorđa Pantelića 17
Miletić mr Miloš (Ljubisav)
Adresa stana: Beograd, Radnička 50/17
Mihajlović mr Blagoje (Dobrivoje)
Adresa stana: Beograd, Nehruova 107/32
Orlić mr Dušan (Rade)
Adresa stana: Beograd, Repiška 46/24
Ristanović mr Vladimir (Milomir)
Adresa stana: Beograd, Murmanska 9/2
Čikarić mr Milan (Vlastimir)
Adresa stana: Beograd, Đorđa Ognjanovića 8/12
Obradović Miloje (Radisav)
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 73/11
Pavlović Dragan (Vojin)
Adresa stana: Beograd, Aleksinačkih rudara 41/4
Nikolić prof. dr Živan (Vitomir)
Adresa stana: Beograd, 27. marta 36
Raković Vojislav (Dane)
Adresa stana: Beograd, Ustanička 244-A, stan 1110
Tasić Zoran (Stojan)
Adresa stana: Novi Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 119/14
Udovičić-Jovanović Gordana (Nedeljko)
Adresa stana: Beograd, Aljehinova 4/3
Ristivojević Predrag (Sejdan)
Uža specijalnost: spoljno trgovinska - izvoz i uvoz, kompenzacije, reeksport roba i bankarski poslovi vezani za spoljnu trgovinu
Adresa stana: Novi Beograd, III bulevar 26/29
Perduh Sava (Miloš)
Adresa stana: Beograd, Slogina 16
Bucalović Svetozar (Luka)
Uža specijalnost: spoljna trgovina, komercijalni poslovi i knjigovodstvo
Adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 291
Živković Meštrović Olivera (Lazar)
Uža specijalnost: bankarstvo, krediti, zatezne kamate
Adresa stana: Beograd, Marka Čelebonovića 17/9
Gavrić Marica (Stanoje)
Adresa stana: Beograd, Jovana Bjelića 15
Stanković Rašković Ljubica (Milivoje)
Uža specijalnost: osiguranja, plasmani, krediti
Adresa stana: Beograd, Kanarevo brdo 44
Rondović Stana (Stanimir)
Uža specijalnost: utvrđivanje visine potraživanja i obračun kamata
Adresa stana: Beograd, Dušana Petrovića Šaneta 1
Knežević dr Snežana (Pavle)
Uža specijalnost: računovodstveno - finansijska
Adresa stana: Beograd, 27. marta 1
Ilić Divna (Milić)
Uža specijalnost: obračun - kamate, štete, uključujući i rente
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 59/3
Stefanović Rastko (Dušanka)
Adresa stana: Beograd, Zvezdara, Milana Rakića 77

Građevinarstvo

Arsić Dejan (Ljubiša)
Adresa stana: Beograd, Bulevar vojvode Mišića 39A
Bogdanović Ratomir (Bogdan)
Uža specijalnost: objekti visokogradnje i unutrašnjih instalacija, vodovoda i kanalizacije
Adresa stana: Novi Beograd, Generala Mihajla Nedeljkovića 121
Vidojević Aleksandra (Milorad)
Adresa stana: Zemun, Milice Šuvaković 12
Vuković Vesna (Petar)
Adresa stana: Beograd, Miloja Đaka 44/4
Grbić-Staletović Biljana (Živko)
Uža specijalnost: visokogradnja, niskogradnja i hidrogradnja
Adresa stana: Novi Beograd, Tošin bunar 143/9
Stevović dr Svetlana (Momir)
Adresa stana: Beograd, Knjeginje Zorke 9
Dučić Milanka (Vladimir)
Adresa stana: Beograd, Miloša Pocerca 30
Dučić Nenad (Vladimir)
Adresa stana: Beograd, Miloša Pocerca 30
Zlatanović Snežana (Milivoje)
Adresa stana: Beograd, Aleksinačkih rudara 28
Zlatković Stojana (Stanko)
Adresa stana: Beograd, Radnička 40
Ignjatović Maja (Vojislav)
Uža specijalnost: hidrotehnika
Adresa stana: Beograd, Vladimira Tomanovića 6
Jovanović Milorad (Mirko)
Adresa stana: Beograd, Franca Bevka 10
Lužajić Vesna (Đura)
Adresa stana: Mladenovac, Crkvena 29
Marinković Zoran (Dušan)
Adresa stana: Beograd, Višnjićeva 9/17
Marić Gordana (Branko)
Adresa stana: Beograd, Velemajstora Bore Kostića 51/6
Milovanović Miomir (Đorđe)
Adresa stana: Kaluđerica, Malog Radojice 6/a
Mišković Petar-Vojislav (Ivan)
Adresa stana: Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 63/4
Ivanišević mr Nenad (Božidar)
Adresa stana: Beograd, Mladena Stojanovića 9
Jovanović mr Sonja (Milan)
Adresa stana: Beograd, Mileševska 20/II
Cvetković mr Dragoljub (Mihailo)
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 197
Obradović Latinka (Živan)
Adresa stana: Beograd, Krste Sretenovića 10
Pecić Dragica (Slavko)
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 92
Popović Slobodan (Dragoljub)
Adresa stana: Beograd, Knez Danilova 8/21
Rackov Dušan (Nikola)
Adresa stana: Beograd, Kapetana Popovića 5
Ristić Branko (Stojan)
Uža specijalnost: građevinarstvo i protivpožarstvo
Adresa stana: Beograd, Višnjićeva 9
Stajkovac Vladan (Slobodan)
Adresa stana: Beograd, Ljermontova 2
Tasev Stojan (Kosta)
Adresa stana: Kaluđerica, Ratnih vojnih invalida 5-a
Tomašević Marija (Vladimir)
Adresa stana: Lazarevac, Nikole Vujačića 7/10
Trajs Bela (Geza)
Adresa stana: Beograd, dr Ivana Ribara 18b
Ilić Vladislav (Stanislav)
Adresa stana: Beograd, Vojvode Brane 32
Vojinović Đorđe (Dimitrije)
Adresa stana: Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 124/18
Arnautović Milojko (Aleksa)
Adresa stana: Beograd, Kraljevačka 68
Ilić Zvonimir (Milorad)
Adresa stana: Beograd, Kapetana Miloša Žunića 42
Simić Slavica (Živko)
Adresa stana: Lazarevac, Dositeja Obradovića 53
Đikić Jovica (Stanko)
Adresa stana: Lazarevac, Nikole Vujačića 36/1
Ilić Zvonimir (Milorad)
Adresa stana: Beograd, Kapetana Miloša Žunjića 42
Arnautović Milojko (Aleksa)
Adresa stana: Beograd, Kraljevačka 68
Grujović Dragiša (Gvozden)
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 45a/21

Saobraćaj

Vukašinović Miroslav (Tomislav)
Uža specijalnost: saobraćajno tehničko veštačenje i procena štete na vozilima
Adresa stana: Beograd, Momčila Jovanovića 9
Vukosavljević Dobrivoje (Milan)
Uža specijalnost: drumski saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Luja Adamiča 17/5
Đorđević Žarko (Vidojko)
Uža specijalnost: drumski saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Borča, Sonje Marinković 16/7
Janićijević Siniša (Sreten)
Uža specijalnost: saobraćajno tehničko veštačenje
Adresa stana: Beograd, Mokroluška 145g
Mićević Novica (Milenko)
Adresa stana: Beograd, Danila Lekića Španca 17/29
Antić mr Boris (Života)
Adresa stana: Beograd, Paunova 63/26, tel. 011/666-296
Sekulić Bojan (Branka)
Adresa stana: Novi Beograd, Grčka 12 stan 11
Skoko Nataša (Momčilo)
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 23
Trivić Saša (Obrad)
Uža specijalnost: železnički i drumski saobraćaj - procena štete, uviđaji i utvrđivanje okolnosti vezanih za saobraćajne udese
Adresa stana: Beograd, Umka, Dragomira Stanojlovića 54a
Ranković dr Željko (Ljubomir)
Adresa stana: Beograd, Braće Jerković 147

Mašinska tehnika

Basta Predrag (Dušan)
Uža specijalnost: motorna vozila
Adresa stana: Beograd, Radnička 58/13
Glišić Ivan (Slavoljub)
Adresa stana: Beograd, Zmaj Jovina 29
Mitrović dr Zoran (Srbislav)
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 7g/18
Dragutinović Milenko (Čedomir)
Adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 20
Drobnjak mr Predrag (Milija)
Adresa stana: Beograd, Cerska 80
Radosavljević mr Ljubinka (Aleksandar)
Uža specijalnost: industrijska svojina, sertifikacija proizvoda i sistem menadžmenta kvalitetom
Adresa stana: Beograd, Blagoja Parovića 75
Pavlović Slavko (Jelenko)
Uža specijalnost: termotehnika - kriminalistička veštačenja iz oblasti utvrđivanja uzroka požara, eksplozija i opšte trasologije
Adresa stana: Beograd, Braće Jerković 143/24
Soldat prof. dr Drago (Stevo)
Adresa stana: Beograd, Koste Nađa 29/17
Ćulafić Jesenko (Jelenko)
Adresa stana: Beograd, Nova Skojevska 49
Veg dr Aleksandar (Đura)
Adresa stana: Beograd, Novopazarska 43/8
Vukmirica mr Vladimir (Milan)
Uža specijalnost: mašinstvo, elektromehanički i mehanički uređaji
Adresa stana: Beograd, Ilije Garašanina 8/II
Ilić Olivera (Branislav)
Adresa stana: Beograd, Kraljevačka 11
Marković Vasilije (Ivko)
Adresa stana: Beograd, Vojvode Brane 26

Poljoprivreda

Banković Stevan (Predrag)
Uža specijalnost: ratarstvo i povrtarstvo
Adresa stana: Beograd, Braće Srnić 29/VI-23
Đikić Gordana (Milorad)
Adresa stana: Lazarevac, Nikole Vujačića 36
Vuksanović mr Biserka (Milorad)
Adresa stana: Grocka, Bulevar Revolucije 50
Mekić prof. dr Cvijan (Vasilije)
Uža specijalnost: stočarstvo
Adresa stana: Beograd, Uzdinska 27a
Stevanić Dobrivoje (Milorad)
Adresa stana: Beograd, Borča, JNA 22

Elektrotehnika

Janićijević dr Slobodan (Dušan)
Uža specijalnost: telekomunikaciona oprema mernih elektronskih sistema i opreme i vazduhoplovni udes
Adresa stana: Zemun, Josipa Šenera 15/42
Rodić dr Boško (Stevo)
Uža specijalnost: informatika, elektrotehnika i elektronika
Adresa stana: Novi Beograd, Bulevar AVNOJ-a 153a/20
Nešić Lazar (Miodrag)
Uža specijalnost: veštačenje uzroka požara, havarija i eksplozija, kriminalistička veštačenja iz oblasti elektrotehnike i trasologije, veštačenje stanja sijalica posle saobraćajne nezgode
Adresa stana: Beograd, Radovana Simića Cige 19
Odabašić Ilija (Živojin)
Adresa stana: Beograd, Vodovodska 80
Stašić Dragan (Krsta)
Adresa stana: Beograd, Matice srpske 42/5
Trkulja Nenad (Radoslav)
Adresa stana: Beograd, Dragice Končar 29

Šumarstvo

Lazarević Velibor (Branislav)
Adresa stana: Beograd, Višegradska 13
Petrović Nenad (Bogoljub)
Adresa stana: Beograd, Milana Vujaklije 9/6

Geodezija

Vučković mr Milorad (Nikola)
Uža specijalnost: katastar i geodezija u građevinarstvu
Adresa stana: Beograd, Lipa 11/14
Bajat dr Branislav (Jovo)
Adresa stana: Beograd, Španskih boraca 26/8

Medicina

Babić dr Milka (Milorad)
Uža specijalnost: medicinska psihologija - poslovi starateljstva - mlađa punoletna lica, maloletnička delikvencija, bračni i porodični odnosi
Adresa stana: Beograd, Vinogradski venac 14
Vlahović dr Bojana (Milenko)
Uža specijalnost: medicinska psihologija - procena ličnosti počinioca krivičnih dela, emocionalne zrelosti i motivacije, poslovi starateljstva - mlađa punoletna lica, maloletnička delikvencija, bračni i porodični odnosi i utvrđivanje psihofizičkih stanja relevantnih za radnu i poslovnu sposobnost
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 50
Terzić doc. dr Milan (Milosav)
Uža specijalnost: ginekologija i akušerstvo
Adresa stana: Beograd, Starine Novaka 1/6
Adam dr Jelena (Aleksandar)
Uža specijalnost: opšta i vaskularna hirurgija
Adresa stana: Beograd, Rastka Petrovića 58
Bajović dr Stevan (Milun)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Lazarevac, Zagorke Dragović 1b
Baljošević dr Ivan (Stevan)
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Novi Beograd, Tošin bunar 69/25
Brenjo dr Trifko (Vojin)
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Beograd, Jablanička 51/8
Vesanović dr Svetlana (Miroslav)
Uža specijalnost: plastična i rekonstruktivna hirurgija
Adresa stana: Beograd, Graničarska 6
Dedić dr Gordana (Jovan)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 100/44
Dragićević dr Dragan (Dobrivoj)
Uža specijalnost: oftalmologija
Adresa stana: Beograd, Braće Srnića 53/14
Jakšić dr Vesna (Živojin)
Uža specijalnost: oftalmologija
Adresa stana: Beograd, Milentija Popovića 14/15
Kajević dr Dika (Amir)
Uža specijalnost: hirurško ortopedska
Adresa stana: Beograd, Medakovićeva 86
Kerkez dr Mirko (Drago)
Uža specijalnost: opšta hirurgija i traumatologija
Adresa stana: Beograd, Sarajevska 38
Kruščić dr Olivera (Živko)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Zaplanjska 46
Lozo dr Nebojša (Svetozar)
Uža specijalnost: ortopedija, ortopedska hirurgija i traumatologija
Adresa stana: Beograd, Marijane Gregoran 75
Lozo dr Radmila (Ranko)
Uža specijalnost: opšta hirurgija
Adresa stana: Beograd, Admirala Geprata 8A/3
Lješević dr Biljana (Todor)
Uža specijalnost: neurologija - fizikalna medicina i rehabilitacija
Adresa stana: Beograd, Vlašićka 3/3
Mišković dr Svetislav (Radonja)
Uža specijalnost: sudska (forenzička) psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Glasinačka 9
Pavlović dr Dušan (Nikola)
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Beograd, Cvijićeva 128/II
Pavun dr Siniša (Stjepan)
Uža specijalnost: psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Aljehinova 1/9
Rakočević-Hrnjak dr Aleksandra (Tomislav)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Beograd, Deset avijatičara 1
Stanković dr Milena (Živojin)
Uža specijalnost: psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 65/3
Krivokapić mr sci. med. Svetlana (Slobodan)
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Mladenovac, Kosmajskih odreda 58
Bućan prim. dr Vesna (Miloš)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Španskih boraca 65
Đorđević prim. dr Dragana (Živadin)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Mladenovac, Uroša Predića 4
Mandić prim. dr Bojan (Dušan)
Uža specijalnost: maksilofacijalna hirurgija i akupunktura
Adresa stana: Beograd, Tadeuša Košćuška 54
Nestorović prim. dr Dimitrije (Dragiša)
Uža specijalnost: traumatologija
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina 51/53
Ignjatović Jovanović dr Gordana (Milutin)
Uža specijalnost: psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Cerska 109
Kovinić dr Zorana (Dragan)
Uža specijalnost: dermatovenerologija
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 2b
Janković dr Slavko (Milivoje)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 10b
Vukašinović dr Milorad (Slobodan)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Risanska 9

Ostale oblasti

Bogdanović Dušan (Borislav)
Oblast veštačenja: informatika
Adresa stana: Beograd, Vojvode Bogdana 34
Grdović Tomislav (Frane)
Oblast veštačenja: intelektualne svojine (patenti, žigovi, industrijski dizajn, geografske oznake porekla, autorska i srodna prava)
Adresa stana: Beograd, Vase Čarapića 22
Šunjka dr Stojan (Ostoja)
Oblast veštačenja: procene vrednosti tehnološke, proizvodne i neproizvodne opreme
Adresa stana: Beograd, Bulevar oslobođenja 150
Dragović Rade (Spasoje)
Oblast veštačenja: informaciona tehnologija
Adresa stana: Beograd, Dragoslava Srejovića 8
Kostova Suzana (Mihailo)
Oblast veštačenja: pedagogija
Adresa stana: Beograd, Kijevska 10/27
Ljubisavljević Blagoje (Stojadin)
Oblast veštačenja: tajnost podataka i dokumenata u krivičnim delima odavanja državne, vojne i službene tajne, odnosno špijunaže
Adresa stana: Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 177/16
Pejčinović Vesna (Petar)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Beograd, Mrakovička 54/3
Radomirović Aleksandar (Milorad)
Oblast veštačenja: kriminalističko tehnička veštačenja, balistika, trasologija
Adresa stana: Beograd, Komovska 29/5
Radulović Dragoslava (Petar)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Beograd, Vukasovićeva 82
Ružičić Katarina (Miloš)
Oblast veštačenja: informatika
Adresa stana: Beograd, Dimitrija Tucovića 24A/3
Cijetić Mihajlo (Marko)
Oblast veštačenja: eksplozivi, eksplozivne naprave i eksplodirana i neeksplodirana ubojna sredstva, izvođenje raketnih i avio udara
Adresa stana: Beograd, Veljka Lukića Kurjaka 1
Milović Slobodan (Mirko)
Oblast veštačenja: grafička tehnologija
Adresa stana: Beograd, Gročanska 46
Stojković dr Mile (Dobrivoje)
Oblast veštačenja: rukovođenje, komandovanje, organizacija i funkcionisanje Vojske i sistema odbrane Republike Srbije
Adresa veštačenja: Beograd, Sinđelićeva 23
Jovanović Ivan (Mladen)
Oblast veštačenja: rukopisa, potpisa, otisaka pisaćih mašina i pečata, utvrđivanje autentičnosti dokumenata
Adresa stana: Beograd, Hajduk Veljkov venac 12
Višnjić Milutin (Luka)
Oblast veštačenja: balistika i identifikacija tragova od oruđa i alata
Adresa stana: Beograd, Vidikovački venac 35/26

II

OKRUŽNI SUD U VALjEVU

Ekonomsko-finansijska oblast

Ilić-Stanić Milena (Živojin)
Adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 108
Janković Nada (Vojislav)
Adresa stana: Valjevo, Sinđelićeva 11/II

Građevinarstvo

Krstivojević Nenad (Radenko)
Adresa stana: Valjevo, Mike Pavlovića 2
Mazić Branko (Ilija)
Adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 121
Milić Miroslav (Selimir)
Adresa stana: Valjevo, Peti puk 21/4
Ranković Momir (Miloš)
Adresa stana: Mionica, selo Mionica
Pirgić Mile (Milorad)
Adresa stana: Valjevo, Vojvode Mišića 10

Saobraćaj

Dragan Pucarević (Života)
Adresa stana: Valjevo, Čačanska 3

Medicina

Srećković dr Vladimir (Miroslav)
Uža specijalnost: ortopedija
Adresa stana: Valjevo, Vlade Danilovića 39

Poljoprivreda

Nikolić mr Miloš (Vojislav)
Uža specijalnost: prehrambena tehnologija
Adresa stana: Valjevo, Zeke Buljubaše 15

III

OKRUŽNI SUD U VRANjU

Ekonomsko - finansijska oblast

Sulejmani Nagib (Ćani)
Adresa stana: Preševo, selo Žujince
Kostić Stojadin (Branko)
Adresa stana: Vranje, Đure Đakovića 15

Poljoprivreda

Milošević Mile (Danče)
Adresa stana: Vranje, Prvoboraca 11
Stanojković Slavica (Todor)
Adresa stana: Vranje, Svetozara Markovića 3
Ademi Ljutvi (Abdula)
Adresa stana: Preševo, Gnjilanska b.b.

Mašinstvo

Janjić Zoran (Sreten)
Adresa stana: Vranje, Užička 10

IV

OKRUŽNI SUD U ZAJEČARU

Ekonomsko - finansijska oblast

Portić Čedomir (Marko)
Adresa stana: Bor, Save Kovačevića 5/6
Mančić Svetlana (Mile)
Adresa stana: Knjaževac, Svetozara Markovića 9a/10

Građevinarstvo

Vasilijević Brankica (Branislav)
Adresa stana: Knjaževac, Đure Horvatovića 21
Ćirković Đorđe (Jordan)
Adresa stana: Knjaževac, 9. brigade 23/18
Veljković Milomir (Tihomir)
Adresa stana: Bor, Timočke divizije 18/14
Kocić Boža (Miodrag)
Adresa stana: Zaječar, Požarevačka D4/7

Mašinska tehnika

Mihajlović Bratislav (Nikola)
Adresa stana: Zaječar, Nikole Pašića 237
Pajić Gradimir (Tomislav)
Uža specijalnost: mašinstvo, procesna oprema, transportni uređaji na građevinskim i rudarskim mašinama
Adresa stana: Bor, Dobrivoja Radosavljevića Bobija 52

Poljoprivreda

Martinović Mirjana (Dušan)
Adresa stana: Bor, Nikole Pašića 27/4
Dželatović Slavica (Nastas)
Adresa stana: Zaječar, Kursulina 3/18
Tanikić Svetlana (Branislav)
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 81/16

Saobraćaj

Šumarac Dragan (Staniša)
Adresa stana: Bor, Save Kovačevića 13/6

Medicina

Jelenković dr Zoran (Miodrag)
Oblast veštačenja: urologija
Adresa stana: Zaječar, Karadžićeva 2/I-18
Petković dr Biserka (Milivoje)
Oblast veštačenja: medicina rada
Adresa stana: Zaječar, Nikole Pašića 83/A

Ostale oblasti

Aleksić Miodrag (Petar)
Oblast veštačenja: bezbednost i zdravlje na radu
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 109/16
Janošević Svetlana (Nenad)
Oblast veštačenja: šumarstvo
Adresa stana: Bor, Brestovac, Prvomajska 11

V

OKRUŽNI SUD U ZRENjANINU

Ekonomsko-finansijska oblast

Đurišić Vesna (Aleksandar)
Uža specijalnost: finansijsko-knjigovodstvena
Adresa stana: Zrenjanin, Zelengorska 41
Malušić Ankica (Đuro)
Adresa stana: Zrenjanin, Lovačka 2

Građevinarstvo

Bogojević Vera (Jovo)
Adresa stana: Kikinda, Nikole Francuskog 34
Zakić Stevan (Pavle)
Adresa stana: Zrenjanin, Zmaj Jovina 29
Maćoš Sava (Mita)
Uža specijalnost: stambeno-komunalna
Adresa stana: Kikinda, Mikronaselje blok I, lamela 2/2
Rackov Slobodan (Dejan)
Adresa stana: Zrenjanin, Nikole Tesle 32

Mašinska tehnika

Tul Robert (Paul)
Uža specijalnost: utvrđivanje visine materijalne štete na vozilima kao i na proizvodnim mašinama u pogonima
Adresa stana: Zrenjanin, DžIII vojvođanske brigade 75

Saobraćaj

Ivetić Milan (Simo)
Adresa stana: Kikinda, Marije Bursać 13

Medicina

Dautović-Tul dr Milica (Milan)
Oblast veštačenja: pneumoftiziologija
Adresa stana: Zrenjanin, DžIII vojvođanske brigade 75

Ostale oblasti

Varadinac mr Svetlana (Milorad)
Oblast veštačenja: informatika
Adresa stana: Zrenjanin, Niška 37

VI

OKRUŽNI SUD U JAGODINI

Ekonomsko-finansijska oblast

Anđelković Dragan (Dušan)
Adresa stana: Jagodina, ul. 173 br. 24/4
Zdravković Stanislav (Marko)
Uža specijalnost: finansijska
Adresa stana: Jagodina, Podgorička A2/13
Ivković Lidija (Svetomir)
Adresa stana: Jagodina, Branka Radičevića 24
Mihajlović Snežana (Miomir)
Adresa stana: Paraćin, Braće Micića 8
Nikolić Ružica (Bogoljub)
Adresa stana: Jagodina, Banjička 1
Perić Milan (Milorad)
Adresa stana: Jagodina, 29. novembra 27
Raičić Milan (Ivan)
Uža specijalnost: ekonomsko-finansijska, fiskalna politika
Adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića S-4/16
Vučković Nebojša (Miroslav)
Uža specijalnost: obračun zarada, kamata i utvrđivanje visine potraživanja i obaveza privrednih subjekata
Adresa stana: Senje, Ćuprija

Građevinarstvo

Antonijević Zoran (Radomir)
Adresa stana: Ćuprija, Mijatovac
Janković Svetlana (Aleksandar)
Adresa stana: Paraćin, Mihajla Pupina 2/11

Saobraćaj

Zdravković Saša (Radiša)
Adresa stana: Ćuprija, Živote Stanisavljevića 12
Milojković Vladan (Ljubiša)
Adresa stana: Jagodina, Slavke Đurđević B5-2/22
Carević mr Zvonko (Milivoje)
Uža specijalnost: Oblast poštanskog i telekomunikacionog saobraćaja
Adresa stana: Paraćin, Bore Petrovića 2/5
Tomić Dejan (Miodrag)
Adresa stana: Jagodina, Rakitovo

Mašinska tehnika

Stanković Aleksandar (Toma)
Adresa stana: Paraćin, Bore Petrovića 50

Šumarstvo

Konjević Nebojša (Čedo)
Adresa stana: Ćuprija, Kneza Mihajla 69

Poljoprivreda

Anđelković Zoran (Dragomir)
Adresa stana: Svilajnac, Miloša Obilića 12

Medicina

Jeremić dr Sofka (Risto)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Jagodina, Bistrička E 21/20
Petković dr Darko (Milan)
Uža specijalnost: sudska medicina
Adresa stana: Ćuprija, Kneza Miloša 105
Petrović dr Miroslav (Milovan)
Uža specijalnost: neurologija
Adresa stana: Paraćin, Vidovdanska 3/5

Elektrotehnika

Mladenović mr Vladimir (Milan)
Uža specijalnost: računarske opreme, računarski sistemi, telekomunikacione opreme i sistemi, operativni sistemi i aplikativni softveri
Adresa stana: Paraćin, Dimitrija Marjanovića 43

VII

OKRUŽNI SUD U KRAGUJEVCU

Ekonomsko-finansijska oblast

Andrijević Milica (Ljubinko)
Adresa stana: Kragujevac, Stojana Novakovića 8
Radojević Milan (Mihajlo)
Adresa stana: Kragujevac, Milana Ilića Čiče 16
Stipković Ivica (Tomislav)
Uža specijalnost: ekonomsko-finansijska, računovodstvo
Adresa stana: Kragujevac, Crveni krst 8/10
Janković Jasmina (Milun)
Adresa stana: Kragujevac, Svetozara Markovića 97/31

Građevinarstvo

Sremčević Radoslav (Slavko)
Adresa stana: Kragujevac, Vladimira Rolovića 17/7

Geodezija

Jovanović Zoran (Dobrivoje)
Uža specijalnost: građevinarstvo-geodezija
Adresa stana: Kragujevac, Miodraga Stefanovića 45

Šumarstvo

Bugarčić Milisav (Mirko)
Adresa stana: Kragujevac, Slovačkih pobunjenika 9/I-26

Saobraćaj

Milovančević Stevan (Radoslav)
Uža specijalnost: saobraćajno tehničko veštačenje saobraćajnih nezgoda i procena materijalne štete na vozilima
Adresa stana: Topola, Bul. Vožda Karađorđa b.b.

Medicina

Damnjanović dr Miroslav (Dragoslav)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Aranđelovac, Slobodana Penezića 38/20

VIII

OKRUŽNI SUD U KRALjEVU

Ekonomsko-finansijska oblast

Milosavljević Slaviša (Miroljub)
Uža specijalnost: obračun kamate, štete, uključujući i rente
Adresa stana: Kraljevo, Nas. Crveni krst 68
Tasić Milorad (Velimir)
Uža specijalnost: komercijalni poslovi
Adresa stana: Kraljevo, Dragoslava Bogavca 12

Građevinarstvo

Stanković Momir (Momčilo)
Adresa stana: Kraljevo, Karađorđeva 171
Ćirić Gordana (Vladimir)
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Darinke Čavdarević 26
Mandić Leposava (Savo)
Adresa stana: Raška, 22. decembar 3/16

Saobraćaj

Nikolajević Miloš (Radmilo)
Adresa stana: Kraljevo, Zeke Nikolajevića 16

Poljoprivreda

Ilić Predrag (Vojislav)
Adresa stana: Kraljevo, Dr Zore Ilić-Obradović 25/4
Kovinić Željko (Milan)
Adresa stana: Kraljevo, Lasac

Mašinska tehnika

Savković dr Mile (Milenko)
Adresa stana: Kraljevo, Žiča 397

IDž

OKRUŽNI SUD U KRUŠEVCU

Građevinarstvo

Vasić Miroljub (Miodrag)
Adresa stana: Kruševac, Rasinski udarni bataljon 16/8
Živković Zoran (Dragoljub)
Uža specijalnost: visokogradnja
Adresa stana: Kruševac, Aljendeova 2/4
Jablanović Vera (Milisav)
Adresa stana: Kruševac, Nemanjina 18
Maksimović Mirjana (Milan)
Adresa stana: Trstenik, Knjeginje Milice 4/6
Paunović Smiljeva (Vitomir)
Adresa stana: Trstenik, Živadina Apostolovića 10A

Poljoprivreda

Biberdžić prof. dr Milan (Obrad)
Adresa stana: Kruševac, Blagoja Parovića 1
Vukojević Rade (Dragoljub)
Uža specijalnost: agroekonomija
Adresa stana: Rataje
Stanojević Milivoje (Predrag)
Adresa stana: Trstenik, Medveđa

Saobraćaj

Petrović Bratislav (Ratko)
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode
Adresa stana: Kruševac, Štitare

Medicina

Pešić dr Mirjana (Miodrag)
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Kruševac, Veljka Patronogića 6

Šumarstvo

Stojadinović Dragan (Mihajlo)
Uža specijalnost: drvna industrija
Adresa stana: Kruševac, Cerska 8

Ostale oblasti

Bićanin Bojana (Blagoje)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Kruševac, Čolak Antina 44/17

OKRUŽNI SUD U LESKOVCU

Ekonomsko-finansijska oblast

Marković Nikola (Ilija)
Uža specijalnost: bankarstvo, osiguranje i spoljna trgovina
Adresa stana: Leskovac, Ljutice Bogdana 35
Miletić Milisav (Stanko)
Adresa stana: Medveđa, Jablanička 63
Stevanović Ljubiša (Radomir)
Uža specijalnost: javne finansije - javni prihodi (porezi, doprinosi)
Adresa stana: Leskovac, Cara Lazara 16/40
Tričković Ankica (Obrad)
Adresa stana: Vlasotince, Branislava Nušića 31
Dinčić Zoran (Božidar)
Uža specijalnost: agromenadžment
Adresa stana: Božidara Dinčića 5
Tašković Aleksandar (Jovan)
Uža specijalnost: obračun zateznih kamata
Adresa stana: Leskovac, Bulevar oslobođenja 79/5
Stanisavljević Bratislav (Živojin)
Adresa stana: Leskovac, Njegoševa 71a
Stojanović Dragoslav (Borivoje)
Uža specijalnost: obračun zarada, naknada zarade i drugih primanja zaposlenih iz radnog odnosa, poreza na zarade i doprinosa za socijalno osiguranje
Adresa stana: Leskovac, Veliko Trnjane

Građevinarstvo

Dodić Granica (Petar)
Adresa stana: Lebane, Cara Dušana 81/13
Pečenković Jovan (Nikola)
Uža specijalnost: procena vrednosti nekretnina
Adresa stana: Vlasotince, Ratka Pavlovića 25a
Todorović Vlasta (Jovanča)
Adresa stana: Vlasotince, Đure Jakšića 24
Cvetković Đoka (Vojislav)
Adresa stana: Lebane, Cara Dušana S/4-12

Elektrotehnika

Mitrović Nenad (Ljubiša)
Uža specijalnost: elektroenergetika
Adresa stana: Jarsenovo b.b.

Poljoprivreda

Zdravković Predrag (Borivoje)
Adresa stana: Leskovac, Maksima Đurovića 8
Mitić Slaviša (Slobodan)
Adresa stana: Lebane, Cara Dušana 40

Medicina

Jovanović dr Bojan (Živojin)
Uža specijalnost: ortopedija - tehnika lečenja oboljenja i povreda
Adresa stana: Leskovac, Radnička 1A/III
Pejić dr Vojislav (Vladimir)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Leskovac, Jelene Kostić 4
Trajković dr Milan (Tomislav)
Uža specijalnost: psihijatrija
Adresa stana: Lebane, Cara Dušana 45/3

Ostale oblasti

Stojković Trajković Dušanka (Dragomir)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Leskovac, Masarikov trg 36

DžI

OKRUŽNI SUD U NIŠU

Ekonomsko-finansijska oblast

Stošić Mihajlović dr Ljiljana (Božidar)
Adresa stana: Niš, Dimitrija Dragovića 7
Živković Milanka (Svetislav)
Uža specijalnost: poreska politika
Adresa stana: Niš, Južnomoravskih brigada 27
Ivković Ljubinka (Vojislav)
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 5/15
Ilić Milutin (Boža)
Uža specijalnost: komercijalno poslovanje i platni promet
Adresa stana: Niš, Bulevar Nemanjića 59/30
Joksimović Slavica (Slobodan)
Uža specijalnost: obračun zarada, naknada i drugih primanja iz radnog odnosa
Adresa stana: Aleksinac, Dušana Trivunca 19/III-2
Mijatović mr Zoran (Kosta)
Uža specijalnost: materijalno-finansijsko poslovanje vojske
Adresa stana: Niš, Delijski vis 6/40
Šošević mr Slobodanka (Velimir)
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 2/42
Pavlović Predrag (Živojin)
Adresa stana: Niš, Pariske komune 4/1
Pavlović Mirjana (Vojislav)
Adresa stana: Niš, Pariske komune 4/1
Petrović Svetlana (Aranđel)
Adresa stana: Niš, Radoja Dakića 53/II/9
Mitić Svetlana (Novko)
Adresa stana: Niš, Georgi Dimitrova 106

Građevinarstvo

Andrejić Nada (Milutin)
Adresa stana: Niš, Čarnojevića 7/9
Đorđević Slavoljub (Vojislav)
Adresa stana: Aleksinac, Dušana Trivunca 19a/13
Kesić Nebojša (Mirko)
Adresa stana: Niš, Božidara Adžije 24/8
Mihajlović Predrag (Radomir)
Uža specijalnost: arhitektonsko projektovanje, uređenje slobodnih prostora i unutrašnjih instalacija vodovoda i kanalizacije
Adresa stana: Niš, Dimitrija Dragovića 7
Nikolić Violeta (Milivoje)
Adresa stana: Niš, Drvarska 4/21
Pavlović Miodrag (Miodrag)
Adresa stana: Niš, Deligradska 3/6
Šagrić Saša ( Radojko)
Adresa stana: Niš, Branka Miljkovića 65
Jovanović Dragoljub (Sreten)
Uža specijalnost: građevinarstvo - visokogradnja
Adresa stana: Niš, Matejevački put 11/5
Mladenović Dragan (Radisav)
Adresa stana: Niš, Alekse Nenadovića 36

Saobraćaj

Paunović Hranislav (Tomislav)
Adresa stana: Niš, Ljubomira Nikolića 15/15

Poljoprivreda

Blagojević prof. dr Radisav (Đurko)
Adresa stana: Niš, Radoja Dakića 53
Stojković prof. dr Jovan (Sokol)
Adresa stana: Niš, Vase Pelagića 72/17

Mašinska tehnika

Petrov mr Petar (Kostadin)
Uža specijalnost: mašinstvo i bezbednost i zdravlje na radu - bezbednost na opremi za rad i povreda usled neispravnosti istih (dizalice, prese, makaze i sve vrste mašina koje se koriste u procesu rada)
Adresa stana: Niš, Pariske komune 7/4

Medicina

Antović asist. dr Aleksandra (Radovan)
Uža specijalnost: sudska medicina
Adresa stana: Niš, Subotička 7
Zdravković dr Goran (Tomislav)
Uža specijalnost: defektologija
Adresa stana: Niš, Južnomoravskih brigada 30
Grašić dr Dragan (Siniša)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Niš, Vojvode Mišića 79/16
Đorđević dr Snežana (Rista)
Uža specijalnost: opšta medicina
Adresa stana: Niš, Patrisa Lumumbe 4/9
Milenković mr Tatjana (Mladen)
Uža specijalnost: medicinska psihologija
Adresa stana: Niš, Božidar Adžije 66a/9

Ostale oblasti

Jovanović dr Miodrag (Dragoljub)
Oblast veštačenja: zaštita na radu
Adresa stana: Niš, Knjaževačka 171/6

DžII

OKRUŽNI SUD U NOVOM SADU

Ekonomsko-finansijska oblast

Gustav Peter (Ištvan)
Adresa stana: Bečej, Stevana Knićanina 35/b
Đokić Ljubinka (Radisav)
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Hristića 17
Ivančić Gavra (Ilija)
Adresa stana: Novi Sad, Partizanskih baza 1/1
Malivuk Nada (Rajko)
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Danilovića 7/132
Mandić Uroš (Sava)
Uža specijalnost: bankarstvo i devizno poslovanje
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar kralja Petra I/28
Marčeta Dragoslav (Bogdan)
Adresa stana: Bačka Palanka, Žarka Zrenjanina 40
Milješić Rajka (Drago)
Adresa stana: Bač, Dože Đerđa 19
Bubnjević mr Milojko (Milojko)
Adresa stana: Novi Sad, Rajka Mamzića 40
Munitlak mr Đorđe (Dragan)
Adresa stana: Novi Sad, Save Kovačevića 8
Pantelić Jovan (Miloš)
Adresa stana: Bačka Palanka, Save Kovačevića 93
Pešut Milica (Novak)
Adresa stana: Novi Sad, Turgenjeva 1
Stošić Rada (Marijan)
Uža specijalnost: ekonomsko-finansijska - za banke i druge finansijske organizacije
Adresa stana: Novi Sad, Braće Dronjak 12
Stupar Janko (Lazar)
Adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 32
Nađ Ištvan (Andraš)
Adresa stana: Bečej, Ive Lole Ribara 26
Novaković mr Ljiljana (Ljubomir)
Uža specijalnost: marketing, finansijski menadžment i menadžment u osiguranju
Adresa stana: Bačka Palanka, Vere Pavlović 4
Gvozdenović Goja (Nikola)
Uža specijalnost: unutrašnja i spoljna trgovina
Adresa stana: Sremski Karlovci, Gavrila Principa 9/7

Građevinarstvo

Bošnjaković Dragan (Aleksandar)
Adresa stana: Novi Sad, Dimitrija Avramovića 15
Bošković Boris (Petar)
Adresa stana: Petrovaradin, Nova 8 br.7
Vujanović Milan (Zoran)
Adresa stana: Novi Sad, Futoški put 30A
Gajdobranski Biljana (Nedeljko)
Uža specijalnost: visokogradnja
Adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 35
Zečević Danijela (Puniša)
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar cara Lazara 48
Jovanović-Kumović Mira (Ljubomir)
Adresa stana: Mladenovo, Kosovska 62
Jović Branislav (Svetozar)
Adresa stana: Bačka Palanka, Kozaračka 2
Kojić Strahinja (Marko)
Adresa stana: Bačka Palanka, Sonje Marinković 6
Kostić Zdravko (Bogdan)
Adresa stana: Novi Sad, Turgenjeva 9/214
Radosavljević Anđelko (Radislav)
Uža specijalnost: zaštita na radu u oblasti građevinarstva
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar Mihajla Pupina 26
Rakočević Milan (Miroslav)
Adresa stana: Novi Sad, Milovana Glišića 1
Svilarov Milan (Nikola)
Adresa stana: Bačka Palanka, Jug Bogdana 11
Stanojević Zoran (Dragoljub)
Uža specijalnost: građevinarstvo, procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Novi Sad, Stanoja Stanojevića 7
Stanković Milorad (Vasilije)
Adresa stana: Novi Sad, Hilandarska 1

Poljoprivreda

Bugarin Đorđe (Sava)
Adresa stana: Novi Sad, Miše Dimitrijevića 2
Bogdanović Lazar (Miloš)
Uža specijalnost: biljna proizvodnja i prometna vrednost zemljišta
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Vasiljeva 16
Živankić Dragan (Mihail)
Adresa stana: Novi Sad, Kopernikova 12
Belić prof. dr Milivoje (Đoka)
Adresa stana: Novi Sad, Dr Đorđa Joanovića 1
Horvat Jasminka (Đura)
Uža specijalnost: biljna proizvodnja i prometna vrednost zemljišta
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 105
Bigović Vojin (Dušan)
Uža specijalnost: poljoprivreda, biljna proizvodnja i procena prometne vrednosti poljoprivrednog zemljišta
Adresa stana: Novi Sad, Bate Brkića 12

Elektrotehnika

Molnar Imre (Gustav)
Adresa stana: Novi Sad, Marka Peričina Kamenjara 9
Brunčević Enes (Redžep)
Uža specijalnost: elektrotehnika i elektroenergetika
Adresa stana: Novi Sad, Dr Ilije Đuričića 2A

Mašinska tehnika

Kecman mr Darko (Sretko)
Uža specijalnost: mašinstvo - procena vrednosti mašina i opreme i štete na vozilima
Adresa stana: Bačka Palanka, Kralja Petra Prvog 15/9
Pokuševski Ratko (Todor)
Uža specijalnost: mašinske instalacije energetske opreme, kotlarnica, gasovoda, toplovoda i procesne opreme
Adresa stana: Čelarevo, Maršala Tita 55

Medicina

Gajdobranski dr Đorđe (Petar)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija i dečja hirurgija
Adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 35
Gojković dr Zoran (Dragorad)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Novi Sad, Svetozara Miletića 25
Sekicki dr Prvoslav (Lazar)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija i sudska psihijatrija
Adresa stana: Vrbas, Bačka 46
Stanković dr Evica (Ranđel)
Uža specijalnost: interna medicina
Adresa stana: Novi Sad, Đorđa Rajkovića 21
Cigić dr Tomislav (Petar)
Uža specijalnost: neurohirurgija
Adresa stana: Novi Sad, Banović Strahinje 16
Ninković dr Srđan (Siniša)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Novi Sad, Episkopa Visariona 6/10
Gajić dr Miodrag (Žarko)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Vrbas, Maršala Tita 95
Lainović dr Zlatko (Nikola)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Vrbas, Gustava Krkleca 32
Čupić dr Slobodan (Svetomir)
Uža specijalnost: ortopedija vilica, stomatologija
Adresa stana: Novi Sad, Svetosavska 17
Melkus dr Vojislav (Boža)
Uža specijalnost: fizikalna medicina i rehabilitacija
Adresa stana: Novi Sad, Vojvođanska 4
Miljković doc. dr Nataša (Dušan)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Novi Sad, Kaće Dejanović 44
Harhaji dr Vladimir (Vladimir)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Novi Sad, Miloša Crnjanskog 10/254
Stanković doc. dr Milan (Svetislav)
Uža specijalnost: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Novi Sad, Šekspirova 3/55
Simić dr Milan (Aleksandar)
Uža specijalnost: sudska medicina
Adresa stana: Novi Sad, Dimitrija Avramovića 6

Saobraćaj

Vučinić Andrija (Ljubisav)
Uža specijalnost: saobraćaj i tehnika motornih vozila
Adresa stana: Novi Sad, Đorđa Tabakovića 21
Bojović Srđan (Dragoslav)
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode i procena štete na vozilima
Adresa stana: Sremska Kamenica, Stevana Petrovića Brila 5
Dimovski Poturica mr Anita (Petar)
Adresa stana: Novi Sad, Danila Kiša 11
Poturica mr Lazar (Joza)
Adresa stana: Novi Sad, Danila Kiša 11

Ostale oblasti

Brajić Jovan (Petar)
Oblast veštačenja: zaštita na radu
Adresa stana: Novi Sad, Filipa Višnjića 31
Hadžić dr Pavle (Aleksandar)
Oblast veštačenja: hemijska tehnologija
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Vasiljeva 14
Zorić Vojkan (Milutin)
Oblast veštačenja: mikrotragovi, kriminalistička fizika i kriminalistička hemija
Adresa stana: Petrovaradin, Dunavske divizije 2a
Stepanović Mile (Milovan)
Oblast veštačenja: daktiloskopija i mehanoskopija
Adresa stana: Novi Sad, Tone Hadžića 25/20
Pejak Milivoj (Miloš)
Oblast veštačenja: hemijska tehnologija
Adresa stana: Čelarevo, Maršala Tita 37/3
Arlov dr Dragan (Stojan)
Oblast veštačenja: upotreba sredstava prinude - ovlašćenja policije
Adresa stana: Novi Sad, Branislava Borote 21/2

DžIII

OKRUŽNI SUD U NOVOM PAZARU

Ekonomsko-finansijska oblast

Muhović Jakup (Amir)
Uža specijalnost: bankarstvo, kreditni odnosi i obračun kamata
Adresa stana: Sjenica, Ahmeta Abdagića b.b.
Metović Rizo (Nurčo)
Adresa stana: Sjenica, Kej mira b.b.
Građevinarstvo
Hot Izet (Malić)
Adresa stana: Tutin, Pešterska b.b.
Bejtović Mihrija (Rasim)
Uža specijalnost: građevinarstvo i urbanizam
Adresa stana: Novi Pazar, Emina Redžepagića 40

Poljoprivreda

Kurtović Faik (Iljaz)
Uža specijalnost: ratarstvo
Adresa stana: Sjenica, Pešterska b.b.

DžIV

OKRUŽNI SUD U PANČEVU

Ekonomsko-finansijska oblast

Jovanović Milica (Mihajlo)
Adresa stana: Pančevo, Knićaninova 56
Žarkov Ljubinko (Laza)
Uža specijalnost: planiranje, priprema i izvršenje budžeta Republike Srbije za direktne i indirektne korisnike
Adresa stana: Pančevo, Knićaninova 56/14

Građevinarstvo

Vulević Ljubiša (Radomir)
Uža specijalnost: arhitektura i građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Nedeljka Barnića 3/35
Zubenko Aleksandar (Vadim)
Uža specijalnost: građevinarstvo i procena tržišne vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Vršac, Vuka Karadžića 6/6
Jovičić Jovan (Đorđe)
Uža specijalnost: građevinarstvo i procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Pančevo, Prote Mateje Nenadovića 3
Mihajlović Branislav (Petar)
Adresa stana: Pančevo, Dositeja Obradovića 13

Mašinska tehnika

Maljković Stevan (Marko)
Uža specijalnost: termotehnika, termoenergetika, procesna i gasna tehnika
Adresa stana: Pančevo, Oslobođenja 35
Radojević Branislav (Stana)
Uža specijalnost: procena vrednosti opreme u industriji i procena štete na vozilima
Adresa stana: Vršac, Zlatiborska 7
Tasić Đorđe (Sokol)
Uža specijalnost: mašinska i procesna tehnika
Adresa stana: Pančevo, Oslobođenja 68c

Saobraćaj

Pokrajac Zoran (Jovan)
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode
Adresa stana: Pančevo, Vojvođanski bulevar 34

Geodezija

Savanović mr Rajko (Mlađen)
Adresa stana: Omoljica, Patrijarha Arsenija Čarnojevića 126

DžV

OKRUŽNI SUD U PIROTU

Mašinska tehnika

Ćirić Blagoje (Branimir)
Uža specijalnost: mašinstvo, procena kvaliteta spoljnih auto guma i štete nastale na vozilima
Adresa stana: Pirot, Stevana Sremca 48/19

DžVI

OKRUŽNI SUD U POŽAREVCU

Ekonomsko finansijska oblast

Ignjatović mr Slobodan (Petko)
Adresa stana: Požarevac, 15. oktobra 16/6
Radovanović Dragan (Miodrag)
Uža specijalnost: obračun kamate i utvrđivanje izmakle koristi
Adresa stana: Požarevac, Kolubarska 14

Građevinarstvo

Momirović Nataša (Milan)
Adresa stana: Požarevac, Filipa Višnjića 31

Saobraćaj

Stanković Dragan (Dušan)
Uža specijalnost: saobraćajno-tehnička
Adresa stana: Požarevac, Dositejeva 4/4

Medicina

Samardžić dr Ilija (Stevan)
Uža specijalnost: medicinska psihologija
Adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 45/10

Ostale oblasti

Krluč Midhad (Nail)
Oblast veštačenja: oružje
Adresa stana: Požarevac, 6. ličke divizije 53

DžVII

OKRUŽNI SUD U PROKUPLjU

Ekonomsko-finansijska oblast

Bačanin Dušan (Živojin)
Adresa stana: Prokuplje, Pojatska 6/1

Građevinarstvo

Veljković Zoran (Veljko)
Adresa stana: Prokuplje, Strahinjića Bana 21/2
Đorđević Branislav (Velibor)
Adresa stana: Blace, Svetog Save 2/9
Šutanovac Milutin (Krstivoje)
Adresa stana: Prokuplje, Veljka Vlahovića 4/17
Popović Ivan (Tomislav)
Adresa stana: Prokuplje, Milka Protić Lina 14
Gluščenko-Vidaković Mirjana (Nikolaj)
Adresa stana: Prokuplje, Mramorska 2

Ostale oblasti

Ćurčić Svetlana (Milan)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Prokuplje, Kraljevića Marka 46

DžVIII

OKRUŽNI SUD U SMEDEREVU

Građevinarstvo

Petronijević mr Predrag (Staniša)
Adresa stana: Smederevo, Cvijićeva 18
Popović Mladen (Dragić)
Adresa stana: Smederevska Palanka, Slobodana Penezića 11

Mašinska tehnika

Matović Predrag (Čedomir)
Adresa stana: Smederevo, Karađorđeva 56/57
Petrović Dragiša (Milun)
Adresa stana: Velika Plana, Pionirska 27

DžIDž

OKRUŽNI SUD U SOMBORU

Ekonomsko-finansijska oblast

Dobrijević Saša (Dragan)
Adresa stana: Apatin, Nušićeva 8/12
Jurkov Nada (Todor)
Adresa stana: Sombor, Stanka Opsenice 6
Kapetan Vladan (Jaroslav)
Adresa stana: Kula, IV vojvođanske brigade 5
Rodić Slavko (Milan)
Adresa stana: Sombor, Milete Protića 29
Pešić Draga (Bogoljub)
Uža specijalnost: poreska politika
Adresa stana: Odžaci, Vojvode Mišića 61
Sabo Dijana (Peter)
Adresa stana: Crvenka, Moše Pijade 61

Građevinarstvo

Goleš Danica (Janko)
Adresa stana: Sombor, Prote Mateje Nenadovića 14/17
Koh Nikola (Jozip)
Uža specijalnost: procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Sombor, Svetozara Miletića, Somborska 34
Krivokapić Nataša (Velimir)
Adresa stana: Sombor, Beogradska 25
Mašić Milinko (Stamenko)
Uža specijalnost: procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Sombor, Milete Protića 29
Nastasić Budimir (Nikola)
Adresa stana: Sombor, Čičovi 23
Parčetić Josip (Marko)
Uža specijalnost: procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Sombor, Vuka Karadžića 5
Tomčić Slobodan (Dušan)
Adresa stana: Odžaci, Dositeja Obradovića C/III-12

Medicina

Babić dr Vlado (Stipan)
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Sombor, Prvomajski bulevar 17 T

Ostale oblasti

Loknar Petar (Ivan)
Oblast veštačenja: tehnologija gradnje broda i konstruisanja brodskog trupa
Adresa stana: Bezdan, Žrtava fašizma 17
Knežević prof. dr Stanislav (Dragoljub)
Oblast veštačenja: umetničko estetska oblast - procena vrednosti gradnje i restauracije gudačkih instrumenata
Adresa stana: Sombor, Miloša Obilića 60

DžDž

OKRUŽNI SUD U SREMSKOJ MITROVICI

Građevinarstvo

Ostojić Zoran (Petar)
Uža specijalnost: visokogradnja
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Ticanova 18
Todorović Dragan (Miladin)
Adresa stana: Ruma, Naselje Tivol L1 ulaz 2/10

Poljoprivreda

Bursać Mitar (Sava)
Adresa stana: Irig, Vuka Karadžića 39

Saobraćaj

Babić Tihomir (Drago)
Uža specijalnost: saobraćaj, saobraćajne nezgode i procena štete na vozilima
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Marka Peričina Kamenjara 12/30

Medicina

Georgijević dr Slavica (Boško)
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Šimanovci, Krnješevačka 106
Hadžibabić dr Dušan (Đorđe)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija
Adresa stana: Inđija, Svetozara Miletića b.b. blok 45 obj. V 2/6

DžDžI

OKRUŽNI SUD U SUBOTICI

Ekonomsko-finansijska oblast

Kosanović Ljubiša (Đuro)
Adresa stana: Bajmok, Jugoslovenske narodne armije 63

Građevinarstvo

Radak Zoran (Milorad)
Adresa stana: Subotica, Zetska 9/7
Ćatipović Saida (Fadil)
Uža specijalnost: procena tržišne i građevinske vrednosti nepokretnosti
Adresa stana: Bačka Topola, Maršala Tita 92

Elektrotehnika

Radaković mr Jovan (Rade)
Adresa stana: Subotica, Banatska 34
Krakovski Nađ mr Ana (Ileš)
Adresa stana: Subotica, Marije Vojnić Tošinice 22a

Poljoprivreda

Radak Milan (Milorad)
Adresa stana: Subotica, Slavonska 13

DžDžII

OKRUŽNI SUD U UŽICU

Ekonomsko-finansijska oblast

Vasojević Dragan (Vukosav)
Adresa stana: Prijepolje, Polimska 8
Mandić Slavica (Sreten)
Uža specijalnost: javni prihodi, utvrđivanje visine potraživanja i obaveza, obračun zarada, naknada i drugih prihoda iz radnog odnosa
Adresa stana: Bajina Bašta, Tarska 10
Marković Slobodan (Velimir)
Uža specijalnost: bankarstvo
Adresa stana: Bajina Bašta, Svetosavska 66/1
Delić Srećko (Stamenko)
Uža specijalnost: obračun kamata, visine štete i utvrđivanje izmakle koristi
Adresa stana: Užice, Beogradska 9

Građevinarstvo

Lazović Željan (Stevan)
Adresa stana: Užice, Rosulje 5a
Međedović Velimir (Branko)
Adresa stana: Požega, Vojvode Mišića 83
Nešković Zoran (Radivoje)
Adresa stana: Bajina Bašta, Rajka Tadića 23
Plećević Zoran (Boško)
Adresa stana: Užice, Dimitrija Tucovića 131
Tanović Vesna (Svetozar)
Adresa stana: Užice, Nikole Pašića 38
Babić Željko (Jovan)
Adresa stana: Užice, Jug Bogdanova 52
Papić Miloš (Vojislav)
Uža specijalnost: projektovanje i izvođenje objekata visokogradnje
Adresa stana: Užice, Vuka Karadžića 5
Savić Milosava (Zdravko)
Adresa stana: Šabac, Srdan Ilije 2a

Poljoprivreda

Vujić Lazar (Vitomir)
Adresa stana: Bajina Bašta, Rajka Tadića 43/11
Divac Snežana (Milanko)
Adresa stana: Prijepolje, Valterova 157
Milutinović Zoran (Dragoljub)
Adresa stana: Bajina Bašta, Vojvode Mišića 27
Hamzić Ifet (Hamdo)
Adresa stana: Prijepolje, Žarka Vukašinovića 14

Saobraćaj

Lazarević Danko (Mile)
Adresa stana: Prijepolje, Velika Župa

Elektrotehnika

Šiljković mr Desimir (Miloš)
Adresa stana: Užice, N. Pašića 26

Mašinska tehnika

Lazović Radoman (Golub)
Adresa stana: Prijepolje, Sarajevska 4/6

Ostale oblasti

Bendić Momir (Živko)
Oblast veštačenja: hemijska tehnologija
Adresa stana: Užice, Nikole Pašića 37
Kojadinović Radoje (Tatomir)
Oblast veštačenja: psihologija
Adresa stana: Priboj, 29. novembar 1

DžDžIII

OKRUŽNI SUD U ČAČKU

Ekonomsko-finansijska oblast

Majstorović Avram (Milenko)
Adresa stana: Čačak, Dragačevska 8
Mangović Dragan (Srećko)
Adresa stana: Čačak, Ustanička 11
Obradović Milutin (Velimir)
Adresa stana: Čačak, Pakovraće

Građevinarstvo

Vujić Vasilije (Vojko)
Uža specijalnost: hidrotehnika
Adresa stana: Gornji Milanovac, Svete Popovića 39
Motika Zoran (Slavko)
Adresa stana: Čačak, Svetozara Markovića 75

Poljoprivreda

Milošević prof. dr Drago (Milan)
Uža specijalnost: biljna proizvodnja (ratarstvo, povrtarstvo, voćarstvo), zaštita biljaka od bolesti i korova, proizvodnja i semenarstvo krompira, sredstva za zaštitu bilja u poljoprivredi
Adresa stana: Čačak, Kneza Vasa Popovića 14/5

Elektrotehnika

Vesović Zoran (Petrislav)
Uža specijalnost: industrijska energetika
Adresa stana: Kotraža, Lučani

Ostale oblasti

Jekić Vladimir (Ivan)
Oblast veštačenja: zaštita na radu
Adresa stana: Čačak, Jezdinsko polje 72

DžDžIV

OKRUŽNI SUD U ŠAPCU

Građevinarstvo

Jovanović Vesna (Milorad)
Adresa stana: Šabac, Stojana Novakovića 27/2/15
Mićić Dragoslav (Živan)
Uža specijalnost: visokogradnja, niskogradnja i hidrogradnja
Adresa stana: Loznica, Bulevar Dositeja Obradovića 40/4
Savić Milosava (Zdravko)
Adresa stana: Šabac, Srdan Ilije 2a

Poljoprivreda

Baćanović dr Mladen (Miodrag)
Adresa stana: Mačvanski Pričinović,
Rade Kulezića 114a
Đorđević Radmilo (Stanimir)
Adresa stana: Loznica, 27. marta 11

Medicina

Jovović dr Siniša (Milutin)
Uža specijalnost: neuropsihijatrija i sudska psihijatrija
Adresa stana: Loznica, Dragoljuba Popovića L-14/22

Ostale oblasti

Mijatović Dragica (Milan)
Oblast veštačenja: procena vrednosti kapitala: opreme, proizvodno-tehnoloških linija, mašina, sredstava za rad na mehanizovani pogon, vozila i sl.
Adresa stana: Šabac, Partizanska 47/II/2
Mićanović mr Živka (Živan)
Oblast veštačenja: medicinska psihologija
Adresa stana: Donji Dobrić, Loznica

II

Ovo rešenje objaviti u "Službenom glasniku Republike Srbije".
Broj 740-05-2785/2007-03
U Beogradu, 16. aprila 2007. godine
Ministar, Zoran Stojković, s.r.

***

Na osnovu člana 22. Zakona o uslovima za obavljanje poslova veštačenja ("Sl. glasnik RS, broj 16/87), donosim

REŠENjE

O OBJAVLjIVANjU REGISTRA STALNIH VEŠTAKA ZA KOJE SU REŠENjA DONETA U PERIODU OD 25. MARTA 1991. DO 30. APRILA 1994. GODINE O UPISU U REGISTAR

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 36 od 2. juna 2004)

I

OKRUŽNI SUD BEOGRAD

Ekonomsko-finansijska oblast
Ščerbak Aleksandar (Nikita), godina rođenja 1939., školska sprema: viša školska sprema.
Oblast veštačenja: procena svih vrsta roba u oblasti unutrašnje i spoljne trgovine, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Đure Đakovića 80 telefon: 011-763-673.
Šuletić Vesna (Hrista), godina rođenja 1956., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: formiranje cena, analiza i obračuni m2 stana, obračuni i analiza kupčevih uplata.
Radi u: Jinpros poslovna zajednica, Bulevar revolucije 84, telefon: 011-431-916.
Adresa stana: Beograd, Palmira Toljatija 68/15 telefon: 011-153-010.
Čuturić Cvijetin (Momir), godina rođenja 1941., školska sprema: viša škola za primenjenu informatiku.
Oblast veštačenja: sporovi po dužničko-poverilačkim odnosima kod privrednog suda, projektant analitičar, telefon: 011-609-650/162.
Adresa stana: Zemun Polje, Negovana Ljubinkovića 23, telefon: 011-2353-427.
Aleksić Stanoje (Božidar), godina rođenja 1930., školska sprema: opšta upravna škola.
Oblast veštačenja: bankarsko-finansijski poslovi iz oblasti rada i odnosa sa građanima, pravnik.
Adresa stana: Beograd, Španskih boraca 26, telefon: 011-140-025.
Burkić Bojana (Dušan), godina rođenja 1944., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: materijalno-finansijsko poslovanje, bankarski kreditno-devizni poslovi, dipl. ekonomista, telefon: 011-333-118.
Adresa stana: Beograd, Partizanski sastanak 4, telefon: 011-888-135.
Diknić Mirosinka (Stojan), godina rođenja 1944., školska sprema: ekonomski fakultet ekonomista, telefon. 011-688-255/185.
Adresa stana: Beograd, Džona Kenedija 35, telefon: 011-604-803.
Dinkić Mlađan (Dušan), godina rođenja 1964., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: revizija obračuna na osnovu kojih se vrši kupoprodaja stanova, lokala i garaža, obračun kamata.
Radi u: Ekonomski fakultet, Kamenička 6, Beograd, telefon 011-627-866/704.
Adresa stana: Beograd, Džona Kenedija 35 9, telefon 011-604-083,
Đorđević Jelena (Petar), godina rođenja 1931., školska sprema: viša školska sprema.
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 25/14, telefon: 011-4895-014.
Đurica Milisav , (Đuro), godina rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet,
Oblast veštačenja: knjigovodstvo, finansije, kamate, štete, dipl. ekonomista, telefon: 011-612-144.
Adresa stana: Beograd Gandijeva 45 A/VI, telefon: 011-155-069.
Dr Jaramaz Andrija (Jakov), godina rođenja 1930., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje svih ekonomskih poslova iz oblasti dužničko-poverilačkih odnosa, obligacionog odnosa, i dr. poslova koji imaju za rezultat ekonomske posledice,
Radi u: Tehnopromet radna organizacija, Bulevar revolucije, telefon: 011-652-229.
Adresa stana: Beograd, Aleksinačkih rudara 17, telefon: 011-672-985.
Dulić Jasminka (Omer), godina rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast veštačenja, telefon: 011-662-644.
Adresa stana: Beograd: Braće Jerkovića 141, telefon: 011-497-481.
Govedarica Milenko (Nikola), godina rođenja 1922., školska sprema: viša ekonomsko-komercijalna škola.
Oblast veštačenja: može da vrši veštačenje od 15 vrsta, poslova, ukupno 9, penzioner - sudski veštak.
Adresa stana: Novi Sad, Omladinskog pokreta 2/I, telefon: 021-336-584.
Ivović Jovo (Tomo), godina rođenja 1931., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, saobraćaj, posebno pomorski.
Radi u: Poslovna zajednica, Kosovska 8, Beograd, telefon: 011-337-378.
Adresa stana: Beograd, 27. marta 42, telefon: 011-331-274.
Jakšić Dušan (Nenad), godina rođenja 1950., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: rente, kamate, komisiona veštačenja, dugovi, klizne skale, dr.
Radi u: ŽTO Beograd RO, Nemanjina 4, Beograd, telefon: 011-764-633.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 7, telefon 011-432-114.
Jovanović Đorđe (Petar), godina rođenja 1950., školska sprema: pravni fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast a posebno obračun kamata, fiskalnih obaveza, privredni ugovori.
Radi u: Petar Drapšin RO, Maršala Tita 159, Mladenovac (varoš), telefon: 011-8221-060/425.
Adresa stana: Mladenovac, M. Tita 156/9, telefon: 011-8227-895.
Jovičić Vera (Vojislav), godina rođenja 1937., školska sprema: gimnazija.
Oblast veštačenja: učešće u bračnim tekovinama. Adresa stana: Beograd, Vlade Zečevića 7, telefon: 011-446-0422,
Klač Danica (Iva), godina rođenja 1941., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: obračun cena u građevinarstvu, promena metodologije za priznavanje razlika u ceni, polazne i konačne cene građenja, klizne skale. Referent dipl. ekonomista, telefon: 011-656-122/32865.
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina br. 58/1, telefon: 011-152-628.
Kežić Stjepan (Jozo) godina rođenja 1924., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: izgubljeni lični dohodak i izgubljeno izdržavanje po osnovu autoodgovornosti i opšte odgovornosti kao i obračun jednokratnih kapitaliziranih iznosa, ekonomista-statističar.
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 120a/9, telefon: 011-144-157.
Klimović Zoran (Rade), godina rođenja 1954., školska sprema: srednja turistička i ugostiteljska škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: ŽTO Beograd RO, Nemanjina 4, Beograd, telefon: 011-656-340.
Adresa stana: Beograd, Vladimira Rolovića 191, telefon: 514-450,
Knežević Miladin (Stevo), godina rođenja 1955., školska sprema: viša škola za statistiku.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, inž. statistike, telefon: 011-688-999/298.
Adresa stana: Beograd, Tadeuša Košćuškog 38 telefon: 011-181-354.
Kostić Goran (Rade), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: problematika bankarskog poslovanja u radu sa građanima.
Radi u: Beobanka, Zeleni venac 16, Beograd, telefon: 011-627-487.
Adresa stana: Beograd, Gavrila Principa 3.
Kovačević Zorka (Simo), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijsko-računovodstveni poslovi i sve vrste: bankarskog poslovanja, dipl. ekonomista, telefon: 344-014.
Adresa stana: Beograd, Karađorđev trg 34/b, telefon: 609-940.
Krasavčić Milenko (Stevan), godina rođenja 1932., školska sprema: ekonomski fakultet.
Adresa stana: Beograd, Vladimira Rolovića 54, telefon: 011-516-918.
Lazić Slobodanka (Cvetko), godina rođenja 1944., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: finansijsko-računovodstvene polove i knjigovodstvo.
Radi u: Institut za sisteme planiranja OOUR "Planeks-invest", Paunova 87, Beograd, telefon: 011-622-477.
Adresa stana: Beograd, Petefijeva 20, telefon: 011-513-402.
Lišanin Vera (Krstomir), godina rođenja 1942., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: materijalno finan. poslovanje, oblast poreza na promet.
Adresa stana: Beograd, Teodora Drajzera 4/IDž, telefon: 011-663-816.
Mandić Milan (Gvozden), godina rođenja 1940., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: Narodna banka Jugoslavije, Slobodana Penezića Krcuna 25, Beograd, telefon: 011-656-055.
Adresa stana: Beograd, Stevana Filipovića 32, telefon: 011-652-361.
Manojlović Branko (Manojlo), godina rođenja 1927., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: aktuarska veštačenja (utvrđivanje dop. stranaka u sticanju sporne imovine, sporovi po osnovu osiguranja imovine i lica), veštačenja po osn. mater. finan. poslovanja, diplomirani ekonomista-penzioner.
Adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 131, telefon: 011-429-026.
Martinović Dušan (Jovan), godina rođenja 1929., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: celokupna oblast materijalno-finansijskog poslovanja pravnih i fizičko pravnih lica iz oblasti privrede, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Teodora Borockog 54.
Milić Branislav (Sibin), godina rođenja 1941., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko finansijska oblast u predmetima krivice, ekonomski tehničar u zavodu za veštačenje, telefon: 683-791.
Adresa stana: Žarkovo, Crveno barjače 2, telefon: 516-663.
Milošević Dragoslav (Đuro), godina rođenja 1934., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste veštačenja iz ekonomsko-finansijske oblasti, a najviše veštačenja u privredno-sudskim sporovima.
Adresa stana: Beograd, Borska 84/25, tel. 011-594-982.
Mitrović Ljubomir (Radivoje), godina rođenja 1956., školska sprema: viša škola za primenjenu informatiku.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, inž. statistike, telefon: 011-644-175.
Adresa stana: Zemun, Tomice Popovića 6/4, telefon: 011-2353-756.
Nadaždin Borko (Milutin), godina rođenja 1930., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: komercijalne i finansijske poslove u unutrašnjoj trgovini.
Adresa stana: Beograd, Vladetina 7, tel. 011-333-933.
Šandurović Radmila (Kosara), godina rođenja 1935., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Božidara Adžije 15, telefon: 011-450-766.
Petković Dragoljub (Stanoje), godina rođenja 1944., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: privredno-finansijski sporovi, dipl. ekonomista, telefon: 011-669-340.
Adresa stana: Beograd, Aleksandra Belića 23, telefon: 011-427-302.
Radulović Dragana (Petar), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko finansijska oblast, dipl. ek. - poslovi plana i razvoja, tel. 011-222-4222/267.
Adresa stana: Beograd, Stanoja Glavaša 32.
Race Zlatan, godina rođenja 1936., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijsko veštačenje u oblasti građevinarstva, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Studentski trg 10, telefon: 011-630-009.
Radišević Jovanka (Stevan), godina rođenja 1957., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: privredni sporovi, dipl. ekonomista, telefon: 011-686-138.
Adresa stana: Beograd: Knjaževačka 1,tel. 011-347-180.
Radivojević Nada (Krstomir), godina rođenja 1950., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: materijalno poslovanje računopolagača, šef knjigovodstva, telefon: 011-412-422.
Adresa stana: Beograd, Husinjskih Rudara 3, telefon: 011-779-322.
Ristić Branka (Dušan), godina rođenja 1941., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ukupan prihod, dohodak, obaveze iz dobiti, kamate za neblagovremeno plaćanje, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Solunska 30, tel. 011-187-643.
Rogan Predrag (Miloš), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko finansijska oblast. MR ekonomije, telefon: 011-340-522.
Adresa stana: Beograd, Tadeuša Košćuškog 60, telefon: 011-183-067.
Stevlić Nada (Svetomir), godina rođenja 1943., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijski poslovi.
Radi u: ŽTO Beograd RO, Nemanjina 4, Beograd telefon: 011-684-258.
Adresa stana: Novi Beograd Bulevar AVNOJ-a 92-26 telefon: 011-134-839.
Stojanović Milorad (Blažo), godina rođenja .1937., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijski poslovi, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Kičevska 12, telefon: 433-079.
Sergijević Zoran (Pavle), godina rođenja 1937., školska sprema: viša ekonomsko komercijalna škola.
Oblast veštačenja: bankarsko finansijski poslovi iz oblasti rada sa građanima, ekonomista, telefon: 011-187-111/323.
Adresa stana: Beograd, Zage Malivuk 51/III, telefon: 011-4889-651.
Simić Miloš (Bosiljka), godina rođenja 1957., školska sprema: viša ekonomsko komercijalna škola,
Oblast veštačenja: utvrđivanje vrednosti robe i stvari.
Radi u: "Dunav" ZOIL, Makedonska 4, Beograd, telefon: 011-638-611.
Adresa stana: Beograd Todor Dukina 45a, telefon: 011-451-101.
Stanišić Slobodan (Novak), godina rođenja 1941. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko finansijska oblast. dipl. ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Žička 38, telefon: (011) 400-403.
Stojaković Milan (Nikola). godina rođenja 1929., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast. Adresa stana: Beograd Lole Ribara 47/III, telefon: 011-323-4020.
Stojković Tomislav (Milan), godina rođenja 1931., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sporovi po osnovu radnih odnosa, kontrola promene pravilnika o ld., obračun kamata, sporovi po dužničko poverilačkim odnosima.
Adresa stana: Beograd Vitanovačka 42, telefon: 011-237-1291.
Strižak Saša (Đorđe), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: Ekonomskom birou RO, Maršala Tita 4, Beograd. Telefon 011-685-614.
Adresa stana: Beograd, Majke Jevrosime 39, telefon: 011-320-584.
Suručić Jadranka (Dušan), godina rođenja 1957. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: spoljna trgovina, finansije i knjigovodstvo, dipl. ekonomista, telefon: 011-451-253.
Adresa stana: Beograd, Karađorđev trg 11, telefon: 011-131-472.
Tojić Rosa (Tihomir), godina rođenja 1935., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, penzioner.
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina 65/20, telefon: 161-048.
Vasiljević Aleksandar (Nikola), godina rođenja 1930.
Oblast veštačenja: finansijska veštačenja, kao što su: obračun kamata, međusobna potraživanja i obaveze, devizno poslovanje i bankarsko poslovanje, penzioner.
Adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 9a, telefon: 011-434-331.
Vasojević Aleksandar (Dragoljub), godina rođenja 1930., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: devizno poslovanje, finansijsko i komercijalno poslovanje u vezi građevinarstva i izvođenja investicionih radova u inostranstvu.
Adresa stana: Beograd, Visokog Stevana 25/V, telefon: 011-634-917.
Vukčević Sonja (Milan), godina rođenja 1949., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: obračun ličnih dohodaka, bolovanja, kamata za neplaćene račune, dipl. ekonomista, telefon: 011-615-155.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 35, telefon: 011-160-637.
Žeželj Drago (Ilija), godina rođenja 1944, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: trgovina-prodaja, nabavka, posredovanje, agentura, komision i dr.
Radi u: Metalservis RO za promet metala elektrotehničke robe, Karađorđeva 65, Beograd, telefon: (011) 632-034.
Adresa stana: N. Beograd, Gandijeva 41a/III/16, telefon: 171-570.
Ćurić Dario (Gojko), godina rođenja 1956., školska sprema : ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: investiciona ulaganja, finansiranje stambeno-komunalne izgradnje, ugovori o mešovitim preduzećima, uvođenje informacionih sistema, dipl. ekonomista, telefon: 011-542-766.
Adresa stana: Beograd, Tadeuša Košćuškog 60, telefon: 011-189-844.

Građevinarstvo

Adžemović Bratislav (Svetomir), godina rođenja 1931., školska sprema, građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: visokogradnja niskogradnja, hidrogradnja, stambeni-industrijski ili poljoprivredni objekti primena, izvršenja i kontrola iz oblasti organizacionih nauka., dipl. inženjer, telefon: 582-567.
Adresa stana: Beograd, Partizanska 81. telefon: 011-5323-298.
Atanasković Dragana (Nikola), godina rođenja 1962., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti građevinarstva, dipl. građevinski inž. telefon: 011-674-796.
Adresa stana: Beograd, Sime Miloševića 24/IV, telefon: 011-459-696.
Banjac Slobodan (Miloš), godina rođenja 1949., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: međunarodni i domaći ugovori u oblasti građevinarstva i odštetni zahtevi, dipl. građ. inženjer.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 167, telefon: 011-4880-405.
Božinović Zoran (Dragoslav), godina rođenja 1955., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: niskogradnja: putevi i železnice, opšta građ. regulativa.
Radi u: Institut za puteve, Kumodraška 257, Beograd, telefon: 011-339-461.
Adresa stana: Beograd: Jovana Bijelića 16, telefon: 011-464-653.
Bogdanović Nevena (Jovan), godina rođenja 1952., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena vrednosti zgrade i teh. prijem zgrade.
Radi u: Mostogradnja građevinska RO, Vlajkovićeva 19 A, Beograd, telefon: 011-165-432.
Adresa stana: Beograd, Bože Jankovića 44, telefon: 011-477-908.
Cekov Vladimir (Stojko), godina rođenja 1946., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna oblast, glavni inženjer, telefon: 681-480.
Adresa stana: Beograd, Kneza Miloša 67-10, telefon: 011-682-769.
Crnogorčević Goran (Jovo), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. građevinski inženjer, telefon: 011-670-522.
Adresa stana: Beograd: Kneza Miloša 17, telefon: 011-331-571.
Đorđević Vojislav (Svetomir), godina rođenja 1944., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, stambeno-komunalna oblast, zanatstvo, dipl. inž. arhitekture, telefon: 011-4441-071/213.
Adresa stana: Beograd, Begejska 2, tel. 011-4883-131.
Dobrović Momčilo (Vojin), godina rođenja 1949., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: stambene zgrade, kuće, industrijski objekti, građevinski inženjer, telefon: 323-896.
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 19/64, telefon: 011-1778-985.
Elezović Dragoljub (Vasilije), godina rođenja 1934., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: sudski sporovi koji se odnose na izradu projekata, izgradnju rekonstrukciju, adaptaciju objekata, sporovima investitora i izvođača radova i dr., diplomirani inžinj. arhitekture u penziji.
Adresa stana: Beograd, Radovana Simića Cige 28, telefon: 011-492-132.
Filipović Stanko (Krsman), godina rođenja 1928, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve poslove iz oblasti građevinarstva, dipl. građ. inženjer, telefon: 011-681-885.
Adresa stana: Beograd, Zmajevačka 57a, telefon: 011-515-403.
Goronja Milenko (Radoslav), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: nosivost i stabilnost konstrukcija - obračun cene, kvalitet izvršenja radova, diplomirani inž. građevinarstva, telefon: 011-196-491.
Adresa stana: Beograd, D. Župančiča 26/45, telefon: 011-602-226.
Gavrović Milomir (Grujica), godina rođenja 1926., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, penzioner. Adresa stana: Beograd, Aleksandra Belića 20, telefon: 407-434.
Grgić Aleksandar (Branko), godina rođenja 1947., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: tehnički pregledi objekata, procena nastalih šteta na građevinskim objektima, ekspertiza građevinskih materijala.
Radi u: Jugoinspekt, Beograd, Trg republike 3, Beo grad, telefon: 011-622-166.
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jovanova 27, telefon: 011-632-818.
Grubišić Mirjana (Mirko), godina rođena 1951., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: obračun razlike u ceni u oblasti projektovanja, gradnja i uređenje građevinskog zemljišta, izrada konačnih obračuna i dostignute cene izgrađenih i kup. stanova.
Radi u: Zavod za izgradnju, Palmotićeva 30, Beograd telefon: 011-320-808.
Adresa stana: Beograd, Nehruova 64, telefon 011-178-037.
Grujić Branko (Stevan), godina rođena 1939., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: izgradnja stambenih i privrednih objekata kao i održavanje zgrada, zanatski radovi, dipl. inž. arhitekture, telefon: 656-122/22542.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 267-38, telefon: 163-320.
Hripač Nikita (Vladimir), godina rođena 1939., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje na projektnoj dokumentaciji, izvođenje radova u građevinarstvu, dipl. inž. arhitekture, telefon: 011-764-169.
Adresa stana: Novi Beograd, Nehruova 224, telefon: 011-162-388.
Ilić Nebojša (Damjan), godina rođena 1937., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinska veštačenja, stambeno komunalne oblasti, dipl. inž. arhitekture.
Adresa stana: Beograd, Blagajska 10, telefon: 011-4880-176.
Ilić Tihomir (Miroslav), godina rođenja 1947., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: priznavanje vrednosti izvedenih radova, samostalni referent za investicije, telefon: 011-320-586.
Adresa stana: Novi Beograd, Nehruova 67/13, telefon 011-177-6469.
Janković Slobodan (Milorad), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski inženjer, telefon: 011-671-444/748.
Adresa stana, Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 209/23, telefon: 011-141-186.
Jovanović Milan (Petar), godina rođenja 1959. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: projektovanje i izvođenje građevin. objek. visokogradnje, procena štete i procena vrednosti stambenih objekata, eksproprijacija fizičke deobe nepokretnosti, diplomirani građ. inženjer-projektant, telefon: 011-3228-781/34.
Adresa stana: Beograd, Kraljevačka 76/13, telefon: 011-471-463.
Jovanović Luka (Lazar), godina rođenja 1933., školska oprema, viša građevinska škola.
Oblast veštačenja: građevinarstvo niskogradnja i visokogradnja >i projektovanje, viši građevinski tehničar.
Adresa stava: Beograd, dr Nikole Miljanića 10. telefon: 011-776-096.
Krstić Đorđe (Branio), godina rođenja 1943., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: investicioni ugovori, opšti i posebni uslovi i uzanse u građevinarstvu i inženjerstvu, arhitekturi telefon: 011-633-896.
Adresa stana: Železnik, Lole Ribara 88, telefon: 011-577-884.
Karanović Slobodan (Trifun), godina rođenja 1936., školska sprema: viša elektrotehnička škola.
Oblast veštačenja: elektro radovi iz oblasti građevinarstva.
Radi u: Gradski zavod za veštačenje, Svetozara Markovića, telefon: 011-682-892.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 142, telefon: 011/4885-632.
Krkeljić Mirjana (Dragoljub), godina rođenja 1951., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, samostalni inženjer, telefon: 011-632-478.
Adresa stana: Beograd. Bulevar Lenjina 201, telefon: 011-693-643.
Lazić Branko (Aleksandar), godina rođenja 1941., školska sprema, građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: izvođenje građevinsko-zanatskih radova, eksproprijacija kao i otkup stanova, dipl. građevinski inženjer, telefon: 011-444-2222/3201.
Adresa stana: Beograd, Baba Višnjina 16, telefon: 011-453-780.
Milisavljević Danica (Milan), godina rođenja 1938., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja u sporovima oblasti visokogradnje, projektovanja izvođenja i finansiranja. procene naknade i arbitraža u toj oblasti, dipl. inženjer arhitekture,
Adresa stana: Beograd, Igmanska 8/V. sprat/55 telefon: 011-416-836.
Mandić Radoslav (Marko), godina rođenja 1944., školska sprema: (građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: opšte građevinarstvo, građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd Gostivarska 52, telefon: 011 473-633. '
Miščević Zoran (Slavoljub), godina rođenja 1960., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: niokogradnja, dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Partizanska 88, telefon: 011-535-719.
Nišević Predrag (Đuro), godina rođenja 1951., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja nosivost i stabilnost građ. konstrukcija i elemen. obračuna cene, kontrola kvaliteta radova, dipl. inž. građevine.
Adresa stana: Beograd, Nikolaja Gogolja 36 telefon 011-552-881.
Novović Raka (Velimir), godina rođenja 1940., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: visokogradnja, kapitalna, konstrukcije i sl. betonske i čelične st. komun. objek.
Radi u: PKB commerc RO, Đure Đakovića 82, Beograd, telefon: 011-609-939.
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića br. 29. telefon: 011-4891-665.
Podvorac Emil (Petar), godina rođenja 1939. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: teh. dokumentacija, izvođački radovi, građevinski, zanatski i drugo.
Radi u: "Ratko Mitrović" građevinska RO, Koste Glavinića 8, Beograd, telefon: 650-522.
Adresa stana: Beograd, Vukasovićeva 40 telefon: 586-974.
Panić Jurij (Ljubomir), godina rođenja 1951. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: vodovod, kanalizacija; prečišćavanje voda; prečišćavanje otpadnih voda; sanitarno zakonodavstvo u oblasti voda; podzemne vode; bunari; kvalitet pov. podzemnih voda.
Radi u: Beogradski vodovod i kanalizacija, Kneza Miloša 27, Beograd, telefon: 011-439-312.
Adresa stana: Beograd, Mirijevski bulevar 40 telefon: 011-776-175.
Perović Mirjana (Panče), godina rođenja 1950, školska sprema: arhitektonski fakultet
Oblast veštačenja: građevinarstvo, arhitekta, telefon: 8251-293.
Adresa stana: M. Ivanča, Kraiških brigada 3. telefon: 8257-182.
Popović Kosta (Časlav), godina rođenja 1939, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinskog konstrukterstva koja se odnosi na projektovanje i izvođenje u visokogradnji, dipl. građevinski inženjer, telefon 011-766-942.
Adresa stana: Beograd: Tiršova 7.
Ristivojević Milovan (Jovica), godina rođenja 1937, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: Sve sporove vezane za građevinarstvo, građevinski inženjer. telefon: 011-8122-122.
Adresa stana: Beograd, Braće Srnića br. 7 telefon 011-4883-535.
Race Zlatan godina rođenja 1936, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijsko veštačenje u oblasti građevinarstva, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Studentski trg 10, telefon 330-009.
Rakinić Dragoslav (Milutin), godina rođenja 1938, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast vodoprivrede: uređenje vodnog režima i priprema propisa iz zakona o vodama. hidrograđevinski inženjer, telefon: 011-135-864.
Adresa stana: Beograd, Jastrebačka 44, telefon: 011-770-436.
Saša Žarko (Petar), godina rođenja 1951, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, niskogradnja, stambeno-komunalna delatnost, eksproprijacija, deobe. rukovodilac projekata, telefon: 011-634-360.
Adresa stana: N. Beograd, Čarnojevića 51 /23, telefon: 011-137-612.
Sekulić Zoran (Branko), godina rođenja 1952, školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: izgradnja stambenih i privrednih objekata kao i održavanje zgrada, zanatski radovi građevinski tehničar, telefon: 24-924/255.
Adresa stana: Beograd, Vladimira Popovića 24/18, telefon: 133-884.
Sladoje Mirjana (Marko), godina rođenja 1960, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: obračun razlike u ceni u oblasti projektovanja, građenja i komunalnog uređivanja zemljišta, izrada konačnih obračuna i dostignute cene izgrađenih stanova, dipl. ek., telefon: 320-586.
Adresa stana: Surčin, Đačka 12, telefon: 8440-231.
Stanić Vladan (Gvozden), godina rođenja 1936, školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, stambeno komunalna oblast, dipl. inž. arh.
Adresa stana: Beograd, Praška 5a, telefon: 011-550-110.
Stulić Dubravko (Vladislav), godina rođenja 1949, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: izgradnja objekata, uzroka rušenja, uticaja eksplozivnih naprava na objektima, provera projektne dokumentacije, inženjer.
Adresa stana: Zemun, Karađorđev trg 11/82, telefon: 011-106-855.
Tereščenko Miodrag (Stefan), godina rođenja 1928, školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, stambeno-komunalna oblast, inženjer arhitekta.
Adresa stana: Beograd, Bilećka 5, telefon: 011-471-610.
Vrcelj Slavko (Jovan), godina rođenja 1928, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste podzemnih radova, klizišta, nasipa, zemljane i betonske brane, hidroelektrane, injektiranje, torketiranje, fundiranje, inž. građevine.
Adresa stana: Beograd, Nebojšina 41.
Vukićević Igor (Miodrag), godina rođenja 1960, školska sprema: fakultet tehničkih nauka, dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Zagrebačka 4, telefon: 011-633-754.
Zindović Radovan (Radojica), godina rođenja 1949. školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: izvođenje građevinskih radova, zanatskih radova, adaptacija, dipl. inž. arhitekture, telefon: 013-518-943.
Adresa stana: Beograd, Danila Lekića 14/6, telefon: 011-177-3068.

Saobraćaj

Škarić Dragica (Milan), godina rođenja 1954, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda i procena šteta nastalih na vozilima, profesor, telefon: 4449-637.
Adresa stana: Beograd, Mlatišumina 5/I, telefon: 011-438-952.
Atanasković Predrag (Radoslav), godina rođenja 1961, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nesreća u drumskom i železničkom saobraćaju, saobraćajni inžinjer, telefon: 011-681-886.
Adresa stana: N. Beograd, Otona Župančiča 1-46 telefon: 011-603-869.
Antonić Slavoljub (Dragutin), godina rođenja 1928, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: bezbednost saobraćaja na putevima.
Radi u: Privredna komora Jugoslavije, Terazije 23. Beograd, telefon: 011-339-461/274.
Adresa stana: Beograd, Nehruova 198 11, telefon: 011-169-126.
Blagojević Svetislav (Vladimir), godina rođenja 1959, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda u drumskom saobraćaju, dipl. saobraćajni inženjer. Adresa stana: Beograd, 19. nova 3.
Bundalo Zoran (Nikola), godina rođenja 1956, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: sva veštačenja u oblasti železničkog saobraćaja.
Radi u: ŽTO Beograd RO OOUR Saobraćajni institut CIP Beograd, Nemanjina 6, Beograd, telefon: 011-333-454.
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 115/I, telefon: 011-140-792.
Đukić Branislav (Branko), godina rođenja 1953, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda i procena štete na motornim vozilima.
Radi u: "Kirilo Savić", Institut RO, Vojvode Stepe 51, Beograd, telefon: 011-469-322/127.
Adresa stana: Beograd, Pere Velimirovića 20, telefon: 011-583-359.
Dobrić Goran (Milomir), godina rođenja 1965, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: analiza uzroka saobraćajnih nezgoda i procena šteta u saobraćaju.
Radi u: Saobraćajni fakultet, Vojvode Stepe 305. Beograd.
Adresa stana: Beograd, Dr Ivana Ribara 61/43, telefon: 151-225.
Fišer Olgica (Tomislav), godina rođenja 1965 školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehničko veštačenje nezgoda na putevima, procena štete na motornim vozilima oštećenim u nezgodama, diplomirani inženjer saobraćaja, telefon: 011-493-211.
Adresa stana: Beograd, Pere Velimirovića 62 13, telefon: 011-586-028.
Ivović Jovo (Tomo), godina rođenja 1931, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, saobraćaj, posebno pomorski.
Radi u: Poslovna zajednica, Kosovska 8, Beograd, telefon: 011-337-378.
Adresa stana: Beograd, 27. marta 42, telefon: 011-331-274.
Janković Dragan (Čedomir), godina rođenja 1955, školska sprema: srednje škole saobraćajne - ostale.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti organizacije robe i putnika i teh. dokumentacije, tehničke ispravnosti vozila, šteta u saobraćaju, falsifikati brojeva motora i šasije, radnik SUP-a.
Adresa stana: Beograd, Pjera Križanića 16, telefon: 011-779-757.
Janković Milan (Radomir), godina rođenja 1957, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda u drumskom saobraćaju, procena štete na vozilima, saobraćajni inženjer, telefon: 011-639-880.
Adresa stana: Zemun, Ruska 22.
Jovanović Milan (Ilija), godina rođenja 1951, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj, dipl. inž. saobraćaja. Adresa stana: Beograd, Džordža Vašingtona 38a/VII. telefon: 011-328-391.
Kostić Svetozar (Ignjat), godina rođenja 1949., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno tehničko veštačenje, saobrać. nezgoda i mater. šteta u ovim nezgodama, doc. na tehničkom fakultetu, telefon: 021-54-344.
Adresa stana: Beograd, Dalmatinska 65, telefon: 011-750-152.
Kovačević Ljiljana (Petar), godina rođenja 1968., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda, procena štete izazvane na vozilima u saobraćajnim nezgodama, dipl. saobraćajni inž.
Adresa stana: Beograd, Sarajevska 83, telefon: 011-641-032.
Kovačević Zlatko (Ružica), godina rođenja 1957., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda, uslova bezbednosti saobraćaja, projektna dokumentacija u oblasti saobraćaja, diplomirani inž. saobraćaja.
Adresa stana: Beograd, Borča, Niška 8/I-3, telefon: 011-721-601.
Mandić Danimir (Petar), godina rođenja 1964, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: utvrđivanje uzroka nastanka saobraćajnih nezgoda i utvrđivanje oštećenja i visine štete.
Radi u: Pedagoška akademija za obrazovanje nastavnika razredne nastave, Narodnog fronta 43, Beograd, telefon: 011-2351-033/153.
Adresa stana: Beograd, telefon: 011-659-302.
Marković Bogoljub (Mladen), godina rođenja 1960., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: visina štete ma vozilima i saobraćajna veštačenja. inženjer saobraćaja, telefon: 011-624-521.
Adresa stana: Beograd, Generala Aračića 2, telefon: 011-750-247.
Medojević Radovan (Ljubomir), godina rođenja 1963., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: analiza uzroka saobraćajnih nezgoda i procena štete u saobraćaju, dipl. saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Beograd, Manasijeva 2, tel. 011-647-815.
Milošević Slobodan (Borivoje), godina rođenja 1944., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: bezbednost saobraćaja i procena štete, projektant, telefon: 011-656-122/22552.
Adresa stana: Beograd, Aleksandra Belića 8, telefon: 011-789-096.
Saša Žarko (Petar), godina rođenja 1951., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, niskogradnja, stambeno-komunalna delatnost, eksproprijacija, deobe, rukovodioc projekata, telefon: 011-634-360.
Adresa stana: N. Beograd, Čarnojevića 51/23, telefon: 011-137-612.
Stalković Jovan (Borislav), godina rođenja 1964., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: sudska veštačenja za oblast saobraćaja, odnosno veštačenja saobraćajnih nezgoda u drumskom saobraćaju, diplomirani saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Pančevo, Oslobođenja 29, telefon: 013-512-537.
Stojanović Prvoslav (Vladimir), godina rođenja 1929., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih udesa, diplomirani inženjer.
Adresa stana: Beograd, Karađorđeva 69/26, telefon: 011-629-525.
Todorić Dušan (Mile), godina rođenja 1952., školska sprema: vojna akademija.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehničko veštačenje saobraćajnih nezgoda i motornih vozila oštećenih kod sudara, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 011-254-9071.
Adresa stana: Beograd, Uralska 18. tel. 011-786-404,
Veljković Višnja (Slobodan), godina rođenja 1947., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: događanja u svim vrstama saobraćaja, posebno u vazdušnom i drumskom saobraćaju, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 011-691-233.
Adresa stana: Beograd. Omladinskih brigada 4, telefon: 011-601-485.
Viličić Rasim (Žuflo), godina rođenja 1961., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja vršenje uviđaja, rekonstrukcija saob. nezgoda kao i ostala saobraćajno tehnička veštačenja. saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Brodarevo, Žarka Marinkovića bb.
Vojinović Srboljub (Milorad), godina rođenja 1952., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajnu ekspertizu nastanka saobraćajnih nezgoda, tehničke ekspertize procene nastanka štete na motornim vozilima, dipl. inž. saobraćaja.
Adresa stana: Beograd, Nedeljka Čabrniovića 25, telefon: 011-559-087.
Vujović Slobodan (Dušan), godina rođenja 1964., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: analiza saobraćajnih nezgoda i procena štete, saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Beograd, Bože Jankovića 37, telefon: 011-462-044.

Poljoprivreda

Božinović Miodrag (Dobrivoje), godina rođenja 1929, školska srpema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: ove vrste u biljnoj proizvodnji, stočarstvu i prehrambenoj industriji kao i na sredstvima za proizvodnju u svim granama.
Radi u: Privredna komora Jugoslavije, Terazije 23, Beograd, telefon: 011-339-461.
Adresa stana: Surčin, Vojvođanska 27a, telefon: 8440-204.
Đorđević Desanka (Danilo), godina rođenja 1940. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima iz oblasti kvaliteta i kvantiteta vina, jakih alkoholnih pića i likera.
Radi u: "Jugoinspekt", Beograd. Trg Republike 3, Beograd. telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Beograd Čelebićka 2, telefon: (011) 587-300.
Kaličanin Radoljub (Vukman). godina rođenja 1945. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima u oblasti prehrambenih proizvoda animalnog porekla.
Radi u: "Jugoinspekt", Beograd, Trg Republike 3. Beograd, telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Beograd, Augusta Cesarca 8, telefon: 011-108-041.
Mirić Mladen (Dane), godina rođenja 1942., školska sprema: (Poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: semenarstvo, proizvodnja sadnog materijala, oplemenjivanje biljaka, ratarstvo. dipl. inž. poljoprivrede, telefon: 011-617-434.
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Agostina Neta 74/24, telefon: 011-176-8229.
Nikčević Zlata (Branko). godina rođenja 1951. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje po sporovima u oblasti kvaliteta i kvantiteta sirove kafe, prerađevina od voća i povrća i bezalkoholnih pića.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3 Beograd, telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Beograd, Prvomajska 114. telefon: 011-197-268.
Radin Pavle (Milorad), godina rođenja 1959. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima u oblasti. poljoprivredne proizvodnje; ratarstva, povrtarstva semenarstva.
Radi u: Jugoinspekt" Beograd. Trg Republike 3 Beograd. telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Beograd. Držićeva 5/26, telefon 011-422-624.
Stanojević Milisav (Slavko). godina rođenja 1948. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede.
Radi u: "Sonja Marinković" Poljoprivredno-prehrambeni školski centar, Ilije Birčanina 70, Požarevac, telefon: 012-223-388.
Adresa stana: Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 179/6, telefon: 011-139-540.
Stevanović Dragomir (Blagoje). godina rođenja 1928., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Adresa stana: Novi Beograd. Otona Župančiča 22. telefon: 011-602-219.
Živanović Slobodan (Filip), godina rođenja 1955., školska sprema: poljoprivredni, fakultet.
Oblast veštačenja: ove predmete vezane za poljoprivredu.
Radi u: Škola srednjeg usmerenog, Lenjinova 8, Sopot, telefon: 011-825-1227.
Adresa stana: Mladenovac, Save Kovačevića 47/8, telefon: 011-822-7501.

Veterina

Radaković Boško (Slobodan), godina rođenja 1950. školska sprema: veterinarski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima u oblasti prehrambenih proizvoda animalnog porekla.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3 Beograd, telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Beograd, Dušana Kvedera 3, telefon: 011-514-647.

Šumarstvo

Cvejić Branislav (Vojin), godina rođenja 1948, školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: šumski proizvodi i proizvoda drvne industrije.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3, Beograd, telefon: 011-633-345.
Adresa stana: Beograd, Susedgradska 37/2, telefon: 011-539-507.
Savić Radomir (Ljubomir), godina rođenja 1937. školska sprema: srednja šumarska škola.
Oblast veštačenja: oblast šumarskih proizvoda i drvne industrije.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3, Beograd, telefon: 011-633-345.
Adresa stana: Beograd, 27. marta 77, telefon: 011 324-877.

Stambeno-komunalna oblast

Ilić Nebojša (Damjan), godina rođenja 1937., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinska veštačenja, stambeno komunalne oblasti, dipl. inž. arhitekture.
Adresa stana: Beograd, Blagajska 1.0, telefon: 011 4880-176.
Novović Raka (Velimir), godina rođenja 1940., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: visokogradnja, kapitalna, konstrukcije i sl. betonske i čelične, st. komun. objek.
Radi u: PKB COMMERC RO, Đure Đakovića 82, Beograd, telefon: 011-609-938.
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića br. 29, telefon: 011-4891-665.
Panić Jurij (Ljubomir), godina rođenja 1951., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: vodovod, kanalizacija; prečišćavanje voda; prečišćavanje otpadnih voda; sanitarno zakonodavstvo u oblasti voda: podzemne vode; bunari; kvalitet pov. podzemnih voda.
Radi u: Beogradski vodovod i kanalizacija, Kneza Miloša 27, Beograd, telefon: 011-439-312.
Adresa stana: Beograd. Mirjevski Bulevar 40, telefon: 011-776-175.
Stanić Vladan (Gvozden), godina rođenja 1936, školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo stambeno komunalna oblast, dipl. inž. arh.
Adresa stana: Beograd, Praška 5a, telefon 011 550-110.
Tereščenko Miodrag (Stefan), godina rođenja 1928, školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo. stambeno-komunalna oblast, inženjer arhitekture.
Adresa stana: Beograd, Bilećka 5. telefon: 011 471-610.

Elektrotehnika

Šmigić Milan (Živojin), godina rođenja 1966., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: kompjuterska oprema, birotehnička oprema, mašine i alati sa elektronskim uređajima, vertikalni transport instalacije visoke struje, elektroinženjer, telefon: 011-131-516/2691.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 17a/21, telefon: 011-4447-301.
Čavić Ljubomir (Sava), godina rođenja 1945., školska sprema; elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: elektro i gromobranske instalacije u građevinarstvu (jaka struja), inspektor za elektrovode, telefon: 011-681-885.
Adresa stana: Novi Beograd, Milentija Popovića 17/15, telefon: 011-130-371.
Glušica Branko (Petar), godina rođenja 1948., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: požar, havarije i eksplozije kao posledica el. energije, veštačenje sijalica iz saobraćajnih nezgoda, dipl. inž.
Adresa stana: Beograd, Ognjena Price 36, telefon: 011-194-862.
Karanović Slobodan (Trifun), godina rođenja 1936, školska sprema: viša elektrotehnička škola.
Oblast veštačenja: elektro radovi iz oblasti građevinarstva.
Rada u: Gradski zavod za veštačenje, Svetozara Markovića, telefon: 011-682-892.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 142, telefon: 011 4885-832.
Murtezanović Mehmed (Avdo), godina rođenja 1946., školska sprema: viša elektrotehnička škola.
Oblast veštačenja: elektroinstalacije, krađa struje, razni elektro uređaji, elektro radovi niske i visoke struje, tehnički pregledi investicionih objekata, viši stručni radnik elektrostruke, telefon: 011 668-855/608.
Adresa stana: Beograd, Cvijićeva 128, telefon 011 753-959.
Pendić Vinko (Mihailo), godina rođenja 1949., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: Projektovanje, nadzor, izvođenje i prijem elektroenergetskih postrojenja i instalacija u industrijskim, javnim i stambenim objektima.
Radi u: "Energoprojektu" projektovanje RO OOUR Industrija i termotehnika, Lenjinov bulevar 12, Beograd, telefon: 011-141-876.
Adresa stana: Beograd, General Ždanova 58, telefon: 011-683-301.
Pavić Damir (Ante), godina rođenja 1929, školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u oblasti elektrotehnike.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-631-141.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 54. telefon: 011-344-236.
Ukropina Marinko (Mirko), godina rođenja 1957. školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: oblast elektrotehnike (generatori, elektromotori, akumulatorske baterije, transformatori, kondenzatori, elektroinstalacije, računarska oprema.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-631-141.
Adresa stana: Beograd, Mutapova br. 61, telefon: 011-450-688.

Mašinska tehnika

Bosnić Saša (Slobodan), godina rođenja 1966. školska sprema: viša mašinska škola.
Oblast veštačenja: motori, motorna vozila, proizvodnja, mašine alatljike, vertikalni transport, horizontalni transport, mašinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Blagoja Parovića 10, telefon: 011-558-838.
Đorđević Stevan (Zlativoje), godina rođenja 1936. školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u oblasti mašinstva. motori, parne mašine, kotlovi i turbine, dizalice, kranovi, liftovi i prenosioci, centralno grejanje.
Radi u: "Jugoinspekt", Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-622-166.
Adresa stana: Beograd, Požeška 96, telefon: 011-556-460.
Janković Slobodan (Branko), godina rođenja 1947, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u oblast mašinske tehnike (dizalice, kranovi, liftovi i prenosioci, motori, mašinske alatke).
Radi u: "Jugoinspekt", Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-624-827.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 320, telefon: 011-425-542.
Jelić Miloš (Dobrivoje), godina rođenja 1956, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: kvalitet proizvoda i usluga u oblasti mašinske tehnike, sistemi kvaliteta.
Radi u: SOUR Industrija "Goša", RO "Institut", Trg narodnih heroja 9, Smederevska Palanka. telefon: 011-412-010.
Adresa stana: Beograd, Starine Novaka 3/I, telefon: 011-336-860.
Kopanoski Branko (Metodija), godina rođenja 1936. školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena mašina, opreme u fabrikama kao i linija tehnoloških iz prehrambene i procesne industrije, a posebno iz mesne industrije, rukovodilac projekta, telefon: 664-322.
Adresa stana: Beograd, Mike Alasa 24, telefon: 187-029.
Milentijević Dragiša (Bogoljub), godina rođenja 1953, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nezgode - analiza. procena štete na motornim vozilima, veštačenje mašinskih sklopova, građevinska mehanizacija, dipl. maš. inženjer, telefon: 011-488-7240.
Adresa stana: Beograd, Miloša Savkovića 3, telefon: 011-412-312.
Mijić Radomir (Dušan), godina rođenja 1962, školska sprema, mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: automobilska industrija, dipl. mašinski inženjer, telefon: 011-711-914.
Adresa stana: Beograd, Vojvode Dobrnjca 50, telefon: 011-767-981,
Miladinović Despot (Jovan), godina rođenja 1956, školska sprema: viša mašinska škola.
Oblast veštačenja: saobraćaj.
Radi u: Zavod za izgradnju, Palmotićeva 30, Beograd, telefon: 011-439-910.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 272, telefon: 011-425-905.
Milenović Milun (Dušan), godina rođenja 1930, školska sprema: fakultet organizacionih nauka.
Oblast veštačenja: opšte mašinstvo: grejanje, klimatizacija, hlađenje, obračun razlike u ceni kod investitora radova, inženjer u penziji.
Adresa stana: Novi Beograd, Pariske komune 47/13, telefon: 011-697-123.
Nikolić Dragutin (Slavica), godina rođenja 1948, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: vertikalni transport (liftovi), građevinska tehnika, komunalna tehnika, vatrogasna tehnika, mašinski inženjer, telefon: 011-461-243.
Adresa stana: Beograd, Grigora Viteza 1, telefon: 011-511-500,
Savić Branislav (Nikola), godina rođenja 1931, školska sprema: srednje tehničke škole - ostale.
Oblast veštačenja: sve mašine i alati: havarije, povrede i procene vrednosti na teškim građevinskim mašinama i ostalim lakim, mašinski monter.
Adresa stana: Beograd, Vladislava Bajčevića 23/12, telefon: 011/756-333.
Trajanović Branko (Nace), godina rođenja 1927, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: opšte mašinstvo: centralno grejanje, toplovod, parovodi, kotlarnice, ventilacija, klimatizacija i hlađenje dipl. mašinski inženjer, telefon: 011-8123-322/102.
Adresa stana: Zemun, Timočka br. 6, telefon: 011-193-002.
Vojinović Srboljub (Milorad), godina rođenja 1952, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajnu ekspertizu nastanka saobraćajnih nezgoda, tehničke ekspertize procene nastanka štete na motornim vozilima, dipl. inž. saobraćaja.
Adresa stana: Beograd, Nedeljka Čabrinovića 25, telefon: 011-559-087.

Zanatstvo

Janković Dragan (Čedomir), godina rođenja 1955, školska sprema: srednje škole saobraćajne - ostale.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti organizacije robe i putnika i teh. dokumentacije, tehničke ispravnosti vozila, šteta u saobraćaju, falsifikati brojeva motora i šasije, radnik SUP-a.
Adresa stana: Beograd, Pijera Križanića 16, telefon: 011-779-757.
Mišićević Božidar (Dragoljub), godina rođenja 1935, oblast veštačenja: tekstili (odeća, zastirači tepisi, predivo, konac i dr.), penzioner-ekonomista.
Adresa stana: Beograd, M. Gregorak br. 3, telefon: 011-771-040.

Geodezija

Čitaković Sreten (Cvetko), godina rođenja 1936, školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: identifikacija parcela, način deobe i deobe parcela, omeđavanje, obeležavanje građ. parcela, snimanje terena i izgradnja objekata, geodetski inženjer.
Adresa stana: Žarkovo, Slovanskih brigada 55, telefon: 011-515-863.
Aleksić Velimir (Dragutin), godina rođenja 1952. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: geodezija - uređenje poljoprivrednog zemljišta, korišćenje polj. zemljišta, procena zemljišta, katastar, profesor univerziteta, telefon: 011-615-315.
Adresa stana: Beograd, Višnjički venac br, 3, telefon: 011-759-032.
Dukić Ljiljana (Mihailo), godina rođenja 1956., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: poslovi katastra, (dipl. inž. geodezije.
Adresa stana; Beograd, Bogoljuba Čukića 18, telefon: 011-550-447.
Dukić Milan (Ljubica), godina rođenja 1955., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: poslovi katastra, !dipl. inž. geodezije.
Adresa stana: Beograd, Bogoljuba Čukića 18, telefon: 011-550-447.
Filipović Petar (Stojan), godina rođenja 1935., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: iz oblasti geodezije, geodetski inženjer, telefon: 011-651-281.
Adresa stana: Beograd, Bubanjskih žrtava 5, telefon: 011-537-827.
Ignjatović Jelenko (Radivoje), godina rođenja 1952., školska sprema: više geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geodetski inženjer telefon: 011-135-864/146.
Adresa stana: Beograd, Bračka 7, telefon: 011-422-263.
Jovičić Milinko (Radivoj), godina rođenja 1935., školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast (veštačenja: veštačenje u sporovima vezanim za rude, koncentrate metala i nemetala.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg (Republike 3. Beograd, telefon: 011-631-537.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 207, telefon: 011-415-726.
Kostić Tomislav (Vlastimir), godina rođenja 1936. školska sprema, viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija.
Radi u: "Kolubara" Površinski kopovi RO RZ za tehničke poslove, Baroševac bb, Baroševac, telefon 011-8123-333/1148.
Adresa stana: Lazarevac, Ibarski put 1, telefon: 011-8123-656.
Mladenović Branislav (Dušan), školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: sve vrste geodetskih veštačenja koja su potrebna u vanparničnim i parničnim postupcima opštinskih sudova, inženjer geodezije, telefon: 011-610-431.
Adresa stana: Beograd, Trg pobede 7, telefon: 011-108-223.
Marković Slađana (Milan), godina rođenja 1958., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: obnova međa katastarskih parcela, identifikacija k. p. inženjerska geodezija, geodeta, telefon: 011-726-649.
Adresa stana: Beograd, Prizrenska 34/9, telefon: 011-726-649.
Mijatović Gojko (Danilo), godina rođenja 1930., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodetsko tehnički poslovi u održavanju premera i imovinsko pravnoj oblasti, penzioner.
Adresa stana: Pančevo, Slavka Rodića 10, telefon: 013-511-625.
Radosavljević Borivoj (Miloš), godina rođenja 1961., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja; inženjerska geodezija, katastar zemljišta, geodetski inženjer, telefon: 011-711-800.
Adresa stana: Beograd, Meštrovićeva br. 38, telefon 463-328.
Vojvodić Danilo (Nikola), godina rođenja 1931,. školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: deoba nekretnina, identifikacija parcela, utvrđenje međa, primenjena geodezija, geodeta, telefon: 011-766-604.
Adresa stana: Beograd, D. Pakovića br. 80-25, telefon: 011-766-604.
Vukčević Miša (Radoje), godina rođenja 1951., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geodetski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Proleterskih brigada 44, telefon: 011-332-040.

Sudska medicina

Aleksandrić Branimir (Vitomir), godina rođenja 1949., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste krvnih i seksualnih delikata, kvalifikacije telesnih povreda, saobraćajni traumatizam, izvođenje sudskomedicinskih obdukcija, nastavnik-docent, telefon: 011-682-522.
Adresa stana: Beograd, Baje Pivljanina 23, telefon: 011-660-296.
Mihalović Predrag (Dragan), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste sudsko medicinskih veštačenja, lekar spec. sudske medicine, telefon: 684-266/3840.
Adresa stana: Beograd, Nova Skojevska 91, telefon: 011-586-976.
Nikolić Miodrag (Aleksandar), godina rođenja 1932., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudska medicina, patološka anatomija, lekar specijalista, telefon: 011-666-629.
Adresa stana: Beograd, Tikveška 24, telefon: (011) 4444-641.
Pandurović Srećko (Sekula), godina rođenja 1928., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste krvnih i seksualnih delikata, kvalifikacija telesnih povreda, saobraćajni traumatizam, nastavnik-profesor, telefon: 011-682-522.
Adresa stana: Beograd, Emila Zole 6/a, telefon: 011-506-498.
Stanojević Predrag (Ranko), godina rođenja 1954., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz domena sudske medicine.
Radi u: Republički sekretarijat, Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 011-764-171.
Adresa stana: Beograd, Repiška 46-21.

Medicinska psihologija

Srna Jelena (Đorđe), godina rođenja 1951., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: intelektualna, emocionalna i socijalna zrelost dece i omladine; psihopatologija dece i omladine; dijagnostika porodičnih odnosa; dodela dece po razvodu braka rod.
Radi u: Klinika za neurologiju I, dr Subotića Starijeg 6, telefon: 011-658-355.
Adresa stana: Beograd, Zmajevačka 12, telefon: 011-503-401.

Neuropsihijatrija

Bokun Petar (Petar), godina rođenja 1941., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: psihijatrija i neurologija, specijalista neuropsihijatar.
Adresa stana: Beograd, Franje Ogulinca 22, telefon: 011-753-386.
Dimić Saša (Aranđel), godina rođenja 1950, školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: psihijatrija i alkohologija, neuropsihijatar, telefon: 011-614-542.
Adresa stana: Beograd, Ljubomira Ivkovića Šuce 22/13, telefon: 011-533-995.
Đurić Zoran (Sreten), godina rođenja 1954., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: neurologija i psihijatrija.
Radi u: Kazneno popravni dom bolnica, Bačvanska 14, Beograd, telefon: 011-404-514.
Adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 11, telefon: 011-444-1023.
Kuzmanović Snežana (Dušan), godina rođenja 1952, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: medicina - neuropsihijatrija, neuropoihijatrija, telefon: 011-8251-009.
Adresa stana: Beograd, Knez Mihajlova 47, telefon: 011-634-384.
Lazić Dijana (Predrag), godina rođenja 1956, školska sprema: medicinski fakultet, lekar specijalista neuropsihijatrije.
Adresa stana: Beograd, Dojranska 1, telefon: 011-140-309.
Marković Aleksandar (Budimir), godina rođenja 1925, školska sprema: medicinski fakultet, neuropsihijatar.
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jovanova 32, telefon: 623-794.
Milić Stanko (Dane), godina rođenja 1939, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija, neuropsihijatar, telefon: 011-644-166.
Adresa stana: Beograd, Krste Sretenovića 7, telefon: 011-516-495.
Prim. dr Nikola Gavanski (Radivoje), godina rođenja 1928, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija, lekar - neuropsihijatar, telefon: 661-122-21/615.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 164, telefon: 176-7777.

Ortopedija i traumatologija

Tesla Živko (Dragan), godina rođenja 1947, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast ortopedije i traumatologije, lekar specijalista, telefon: 011-645-022/279. Adresa stana: Beograd, Borska 11a.
Tomić Slavko (Mićo), godina rođenja 1956, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: traumatologija i ortopedija, hirurg - ortoped, telefon: 011-660-466.
Adresa stana: Beograd, Branka Ćopića 9, telefon: 011-758-301.

Ostale grane medicine

Dobić Gordana (Vukadin), godina rođenja 1948, školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: medicina rada traumatologija, magistar medicinskih nauka, telefon: 011-630-222.
Adresa stava: Beograd, 29. novembra broj 20, telefon: 011-323-254.
Jovanović Miloš (Božidar), godina rođenja 1951. školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: za oblasti povreda, oboljenja i svih dr. stanja vezanih za oko, lekar specijalista - oftalmolog, telefon: 011-646-266.
Adresa stana: Beograd, Nikole Dobrovića 30-12, telefon: 011-176-0671.
dr Nestorović Branislav (Dragoslav), godina rođenja 1949, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti neurohirurgije. Radi u: Univerzitetski klinički centar, Pasterova 2, Beograd, telefon: 4449555/2513.
Adresa stana: Beograd, Marička 31, telefon: 562-321.
Nikolić Miodrag (Aleksandar), godina rođenja 1932, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: Sudska medicina, patološka anatomija, lekar specijalista, telefon: 011-666-629.
Adresa stana: Beograd, Tikveška 24, telefon: 011-4444-641.
Parunović Aleksandar (Blagoje), godina rođenja 1931, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: očne bolesti, očni lekar. Adresa stana: Beograd, Topčiderski venac 6, telefon: 011-666-244
Vasiljević-Krušedolac Dušanka (Petar), godina rođenja 1953, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ocena radne sposobnosti, radna sposobnost, radno mesto.
Radi u: Dom zdravlja Zemun, Rade Končara 50, Beograd. telefon: 011-611-621/55.
Adresa stana: Novi Beograd, Omladinskih brigada 73. telefon: 011-171-510.

Autorska prava

Vučinić Zdravko (Radule), godina rođenja 1943. školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: autorska prava: likovna umetnost - zidno slikarstvo, slikarstvo, vajarstvo i druge likovne umetnosti, direktor prodajne galerije.
Adresa stana: Beograd, Prve pruge 5, telefon: 011-674-828.

Grafoskopija i grafologija

Berec Jožef (Aleksandar), godina rođenja 1953. školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: grafoskopska i grafološka, telefon: 011-684-266/3794.
Adresa stana: Beograd, Veljka Lukića Kurjaka 12. telefon: 011-667-591.
Janjušević Milanka (Dušan), godina rođenja 1940, školska sprema: filološki fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje rukopisa, potpisa, pisaćih mašina, rekonstrukcija teksta, profesor.
Adresa stana: Beograd, Topolska 12, telefon: 011-450-876.
Milošević Branislav (Jovan), godina rođenja 1933, školska sprema: pravni fakultet.
Oblast veštačenja: kriminalistička balistika, grafologija, daktiloskopija, trasologija i druge oblasti kriminalističke tehnike, penzioner.
Adresa stana: Beograd, Ljube Vučkovića 26, telefon: 465-383.
Nikolić Gordana (Miloš), godina rođenja 1938, školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: grafologija, psiholog, telefon: 326-721/214.
Adresa stana: Beograd, Knez Mihajlova 19, telefon: 620-903.
Otović Dragana (Uroš) godina rođenja 1952, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: falsifikat: rukopisa, potpisa, ličnih isprava, dokumenata i dr., radnik GSUP-a Beograd.
Adresa stana: Beograd, Dunavski kej 15/32, telefon: 011-181-639.
Perić Spomenka (Radomir), godina rođenja 1940, školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: grafološka i grafoskopska veštačenja, profesor srp. jez. i književnosti,
Adresa stana: Novi Beograd, III bulevar 120a/23, telefon: 011-130-163.

Ostale oblasti

Aleksić Stanoje (Božidar), godina rođenja 1930, školska sprema: viša upravna škola.
Oblast veštačenja: bankarsko-finansijski poslovi iz oblasti rada i odnosa sa građanima, pravnik.
Adresa stana: Beograd: Španskih boraca 26, telefon: 011-140-025.
Delević Danilo (Milisav), godina rođenja 1948, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u oblasti industrije nafte i naftnih derivata, u pogledu kvaliteta i kvantiteta.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-634-346.
Adresa stana: Beograd, Dunavski kej 3/5, telefon: 011-181-865.
Dupalo Rajko (Dušan), godina rođenja 1943, školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje komisione struke, inženjer, telefon: 011-691-127.
Adresa stana: Beograd, II bulevar 148 7, telefon: 011-141-071.
Grbović Mirjana (Ljubisav), godina rođenja 1951. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: određivanja renti iz osiguranja auto-odgovornosti, kao i sva ostala veštačenja vezana za autorske poslove, direktor osiguranja motornih vozila, telefon: 011-694-909.
Adresa stana: Beograd. Vele Nigrinove 18, telefon: 011-1764-756.
Hajduković Gordana (Trifun), godina rođenja 1938. školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: hemija, zaštita životne sredine, kontrola kvaliteta, opasne hemijske materije, nalazi i mišljenje zasnovani na fizičko-hemijskim materijama, naučni radnik.
Adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 162, telefon: 011-665-561.
Janković Dragan (Čedomir), godina rođenja 1955. školska sprema: srednja škola saobraćajne - ostale.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti organizacije robe i putnika i teh. dokumentacije, tehničke ispravnosti vozila, šteta u saobraćaju, falsifikati brojeva motora i šasije, radnik SUP-a.
Adresa stana: Beograd, Pjera Križanića 16. telefon: 011-779-757.
Krstić Aleksandar (Mirko), godina rođenja 1958. školska sprema: gimnazija.
Oblast veštačenja: filatelija, trgovac - filatelista, telefon: 011-762-676.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 209/82. telefon: 011-176-7200.
Kostadinović Gradimir (Milorad), godina rođenja 1949, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: balistika.
Radi u: Republički sekretarijat, Kneza Miloša 101. Beograd, telefon: 011-764-172.
Adresa stana: Beograd, Sarajevska 83, telefon: 011-641-204.
Lukač Bogdan (Pantelija), godina rođenja 1953. školska sprema: više škole - ostale tehničke.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima iz oblasti tekstilne proizvodnje, tkanina, konfekcije.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-628-868.
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jevremova 38, telefon: 011-637-620.
Marinković Mileva (Desanka), godina rođenja 1951. školska sprema: filozofski fakultet, diplomirani psiholog, telefon: 011-641-876.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 112, telefon: 011-488-8848.
Marinković Mileva (Desanka), godina rođenju 1951, školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: psihološka procena ličnosti maloletnika i mladih punoletnih lica, dipl. psiholog. telefon: 011-641-876.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 112, telefon: 011-488-8848.
Milić Slobodan (Maksim), godina rođenja 1942, školska sprema: visoka školska sprema.
Oblast veštačenja: papirna industrija, industrija celuloze i ambalaže.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3 Beograd, telefon: 011-633-345.
Adresa stana: Beograd, 16. oktobra 3, telefon: 011-788-149.
Milošević Branislav (Jovan), godina rođenja 1933. školska sprema: pravni fakultet.
Oblast veštačenja: kriminalistička balistika, grafologija, daktiloskopija, trasologija i druge oblasti kriminalističke tehnike, penzioner.
Adresa stana: Beograd, Ljube Vučkovića 26, telefon: 465-383.
Otović Dragana (Uroš), godina rođenja 1952, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: falsifikat rukopisa, potpisa, ličnih isprava, dokumenata i dr., radnik GSUP-a Beograd.
Adresa stana: Beograd, Dunavski kej 15/32, telefon: 011-181-639.
Purić Radivoje (Sreten), godina rođenja 1942, školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: medicinska psihologija, psiholog. telefon: 011-235-1530/25327.
Adresa stana: Beograd, Gardijska 5a, telefon: 011-24-810.
Radojević Momir (Pavle), godina rođenja 1950, školska sprema: srednja hemijsko-tehnološka škola.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima vezanim za oblast proizvodnje i prerade nafte i naftnih derivata.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3, Beograd, telefon: 011-634-346.
Adresa stana: Majske Jevorsime 22, telefon: 011-426-086.
Stojanović Božidar (Mitar), godina rođenja 1944, školska sprema: hemijsko-tehnološki fakultet.
Oblast veštačenja: sigurnost pri radu sa hemikalijama, zaštita na radu, zaštita radne i životne sredine, dipl. inž. tehnolog, telefon: 011-457-656.
Adresa stana: Leštane, Doce Markovića 9a, telefon: 011-836-2417.
Todorović Mihailo (Vukašin), godina rođenja 1944, školska sprema: trgovačka škola za KV radnike.
Oblast veštačenja: procena antikviteta, tehničke i tekstilne robe, prodavac.
Adresa stana: Beograd, Solunska 36, telefon: 182-611.
Vidović Miodrag (Drago), godina rođenja 1928, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: geologija.
Adresa stana: Beograd, Balkanska 32, telefon: 011-657-027.
Živadinović Radiša (Momčilo), godina rođenja 1941, školska sprema: visoka školska sprema.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima u oblasti gumarske industrije.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg Republike 3, Beograd, telefon: 011-631-537.
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 134/19, telefon: 011-174-515.

OKRUŽNI SUD KRALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast

Đošić Gordana (Vladimir), godina rođenja 1955, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste veštačenja iz ekonomsko-finansijske oblasti.
Radi u: sekretarijat za finansije, Oktobarskih žrtava 1. telefon: 036-21-246.
Adresa stana: Kraljevo, Naselje Moše Pijade 17/3, telefon: 036-331-417.
Kovačević Zoran (Krsto), godina rođenja 1951, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: računovodstveno-finansijska oblast, dipl. ekonomista, telefon: 036-337-799/36.
Adresa stana: Kraljevo, Kidričeva 146/15, telefon: 036-334-780.
Marković Dragan (Velimir), godina rođenja 1956, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 036-21-661.
Adresa stana: Kraljevo, Trg maršala Tita 3/N, telefon: 036-21-888.
Marković Dragan (Velimir), godina rođenja 1956, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista. telefon: 036-21-661.
Adresa stana: Kraljevo, Trg m. Tita 3/P-23, telefon: 036-21-888.
Milutinović Zorica (Mikailo), godina rođenja 1959, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: računovodstveno-finansijska oblast - posebno uvoz-izvoz, ref. knjigovodstva, telefon: 036-331-322/135.
Adresa stana: Kovanluk, N. Kovanlučka 2, telefon: 026-291.

Građevinarstvo

Čaprić Aleksandar (Slobodan), godina rođenja 1965. školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u oblasti građevinarstva i arhitekture, dipl. inž. arhitekture, telefon: 036-332-151.
Adresa stana: Kraljevo, Braće Jovanović 105, telefon: 036-26-139.
Bažalac Živan (Miljojko), godina rođenja 1960, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinsko projektovanje, izvođenje građevinskih konstrukcija, diplomirani građevinski inženjer, telefon: 036-332-151.
Adresa stana: Konarevo, telefon: 036-811-098.
Kostić Dušan (Novica), godina rođenja 1955, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: u oblasti građevinarstva, građevinski inženjer, telefon: 036-332-543.
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Stepe 7/30, telefon: 036-31-874.
Pecović Dragan (Miroslav), godina rođenja 1960, školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. inž. građevine, telefon: 036-22-544.
Adresa stana: Kraljevo, Oblićeva 40, telefon: 036-331-002.
Simeunović Sonja (Vasilije), godina rođenja školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, urbanističko-građevinski inspektor, telefon: 036-331-442/617.
Adresa stana: Kraljevo, Čika Ljubina 23, telefon: 036-342-200.
Stefanović Zoran (Dobrivoje), godina rođenja 1942, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena vrednosti objekata u eksproprijaciji, privredni sporovi u vezi naplate izvršenih radova i ostalo iz oblasti građenja objekata, građevinski inženjer, telefon: 036-331-467.
Adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdanova 71-33, telefon: 036-331-774.

Poljoprivreda

Stolić Đorđe (Svetozar), godina rođenja 1942, školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: sporovi u oblasti poljoprivrede.
Radi u: Republički zavod za statistiku Republike Srbije, Milana Rakića 5, Beograd, telefon: 036-23-476.
Adresa stana: Kraljevo, Cara Lazara 26, telefon: 036-24-204.

Mašinska tehnika

Arsić Miloš (Branko), godina rođenja 1936, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika - energetika - gasni uređaji i parni kotlovi, diplomirani mašinski inženjer, telefon: 036-338-455/142.
Adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdanova broj 148-15. telefon: 036-331-281.

Geodezija

Đorić Miodrag (Živojin), godina rođenja 1932. školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: sve poslove u oblasti geodezije. geometar.
Adresa stana: Kraljevo, Zrenjaninska 1, telefon: 036-338-191.
Luković Života (Miodrag), godina rođenja 1930, školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodetska veštačenja iz premera i katastra zemljišta, geodeta.
Adresa stana: Kraljevo, Zelena gora 24, telefon: 036-21-414.
Tomić Mirko (Živorad), godina rođenja 1948, školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: poslove iz oblasti geodezije, geometar, telefon: 036-332-092.
Adresa stana: Kraljevo, Zelena gora 38/16, telefon: 036-332-092.

Ostale oblasti

Milićević Tiosav (Stevan), godina rođenja 1935, školska sprema: viša škola za organizaciju rada.
Oblast veštačenja: ostale oblasti zaštite na radu, povređivanje radnika, inženjer zaštite na radu.
Adresa stana: Bresnik.

OKRUŽNI SUD ŠABAC

Ekonomsko-finansijska oblast

Despotović Đorđe (Milorad), godina rođenja 1944. školska sprema: viša škola za statistiku.
Oblast veštačenja: privredni, krivični, radni i građanski sporovi, organizator računovodstvenog poslovanja, telefon: 015-82-963/163.
Adresa stana: Loznica, Ž. Jovanovića D-I/11, telefon: 015-81-122.
Grujić Zoran (Branislav), godina rođenja 1941. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Šabac, Maršala Tita 93.
Jovanović Ljiljana (Milojko), godina rođenja 1959. školska sprema: ekonomski fakultet.
Radi u: "7. juli" autosaobraćaj RO OOUR "Šabac turist", Loznički put bb, Šabac, telefon: 015-26-040.
Adresa stana: Šabac, M. Mihajlovića 1/7, telefon: 015-26-590.
Ruvadić B. Živko (Dragutin), godina rođenja 1938, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast. direktor preduzeća,, telefon: 015-313-75.
Adresa stana: Šabac, Prote Smiljanića 56-2-5, telefon: 015-313-75.
Savić Branislav (Milorad), godina rođenja 1935. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, direktor preduzeća, telefon: 015-86-149.
Adresa stana: Šabac, M. Petrovića 11, telefon: 25-465.
Stojanović Milena (Damnjan), godina rođenja 1955, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast. dipl. ekonomista, telefon: 015-89-821/92.
Adresa stana: Loznica, Tičarska bb, telefon: 015-81-324.
Tomić Dragorad (Sreten), godina rođenja 1954, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja u oblasti privredno-nadzornog postupka, ispravnost potraživanja, obračun prihoda.
Radi u: "Zorka" - "Mineralna đubriva" RO za proizvodnju mineralnih đubriva, Narodnih heroja 1, Šabac, telefon: 015-21-331/2396.
Adresa stana: Šabac, Mil. Petrovića Ujke 8-10, telefon: 015-77-392.
Građevinarstvo
Erić Milovan (Dragutin), godina rođenja 1955. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo. Radi u: "Šabac" AIK OOUR RO "Šabac promet", Cara Dušana 14, Šabac, telefon: 015-25-321.
Adresa stana: Šabac, Sremska 21, telefon: 015-22-043.
Jovanović Zoran (Milorad) godina rođenja 1953. školska sprema: više škole - ostale tehničke.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski inženjer.
Adresa stana: Šabac, Vojvode Mišića 73, telefon: 015-28-063.
Simić Vladimir (Andrija), godina rođenja 1960. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo.
Radi u: GRO "Izgradnja" Šabac sa n. sol o. OOUR. Pop Lukina, telefon: 015-22-505.
Adresa stana: Šabac, Moše Pijade 6, telefon: 015-23-200.

Saobraćaj

Bojičić Vojica (Dragoljub), godina rođenja 1961, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje svih vrsta saobraćajnih nezgoda, profesor saobraćaja, telefon: 015-22-487.
Adresa stana: Dublje, Milana Bojičića 95, telefon: 015-40-190.
Jerotić Živojin (Sreten), godina rođenja 1932, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajni udesi - oštećenja vozila, industrijske instalacije - termotehnika.
Radi u: "Zorka" Hemijska industrija SOUR, Narodnih heroja. telefon: 015-21-331/2228.
Adresa stana: Šabac, L. Lazarevića 11/7, telefon: 015-23-782.
Pajić Milan (Jordan), godina rođenja 1960. školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehnička veštačenja. saobraćajnih nezgoda u drumskom saobraćaju, diplomirani inženjer saobraćaja.
Adresa stana: Loznica, Prešernova 12, telefon: 015-84-162.

Poljoprivreda

Šimić Milan (Stevan), godina rođenja 1936. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast (veštačenja: poljoprivreda, ratarstvo i melioracija, agronom, telefon: 015-26-311.
Adresa stana: Šabac, Milorada Petrovića 2/11, telefon: 015-26-469.
Stepić Radenko (Lazar), godina rođenja 1950., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: poljoprivreda - zaštita bilja, ratarstvo, voćarstvo, povrtarstvo (šira oblast), doktor agronomskih nauka, telefon: 015-24-455.
Adresa stana: Šabac P. Smiljanića 60/N. telefon: 015-33-060.

Šumarstvo

Arsić Borica (Živanko), godina rođenja 1965. školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: šumarstvo - opšti smer, diplomirani inženjer šumarstva.
Adresa stana: Šabac, Kadinjača 4, telefon: 015-29-718.

Elektrotehnika

Simić Zoran (Živorad), godina rođenja 1961., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti elektrotehnike vezane za primenu el. struje u industriji. domaćinstvu, proizvodnim i distributivnim organizacijama.
Radi u: Metaloplastika - metaloprerađivačka radna organizacija, Jevremova 111, Šabac, telefon: 015-22-321 lokal 152.
Adresa stana: Šabac, Dušana Ostojića 2/II.

Mašinska tehnika

Bogdanović Miloš (Dragan), godina rođenja 1953., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj i mašinska tehnika,
Radi u: Škola za usmereno obrazovanje "Dragoljub Jovičić", Maršala Tita bb, Vladimirci, telefon: 015-513-245.
Adresa stana: Šabac, Dušana Ostojića 1/86, telefon: 015-21-565.
Josić Vićentije (Stanoje), godina rođenja 1935., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj.
Radi u: "FAK" Fabrika autotraktorskih kočnica. Filipa Kljajića broj 15, Loznica, telefon: 015-894-23.
Adresa stana: Loznica, V. Blagojevića F-9, telefon: 015-89-897.
Jerotić Živojin (Sreten), godina rođenja 1932. školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajni udesi - oštećenja vozila, industrijske instalacije-termotehnika.
Radi u: "Zorka" Hemijska industrija SOUR Narodnih heroja. telefon: 015-21-331/2228.
Adresa stana: Šabac, L. Lazarevića 11/7, telefon: 015-23-782.

Hirurgija

Radović Zvonimir (Ljubisav), godina rođenja 1958., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: hirurgija.
Radi u: "Dr Laza K. Lazarević" Medicinski centar. Vojvode Mišića 20, Šabac. telefon: 015-22-322/283.
Adresa stana: Šabac, Prote Smiljanića 48/B, telefon: 015-32-177.

Ostale oblasti

Ćosić Zoran (Borisav), godina rođenja 1958., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: utvrđivanje mesta i uzroka požara i eksplozije.
Radi u: Republički sekretarijat, Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 015-26-332/257.
Adresa stana: Šabac, Krupanjska broj 18, telefon: 015-245-49.

OKRUŽNI SUD SVETOZAREVO

Ekonomsko-finansijska oblast

Jovanović Miroslav (Borisav), godina rođenja 1952., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti ekonomije, dipl. ekonomista, telefon: 035-1220-373.
Adresa stana: Svetozarevo, Branka Radičevića 9/9, telefon: 035-220-373.
Mitrović Miloš (Blagomir), godina rođenja 1930., školska oprema: ekonomski fakultet, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Jagodina, Štrosmajerova 2/I-8 telefon: 035-229-436.
Marković Slavoljub (Budimir), godina rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: bankarsko poslovanje, stručni saradnik, telefon: 035-553-894.
Adresa stana: Paraćin, Ohridska 38 telefon: 035-556-771.
Palibrk Paun (Dušan), godina rođenja 1930, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sve predmete iz ekonomsko-finansijske oblasti, dipl. ekonomista, telefon: 035-224-636/210.
Adresa stana: Svetozarevo, Koste Abraševića 44/25, telefon: 035-224-912.

Građevinarstvo

Jakovljević Miodrag (Dušan), godina rođenja 1935., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: utvrđivanje vrednosti kvaliteta rada i materijala, prometne vrednosti i drugo iz oblasti marketinga.
Adresa stana: Svetozarevo, Vojvode Putnika 15, telefon: 035-25-754.
Ljubojević Marija (Milenko), godina rođenja 1966., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstva, dipl. inž. građevinarstva, telefon: 035-462-377.
Adresa stana: Jagodina, B. Đurđević 19, telefon 035-227-449.
Milovanović Snežana (Bogomir), godina rođenja 1966., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo - veštačenje vezano za hidro-objekte i vodoprivredu dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Jagodina, M. Gorkog 18/5, telefon: 035-224-763.
Mitić Dragoslav (Mile), godina rođenja 1962., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti građevinarstva, dipl. inž. arhitekture, telefon: 035-223-536.
Adresa stana: Svetozarevo, Čočetova 18, telefon: 035-223-755.
Matić Milorad (Radomir), godina rođenja 1949. školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva u Železničkom saobraćaju, pruge, pružna postrojenja, objekti, bezbednost železničkog saobraćaja na prugama kao i drumskog na putevima.
Radi u ŽTO Beograd RO, Nemanjina 4, Beograd, telefon: 035-553-609.
Adresa stana: Paraćin, Žikice Jovanovića Španca 15, telefon: 035-551-858.
Radomirović Ranko (Dobrivoje), godina rođenja 1934., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: sve vrste građevinskih objekata: vrednosti, kvalitet, deljivost i dr., građevinski tehničar, telefon: 035-221-063.
Adresa stana: Svetozarevo, Podnaredn. Ljube 6, telefon: 035-223-260.
Stojković Slavoljub (Živan), godina rođenja 1960., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: na veštačenju stambenih objekata, industrijskih objekata (hala, kranskih staza) mostova.
Radi u: "Paraćin-projekt" Zavod za komunalne poslove i urbanizam, Beogradska bb, Paraćin, telefon: 035-555-590.
Adresa stana: Paraćin, Ivana Gorana Kovačića 7, telefon: 035-553-643.
Tomić Ljubiša (Milenko), godina rođenja 1936., školska sprema: srednje tehničke škole - ostale.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti građevinarstva, građevinski tehničar.
Adresa stana: Jagodina, Bosanska 44, telefon: 035-226-023.
Vučković Borivoje (Dragiša), godina rođenja 1932. školska sprema: srednje tehničke škole - ostale.
Oblast veštačenja: visokogradnja, stambena gradnja sa zanatskim radovima, niskogradnja, putevi, auto putevi, hidro-objekti.
Adresa stana: Jagodina, Braće Dirsek 73, telefon: 035-220-689.

Saobraćaj

Krdžavac Zoran (Momir), godina rođenja 1958, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Radi u: "Jugoprevoz" SOUR RO za saobraćaj promet Jagodina-ekspres", Kraljevića Marka bb, Svetozarevo, telefon: 035-224-325.
Adresa stana: Jagodina, Crnovrška P1/21, telefon: 035-232-229.
Mladenović Novica (Živojin), godina rođenja 1969., školska sprema: automehaničarska škola za KV radnike.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti saobraćaja, saobraćajni tehničar-specijalista, telefon 035-226-463.
Adresa stana: Jagodina, 173. H-24-13/4, telefon: 035-228-120.
Stamenković Dušan (Milorad), godina rođenja 1952., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-komercijalno-transportni poslovi, bezbednost saobraćaja na putevima, veštačenje saobraćajnih nezgoda, diplomirani saobraćajni inženjer, telefon: 035-460-176.
Adresa stana: Ćuprija, Tanaska Rajića 2, telefon: 035-462-331.
Stojanović Marko (Ljubomir), godina rođenja 1959., oblast veštačenja: oblast drumskog saobraćaja.
Radi u: "Juhor" RO Industrija mesnih proizvoda i konzervi, Kapetana Koče 35, Svetozarevo, telefon 035-229-425.
Adresa stana: Kočino Selo, telefon: 035-278-698.
Vasović Goran (Dobrivoje), godina rođenja 1961., školska sprema: više škole - ostale saobraćajne.
Oblast veštačenja: saobraćajno veštačenje za drumski saobraćaj.
Radi u: Zavod za izgradnju Svetozareva "Svetozarevo" RO Braće Dirak bb, Svetozarevo, telefon: 035-226-146. 035-226-146.
Adresa stana: Svetozarevo, B. Đuričića 13/14, telefon: 035-222-473.
Ćirić Budimir (Blagoje), godina rođenja 1953., Oblast veštačenja: saobraćaj.
Radi u: SO Svetozarevo organ uprave, 17. oktobar 6, Svetozarevo, telefon: 224-636/230.
Adresa stana: Jagodina, 29. novembra 1, telefon: 225-260.

Poljoprivreda

Marjanović Svetozar (Milosav), godina rođenja 1932., školska sprema: Poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: poljoprivreda - oblast stočarstvo - ratarstvo - voćarstvo i vinogradarstvo.
Radi u: Opštinski sekretarijat za inspekcijski nadzor, 13. oktobar 7, Ćuprija, telefon: 035-460-318.
Adresa stana: Ćuprija, M. Novakovića 72, telefon: 035-461-604.
Vasiljević Nenad (Krstomir), godina rođenja 1923. školska sprema: srednja poljoprivredna škola.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti poljoprivrede, telefon: 035-460-002.
Adresa stana: Ćuprija, Celjska 16, tel. 035-460-002.
Vučićević Radovan (Vladeta), godina rođenja 1947., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: poljoprivreda, inženjer agronomije, telefon: 035-223-163.
Adresa stana: Svetozarevo, Kragujevački oktobar 13, telefon: 035-226-577.

Šumarstvo

Makarijev Ivan (Petar), godina rođenja 1932., školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: obnova i nega šuma, iskorišćavanje glavnih i sporednih proizvoda šumarstva, dipl. inženjer šumarstva, telefon: 035-460-372.
Adresa stana: Ćuprija, Celjska 39, tel. 035-460-372.

Elektrotehnika

Đorić Neško (Gojko), godina rođenja 1942., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: projektovanje, izgradnja i eksploatacija energetskih objekata, isporuka el. energije, rukovodilac investicione službe, telefon: 035-222-952/2420.
Adresa stana: Svetozarevo, Kragujevačkog oktobra 11/II-16, telefon: 035-222-521.
Trifunović Zoran (Jerotije), godina rođenja 1959., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: sva veštačenja koja su u vezi sa oblašću elektrotehnike napred pod šifrom 08.
Radi u "Moša Pijade" Industrija kablova Svetozarevo, telefon: 035-221-102/481.
Adresa stana: Svetozarevo, Branka Radičevića R1/20, Telefon: 035-230-117.

Mašinska tehnika

Jovanović Nebojša (Miloš), godina rođenja 1960., školska oprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: tehnologija obrade metala.
Radi u: "Svetozarevo" Obrazovni centar OOUR "Veljko Vlahović", Maršala Tita bb, Svetozarevo, telefon: 035-224-121.
Adresa stana: Jagodina, Slavke Đurđević 1/9, telefon: 035-230-176.
Milićević Predrag (Miodrag), godina rođenja 1961., školska sprema: više škole - ostale tehničke.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti mašinske tehnike.
Radi u: "Moša Pijade" Industrija kablova, Svetozarevo, telefon: 035-222-952/2297.
Adresa stana: selo 'M. Popović, telefon: 035-276-269.
Stefanović Zoran (Dušan), godina rođenja 1963., školska sprema: srednje usmereno obrazovanje - mašinsko-metalske struke.
Oblast veštačenja: mehaničar za mašine, alatljike i autolimarija, mehaničar.
Adresa stana: Jagodina, Zelengora 22, telefon: 035-225-244.

Zanatstvo

Stefanović Goran (Dušan), godina rođenja 1961., školska sprema: srednje usmereno obrazovanje - prehrambene struke.
Oblast veštačenja: (oblast zanatstva, mesar, telefon: 035-221-504.
Adresa stana: Jagodina, Šantarovac 115.

OKRUŽNI SUD PIROT

Građevinarstvo

Ćirić Dragan (Božidar), godina rođenja 1956., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena vrednosti stambenih objekata i procena vrednosti svih objekata koje zahtevaju stručnost iz oblasti građevinarstva.
Radi u: "Progres", Građevinska RO, Maršala Tita 106, Pirot. telefon: 010-33-355/92.
Adresa stana: Pirot, Kapetan Karanović 14 telefon: 010-23-454.

OKRUŽNI SUD VALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast

Ivanović Đorđe (Dragoljub), godina rođenja 1949., školska sprema: prvi stepen ekonomskog fakulteta.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, Milorada Pavlovića 17/2, telefon: 34-093.
Nikolić Milinko (Čedomir), godina rođenja 1927., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijski poslovi ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, Nikole Tesle 8.
Nikolić Miroslav (Petar), godina rođena 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: kamate između pravnih lica. pravnih i fizičkih lica, sporovi vezani za dužničko-poverilačke odnose, finansijsko poslovanje.
Radi u: "Elind" DD elektroindustrija OOUR proizvodnja delova, Miše Dudića 028, Valjevo. telefon: 014-27571.
Adresa stana: Valjevo, Naselje oslobodioci Valjeva 111/30, telefon: 014-21768.
Perić Vesko (Dušan), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska, ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, Zbratimljenih gradova 7/1. telefon: 014-24-323.
Ranković Milan (Jordan), godina rođenja 1941., školska sprema: viša finansijska škola.
Oblast veštačenja: materijalno finansijsko poslovanje u privredi.
Radi u: "Valjevo" AIK RO prehrambena industrija "Srbijanka", Beogradski drum 4, Valjevo, telefon: (014) 27-212.
Adresa stana: Valjevo, Milovana Glišića 63, telefon: 014-25-200.

Građevinarstvo

Drpić Ostoja (Isajlo) godina rođenja 1935., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski tehničar.
Adresa stana: Valjevo, Zbratimljenih gradova 8/3. telefon: 014-21-783.
Marinković Radoje (Mladen), godina rođenja 1931., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: iz oblasti građevinarstva i stambeno komunalne oblasti, viši građevinski tehničar, telefon: 014-24-294.
Adresa stana: Valjevo, Ž. Jovanovića 38.

Geodezija

Petrović Đorđe (Nikola), godina rođenja 1960., školska sprema: geodetski fakultet.
Oblast veštačenja: poslovi geodezije, dipl. inž. geodezije, telefon: 014-22-113.
Adresa stana: Valjevo, Blok Nade Purić br. 3-6. telefon: 014-22113.

Ortopedija i traumatologija

Milenković Miroslav (Dragoslav), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija. lekar-ortoped, telefon: 014-27-112.
Adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 199, telefon: 014-39-567.
Stevanović Dragan (Branislav), godina rođenja 1953., školska oprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija, lekar specijalista.
Adresa stana: Valjevo, Naselje oslobodioci Valjeva, broj 83/13. telefon: 014-21-293.

OKRUŽNI SUD LESKOVAC

Ekonomsko-finansijska oblast

Mirković Dragan (Sava), godina rođenja 1952, školska sprema: ekonomski fakultet, dipl. ekonomista, telefon: 016-55-495.
Adresa stana: Leskovac, V. Karadžića 15, telefon: 016-45-217.
Savić Blagoje (Zarije), godina rođenja 1931, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijski poslovi i utvrđivanje vrednosti, ukamaćivanje - ukapitalisanje, utvrđivanje odštete i dr. ekonomsko finansijski poslovi, ekonomista.
Adresa stana: Leskovac, Bulevar Lenjina 10, telefon: 016-53-978.
Tasić Gradimir (Dobrivoje), godina rođenja 1935, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijske i komercijalne oblasti, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Leskovac, Bosiljke Đurić 21, telefon: 016-42-117.

Građevinarstvo

Đukić Nikola (Svetozar), godina rođenja 1933, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i zanatstvo, građ. inž.
Adresa stana: Leskovac, Nemanjaina 5/3, telefon: 016-44-758.
Kalijadis Dušan (Rista), godina rođenja 1950, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. građ. inženjer, telefon: 016-50-432.
Adresa stana: Leskovac, Ilije Strele 12/40, telefon: 016-47-979.
Krstić Lazar (Miladin), godina rođenja 1932, školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građ. tehničar, telefon: 016-44-936.
Adresa stana: Leskovac, Moše Pijade 18 6, telefon: 016-32-48.
Malović Radomir (Dušan), godina rođenja 1936, školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: arhitektura - arhit. ekspoziture, dipl. inž. arhitekture.
Adresa stana: Leskovac, Koste Stamenkovića S-17-7, telefon: 016-2215.
Nikolić Aleksandar (Josif), godina rođenja 1962, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: predračunska vrednost, statika, analiza cena, urbanizam, diplomirani inženjer, telefon: 016-27-04.
Adresa stana: Leskovac, Rade Žunića broj 135, telefon: 016-45-470.
Trajković Radivoje (Milan), godina rođenja 1931, školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: građevinarstvo.
Radi u: "Milentije Popović" SOUR RO "Graditelj", Masarikov trg 40, Leskovac, telefon: 016-43-842.
Adresa stana: Leskovac, Ilije Strele 1/8, telefon: 016-41-012.

Poljoprivreda

Nedeljković Blagoje (Bogdan), godina rođenja 1937, školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti voćarstva - vinogradarstva, ratarstva, povrtarstva, dipl. inž. agronomije, telefon: 016-43-548.
Adresa stana: Leskovac, Proleterska 113, telefon: 016-59-373.

Neuropsihijatrija

Dimitrijević Olgica (Zarije), godina rođenja 1955, školska sprema: medicinski fakultet. Oblast veštačenja: neuropsihijatrija.
Radi u: "Moša Pijade" medicinski centar, Svetozara Markovića 116, Leskovac, telefon: 016-51-244/602.
Adresa stana: Leskovac, Dubočica 15, telefon: 016-43-947.

OKRUŽNI SUD VRANjE

Ekonomsko-finansijska oblast

Stefanović Anka (Petar), godina rođenja 1959, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: finansijska veštačenja, obračun kamata, dipl. matematičar, telefon: 017-26-440.
Adresa stana: Vranje, Mišarska 14, telefon: 017-26-588.
Stefanović Miroljub (Stojan), godina rođenja 1955, školska sprema: prirodno-matematički fakultet.
Oblast veštačenja: finansijska veštačenja - obračun kamate, diplomiranal matematičar, telefon: 017-23-031.
Adresa stana: Vranje, Mišarska 14, telefon: 017-26-588.

Građevinarstvo

Antonov Boris (Hristo), godina rođenja 1929, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građ. inženjer.
Adresa stana: Vranje, 10. udarna brigada 13, telefon: 017-23-007.

Saobraćaj

Zlatković Zoran (Milić), godina rođenja 1964, školska sprema: saobraćajni fakultet, dipl. saob. inženjer.
Adresa stana: Vranje, Novosadska 4.

Šumarstvo

Ilić Srđan (Momčilo), godina rođenja 1964, školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: šumarstvo - tehnolog na radnom mestu pripravnika od 261291.
Radi u: "Jugodrvokombinat", SOUR RO "Sima Pogačarević Simpo", Radnička 6, Vranje, telefon: 017-62-390.
Adresa stana: Crni Lug, telefon: 017-59-177.
Stanković Nenad (Jordan), godina rođenja 1964, školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: opšte oblasti šumarstva, dipl. inž. šumarstva.
Adresa stana: Vranje, 4. juli 23, telefon: 017-31-028.

Elektrotehnika

Pešić Blagoje (Milan), godina rođenja 1956, školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti elektrotehnike, jaka struja elektroprivrede i elektroindustrije, diplomirani elektroinženjer, telefon: 017-21-276.
Adresa stana: Vranje, Šumatovačka 18a, telefon: 017-25-758.

Neuropsihijatrija

Bulajić Petar (Marko), godina rođenja 1947, školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: neuropsihijatrijsko veštačenje.
Radi u: Medicinski centar Vranje, Jovana Jankovića Lunge.
Adresa stana: Vranje, Masurička 1, telefon: 32-607.

OKRUŽNI SUD SMEDEREVO

Građevinarstvo

Jelić Gordana (Dušan), godina rođenja 1949, školska sprema: srednje tehničke škole - ostale.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski tehničar, telefon: 026-34-875.
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branislava Nušića 12, telefon: 026-35-551.

Ostale oblasti

Popov Tomislav (Šime), godina rođenja 1949, školska sprema: fakultet zaštite na radu.
Oblast veštačenja: zaštita na radu, zaštita od požara.
Radi u: "Jugovo" građevinska RO, Karađorđeva 8/II, Smederevo, telefon: 026-223-527/112.
Adresa stana: Smederevo, Vuka Karadžića 8/30, telefon: 026-211-577.

OKRUŽNI SUD KRUŠEVAC

Građevinarstvo

Milošević Božidar (Sofronije), godina rođenja 1950, školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinsko-tehnička veštačenja.
Radi u: Industrija "14. oktobar", 14. oktobra 1, Kruševac, telefon: 037-21-502/2522.
Adresa stana: Kruševac, Trigvelija 4/24, telefon: 037-39-683.

Saobraćaj

Ilić Goran (Dragomir), godina rođenja 1963, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehničko veštačenje.
Radi u: "Damprodukt", SOUR fabrika maziva FAM Kruševac, Jastrebačka bb, Kruševac, telefon: 037-32-047/125.
Adresa stana: Kruševac, Šumatovačka 17/2, telefon: 037-32-047.
Miloradović Miroslav (Sredoje), godina rođenja 1960, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nezgode u drumskom saobraćaju, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 037-27-508. Adresa stana: Kruševac, Karadžićeva 9.

OKRUŽNI SUD ZAJEČAR

Ekonomsko-finansijska oblast

Lilić Đorđe (Jovan), godina rođenja 1942, školska sprema: viša ekonomsko-komercijalna škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: Služba društvenog knjigovodstva - filijala u Moše Pijade 4, Zaječar, telefon: 019-21-300.
Adresa stana: Veliki Izvor, Maršala Tita 101, telefon: 019-67-210.
Pavlović Mirjana (Jevrem), godina rođenja 1932. Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, penzioner.
Adresa stana: Knjaževac, Hajduk Veljka 7, telefon: 019-42-633.

Građevinarstvo

Petković Obrad (Živan), godina rođenja 1934, školska sprema: srednja građevinska škola. Oblast veštačenja: građevinarstvo. Adresa stana: Zaječar, telefon: 019-29-220.

Poljoprivreda

Mladenović Radomir (Vojislav), godina rođenja 1956, školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: procena štete u poljoprivredi, materijalna baza kao osnov sticanja svojine.
Radi u: "Dunav" ZOIL, Makedonska 4, Beograd, telefon: 019-21-322.
Adresa stana: Zaječar, 7. septembra 31, telefon: 019 -29-220.

Ostale oblasti

Vučković Ljiljana (Jovo), godina rođenja 1954, školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: medicinska psihologija, psiholog. telefon: 019-25-811/226.
Adresa stana: Zaječar, Železnička 56, telefon: 019-24-171.

OKRUŽNI SUD UŽICE

Saobraćaj

Čolić Milorad (Bogosav), godina rođenja 1949 školska sprema: viša škola - ostale saobraćajne.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih udesa, inž. ces. saobraćaja.
Adresa stana: Užice, Železnička 8, telefon: 031-21-236.
Kostić Jovan (Krsta), godina rođenja 1951, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj, dipl. inženjer saobraćaja, telefon: 031-23-822.
Adresa stana: Užice, Vite Pantovića 70a, telefon: 031-141-671.
Perendija Zdravko (Vlado), školska sprema: viša škola - ostale saobraćajne.
Oblast veštačenja: saobraćaja, inž. saobraćaja, telefon: 031-29-355.
Adresa stana: Užice, Šumadiska 20, telefon: 031-29-355.

OKRUŽNI SUD POŽAREVAC

Ekonomsko-finansijska oblast

Krajić Dragoljub (Milan), godina roćenja 1929, školska sprema: viša finansijska škola.
Oblast veštačenja: finansijsko-knjigovodstvena, penzioner.
Adresa stana: Požarevac, Borisa Kidriča 4/35. telefon: 011-224-432.
Ličimić Petar (Sava), godina rođenja 1952, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast. fin. kom. direktor.
Adresa stana: Požarevac, Radomira Milenića 2/3, telefon: 012-224-650.
Rapaić Đorđe (Jovan), godina rođenja 1931, školska sprema: viša ekonomsko-komercijalna škola.
Oblast veštačenja: finansije.
Adresa stana: Požarevac, Bate Bulića 6, telefon: 012-224-485.
Tešić Stevan (Ilija), godina rođenja 1942, školska sprema: ekonomski fakultet, inspektor finansijske policije, telefon: 012-223-771.
Adresa stana: Požarevac, Stari Korzo 41b.

Građevinarstvo

Đorđević Milorad (Božidar), godina rođenja 1959. školska sprema: viša građevinska škola.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva.
Radi u: "Požarevac", SOUR VHRO "Dunav Morava" OOUR Hidrogradnja i ER", Moše Pijade 14, Požarevac, telefon: 012-221-646.
Adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 10/20, telefon: 012-227-033.

Poljoprivreda

Šoškić Slobodan (Lakić), godina rođenja 1946. školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje u sporovima u oblasti voćarstva, vinogradarstva, povrtarstva, rasada, povrća i sadnog materijala.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3, Beograd, telefon: 011-667-222.
Adresa stana: Žabari, Maršala Tita 76, telefon: 012-77-251.
Jović Radiša (Milan), godina rođenja 1942, školska sprema: srednja poljoprivredna škola.
Oblast veštačenja: voćarstvo, vinogradarstvo, povrtarstvo, ratarstvo, stočarstvo.
Radi u: SOUR PIK "Požarevac", "Voćeprodukt", Požarevac, Lole Ribara 13, Požarevac, telefon: 012-222-639.
Adresa stana: Maljurevac.
Stanojević Ivan (Aranđel), godina rođenja 1926, školska sprema: srednja poljoprivredna škola.
Oblast veštačenja: poljoprivreda, šumarstvo i trgovina.
Adresa stana: Požarevac, Ćebina 12, telefon: 012-222-730.

Šumarstvo

Radovanović Ljubiša (Dragoslav), godina rođenja 1956, školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast oble i rezane građe, furnire, furnirskih ploča, iverice, lesonita i nameštaja. dipl. inž. prerade drveta, telefon: 012-31-138/29.
Adresa stana: Petrovac, Bate Bulića 8-3.

Mašinska tehnika

Blagojević Zvonimir (Dragomir), godina rođenja 1956, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, dipl. mašinski inženjer, telefon: 012-271-840.
Adresa stana: Požarevac, Trg Radomira Vujovića 14 85. telefon: 012-221-584.

OKRUŽNI SUD KRAGUJEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast

Bošković Tomislav (Svetislav), godina rođenja 1935., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 011-684-148.
Adresa stana: Kragujevac, Vojvode Petra Bojovića 47, telefon: 034-47-345.
Jerinić Dragoljub (Vukoman), godina rođenja 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Koričani, Kraljevački bataljon 213, telefon: 034-531-512.

Građevinarstvo

Gajić-Vugdelija Mirjana (Darinka), godina rođenja 1946., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: arhitektura i građevinarstvo, arhitekta, telefon: 034-711-417.
Adresa stana: Aranđelovac, Kosmajska b.b., telefon: 034-721-196.

Saobraćaj

Šotra Dragoljub (Vlado), godina rođenja 1943., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: bezbednost u drumskom saobraćaju.
Radi u: "Voja Radić" Obrazovni centar Viša škola za obrazovanje radnika, Španskih boraca 2, Kragujevac, telefon: 034-510-344.
Adresa stana: Aranđelovac, Matije Gubca 6, telefon: 034-711-438.
Gligorijević Slobodan (Božidar), godina rođenja 1952., školska sprema: viša škola - ostale saobraćajne.
Oblast veštačenja: saobraćajno tehničko veštačenje; saobraćajni inženjer, telefon: 034-215-145/4299.
Adresa stana: Kragujevac, Gavrila Principa 30/2.
Popović Dragan (Radovan), godina rođenja 1935., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno tehnička veštačenja.
Radi u: Republički sekretarijat za saobraćaj, Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 034-60-141/155.
Adresa stana: Kragujevac, Bulevar oktobarske revolucije 5/4.
Stojković Slavoljub (Živojin), godina rođenja 1957., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje uzroka saobraćajnih nezgoda i procena visine materijalne štete u nezgodama.
Radi u: "Šumadija" SOUR AIK RO Fabrika konzervi "Crvena zvezda", Đure Đakovića bb, Kragujevac, telefon: 034-61-640.
Adresa stana: Kragujevac, Dalmatinska 1, telefon: 034-49-814.

Mašinska tehnika

Dikanović Nebojša (Milan), godina rođenja 1957., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinske instalacije, procesna oprema, mašine alatke, procena štete na vozilima, sporovi između servisa i trećih lica.
Radi u: Zavodi "Crvena zastava" SOUR RO "Fabrika automobila Zastava", Španski boraca 002, Kragujevac telefon: 034-62-245,
Adresa stana: Kragujevac, Bulevar oktobarske revolucije 5/6, telefon: 034-210-867.

Hirurgija

Đorđević Đorđe (Relja), godina rođenja 1932, školska sprema: (medicinski fakultet i položen specijalistički ispit, lekar specijalista opšte hirurgije, telefon: 034-41130/286.
Adresa stana: Kragujevac, Pada Sirena 24-H-60, telefon 034-33-129.
Timotijević Vranko (Pavle), godina rođenja 1945., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast iz opšte hirurgije, ortopedije i traumatologije.
Radi u: Medicinski centar Mladenovac, OOUR Bolnica Mladenovac, Vojvode Mišića 2, Mladenovac (Varoš), telefon: 011-822-1980/63.
Adresa stana: Aranđelovac, Moše Pijade M.P. - 48/II-23, telefon: 034-724-490.

Ostale oblasti

Petrović Marinko (Dobrosav), godina rođenja 1952., školska sprema: vojna akademija.
Oblast veštačenja: balistika (oružje, dejstva projektila na cilju, ranjavanja, nepravilna upotreba oružja itd., dipl. inž. mašinstva - balističar, telefon: 034-211-304/4096.
Adresa stana: Kragujevac, B. Petrovića 12/44, telefon: 034-215-119.

OKRUŽNI SUD ČAČAK

Ekonomsko-finansijska oblast

Matić Milomir (Radomir), godina rođenja 1941., školska sprema: ekonomski fakultet, dipl. ek., telefon: 032-42-141.
Adresa stana: Čačak, Borisa Kidriča 67, telefon: 032-41-413.
Novičić Vojislav (Milan), godina rođenja 1943., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: procena novih i polovnih mašina i opreme domaće i strane proizvodnje.
Radi u: SOUR "Sloboda" RO Fabrika namenske proizvodnje "FNP" Čačak, Proleterskih brigada, Čačak, telefon: 032-44-417.
Adresa stana: Čačak, Lole Ribara 61/13, telefon: 032-22-251.

Saobraćaj

Veljković Momčilo (Dimitrije), godina rođenja 1949., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: bezbednost saobraćaja.
Radi u: Opštinski sekretarijat za društvene kom. del. i inspekcij. pos., Takovska 2, Gorši Milanavac, telefon: 032-711-360.
Adresa stana: G. Milanovac Takovska 74, telefon: 032-712-079.

Poljoprivreda

Dragičević Božidar (Aleksandar), godina rođenja 1961., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: procena prinosa i šteta u voćarskoj, vinogradarskoj i ratarskoj proizvodnji, organizacija teritorije.
Radi u: "Takovo" polj. ind. komb. OOUR i OOK Gornji Milanovac, industrijsko naselje, Gornji Milanovac, telefon: 032-733-320.
Adresa stana: G. Milanovac, Ilije Birčanina 6, telefon: 032-712-195.

OKRUŽNI SUD NIŠ

Ekonomsko-finansijska oblast

Tačinac Ljubiša (Isailo), godina rođenja 1931., školska sprema: ekonomski fakultet, finansijski inspektor u penziji.
Adresa stana: Niš, Vase Pelagića broj 76/34, telefon: 018-720-289.
Veličković Sveta (Vojislav), godina rođenja 1939., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti finansija, direktor, telefon: 018-331-612.
Adresa stana: Niš, telefon: 018-331-268.

Građevinarstvo

Đorđević Blagoje (Živomir), godina rođenja 1931., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo iz oblasti vodoprivrede, građevinski inženjer, telefon: 011-336-074.
Adresa stana: Niš, Sinđelićev trg 28/II-7, telefon: 018-40-782.
Milošević Miroslav (Momčilo), godina rođenja 1955., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo-hidrotehničko-konstruktorska oblast, građevinski inženjer.
Adresa stana: Niš, Rentgenova 4-28, telefon: 018-327-485.
Petković Ilija (Đorđe), godina rođenja: 1955., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti građevinarstva, projektant, telefon: 018-324-472.
Adresa stana: Niš, Branka Miljkovića 62, telefon: 013-325-398.
Stojanović Dragica (Gavra), godina rođenja 1948., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, odgovorni rukovodilac objekata.
Adresa stana: Niš, Husinjskih rudara 5, telefon: 018-322-340.
Živković Miodrag (Mihailo), godina rođenja 1921., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast arhitekture, urbanizma. dipl. inž. arhitekture, telefon: 018-55-056.
Adresa stana: Niš, Prijezdina 5/12.

Saobraćaj

Tasić Zoran (Aleksandar), godina rođenja 1948., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti mašinske tehnike, dipl. inž. mašinstva, telefon: 018-51-165.
Adresa stana: Niš, Vojvode Vuka 4, telefon: 018-21-030.

Poljoprivreda

Stanković Ljubomir (Vojislav), godina rođenja 1928., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: sve poslove iz poljoprivrede, penzioner.
Adresa stana: Niš, Filipa Višnjića broj 9/13. telefon: 018-44-223.

Mašinska tehnika

Tasić Zoran (Aleksandar), godina rođenja 1948., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti mašinske tehnike, dipl. inž. mašinstva, telefon: 018-51-165.
Adresa stana: Niš, Vojvode Vuka 4, telefon 018-21-030.

Zanatstvo

Tasić Zoran (Aleksandar), godina rođenja 1948., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti mašinske tehnike, dipl. inž. mašinstva, telefon: 018-51-165.
Adresa stana: Niš, Vojvode Vuka 4, telefon: 018-21-030.

Geodezija

Šutanovac Vladeta (Bogosav), godina rođenja 1936., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geometar.
Adresa stana: Niš, Božidara Čeva 33/7, telefon: 018-23-351.
Cvetković Agnica (Miodrag), godina rođenja 1952., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: sve poslove iz oblasti geodezije, geometar, telefon: 018-811-360.
Adresa stana: Doljevac, telefon: 018-811-675.
Đorđević Žarko (Trajko), godina rođenja 1961., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: veštačenje oko održavanja premera-zauzeća, deoba parcela, geometar, telefon: (018) 811-360.
Adresa stana: Niš, Knjaževačka 122/5, telefon: 018-719-278.
Milanović Blagoje (Bogdan), godina rođenja 1937., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: geodezija, diplomirani geodetski inženjer.
Adresa stana: Niš, Somborska 59/28, telefon: (018) 712-983.
Milenković Olgica, (Jovan), godina rođenja 1961., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: iz oblasti održavanja premera, geometar, telefon: 018-811-361.
Adresa stana: Kočane, telefon: 018-811-461.
Nikolić Čedomir (Stanka), godina rođenja 1934., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geometar, telefon: 44-357.
Adresa stana: Niš, Nobelova 16.
Ranković Aleksandar (Krsta), godina rođenja 1963., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti geodezije.
Radi u: Geopremer RO Zavod Bul. vojvode Mišića 39, Beograd, telefon: 018-22-010,
Adresa stana: Niš, Stanka Paunovića 43/I, telefon: 018-154-449.
Ranković Jasmina (Sreten), godina rođenja 1964., školska oprema: više geodetska škola.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti geodezije.
Radi u: Direkcija za urbanizam, izgradnju i rekonstrukciju Niša, Niš, 7. juli 6, Niš, telefon: (018) 41-266/130.
Adresa stana: Niš, Stanka Paunovića 43/I, telefon: 018-54-449.
Stojković Radoslav (Ljubomir), godina rođenja 1932., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: sudska veštačenja iz oblasti geodezije, geometar.
Adresa stana: Niš, Stanka Paunovića 20b/16, telefon: 018-51-608.
Vukadinović Krstivoje (Božidar), godina rođenja 1935., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geometar, telefon: 018-44-357.
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 8A, telefon: 018-324-212.
Žugić Momčilo (Nikola), godina rođenja 1931., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: premer i katastar zemljišta, geodeta.
Adresa stana: Niš, Istarska broj 47, telefon: (018) 719-977.
Živković Ljubiša (Lazar), godina rođenja 1933. školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: geodezija, geodetski inženjer telefon: 018-22-010.
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 2/69.

Neuropsihijatrija

Serafimović Slobodan (Stojadin), godina rođenja 1948., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: Medicina, neuropsihijatrija-sudska psihijatrija.
Radi u: Radna organizacija specijalna psihijatrijska bolnica, Gornja Toponica, telefon: 018-701-222/73.
Adresa stana: Niš, V kongres 32A-1, telefon: (018) 21-652.
Živulović Tomislav (Vlastimir), godina rođenja 1934., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudsko medicinska veštačenja iz oblasti neuropsihijatrija uža specijalnost alkoholizam i narkomanija, neuropsihijatar, telefon: 018-701-111.
Adresa stana: Niš, Voj. Tankosića 8, telefon: 018-44-809.

OKRUŽNI SUD PROKUPLjE

Geodezija

Janićijević Miodrag (Katarina), godina rođenja 1928., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: omeđavanje 'parcela, deoba parcela, utvrđivanje zauzeća dr. iz oblasti geodezije, geometar, telefon: 018-811-360,
Adresa stana: Prokuplje, Kraljevića Marka 181, telefon: 027-24-332.

OKRUŽNI SUD NOVI SAD

Ekonomsko-finansijska oblast

Jarčević Željko (Ljubomir), godina rođenja 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja finan. struke reviziju obračuna kamata, kompjuterski obračun po izvršenim presudama, eksportno importnim poslovima i bankarstvom.
Radi u: Vojvođanska banka - udružena banka N. SUB. O., Trg slobode 7, Novi Sad - deo, telefon: 021-611-244.
Adresa stana: Novi Sad, Katarine Ivanović 8-I, telefon: 021-313-044.
Kucurski Mirjana (Petar), godina rođenja 1945., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: tumačenje i primena zakona o porezima, dipl. ekonomista, telefon: 021-337-059.
Adresa stana: Novi Sad trg Neznanog junaka 1/III, telefon: 021-57-045.
Pavkov Mitar (Stevan), godina rođenja 1940., školska sprema: viša škola za primenjenu informatiku, Finansijski direktor, telefon: 319-055.
Adresa stana: Novi Sad, Braće Jovandića 11, telefon: 624-905.
Posavac Vjekoslav (Stjepan), godina rođenja 1933, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštak za oblast tehnike motornih vozila i štete na motornim vozilima domaće i međunarodne, procenitelj štete na vozilima.
Adresa stana: Novi Sad, Novosadskog sajma 16, telefon: 021-332-352.
Rađenović Dragan (Nikola), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: obračuni zateznih kamata, ugovorenih i drugih kamata, amortizacija kredita, vredn. potraživanja.
Radi u: "Vojvođanska banka" - Udružena banka N. SUB. O., Trg slobode 7, Novi Sad - Deo, telefon: 021-621-166.
Adresa stana: Novi Sad. Bulevar 23. oktobar 40-31, telefon: 021-332-573.

Građevinarstvo

Banjac Duško (Teodor), godina rođenja 1956., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: u oblasti građevine od projektovanja do izvođenja uključujući zanatske radove, vodovod i kanalizacija, dipl. građ. inženjer, telefon: 021-092-737.
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar Oslobođenja 141, telefon: 021-54-681.
Lukić Zoran (Đorđe), godina rođenja 1953., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: projektovanje i građenje objekata visokogradnje, rekonstrukcije i sanacije istih, dipl. građ. inženjer, telefon: 021-333-377.
Adresa stana: Novi Sad, Šafarikova 7, telefon: 021-613-745.
Todorović Stevan (Aleksandar), godina rođenja 1943., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. inženjer građevinarstva, telefon: 021-56-851.
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Milovanova broj 6/I, telefon: 021-51-549.

Saobraćaj

Komljenović Momir (Risto), godina rođenja 1964, školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: Saobraćajno-tehničko veštačenje. diplomirani saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar radničke samouprave 113, telefon: 021-397-589.
Kovačević Mirko (Đorđe), godina rođenja 1937., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajna veštačenja u drumskom saobraćaju.
Radi u: "Nafta-gas" Proizvodnja nafte i gasa sa N. SOL. O., OOUR, Sutjeska 100, Novi Sad - deo telefon 021-624-699.
Adresa stana: Novi Sad, Bul. 23. oktobar 28, telefon: 021-330-735.
Papić Zoran (Miladin), godina rođenja 1965., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehnička veštačenja, diplomirani inženjer saobraćaja.
Adresa stana: Sremska Kamenica, Topola 15, telefon: 021-331-015.
Tomić Dejan (Vidoje), godina rođenja 1957., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nesreće u železničkom saobraćaju i sporove između železnice i komitenata žel. usluga, viši inspektor za železnički saobraćaj, telefon: 021-57-649.
Adresa stana: Petrovaradin, Gustava Krkleca 13, telefon: 021-433-882.
Živkov Miodrag (Vojin), ,godina rođenja 1947., školska oprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast saobraćajnog veštačenja.
Radi u: Zavod za sudska veštačenja sa potpunom odgovornošću, M. Tita 0090A, Novi Sad, Deo, telefon: 021-25-860.
Adresa stana: Petrovaradin, Franje Štefanovića 3-11, telefon, 021-431-281.
Ćirović Dejan (Milutin), godina rođenja 1962., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehničko veštačenje, diplomirani saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar Avnoja 37, telefon: 021-366-881.

Poljoprivreda

Muslin Gorki (Kata), godina rođenja 1950, školska oprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: procena šteta na poljoprivrednom zemljištu, usevima i višegodišnjim zasadima, dipl. inž. poljoprivrede, telefon: 021-23-766.
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar AVNOJ-a 81, telefon: 021-363-299,

Elektrotehnika

Sanader Živko (Svetislav), godina rođenja 1956., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: elektroenergetski objekti i instalacija, katodna zaštita.
Radi u: "Naftagas" OOUR sa ogran. odgov., Sutjeska 100, Novi Sad - deo, telefon: 021-621-177.
Adresa stana: Novi Sad, Stojana Novakovića 29/642, telefon: 021-300-187.

Mašinska tehnika

Adam Milan (Đuro), godina rođenja 1963., školska sprema: srednje usmereno obrazovanje - mašinsko-metalske struke.
Oblast veštačenja: veštak za oblast tehnike motornih vozila i štete na motornim vozilima domaće i međunarodne, telefon: 021-619-436.
Adresa stana: Novi Sad, Vuka Karadžića 16, telefon: 021-624-324.
Jezdimirović Aca (Živorad), godina rođenja 1955., školska oprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: za oblast tehnike motornih vozila i štete na motornim vozilima.
Adresa stana: Novi Sad, Mare Maksić 6, telefon: 021-323-867.
Križnar Mirko (Lovro), godina rođenja 1923, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj, mašinska tehnika, autorska prava, redovni profesor Univerziteta, Novi Sad, telefon: 021-350-122.
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 17-1/II, telefon: 021-55-519.
Majstorović Borivoj (Vasilije), godina rođenja 1951, školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast tehnike motornih vozila i štete na mot. vozilima (domaće, međunarodne). Procena vrednosti stvari i imovine, dipl. mašinski inž. telefon: 021-619-436.
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Vasiljeva 26/IV, telefon: 021-26-426.
Radić Hranislav (Tihomir), godina rođenja 1932., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: sve iz oblasti mašinske tehnike.
Radi u: RO "Jugodent" sa o.sub.o. OOUR "Dental" sa o.sub.o. Futoški put 1000, Novi Sad, deo, telefon: (021) 394-566.
Adresa stana: Novi Sad, Ive Andrića 21, telefon: 001-360-821.
Stefanović Branko (Vojislav), godina rođenja 1958., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast tehnike motornih vozila i štete na motornim vozilima domaće i međunarodne. Procena prometa vrednosti stvari i procene opreme, glavni konstruktor tehnolog, telefon: 021 -332-111.
Adresa stana: Novi Sad, Antona Čehova 30/IV, telefon: 021-619-965.

Geodezija

Ivanković Marinko (Janko), godina rođenja Š49., školska sprema: viša ekonomsko komercijalna škola.
Oblast veštačenja: centriranje mašinske opreme u naftnoj industriji, sleganje velikih rezervoara, reaktora, saradnik za geodetske poslove.
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Vasiljeva 18, telefon: 021-27-727.
Muslin Leposava (Dragoslav), godina rođenja 1948., Školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: procena uništenih useva na parcelama koja su uništena, prilikom izvođenja radova od opšteg značaja, geodetski inženjer, telefon: 621-177/51.
Adresa stana: Novi Sad, Bul. AVNOJ-a 81.

Neuropsihijatrija

Dr Čongor Nađ (Valerija), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet, lekar neuropsihijatar, telefon: 021-28-982.
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar 23. oktobra 4/B, telefon: 021-337-909.

Ortopedija i traumatologija

Bajić Ljubomir (Dragiša), godina rođenja 1941., školska oprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: procenu invaliditeta, odnosno gubitak delimične ili radne sposobnosti kao posledica nesrećnog slučaja, povrede na radnom mestu itd.
Radi u: RO za izradu ortopedskih pomagala "Dunav", sa P.O. Futoški put 400, Novi Sad, deo, telefon: (021) 393-055.
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Musića 4, telefon: 021-614-352.

Ostale grane medicine

Belić Branislava (Miodrag), godina rođenja 1956., školska sorema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje spornog roditeljstva putem eritrocitnih antigena i hla antigena.
Radi u: Medicinski fakultet institut zajedničkih službi, Hajduk Veljka 1, Novi Sad, deo, telefon: (021) 51-910.
Adresa stana: Novi Sad, Braće Popović 2, telefon: 021-323-253.

Grafoskopija i grafologija

Tomašević Radojka (Andrija), godina rođenja 1954., školska sprema: viša pedagoška škola. ,
Oblast veštačenja: grafoskopska i grafološka veštačenja (rukopisa, propisa, pisaćih mašina).
Radi u: Republički sekretarijat Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 021-621-022/2285.
Adresa stana: Novi Sad, Ive Andrića 5, telefon: 021-368-595.

Ostale oblasti

Vučkov Đorđe (Milovan), godina rođenja 1954., školska sprema: fakultet zaštite na radu.
Oblast veštačenja: zaštita od požara.
Radi u: "Naftagas" SOUR sa ogran. odgov. "Sutjeska 100", Novi Sad - deo, telefon: 021-368-544.
Adresa stana: Novi Sad, Maksima Gorkog 35, telefon: 021-57-160.

OKRUŽNI SUD PANČEVO

Neuropsihijatrija

Mihajlovski Liljana (Vitomir), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja iz oblasti neuropsihijatrije.
Radi u: Neuropsihijatrijska bolnica "Dr Slavoljub Pakalović", Podvršanska 13, Vršac, tel. 013-813-225.
Adresa stana: Vršac, A. Ranković 13-4, telefon: 013-819-333.

OKRUŽNI SUD SUBOTICA

Ekonomsko-finansijska oblast

Petrov Olga (Drago), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: "Vojvođanska banka" - udružena banka n. sub. o., Trg slobode 7, Novi Sad - deo, tel. 024-26-712.
Adresa stana: Subotica, 10. oktobra 2, tel. 024-25-549.

Poljoprivreda

Skorić Željka (Đorđe), godina rođenja 1955., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: poljoprivreda, dipl. inž. poljoprivrede.
Adresa stana: Njegoševo, Nikole Tesle 1, telefon: 024-722-052.

OKRUŽNI SUD SREMSKA MITROVICA

Saobraćaj

Pavlović-Vlahović Ružica (Miloš), godina rođenja 1960., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda na drumskim saobraćajnicama, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 022-422-453.
Adresa stana: Irig, Svetozara Miletića 33, telefon: 022-461-385.
Ćulibrk Predrag (Paja), godina rođenja 1966., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 021-350-122/473.
Adresa stana: Ruma, 8. mart 23, telefon: 022-422-773.

Hirurgija

Prim dr Ljubišić Nemanja (Živan), godina rođenja 1934., školska sprema: medicinski fakultet, specijalista opšte i dečije medicine, telefon: 224-344.
Adresa stana: Sr. Mitrovica, Karla Bernajza broj 11, telefon: 221-789.

Ortopedija i traumatologija

Marinković Fedor (Radovan), godina rođenja 1933., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje povreda, lekar veštak invalidske komisije.
Adresa stana: Sremska Mitrovica. B. Kidriča 45, telefon: 221-585.

Ostale oblasti

Đovćoš Martin (Jan), godina rođenja 1947., školska sprema: fakultet zaštite na radu.
Oblast veštačenja: požari i eksplozije, dipl. inž. zaštite od požara, telefon: 011-656-122/22121.
Adresa stana: Stara Pazova, S. Markovića 66, telefon: 022-311-658.

OKRUŽNI SUD PRIŠTINA

Mašinska tehnika

Živković Ilija (Živojin), godina rođenja 1943., školska sprema: viša elektrotehnička škola.
Radi u: "Jugoinspekt" Beograd, Trg republike 3. Beograd, telefon: 038-40-724.
Adresa stana: Priština, Ulpijana C-2 ulaz I/15. telefon: 038-47-897.

***

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 4. MAJA 1994. GODINE DO 20. OKTOBRA 1996. GODINE

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 48/96 i 32/2000)

OKRUŽNI SUD U BEOGRADU

Ekonomsko-finansijska oblast
Šćepanović Anđa (Todor)
Beograd, Rudo 2/22
Šobat Saša (Stevan)
Beograd, Golsvortijeva 7
Adžić Dragica (Dragutin)
Beograd, Franca Rozmana 22/37
Adamović Ljiljana (Slavoljub)
Lajkovac, Skadarska 15
Antonijević Miroljub (Milan)
Beograd, Maršala Tolbuhina 28
Ateljević-Ilić Mira (Tomo)
Beograd, Đevđelijska 43
Bašić Desanka (Vukadin)
Beograd, Višnjički venac 25
Baltić Stevan (Mihailo)
Beograd, Vranjska 21
Batinić Dragomir (Ljupko)
Beograd, Đorđa Ognjanovića 10
Bugarčić Ljiljana (Radiša)
Novi Beograd, Treći bulevar 176/17
Buzadžić Borivoj (Zdravko)
Beograd, Ilije Garašanina 8
Cvjetićanin Stevo (Sava)
Beograd, Milana Raspopovića 8
Đogić Fuad (Ilduza)
Novi Beograd, Stojana Aralice 20
Đorđević Dragomir (Radoslav)
Beograd, Veljka Dugoševića 16/47
Đurić Živadin (Rajko)
Novi Beograd, Ljubinke Bobić 13
Ganović Bisera (Bajro)
Beograd, Lipa 22
Gojak Radosav (Momčilo)
Beograd, Sestara Bukumirović 62
Hristović Petar (Ananije)
Beograd, Tuzlanska 8/15
Hrnjak Momir (Nikola)
Beograd, Paunova 73
Ignjatović Snežana (Brana)
Novi Beograd, Omladinskih brigada 2
Ilić Predrag (Momir)
Novi Beograd, Goce Delčeva 12/18
Janković Milovan (Momir)
Mladenovac, Živomira Savkovića 2/I-2
Jelenković Ivan (Dimitrije)
Beograd, Brestovačka 16/I
Jovanović Boško (Milan)
Beograd, Srpskih vladara 4a
Kalinović Dragana (Bratislav)
Beograd, Dvadesetprve divizije 36
Kaplanović Mirko (Čedomir)
Beograd, Sare Bernar 30/2
Kapor Predrag (Gojko)
Beograd, Balkanska 47/VI
Karlica Dušan (Draginja)
Beograd, Kirovljeva 3
Knežević Vojislava (Vladimir)
Beograd, Kej oslobođenja 13
Komnenić Ljiljana (Jovan)
Beograd, Crnotravska 13/b
Kostić Milentije (Maksim)
Beograd, Kumanovska 11/III-1
Kostić Snežana (Novica)
Beograd, Radovana Dragovića 2
Kostić Zoran (Miljko)
Beograd, Ariljska 2
Kostić Živan (Milivoje)
Lazarevac, Nikole Vujačića 24
Kovačina Jovo (Vukan)
Zemun-Batajnica, Palićka 35
Krivić Branko (Mijo)
Beograd, Mladena Mitrića 4a
Kuzmanović Gordana (Rado)
Beograd, Batajničkih ilegalaca 6
Lakčević Vuko (Spasoje)
Beograd, Gandijeva 68
Lalić Bojimirka (Milan)
Beograd, Partizanske avijacije 43
Lazić Borislav (Đorđe)
Beograd, Dr Agostina Neta 86
Manojlović Vesna (Branko)
Beograd, Vojislava Ilića 131/27
Marković R. Branislav (Radosav)
Beograd, Pančićeva 12
Matijašević Ljuban (Jovan)
Beograd, Ive Lole Ribara 3-5
Medojević Snežana (Ljubiša)
Beograd, Triše Kaclerovića 24
Milanović Mile (Ranko)
Beograd, Dr Ivana Ribara 138/15
Milićević Zoran (Đurđe)
Beograd, Dr Dragoslava Popovića 7
Nikolić Miodrag (Blagoje)
Beograd, Grge Jankesa 10/45
Obućina Jelena (Slobodan)
Beograd, Dubrovačka 5
odelj. I Rešenja - 32/2000-844
Ostojić Dragica (Bogdan)
Beograd, Vojislava Ilića
Perović Nevenka (Stratimir)
Novi Beograd, Otona Župančiča 48/48
Peslać Dušanka (Marko)
Zemun, Vojni put 591/1
Pindović Radojka (Simo)
Beograd, Bulevar JNA 102/51
Propadović Bogoljub (Branko)
Zemun, Prva pruga 15/27
Prvulov Miroslava (Miodrag)
Beograd, Milorada Jovanovića 4a
Ršumović Čedomir (Branko)
Zemun, Karađorđev trg 7
Radan Biljana (Petar)
Beograd, Omladinskih brigada 73/8
Rajković Mirka (Vlajko)
Beograd, Stanka Paunovića-Veljka 62/6
Ranić Milovan (Radomir)
Beograd, Bačka 17/12
Ristić Božidar (Petar)
Beograd, Crvenih hrastova 12
Roljić Biljana (Velimir)
Beograd, Bulevar Crvene armije 97/a
Sandić Zoran (Živan)
Beograd, Bulevar revolucije 336
Savić Dragoljub (Tihomir)
Beograd, Ivana Mičurina 28
Soldo Danilo (Stevan)
Beograd, Dalmatinska 95
Spasić Vukašin (Jovan)
Novi Beograd, Nehruova 67
Srbinovski Mitre (Vasilj)
Beograd, Kedrova 6/II
Stanivuković Desanka (Vaso)
Beograd, Pere Velimirovića 56
Stevanović Nataša (Miroslav)
Beograd, Terazije 28
Stojanović Predrag (Srđan)
Beograd, Cara Uroša 11
Subotić Stevka (Borisav)
Beograd, Jurija Gagarina 255
Teodorović Teodora (Slaboljub)
Beograd, Gandijeva 44
Todorović Nada (Sava)
Beograd, Borivoja Stevanovića 41
Tomašević Milan (Čedo)
Beograd, Bul. Arsenija Čarnojevića 125
Tomić Zorica (Rodoljub)
Beograd, Jurija Gagarina 70/38
Trifunović Lazar (Radosav)
Beograd, Kneza Miloša 20
Vasić Slobodan (Radoje)
Beograd, 14. decembra 61c
Veljković Jelena (Maksim)
Beograd, Durmitorska 3/4
Vidić Milan (Borivoje)
Beograd, Save Kovačevića 51
Vinčić Radica (Ljubiša)
Beograd, Rade Vranješević 1
Vlaisavljević Radmila (Zorka)
Beograd, Vojina Đurašinovića 19
Vukosav Đorđo (Jovan)
Beograd, Maršala Birjuzova 53-a
Zdravić Olga (Milan)
Novi Beograd, Lenjinov bulevar 139/34
Zjajić Milan (Krsta)
Beograd, Husinskih rudara 12-14
Građevinarstvo
Šapić Dragoljub (Ivan)
Beograd, Partizanska 82
Čolak Slobodan (Nikola)
Beograd, Đuke Dinić 7
Bošković Zoran (Petko)
Beograd, Cetinjska 26
Canić-Pecić Maja (Žarko)
Beograd, Dubljanska 82
Đorđević Nenad (Đorđe)
Beograd, Bulevar A. Čarnojevića 181/17
Gregović Stevan (Tomislav)
Beograd, Dalmatinska 9
Ilić Dejan (Gojko)
Beograd, Gramšijeva 4a/11, telefon 011/673-390
Ilić Radivoje (Arsa)
Beograd, Šamačka 1
Jovanović Petar (Sibin)
Beograd, Kursulina 10
Karličić Božidar (Miša)
Zemun, Dubrovačka 6
Kilibarda Branko (Damjan)
Beograd, Cerova 6
Komnenić Ivana (Dušan)
Beograd, Save Kovačevića 36a
Koprivica Suzana (Dragoslav)
Beograd, Bulevar Lenjina 153/29
Lazičić Stevan (Zvezdan)
Beograd, Tošin bunar 123/11
Malešev Vladan (Milutin)
Beograd, Stojana Novakovića 32
Marinković Milan (Mijodrag)
Beograd, Kalnićka 11b
Marković Biljana (Miodrag)
Beograd, Roze Luksemburg 13a
Mićunović Kaćuša (Žarko)
Beograd, Njegoševa 82
Mijović Milomir (Miodrag)
Beograd, Ustanička 116/4
Mikić Slobodan (dr Mladen)
Beograd, Puškinova 16
Milanov Stanko (Venko)
Beograd, Garsija Lorke 8
Milojević Žarko (Milojko)
Mladenovac, Rjanička 19
Mitić Miomir (Aleksandar)
Beograd, Narodnog heroja Toneta Tomšiča 6/11
Mraković Goran (Milun)
Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 65/II
Nikolić Vladislav (Danilo)
Beograd, Admirala Vukovića 63
Ortinski Marija (Mirko)
Beograd, Đure Đakovića 20
Papić Savo (Boško)
Beograd, Nehruova 133
Pecić Miodrag (Živojin)
Beograd, Dubljanska 82
Petaković Vladimir (Vasilije)
Beograd, Prohora Pčinjskog 2-a
Petrović Milanka (Arsenije)
Novi Beograd, Bulevar AVNOJ-a 96
Pop-Kocić Anđelka (Luka)
Beograd, Kosovska 39
32 Predić Draško (Dušan)
Beograd, Vukasovićeva 13
Pribićević Dragan (Milan)
Beograd, Sonje Marinković 1c
Prodanović Zdravko (Momčilo)
Beograd, 14. decembra 51
Radulović Savo (Mihajlo)
Kaluđerica, Višnjićeva 1a
Rakinić Dragoslav (Milutin)
Beograd, Jastrebačka 44
Rudić Ljubomir (Milorad)
Beograd, Gundulićeva 25
Rudić Mihajilo (Milorad)
Zemun, Gundulićeva 25
Runić Slobodan (Radomir)
Beograd, Balkanska 33
Stanić Ivana (Živorad)
Beograd, Put za Crvenku 4/I, Borča
Stojanov Stojan (Asen)
Beograd, Majke Jevrosime 8
Stojanović Dragoslav (Mihailo)
Beograd, Srpskih vladara 33
Stojićević Milan (Momčilo)
Beograd, Jurija Gagarina 175/I
Trišović Miljojko (Stanimir)
Beograd, Nehruova 130/32
Trnjaković Ratko (Mile)
Zemun, Kej oslobođenja 13e
Urošević Ilija (Pantelija)
Beograd, Bulevar Lenjina 145
Vasić Jelena (Nikola)
Beograd, Mire Popare 19
Veselinović Zdravko (Petar)
Beograd, Beogradska 52/III
Vojinović Aleksandra (Dušan)
Beograd, Trg Nikole Pašića 2
Vučetić Slavica (Slobodan)
Beograd, Meštrovićeva 25
Vujović Konstantin (Ilija)
Beograd, Radovana Dragovića 8
Vukčević Vladimir (Savo)
Koraćica, Živka Jovanovića 3
Šerjal Ivan (Srećko)
Beograd, Bulevar revolucije 312/17
Saobraćaj
Đorđević Predrag (Miloš)
Beograd, Humska 16
Ševkušić Dragica (Lazar)
Beograd, Vojvode Stepe 259
Brašnjević Ljubodrag (Dragoslav)
Novi Beograd, Treći bulevar 30/9
Bunčić Stevo (Dušan)
Beograd, Mirka Tomića 2
Cvijan Milorad (Radovan)
Beograd, Vladimira Tomanovića 37
Delibašić Dragan (Milosav)
Beograd, Jovana Maranovića bb
Divčić Milorad (Ilija)
Beograd, Cara Dušana 20
Drobnjak Uroš (Radenko)
Beograd, Gandijeva 26/3, telefon: 011/318-9006
Jevtić Miloš (Nikola)
Beograd, Gandijeva 119/43
Jovanov Dejan (Miroslav)
Beograd, Braće Jugovića 2a
Jovanović Miodrag (Stanko)
Beograd, Carice Milice 12
Krajišnik Dane (Novak)
Beograd, Ilije Stojadinovića 6/11
Marković Radoje (Radovan)
Beograd, Trebevićka 17/18
Milićević Dragan (Milorad)
Beograd, Partizanska 21
Mladenović Dušan, (Miodrag)
Beograd, M Čelebonović 51/27
Nešić Miladin (Milan)
Beograd, Visokog Stevana 21
Nedev Ilija (Sterjo)
Beograd, Jurija Gagarina 169/75
Osmokrović Nikola (Sava)
Beograd, Ratka Mitrovića 167
Pantelić Milosav (Dragoljub)
Beograd, Knez Danilova 12
Paunović Ljubomir (Miodrag)
Beograd, Vladimira Dujića 17/1
Pecikoza Rade (Svetozar)
Beograd, Peđe Milosavljevića 34-19
Poleksić Mirčeta (Mitar)
Beograd, Splitska 17
Radovanović Dragan (Miodrag)
Beograd, Gospodara Vučića 22
Ristić Živorad (Mirko)
Beograd, Ismeta Mujezinovića 27/6
Stanković Dejan (Bratislav)
Novi Beograd, Nehruova 135
Stošić Dragan (Vasilije)
Beograd, Niška 8/3
Todorović Milija (Milenko)
Beograd, Radnička 37
Poljoprivreda
Buzadžić Borivoj (Zdravko)
Beograd, Ilije Garašanina 8
Janković Oliver (Miroslav)
Beograd, Maršala Birjuzova 53a
Kravić Rade (Jovan)
Nova Pazova, Krajiška 10
Mišović Miloš (Milutin)
Beograd, Sarajevska 12
Mladenović Krunislav (Radivoje)
Beograd, Jovana Bjelića 7
Radojević Radoslav (Životije)
Beograd, Španskih boraca 68
Stojanović Ilija (Đorđe)
Beograd, Glasinačka 3
Trnjaković Ratko (Mile)
Zemun, Kej oslobođenja 13e
Šumarstvo
Milić Miroslava (Nenad)
Beograd, Riječka 2
Plešinac Stevan (Maksim)
Beograd, Radovana Dragovića 14.
Stambeno-komunalna oblast
1 Lazić Strahinja (Radosav)
Beograd, Miročka 4
Mikić Slobodan (dr Mladen)
Beograd, Puškinova 16
Pop-Kocić Anđelka (Luka)
Beograd, Kosovska 39
Radulović Savo (Mihajlo)
Kaluđerica, Višnjićeva 1a
Vujović Konstantin (Ilija)
Beograd, Radovana Dragovića 8
Elektrotehnika
Đukanović Nikola (Jakov)
Zemun, Sestara Milovanović 8/II
Ignjatović Dušan (Jovan)
Beograd, Žarka Vukovića-Pucara 21
Marjanović Zdravko (Vukašin)
Novi Beograd, Pohorska 9, stan 22
Marjanski Ivan (Borivoj )
Beograd, Srednja 5, Kumodraž
Petković Milorad (Radivoje)
Beograd, 17 oktobra 9.
Prokopljević Dušan (Žarko)
Beograd, Franca Rozmana 14.
Radenović Boris (Gavra)
Beograd, Jurija Gagarina 99-61
Radović Vojislav (Golub)
Kaluđerica, Dragoljuba Stojanovića 5
Veljković Ljubiša (Stevan)
Beograd, Durmitorska 3
Mašinska tehnika
Bašić Risto (Trifko)
Beograd, Bulevar revolucije 193
Bjeletić Danilo (Aleksa)
Beograd, Sime Miloševića 43
Božić Andreja (Radovan)
Beograd, Svetolika Rankovića 2
Bojović Sida (Ljubiša)
Beograd, Petra Martinovića 20
Bukumirović Milan (Milenko)
Beograd, Braće Srnić 25
Cincar Dušan (Đura)
Beograd, Jurija Gagarina 193
Erčević Radojko (Bogoljub)
Beograd, Bulevar JNA 134/IV
Genić Dragoljub (Miodrag)
Zemun, 22 oktobra 10/22.
Jelić Miloš (Dobrivoje)
Beograd, Starine Novaka 3
Karović Dragan (Boško)
Beograd, Dva bela goluba 10
Krnjaja Slobodan (Dušan)
Beograd, Požeška 67
Mitković Momčilo (Ivan)
Beograd, Jevremova 33
Papić Dušan (Milutin)
Beograd, Ruzveltova 27/II
Pavlović Jovica (Vukašin)
Beograd, Dunavski kej 3/34
Popović Zoran (Novak)
Beograd, Gandijeva 87/34
Radović Dobrinko (Ljubo)
Beograd, Dr Ivana Ribara 182/18
Ribić Ljubomir (Nikola)
Beograd, Osme crnogorske brigade
Simić Miodrag (Živojin)
Beograd, Pohorska 7
Todorović Milija (Milenko)
Beograd, Radnička 37
Tomović Branislav (Milorad)
Novi Beograd, Španskih boraca 16/8
Vučetić Miroslav (Mile)
Beograd, Pariske komune 5/10
Vujičić Marko (Milovan)
Beograd, Bulevar AVNOJ-a 43/19
Vukosav Đorđo (Jovan)
Beograd, Maršala Birjuzova 53a
Zanatstvo
Džonić Mihajlo (Predrag)
Beograd, Đure Salaja 4a
Stefanović Petar (Miodrag)
Beograd, Bačvanska 16
Geodezija
Čolić Zoran (Miodrag)
Mladenovac, Stevana Sremca 13
Glavina Petar (Josip)
Beograd, Bulevar revolucije 308
Jovanović Dragoslav (Vojislav)
Novi Beograd, Luja Adamiča 17
Ristovski Anđelko (Nofo)
Veliki M. Lug, Jovijanova 14
Stepić Miodrag (Slobodan)
Mladenovac, 159. nova 4
Sudska medicina
Alempijević Đorđe (Mihailo)
Beograd, Braničevska 6
Medicinska psihologija
Janša Milojka (Milić)
Dr Ivana Ribara 198/14
Perović Mila (Dragoljub)
Beograd, Save Kovačevića 34
Starović Zagorka (Živomir)
Beograd, Graničarska 2
Stefanović Draga (Radoslav)
Beograd, Palmotićeva 18
Subota Neda (Nikola)
Beograd, Gospodar Jevremova 32a
Vidaković Lazar (Stipan)
Novi Beograd, Jurija Gagarina 194
Šujović Katica (Simo)
Nemenikuće, Jovana Šujovića 1
Neuropsihijatrija
Dabović dr Cvetko (Radenko)
Beograd, Bulevar JNA 72/III-14
Delić-Mišković dr Milena (Gavrilo)
Beograd, Lazarevački drum 9/22
Hajduković Čedomir (Mane)
Beograd, Vatroslava Lisinskog 8
Ilić Aleksandar (Simeon)
Beograd, Rastka Petrovića 52/3
Jovanović Aleksandar (Aleksandar)
Beograd, Kapetan Mišina 30
Mandić Branko (Bogdan)
Beograd, Ljutice Bogdana 2/V
Mucović-Čečur Milosava (Mato)
Beograd, Durmitorska 2
Nenadović Milutin (Miloš)
Beograd, Molerova 46
Nikolić Olivera (Rodoljub)
Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 104/23
Petrović Zoran (Nikola)
Beograd, Internacionalnih brigada 11
Striković Jovan (Nikola)
Beograd, Generala Ždanova 58
Vlašić-Perić Milanka (Petar)
Beograd, Bulevar AVNOJ-a 35/23
Vukadinović Petar (Miloš)
Beograd, Milana Tankosića 27
Hirurgija
Beraha Izi (David)
Zemun, Karađorđeva 8
Bjelović Miloš (Miroslav)
Beograd, Pere Velimirovića 66
Đurić Branislav (Slobodan)
Beograd, Draže Pavlovića 14
Lukić Vladimir (Života)
Novi Beograd, Bul. Arsenija Čarnojevića 53
Nikolić Srebran (Časlav)
Mladenovac, Proleterskih brigada 8/3
Petrović Milorad (Nalko)
Beograd, Požeška 132/16
Tajsić B. Branko (Bogosav)
Beograd, General Ždanova 16/V
Ortopedija i traumatologija
Kovačević Dorina (Zlatko)
Beograd, Majke Jevrosime 41
Rosić Zoran (Velimir)
Beograd, Ljermontova 24
Turković Goran (Dojčilo)
Novi Beograd, Omladinskih brigada 10/31
Vučković Tomislav (Antonije)
Beograd, Jurija Gagarina 251/53
Ostale grane medicine
Aleksić Branko (Aleksa)
Beograd, Vojvode Stepe 251
Popović dr Vojislav (Aleksandar)
Beograd, Slobodanke-Danke Savić 27
Autorska prava
Polić Mirjana (Rade)
Beograd, Radanska 55
Teofilović Mirjana (Slavko)
Beograd, Aleksandra Belića 20/14
Grafoskopija i grafologija
Krstić Jovan (Milan)
Beograd, Pere Velimirovića 20/72
Ostale oblasti
Đogić Fuad (Ilduza)
Novi Beograd, Stojana Aralice 20
Đorđević Gordana (Branislav)
Beograd, Josifa Marinkovića 2/16
Gavrilović Radmila (Živojin)
Beograd, Dragoslava Jovanovića 11
Jevremović Olgica (Miodrag)
Beograd, Ustanička 131/15
Jovanović Relja (Vasa)
Beograd, Bulevar AVNOJ-a 14/IV/16
Konjević Dušanka (Andrija)
Beograd, Golsvortijeva 3
Mujić Svetozar (Ive)
Beograd, Brankova 8
Nikolić Branislav (Gavrilo)
Novi Beograd, Nehruova 129
Petrović Nenad (Slobodan)
Beograd, Palmotićeva 25a
Rakočević Marina (Dušan)
Zemun, Braće Ljubinković 82
Samardžija Milan (Branko)
Beograd, Cetinjska 4, drugi ulaz
Teofilović Mirjana (Slavko)
Beograd, Aleksandra Belića 20/14
Vlaović-Vasiljević Dragica (Simo)
Beograd, Ismeta Mujezinovića 17
Vujović Konstantin (Ilija)
Beograd, Radovana Dragovića 8

OKRUŽNI SUD KRALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Milošević Dragan (Milomir)
Kraljevo, Kablarska 6
Mitrović Živorad (Matije)
Kraljevo, Karađorđeva 18
Perović Radomir (Jovan)
Kraljevo, Bogoljuba Čukića 18
Poskurica Drogoslav (Srečko)
Kraljevo, Tanaska Rajića 13/1-3
Rakonjac Radolija (Ranko)
Kovači, Treća sandžačka bb
Savić Radojka (Novica)
Kraljevo, Mila Marića 12
Srbljak Mirjana (Dane)
Kraljevo, Kosovska 14
Tošić Svetlana (Mihailo)
Kraljevo, R. Domanovića 11
Vlašić Gordana (Jaroslav)
Kraljevo, Pocerska 19
Građevinarstvo
Batalo Miloš (Stevan)
Kraljevo, Karađorđeva 96/4
Dimić Krsto (Dragutin)
Kraljevo, Rada Vilotijevića 2/V-47
Dimitrijević Zoran (Miljko)
Kraljevo, Rada Končara 18
Dragojlović Miloje (Stevan)
Kraljevo, Karađorđeva 20-15
Dragojlović Slađana (Petronije)
Kraljevo, Karađorđeva 20/15
Milenković Živojin (Velibor)
Kraljevo, Vase Pelagića 24
Tomović Slobodan (Borisav)
Kraljevo, Obilićeva 69/I
Saobraćaj
Šakić Jelena (Drago)
Kraljevo, Jug Bogdanova 65
Veljanovski Dragan (Živko)
Kraljevo, Trg VJ S-2/DžI-43
Poljoprivreda
Stevanović Milovan (Hristivoje)
Kraljevo, Milke Trailović 22
Vujović Nikola (Milisav)
Kraljevo, Miloša Velikog 25/I
Elektrotehnika
Stokić Dimitrije (Trifun)
Kraljevo, Obilićeva 67/3
Trifunović Dragan (Radovan)
Kraljevo, Miločaja
Vasojević Ljuban (Rastko)
Kraljevo, Vojvode Stepe 7
Mašinska tehnika
Popović Perica (David)
Kraljevo, Moše Pijade 11/4
Geodezija
Bačević Milosav (Miloš)
Kraljevo, F. Višnjića 11
Masić Miloš (Miroslav)
Sirča, Šumarice
Munižaba Mica (Aleksandar)
Kraljevo, Zelena gora 30/10
Neuropsihijatrija
Vukadinović dr Vesna (Lazar)
Kraljevo, Gočka 1

OKRUŽNI SUD ŠABAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Đermanović Dragoljub (Živko)
Šabac, J. Veselinovića 67 II/9
Jadranović Dobrivoj (Borivoj)
Šabac, Petra Tasića 59
Janjić Dragana (Sava)
Šabac, Aleksandra Stankovića 6
Jocić Vladislav (Vitomir)
Šabac, Mačvanskog odreda 6
Marić Svetlana (Nenad)
Šabac, A. Stankovića 3/43
Marković Zoran (Miloje)
Šabac, Ranka Šešića 10
Mijatović Dragomir (Nadežda)
Šabac, Šiće Marković 11
Petković Radovan (Petar)
Loznica, Luke Stevića 33
Radlović Bogdana (Cvijo)
Šabac, Milana Belovikovića 6
Zarić Snežana (Branislav)
Šabac, Pere Savića 4
Građevinarstvo
Arsenović Zoran (Milutin)
Badovinci, Žarka Aničića 5/I
Đorić Radosav (Miodrag)
Šabac, Stojana Novakovića 28/37
Lukić Dragan (Marko)
Šabac, Vlade Jovanovića 64
Vuković Radoje (Dušan)
Šabac, Aleksandra Stankovića-Lale 3/44
Saobraćaj
Antonić Vitomir (Miodrag)
Šabac, V. Zečević 21
Pavlović-Vlahović Ružica (Miloš)
Šabac, Trg 23. oktobra 3
Poljoprivreda
Novaković Živanko (Žarko)
Šabac, Majora Gavrilovića 20
Šumarstvo
Jevtić Petronije (Jovan)
Loznica, Dositeja Obradovića 52/I
Stambeno-komunalna oblast
Arsenović Zoran (Milutin)
Badovinci, Žarka Aničića 5/I
Elektrotehnika
Stančetić Vlada (Milan)
Šabac, Jovana Cvijića 16
Mašinska tehnika
Novaković Žarko (Živanko)
Šabac, Majora Gavrilovića 20
Geodezija
Mandić Milinko (Žarko)
Šabac, Vojvode Mišića 8/19
Petronić Mioljub (Milan)
Šabac, Milorada Petrovića 11
Ostale oblasti
Živanović Dragan (Čedo)
Šabac, Stojana Novakovića 34/I

OKRUŽNI SUD SVETOZAREVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Aćimović Slađana (Radomir)
Paraćin, selo Davidovac
Anđelković Dragan (Stanča)
Ćuprija, Karađorđeva 65
Janković Ljubomir (Predrag)
Ćuprija, Rade Miljković 2
Marjanović Predrag (Milašin)
Voljavće
Mihajlova Nadežda (Simeon)
Ćuprija, Ive Andrića 8
Prokić Milomir (Živojin)
Jagodina, Mariborska 118/29
Radević Vuksan (Milutin)
Svilajnac, Svetog Save 104
Radosavljević Mlađa (Milen)
Despotovac, Despota Stefana Lazarevića 8/8
Savić Dobrila (Slavko)
Rekovac, Maršala Tita 72
Stošić Ljubica (Jovan)
Rekovac, Maršala Tita 34
Todosijević Violeta (Borivoje)
Ćuprija, Nova gračanička 6
Građevinarstvo
Aranđelović Josif (Stojan)
Ćuprija, Svetosavska 9
Blagojević Aleksandar (Vojin)
Ćuprija, Josifa Pančića 4
Kitanović Radosav (Gradimir)
Jagodina, Kragujevački oktobar 1
Tomić Svetislav (Andreja)
Rekovac, Tomićeva 5
Poljoprivreda
Bogdanović Slavica (Stojan)
Ćuprija, Voje Subotića 1
Đorđević Predrag (Milisav)
Lepojević
Filipović Nenad (Dobrivoje)
Paraćin, Bore Petrovića 12
Gajić Boško (Dragoslav)
Ćuprija, Sremska 43
Mihajlov Boris (Ivan)
Ćuprija, Ive Andrića 8
Nikolić Slađan (Stojadin)
Dobričevo
Paunović Dragan (Milojko)
Rekovac, Maršala Tita 39-2
Stevanović Vesna (Svetislav)
Jagodina, Mladena Milenkovića 70
Šumarstvo
Milić Aleksandar (Ilija)
Jagodina, Mitra Radanovića 10
Milosavljević Mario (Živorad)
Despotovac, Savez boraca 40
Elektrotehnika
Jovanović Zoran (Čedomir)
Ćuprija, Braće Damnjanović 5
Sobek Petar (Franja)
Paraćin, Tatar Bogdana 48
Geodezija
Milić Dragoljub (Milosav)
Svilajnac, Hajduk Veljkova 53
Interna medicina
Pavković Miroslav (Jevtimir)
Despotovac, Vojvode Mišića 9
Ostale grane medicine
Stanojević Boban (Zoran)
Jagodina, Save Cvetkovića 4
Ostale oblasti
Lazarević Vladan (Jovan)
Jagodina, Kragujevačkog oktobra
Tavrić Vesna (Miroslav)
Jagodina, 7. jula 17

OKRUŽNI SUD NEGOTIN

Elektrotehnika
Branković Milanče (Vidojko)
Negotin, 27. aprila 48

OKRUŽNI SUD VALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Jocić Ljiljana (Andrija)
Valjevo, Majke Jevrosime 3/I
Jovanović Vladeta (Radomir)
Valjevo, Sinđelićev blok 46/4-I
Mijailović Miloš (Milomir)
Valjevo, Dr Pitovića 11
Odanović Negosava (Milorad)
Valjevo, Karađorđeva 75
Rogić Velibor (Gvozden)
Valjevo, Dr Pantića 29
Građevinarstvo
Jovanović Dragan (Milorad)
Valjevo, Nas. Oslobodioci Valjeva 89/2
Tomašević Snežana (Čedomir)
Valjevo, Milovana Glišića 56
Mašinska tehnika
Mucić Dragan (Dragutin)
Valjevo, Koste Andrića 40/I
Timotić Milan (Milorad)
Valjevo, Radnička 66
Živković Milomir (Živorad)
Valjevo, Milice Nožice 15
Geodezija
Janjić Radosav (Miomir)
Valjevo, Kamenička 3
Kovačević Slobodan (Predrag)
Mionica, Ratka Petrovića 42
Matić Zoran (Milovan)
Valjevo, Valjevskog NOP odreda 49
Munjić Miloš (Radosav)
Degurić Degurić bb

OKRUŽNI SUD LESKOVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Cakić Novica (Viden)
Leskovac, Radnička 5/10
Cvetković Jovica (Milorad)
Badince
Dimitrijević Jadranka (Jovan)
Stopanje
Ilić Nebojša (Branislav)
Leskovac, Starine Novaka 6
Janković Vojislav (Dobrivoje)
Leskovac, Pana Đukića 86
Kostić Ninoslav (Sreten)
Leskovac, Bulevar oslobođenja 52
Milenković Dragan (Svetislav)
Leskovac, Radnička B/II
Stojanović Božidar (Živojin)
Leskovac, Majora Tepića 21/35
Stojanović Slavoljub (Stanimir)
Leskovac, Prvomajska 10/64
Stojiljković Hranislav (Uroš)
Leskovac, Trg Narodnih heroja 21
Trajković Dušan (Borisav)
Leskovac, Porečka 10
Živković Sreten (Živko)
Leskovac, Sarajevska 2
Građevinarstvo
Arizanović Ivan (Čeda)
Leskovac, Majora Tepića 21/47
Dikić Nenad (Dušan)
Leskovac, Ilije Strele c8-1/5
Jovanović Nebojša (Stojan)
Leskovac, Kole Rašić 11
Stojanović Ivanka (Đorđe)
Leskovac, Kralja Petra Prvog 16/20
Poljoprivreda
Đorđević Novica (Radomir)
Leskovac, Đure Salaja 66/43
Janjić Dušan (Predrag)
Leskovac, Đorđa Kuna 32
Nikolić Blagoje (Vidoje)
Leskovac
Paunović Panta (Ljubomir)
Leskovac, naselje Dubočica S-5, stan 44/VII
Šumarstvo
Cakić Momčilo (Andrija)
Leskovac, Blagoja Nikolića 11
Mašinska tehnika
Talić Veljko (Vuksan)
Leskovac, Masarikov trg 3/71
Geodezija
Adžić Goran (Jovan)
Leskovac, Strahinjića Bana 10/16

OKRUŽNI SUD VRANjE

Ekonomsko-finansijska oblast
Manojlović Novica (Jovan)
Bujanovac, K. Petrovića lamela C I/3
Ristić Đorđe (Borivoje)
Selo Tibušde
Saobraćaj
Đorđević Bora (Stojan)
Vranje, Kralja Stefana Prvovenčanog 200/6
Đorđević Vukašin (Vladimir)
Vranje, Dušana Stamenkovića 29
Poljoprivreda
Tasić Vidoska (Đorđe)
Vranje, Kajmakčalanska bb
Ostale oblasti
Majer Željko (Josip)
Vranje, Ive Lole Ribara 2/4
Mirković Dane (Rade)
Vranje, Partizanski put 4/22

OKRUŽNI SUD SMEDEREVO

Građevinarstvo
Bogdanović Blagoje (Vojislav)
Velika Plana, Nikole Pašića 23
Geodezija
Stojićević Ilija (Aleksandar)
Smederevska Palanka, Kralja Petra 112a
Trifunović Slobodan (Milan)
Veliko Orašje, Nemanjina 6

OKRUŽNI SUD KRUŠEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Jakovljević Milomir (Branko)
Kruševac, Slavka Gvozdenovića 1
Pešić Radmila (Danilo)
Kruševac, Dragana Rajkovića 1
Rakićević Dragoje
Kruševac, Svetozara Mijatovića 12
Saobraćaj
Jeremić Goran (Života)
Kruševac, IV crnog. proleterskih brigada 4/25
Geodezija
Anđelković Ljubiša (Stojan)
Ćićevac, Karađorđeva 72
Medicinska psihologija
Pavlović Živica (Živomir)
Kruševac, Rasadnik I k5/22

OKRUŽNI SUD ZAJEČAR

Ekonomsko-finansijska oblast
Bjeković Đuro (Špiro)
Bor, Dr Milovanovića 19/6
Dimitrijević Ratomir (Rusomir)
Knjaževac, Vojvode Putnika 53
Dinić Gordana (Berislav)
Bor, 3. oktobra 45/II
Đorđević Miodrag (Petar)
Bor, Đakuna 10/36
Jakovljević Božidar (Čedomir)
Zaječar, Krfska 16
Jovanović Novica (Rajko)
Zaječar, Ulica omladinska 30
Lazarević Mirjana (Dragoslav)
Zaječar, Laze Lazarevića 23
Milosavljević Vesna (Mladen)
Zaječar, Prilepska 10
Ranđelović Jadranka (Sava)
Bor, Nikole Pašića 29/7
Smiljanić Miroslav (Đorđe)
Zaječar, Generala Gambete 32/2
Stanisavljević Zoran (Dragomir)
Bor, 3. oktobra 44
Vasiljević Vesna (Ljubomir)
Zaječar, Miloša Velikog 2/37
Građevinarstvo
Čortanović Miodrag (Zaječar)
Zaječar, Bitoljska 34
Dojčinović Ivan (Ilija)
Zaječar, Požarevačka 55/4
Milenković Gordan (Tihomir)
Zaječar, Kosovska 7/I
Milošević Zlatko (Dragoljub)
Zaječar, Ivana Milutinovića 24
Ranđelović Dragiša (Miloljub)
Bor, Nikole Pašića 29/7
Elektrotehnika
Nikolić Dragoljub (Vitomir)
Zaječar, Hajduk Veljkova 4-II-15
Pešić Dejan (Slaviša)
Zaječar, 7. septembra 56/12
Mašinska tehnika
Žikić Miodrag (Ilija)
Bor, 3. oktobra 37/23
Zanatstvo
Žikić Miodrag (Ilija)
Bor, 3. oktobra 37/23
Akušerstvo i ginekologija
Milenković Miomir (Vladimir)
Bor, 3. oktobra 41/II
Ostale oblasti
Žikić Miodrag (Ilija)
Bor, 3. oktobra 37/23

OKRUŽNI SUD UŽICE

Ekonomsko-finansijska oblast
Bačević Milenija (Slavoljub)
Užice, Heroja Dejovića 6/V
Bogdanović Radomir (Božo)
Užice, Heroja Dejovića 26
Kaljević Mihailo (Vladimir)
Užice, Omladinska 6
Milutinović Natalija (Miloje)
Užice, D. Tucovića 44
Nikolić Dragutin (Obradin)
Užice, Vukole Dabića 4
Radojević Milorad (Milić)
Užice, Petra Đelovića 2
Stevanović Milivoje (Boriša)
Užice, Želje Đurovića 20
Tomanović Mirjana, (Jevđo)
Užice, Heroja Dejovića 48
Vukomanović Mirko (Milan)
Užice, Krcunova 41
Građevinarstvo
Radojević Petar (Radosav)
Požega, Radosava Kovačevića 5/I
Radojičić Blagoje (Veselin)
Užice, Omladinska 8/21
Svete A. Anton (Anton)
Užice, Vojvode Mišića 26
Vidaković Vujica (Veličko)
Užice, Dimitrija Tucovića 25
Saobraćaj
Pešović Zoran (Dobrica)
Priboj, Četvrtih sandžačkih brigada 6a
Poljoprivreda
Marković Tomislav (Stanimir)
Požega, Vuka Karadžića 9
Hirurgija
Obrenović Živko (Radivoje)
Užice, Vidovdanska 43/b
Ostale oblasti
Stanković Nikola (Kosta)
Užice, Kralja Petra Prvog 70/V

OKRUŽNI SUD POŽAREVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Bogdanović Milivoje (Branislav)
Požarevac, Čede Vasovića 64/45
Branković Mladen (Petar)
Požarevac, Čede Vasovića 74/26
Popović Zlatomir (Nikola)
Požarevac, Čede Vasovića 49/12
Simeonović Svetlana (Miodrag)
Požarevac, Nikole Tesle 1/I
Građevinarstvo
Kujavec Bogoljub (Mihajlo)
Požarevac, Trg Radomira Vujovića 14/92
Pajić Vojislav (Mladen)
Požarevac, Nušićeva 9
Poljoprivreda
Ignjatijević D. Aleksandar (Dragoljub)
Veliko Gradište, Vojvode Mišića 25
Janković Živorad (Dragoslav)
Ćirikovac, Omladinska 17
Šumarstvo
Radovanović Ljubiša (Stojadin)
Petrovac na Mlavi, Narodnog fronta 52
Elektrotehnika
Živković Slobodan (Milanko)
Požarevac, Vardarska 19/42
Mašinska tehnika
Škrinjar Jugoslav (Josip)
Požarevac, Cane Babović 106
Goran Ristić (Predrag)
Požarevac, Vojvode Milenka 11
Geodezija
Ivanović Miša (Dragiša)
Veliko Gradište, Braće Buđoni 26
Mijalković Staniša (Ivanko)
Žagubica, Miloša Obilića 50
Milutinović Zoran (Živorad)
Požarevac, Svetosavska 35

OKRUŽNI SUD KRAGUJEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Bećarević Mateja (Žarko)
Kragujevac, Jovana Petrovića-Kovača 1/II
Cvetković Mihailo (Svetomir)
Aranđelovac, Branka Savića 8
Đošić Slobodan (Života)
Kragujevac, Braće Petković 11/8
Đokić Milisav (Dragutin)
Kragujevac, Nadežde Petrović 3
Gmitrović S. Branislav (Staniša)
Kragujevac, Kopaonička 48
Janković Radmilo (Života)
Kragujevac, Nadežde Petrović 5
Marković Milorad (Damnjan)
Kragujevac, Nadežde Petrović 2
Matović Gordana (Božidar)
Kragujevac, M. Brkića 32
Milojević Zlatko (Vladimir)
Kragujevac, Lepenički bulevar 7/pr.5
Ratinac Jagoda (Milorad)
Grošnica, Oktobarskih žrtava bb
Simić Borislav (Dragoslav)
Kragujevac, Braće Hadžića 58/41
Stevanović Radoslav (Milutin)
Kragujevac, JNA 48, ulaz V-20/III
Građevinarstvo
Ivanović Života (Vladimir)
Kragujevac, Koče Racina 8/III
Kovanović Dobrivoje (Stanislav)
Batočina, Kralja Petra Prvog 1
Radovanović Miodrag (Milisav)
Kragujevac
Saobraćaj
Milićević Milun (Milutin)
Kragujevac, Save Kovačevića 11/II-9
Poljoprivreda
Nikolić Živomir (Mileta)
Kragujevac, 1. maja 7/II
Radosavljević Prvoslav (Dragiša)
Lapovo, Njegoševa 20/4
Elektrotehnika
Stanić Milan (Dušan)
Kragujevac, Srete Mladenovića 1/15
Mašinska tehnika
Šiljak S. Mile (Stojan)
Kragujevac, Kajuhova 9
Adamović Dragan (Dragoslav)
Orašac
Bogdanović Zora (Radosav)
Kragujevac, 8. marta 5
Radomirović Predrag (Svetislav)
Kragujevac, Kralja Petra Prvog 5/I-19
Neuropsihijatrija
Katanić Milijana (Nikola)
Aranđelovac, Garaška 3
Hirurgija
Katanić Vladimir (Prvoslav)
Aranđelovac, Milana Blagojevića 44
Zečević Zoran (Pero)
Aranđelovac, Janka Katića 49
Ortopedija i traumatologija
Perkić Miodrag (Milosav)
Aranđelovac, Čede Plećevića 17
Zečević Zoran (Pero)
Aranđelovac, Janka Katića 49

OKRUŽNI SUD ČAČAK

Ekonomsko-finansijska oblast
Danilović Gojko (Milutin)
Čačak, Dragomira Minića 2
Jaćimović Zoran (Dragutin)
Čačak, Vojvode Stepe 155
Jovičić Vučko (Dragoljub)
Čačak, Avrama Lukića 7
Zoran Dobrosavljević (Vojislav)
Čačak, 44-ta 1
Građevinarstvo
Bogićević Milena (Milutin)
Čačak, Učiteljska 2/35
Lazović Zoran (Vladimir)
Čačak, Milenka Nikšića 28
Milenković Milan (Jovan)
Čačak, Svetog Save 18
Poljoprivreda
Mišković Jovan (Milorad)
Gorevnica
Papić Vlajisav (Miodrag)
Čačak, Ljubićski kej C 5/35
Srećković Milan (Jovan)
Gornji Milanovac, Solunska 37
Geodezija
Bjelica Miodrag (Novak)
Čačak, Bulevar Vuka Karadžića 130
Ostale grane medicine
Dobrosavljević Aleksandra (Aleksandar)
Čačak, 44-ta 1a

OKRUŽNI SUD NIŠ

Ekonomsko-finansijska oblast
Dimitrijević Rajka (Vasilije)
Niš, Sretena Mladenovića 124/37
Đorđević Dejan (Hranimir)
Niš, Sretena Mladenovića 112/27
Grašić Božidar (Sava)
Niš, Starca Vujadina 3/6
Jezdimirović Nadežda (Josip)
Niš, Kragujevačka 48
Milosavljević Zoran (Bogomir)
Aleksinac, Momčila Popovića 12/3
Milovanović Miodrag (Miroslav)
Niš, Vojvode Mišića 62/I-1
Nikolić Branislav (Radomir)
Aleksinac, M. Popovića 38/18
Stanisaljević Zoran (Milivoje)
Gadžin Han
Stojić Velizar (Cvetko)
Niš, Stanoja Glavaša 32
Vujović Veliša (Vukan)
Popovac, Dragoljuba Đorđevića 48
Ždralević Aleksandar (Boško)
Niš, Sretena Mladenovića 128/10
Građevinarstvo
Cekić Nikola (Đorđe)
Niš, Dobrile Trajković 1
Đorđević Slađana (Ubavka)
Niš, Bulevar Lenjina 86/5
Ilić-Andrejević Ljiljana (Živadin)
Niš, Marka Jovanovića 9
Jović Borisav (Mirko)
Niš, Majakovskog 93/29
Ljubenović Živomir (Tomislav)
Aleksinac, D. Trivunca 24
Milanović Miroljub (Desimir)
Niš, Ramiza Sadika 15
Mitić Svetlana (Dušan)
Niš, Filipa Višnjića 6/4
Stanisavljević Drenka (Ratko)
Svrljig, Hasanbegovićeva 7
Saobraćaj
Manić Branko (Đorđe)
Niš, Branka Krsmanovića 5/19
Poljoprivreda
Džipković Miodrag (Velibor)
Aleksinac, Kosovska 11
Manojlović Tomislav (Dobrosav)
Žitkovac, Partizanska 59
Milojković Zoran (Dragomir)
Aleksinac, Momčila Popovića 85
Pejčić Dragoljub (Gradimir)
Svrljig, Hadžićeva 61
Perišić Dragan (Ljubomir)
Niš, Dr Dragiše Mišovića 36
Ranđelović Zdravko (Svetozar)
Vrežina, Kutinska 26
Stambeno-komunalna oblast
Cekić Nikola (Đorđe)
Niš, Dobrile Trajković 1
Mihajlović Stevan (Dragoljub)
Niš, Pariske komune 17/42
Elektrotehnika
Golubović Gordana (Ranđel)
Niš, Bulevar Lenjina 67/46
Janković Anđelka (Branislav)
Niš, Durmitorska 30
Mašinska tehnika
Denkov Vlatko (Dimitar)
Niš, Sretena Mladenovića 130/13
Ivanov Stefan (Anani)
Niš, Palih boraca 2
Geodezija
Jovanović Ljubiša (Bogoljub)
Niš, Knjaževačka 103/32
Neuropsihijatrija
Jovanović Milovan (Kosta)
Niš, Čegarska 6
Popović Tugomir (Aleksa)
Niš, G. Bože Jankovića 36
Stojković Miodrag (Apostol)
Niš, Uroša Predića 2/II
Vukić Dragan (Vladimir)
Niš, Kajmakčalanska 21
Ćirić Zoran (Dragoslav)
Niš, Bulevar Lenjina 103/19
Akušerstvo i ginekologija
Cvetković Aleksandar (Jelenko)
Niš, Trg Lale Nikolića 1a

OKRUŽNI SUD NOVI PAZAR

Ekonomsko-finansijska oblast
Ramović Salko (Hamdo)
Novi Pazar, Omladinska 48

OKRUŽNI SUD ZRENjANIN

Ekonomsko-finansijska oblast
Obradović Risto (Lazo)
Zrenjanin, Cvetna 1b
Građevinarstvo
Stanaćev Božidar (Slavko)
Zrenjanin, 29. novembra 4
Veterina
Čordaš Ferenc (Ferenc)
Mužlja, Munkači Mihalja 14
Geodezija
Davidović Slobodan (Drago)
Zrenjanin, Žarka Zrenjanina 32
Ostale grane medicine
Mošarinac Katica (Milivoj)
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovića 55
Prim. dr Paskaš Nikola (Đura)
Zrenjanin, Dunavska 4

OKRUŽNI SUD NOVI SAD

Ekonomsko-finansijska oblast
Bugarski Dušica (Zlatibor)
Novi Sad, Braće Jovandić 7
Dragaš Jovan ( Đorđe)
Novi Sad, Bulevar oslobođenja 59
Krstin Vladan (Ivan)
Novi Sad, Đorđa Nikšića 10
Milović Radomir (Petar)
Vrbas
Pajkić Radoslav (Milovan)
Novi Sad, Đorđa Radujkova 11
Radulović Isidora (Mladen)
Novi Sad, Jovana Popovića 5
Stojković Borko (Živojin)
Novi Sad, Pariske komune 34
Građevinarstvo
Čenejac Gruja (Stevan)
Novi Sad, Bate Brkića 18
Babić Đorđe (Lazar)
Novi Sad, Kraljevića Marka 60
Galonja Mirko (Dušan)
Novi Sad, Bulevar oslobođenja 24
Kaćanski Đorđe (Milica)
Bačka Topola, Ivana Milutinovića 8
Knežević Milan (Jovan)
Novi Sad, Kosančić Ivana 14
Marković Goran (Gavro)
Vrbas, Branka Iskrina 6
Mišljenović Miodrag (Dragoljub)
Novi Sad, Alekse Šantića 3/25
Prole Miodrag (Miroslav)
Novi Sad, Omladinskog pokreta 9
Somborac Đorđe (Marko)
Sremski Karlovci, Stražilovska 37
Stanić Radovan (Radmil)
Novi Sad, Drage Spasić 7
Stanić Zoran (Bogdan)
Novi Sad, Vase Stajića 23
Tica Miloš (Miloš)
Veternik, Dušana Petrovića-Šaneta 56
Vugrinčić Vladimir (Jaroslav)
Novi Sad, Preradovićeva 16
Saobraćaj
Bašić Mladen (Milan)
Petrovaradin, Franje Stefanovića 10
Doban Marčel (Trajan)
Novi Sad, Oblačića Rada 28
Feher Laslo (Laslo)
Bačko Gradište, Ivana Milutinovića 56
Potkonjak Ranko (Miloš)
Petrovaradin, Franje Štefanovića 1
Radovanović Vladimir (Miladin)
Novi Sad, B. Brkića 32/18
Raković Milenko (Pavle)
Novi Sad, Bulevar AVNOJ-a 5/72
Stipanović Milorad (Branko)
Novi Sad, Balzakova 10
Šumarstvo
Tešić Žika (Marko)
Irig, Anke Matić 26
Elektrotehnika
Ugljanin Milan (Šaban)
Rakovac, Željeznička 30
Mašinska tehnika
Šovljanski Đorđe (Radivoj)
Novi Sad, Vere Pavlović 7/III
Surlić Milenko (Milenko)
Novi Sad, Vase Stajića 24
Zečević Radovan (Ilija)
Novi Sad, Omladinski pokret 9
Medicinska psihologija
Ivanišević Ljiljana (Veljko)
Novi Sad, Narodnog fronta 39
Neuropsihijatrija
Sabo Tibor (Zoltan)
Novi Sad, Fruškogorska 6
Ortopedija i traumatologija
Ivanovski Andrej (Dimitar)
Novi Sad, Bulevar Slobodana Jovanovića 4
Grafoskopija i grafologija
Cvetković Ljiljana (Mladen)
Novi Sad, Bogdana Garabantina 14
Popov Darinka (Živko)
Bačka Palanka, Ive Lole Ribara 114
Ostale oblasti
Bjelica Momčilo (Danilo)
Novi Sad, Save Kovačevića 1/23
Cvetković Ljiljana (Mladen)
Novi Sad, Bogdana Garabantina 14
Đurković Rade (Sofren)
Novi Sad, Rumenački put 11
Došen Branko (Miloš)
Novi Sad, Dušana Danilovića 28
Dopuđa Vladimir (Živorad)
Novi Sad, Bulevar oslobođenja 56
Ilić Gojko (Mile)
Novi Sad, Braće Popović 2
Jerković Dragoslava (Aksentije)
Novi Sad, Stevana Hristića 23/IV, stan 23
Medović Predrag (Aleksa)
Novi Sad, Narodnog fronta 71
Vileti Atila (Ljudevit)
Novi Sad, Turgenjeva 4
Varga Đura (Đura)
Novi Sad, Fruškogorska 31

OKRUŽNI SUD PANČEVO

Građevinarstvo
Košarić Sava (Stevan)
Pančevo, Dr Kasapinovića 26
Mašinska tehnika
Jovčić Milivoje (Petruš)
Pančevo, Vršačka 4/9
Kojić Vasa (Vasa)
Pančevo, Braće Jovanović 173

OKRUŽNI SUD SOMBOR

Ekonomsko-finansijska oblast
Ivetić Todor (Petar)
Nova Crvenka, Slavka Rodića 3
Građevinarstvo
Ivetić Todor (Petar)
Nova Crvenka, Slavka Rodića 3
Stambeno-komunalna oblast
Ivetić Todor (Petar)
Nova Crvenka, Slavka Rodića 3

OKRUŽNI SUD SUBOTICA

Ekonomsko-finansijska oblast
Šabli Vukosava (Dušan)
Bačka Topola, Nikole Tesle 9/II-7
Šiljegović Radovan (Vojin)
Subotica, B. Radića 152
Šuković Vesna (Vasa)
Subotica, Šamačka 23
Berenji Alfred (Karlo)
Subotica, Celjska 19
Vizingen Radenka (Milorad)
Subotica, Karolja Hedriha 3
Jevremov Saša (Verica)
Subotica, Vlasenička 36
Karai Laslo (Lajoš)
Subotica, Ante Parčetića 4
Katona Barbara (Deže)
Subotica, Puškinov trg 4
Kiš Lajoš (Lajoš)
Palić, 35. nova 6
Kotlajić Agota (Ištvan)
Subotica, Lastina 9
Papić Danilo (Risto)
Subotica, Braće Radića 15/II/11
Radin Nada (Božo)
Subotica, Lovre Bračuljevića 49
Rupnik Smilja (Mladen)
Subotica, Dušana Petrovića 3/31
Stantić Josip (Nikola)
Subotica, Aleja Maršala Tita 19/II
Stojaković Hilda (Jožef)
Ada, Obilićeva 7
Tucić Ladislav (Bela)
Subotica, Vjekosava Kovača 25
Vaker-Arkoši Đurđinka (Ladislav)
Subotica, Vuka Karadžića 10
Građevinarstvo
Alavantić Jagoda (Lazar)
Subotica, Prvomajska 84
Bibić Antun (Ivan)
Subotica, Jo Lajoša 72/21
Halgato Imre (Imre)
Feketić, Vrbaška 7b
Hibert Franjo (Stjepan)
Subotica, Harambašičeva 24
Isić Milorad (Sreten)
Subotica, Masarikova 22
Jakovljević Vidoje (Cvetin)
Krivaja, Vuka Karadžića 5/6
Maravić Marina (Antun)
Subotica, Banatska 34/25
Mirković Rade (Luka)
Subotica, Trg Oktobarske revolucije 28
Nađ Kišereš (Janoš)
Subotica, Heroja Pinkija 16
Paovica Miomir (Krsto)
Subotica, Hrastova 38/2
Prčić Ivan (Luka)
Subotica, Put JNA 18
Prčić Luka (Matija)
Subotica, Kizur Ištvana 11
Skupnjak Đorđe (Milka)
Subotica, Temerinska 8
Vasa Mikloš (Elemir)
Subotica, Učiteljska 5
Saobraćaj
Šimić Josip (Ivan)
Subotica, Gospićka 10
Dimić Čedomir (Petar)
Subotica, Jo Lajoša 67/6
Mešter Đula (Lujza)
Subotica, Vjekoslava Karasa 33
Reljić Ljuban (Slavko)
Subotica, Gorenjska 29/6
Vasović Milan (Mihailo)
Bačka Topola, Ivana Gorana Kovačića 36
Poljoprivreda
Krmpotić Toma (Tomo)
Subotica, Jo Lajoša 63/I/8
Mačković Daniel (Marko)
Subotica, Aksentija Marodića 26
Petrina Ruža (Joso)
Tavankut, Zmaj Jovina bb
Rudinski Ivan (Pavle)
Subotica, Braće Radića 84
Tili Tibor (Josip)
Subotica, A. Šenoe 16/II
Vidaković Mirko (Stipan)
Subotica, 7. juli 45
Veterina
Jozanov Vasa
Subotica, Mikloša Saboa 9
Mašinska tehnika
Đuranović Drago (Milan)
Subotica, Braće Radić 114/8
Višković Nedeljko (Todor)
Subotica, 10. oktobra 3
Geodezija
Korodi Ištvan (Ištvan)
Subotica, Nade Dimić 14/17
Popović Borisav (Aleksandar)
Subotica, Aleja Maršala Tita 22
Tulenčić Uroš (Stevan)
Subotica, Višegradska 1c
Neuropsihijatrija
Đorđević Branko (Jovan)
Subotica, Boze Šarčevića 36/II
Čeh Geza (Petar)
Palić, Partizanska 13
Ostale grane medicine
Širbik Ištvan (Đula)
Subotica, Aleja Maršala Tita 14/15
Rakić Nebojša (Nikola)
Subotica, Aleja Maršala Tita 22/II
Ostale oblasti
Šepšei Julijana (Andraš)
Subotica, Josip Kraš 24
Kerekeš Šandor (Đerđ)
Subotica, Trg Oktobarske revolucije 16

OKRUŽNI SUD SREMSKA MITROVICA

Ekonomsko-finansijska oblast
Bumbić Gordana (Josip)
Stara Pazova, Karađorđeva 7/14
Malobabić Svetozar (Petar)
Ruma, PS "Veljka" 179a
Sretković Mirjana (Pavle)
Ruma, Orlovićeva 4c
Saobraćaj
Bogdanović Vuk (Zarija)
Sremska Mitrovica, Omladinska 19
Poljoprivreda
Carević Nikola (Kuzman)
Ruma, M. Oreškovića 52
Ostale oblasti
Čudić Dragan (Ivan)
Sremska Mitrovica, Vase Stajića 54/II
Vojnović Pavle (Jovan)
Ruma, V. Dugoševića 134/I, stan 7

OKRUŽNI SUD PRIŠTINA

Saobraćaj
Ilić Dragutin (Đorđe)
Priština, VP 9650/62, Priština
Grafoskopija i grafologija
Šorić Radmila (Spiro)
Priština, Rifata Burdževića 40

***

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 21. OKTOBRA 1996. GODINE DO 10. FEBRUARA 1998. GODINE

Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 6/98, 32/2000 i 32/2000)

I

U Registar stalnih veštaka upisuju se sledeća lica:

OKRUŽNI SUD BEOGRAD

Mirić Dragan (Miodrag)
adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 147/30
Ekonomsko-finansijska oblast
Đorđev Dragica (Milenko)
adresa stana: Zemun, Ruska br. 4
Anđelković Tomislav (Staja)
adresa stana: Dragice Končar 10, stan 45, Beograd, telefon: 3973-115
odelj. I Rešenja - 32/2000-843.
3.Babić Stojan (Ljubo)
adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 80/32
Bešlin Mirko (Rade)
adresa stana: Beograd, B. umetnosti 3/81
Ivković K. Slavica (Hristivoje)
adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 106/84
Bogdanović Vladimir (Jordan)
adresa stana: Zemun, Palmira Toljatija 68/14
Bojović Dragica (Dragoje)
adresa stana: Beograd, Đure Đakovića 58
Bubanja Novica (Tomislav)
adresa stana: Beograd, Blagoja Parovića 2
Bukumira Momira (Čedomir)
adresa stana: Beograd, Zage Malivuk 47/19
Dimitrijević Borka (Živorad)
adresa stana: Novi Beograd, Omladinskih brigada 51
Gavrilović Dobriša (Dragutin)
adresa stana: Beograd, Ustanička 210
Hajduković Vukašin (Milivoje)
adresa stana: Beograd, Garsije Lorke 19
Ilić Bojan (Janko)
adresa stana: Beograd, Zmajevačka 38/17
Ivaniš Novica (Stevan)
adresa stana: Beograd, Visokog Stevana 23
Janković-Andrijević Ljubica (Zdravko)
adresa stana: Novi Beograd, Bore Kostića - Velemaust
Joksimović Svetlana (Milosav)
adresa stana: Beograd, Dubrovačka 18
Jovanović Momir (Miodrag)
adresa stana: Beograd, Leposave Mihailović 46/1
Jović Momčilo (Mileta)
adresa stana: Beograd, Rifata Burdževića 61
Kanjevac Miloje (Dragutin)
adresa stana: Beograd, Admirala Geprata 1
Komazec Jeka (Petar)
adresa stana: N. Beograd, Lenjinov Bulevar 10/442
Krsmanović Rodoljub (Vladimir)
adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 31A
Lalović Mirko (Milan)
adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 208/26
Lazić Radiša (Vitomir)
adresa stana: Beograd, Bulevar umetnosti 3/32
Lončar Ruža (Pavle)
adresa stana: Beograd, Braće Grim 16
Lučić Mila (Stanoje)
adresa stana: Beograd, Dragiše Mišovića 21/a, Kotež
Mandić Stanoje (Gvozden)
adresa stana: Beograd, Hadži Prodanova 23
Matijević Svetlana (Ratomir)
adresa stana: Novi Beograd, Borocki dr Teodora 66
Mijić-Stajkovac Jasminka (Borka)
adresa stana: Beograd, Stevana Filipovića 32
Milošević Vesna (Mirko)
adresa stana: Beograd, Proleterskih brigada 19
Milovanović Milić (Radmilo)
adresa stana: Beograd, Molerova 54
Perišić Milanko (Dragiša)
adresa stana: Beograd, Mine Vukomanović br. 1
Petrović Miodrag (Milovan)
adresa stana: Beograd, Vukasovićeva br. 29
Puđa Nada (Ljubiša)
adresa stana: Beograd, Meše Selimovića 4/3
Radovanović Dragić (Milenko)
adresa stana: Novi Beograd, Narodnih heroja 23/15
Radovanović Jelica (Josip)
adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 91/11
Radulović Predrag (Simo)
adresa stana: Beograd, Kraljice Katarine 61
Relić Milenko (Tomo)
adresa stana: Beograd, Radovana Ćosića 28, Jajinci
Rodić Mira (Rade)
adresa stana: Beograd, Veljka Lukića br. 2
Stankić Milanka (Radomir)
adresa stana: Mladenovac, Save Kovačevića 47/17
Timotijević Borisav (Ranko)
adresa stana: Lazarevac, Dušan Petrović Šane 37A/2
Tričković Mladenović Svetlana (Radovan)
adresa stana: Beograd, Sarajevska 57
Uzelac Dušan (Đukan)
adresa stana: Beograd, III bulevar 120 b/7
Vasilev Grozda (Đorđe)
adresa stana: Zemun, Zagorska 38
Vušović Stanimir (Dušan)
adresa stana: Novi Beograd, Narodnih heroja 28
Vuković Dragoljub (Vuk)
adresa stana: Novi Beograd, Nehruova 224/13
Zečević Milorad (Ljubiša)
adresa stana: Beograd, Aleksandra Stamboliskog 16
Zeković Komnen (Milutin)
adresa stana: Beograd, Kraljevačka 74
Žarković Radenko (Risto)
adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 225/23
Građevinarstvo
Đurić Mihailo briše se iz Registra stalnih veštaka.
odelj. I Rešenja - 32/2000-844
Šaranović Branislav (Stanko)
adresa stana: Beograd, Radovana Simića-Cige 24
Šijan Stevan (Danilo)
adresa stana: Beograd, Ustanička 142
Čeleketić Verica (Dragomir)
adresa stana: Beograd, Dunavski kej 12/52
Čurović Vuksan (Arso)
adresa stana: Novi Sad, Pariske komune 22/16
Bogdanović Stanislav (Tihomir)
adresa stana: Beograd, Mirijevski venac br. 35
Džunić Aleksandar (Dušan)
adresa stana: Beograd, Save Kovačević 53
Đorđević Tomislav (Aleksandar)
adresa stana: Beograd, Smetanina 20
Drča-Petrović Nevenka (Ilija)
adresa stana: Beograd, Danteova 60
dr Ilić Ljubinko (Dragutin)
adresa stana: Beograd, Petrarkina 10/11
Furundžić Slobodan (Božidar)
adresa stana: Beograd, Vlajkovićeva 18
Gajić Radmilo (Velimir)
adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 12/32
Janković Bratislav (Boško)
adresa stana: Beograd, Jovana Rajića 5/c
Jevtić Zoran (Milivoje)
adresa stana: Beograd, dr Zore Ilić-Obradović 9
Jovanović Miodrag (Živojin)
adresa stana: Beograd, III bulevar 82/3
Kalašić Borislav (Ivan)
adresa stana: Beograd, Ustanička br. 67
Kentrić Marijan (Danilo)
adresa stana: Beograd, Boška Petrovića 5/III
Milošević Dimitrije (Antonije)
adresa stana: Lazarevac, Đorđa Živkovića 7
Milovanović Branko (Vukosav)
adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina br. 148/45
Momić Janko (Stevan)
adresa stana: Lazarevac, DžIII proleterska br. 5
Nedeljković Zvonimir (Pavle)
adresa stana: Beograd, Kumodraška 302
Nikitović Miroljub (Boriša)
adresa stana: Lazarevac, Dula Karaklajića 21/E
Petrović Zorica (Tomo)
adresa stana: Beograd, Darvinova 27/18
Popović Nada (Milan)
adresa stana: N. Beograd, Proleterske solidarnosti 59/5 stan 22, telefon: 011/3111-405
Popović Radmila (Milan)
adresa stana: Beograd, Stojana Protića 8/4
Radovanović Boško (Milisav)
adresa stana: Beograd, Trebevićka 5
Ristanović Milovan (Ristivoje)
adresa stana: Beograd, Stevana Dukića 26
Seferović Sekule (Gojko)
adresa stana: Beograd, Đure Đakovića 82/VII
Siljanović Nikola (Đorđe)
adresa stana: Beograd, Ustanička 163
Staković Tomislav (Dragoslav)
adresa stana: Beograd, Surdulička 1
Stamenković Zoran (Miodrag)
adresa stana: Beograd, Blagoja Parovića 17
Stevanović Velibor (Milan)
adresa stana: Beograd, Stojana Aralice 16/9
Stojanović Adam (Novak)
adresa stana: Lazarevac, Pere Erjaveca 15
Talić Biserka (Mirko)
adresa stana: Beograd, Ranka Tajsića 5
Tojagić Budimir (Nikola)
adresa stana: Zemun, Rade Končara 20
Vacić Vladimir (Đorđe)
adresa stana: Beograd, Dositejeva 4
Veljovic Savo (Nedeljko)
adresa stana: Sremčica, Dvoržakova 12
Vojinović Žarko (Mladen)
adresa stana: Beograd, Hadži Ruvinova 3
Vuković Gordana (Đorđe)
adresa stana: Beograd, Vranjska 23/39
Saobraćaj
Andrejić Živan (Đorđe)
adresa stana: Novi Beograd, Bulevar AVNOJ-a 24/38
Cvetanović Lazar (Vladimir)
adresa stana: Novi Beograd, Peđe Milosavljevića 64/III
Fićović Živorad (Milovan)
adresa stana: Beograd, K. Nađa 64/22
Jovanović Dragan (Svetolik)
adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 61
Mudreša Slobodan (Savo)
adresa stana: Beograd, Narodnih Heroja 37/18
Ristović Nikola (Milan)
adresa stana: Obrenovac, Vlade Aksentijevića 6/III/13
Savić Vladimir (Ratko)
adresa stana: Beograd, Radovana Simića-Cige 10
Stojanović Miroljub (Života)
adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 1/25
Todorović Perica (Miodrag)
adresa stana: Beograd, Dubljanska 55
Živanović Branko (Milenko)
adresa stana: Petka, M. Labudovića 177
Poljoprivreda
Karišik Nikola (Danilo)
adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 72
Timotijević Vidam (Ranko)
adresa stana: Lazarevac, Janka Stajčića 57
Šumarstvo
Martinović Milinko (Ivo)
adresa stana: Beograd, Stjepana Ljubiše 29
Stambeno-komunalna oblast
Šaranović Branislav (Stanko)
adresa stana: Beograd, Radovana Simića-Cige 24
Bogdanović Stanislav (Tihomir)
adresa stana: Beograd, Mirijevski venac br. 35
Marić Milorad (Ljuban)
adresa stana: Beograd, Teodora Mirijevskog 12
Urošević Milica (Milija)
adresa stana: Beograd, Gospićka 11
Vuković Gordana (Đorđe)
adresa stana: Beograd, Vranjska 23/39
Elektrotehnika
Čolić Jovan (Đorđe)
adresa stana: Beograd, Gandijeva 217/13
Kovačević Božidar (Aleksandar)
adresa stana: Železnik, Radnih akcija 38/12
Stošić Svetlana (Branislav)
adresa stana: Beograd, Koče Kapetana 51/23
Zlatanović Aleksandar (Stanko)
adresa stana: Borča, Bratstva-jedinstva 117
Mašinska tehnika
Đurović Nedeljko (Mićo)
adresa stana: Lazarevac, D. Karaklajića 31
Glišić Miroljub (Lazar)
adresa stana: Lazarevac, Dušana Petrovića "Šana" 41B
Isakov Miodrag (Branislav)
adresa stana: Borča-Pretoka, 308. nova 2
Jelisijević Milan (Mihailo)
adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 172
Jerić Predrag (Slobodan)
adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 16
Kiković Branimir (Dušan)
adresa stana: Beograd, Triše Kaclerovića br. 10
Mandić Goran (Miodrag)
adresa stana: Ostružnica, Ive Lole Ribara 7
Marić Božidar (Živorad)
adresa stana: Višnjička banja, Slobodana Jovanovića 7/11
Mićić Živan (Dragić)
adresa stana: Beograd, Vladimira Rolovića 150/2
Mijuca Dušan (Ivan)
adresa stana: Novi Beograd, Bulevar AVNOJ-a 201/11
Mr. Tomić Dragan (Milan)
adresa stana: Beograd, Dimitrija Tucovića 154a/51
Nedeljković Zoran (Miodrag)
adresa stana: Lazarevac, Dula Karaklajića 22/9
Popović Zoran (Novak)
adresa stana: Beograd, Kraljevića Marka br. 34
Starčević Zorica (Svetozar)
adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 104/5
Žindović Zvonko (Boško)
adresa stana: Beograd, Partizanska 41/46
Zanatstvo
Abranović Dragomir (Petko)
adresa stana: Beograd, Josipa Slavenskog br. 1
Bogdanović Stanislav (Tihomir)
adresa stana: Beograd, Mirijevski venac br. 35
Geodezija
Jovanović Živoslav (Miodrag)
adresa stana: Beograd, 16. oktobra 21
Marković Milovan (Petar)
adresa stana: Beograd, Nikolaja Gogolja 96/36
Stanojević Dragoljub (Stanko)
adresa stana: Sopot, Kosmajski trg 14b
Živanović Mališa (Radivoje)
adresa stana: Beograd, Kneza Miloša 64
Sudska medicina
Jovović Milun (Roman)
adresa stana: Beograd, Paunova 77
Romac Stanka (Paško)
adresa stana: Beograd, Vojvode Milenka 42
Medicinska psihologija
Filipovski Biljana (Krsta)
adresa stana: Beograd, Bulevar Revolucije 296-II-1
Rajičić Vesna (Radislav)
adresa stana: Lazarevac, Dr Đorđa Kovačevića 1
Stojnov Dušan (Boško)
adresa stana: Beograd, Gračanička 9
Neuropsihijatrija
Bokorov Svetozar (Milivoj)
adresa stana: Beograd, Petra Martinovića 26
Martinović Žarko (Jovan)
adresa stana: Beograd, Orfelinova 18
Milićević-Kališić Aleksandra (Danilo)
adresa stana: Beograd, Mlatišumina 4
Paunović-Milosavljević Gordana (Milorad)
adresa stana: Beograd, Petra Lekovića 38/10
Popović Radomir (Dušan)
adresa stana: Beograd, Deligradska 10
dr sci. Popović Marija (Čedomir)
adresa stana: Beograd, Dunavski kej br. 7/II st. 21
Stavrević Rajka (Tomislav)
adresa stana: Beograd, Karađorđeva br. 50
Urošević Cvetin (Živorad)
adresa stana: Beograd, Jastrebačka 47
Ćirić Mirjana (Mileta)
adresa stana: Beograd, III Bulevar 132/166
Interna medicina
Putičanin-Slović Biljana (Živorad)
adresa stana: Zemun, Njegoševa 13
Hirurgija
dr Radak Đorđe (Jovan)
adresa stana: Beograd, Dunavski kej 19
Ortopedija i traumatologija
Mirić Dragan (Miodrag)
adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 147/30
Popović Slobodan (Cvijo)
adresa stana: Beograd, Platana 7
Stokić dr Borivoj (Nikola)
adresa stana: Beograd, 29. novembra br. 33
Akušerstvo i ginekologija
Tulić Ivan (Ivan)
adresa stana: Beograd, Sinđelićeva 40
Ostale grane medicine
Mitrović Deana (Radovan)
adresa stana: Beograd, Kraljice Katarine 61/12
Živković Nada (Nikola)
adresa stana: Beograd, Cetinjska 9
Autorska prava
Rajković Jugoslav (Dragomir)
adresa stana: Beograd, Nemanjina 36/1
Grafoskopija i grafologija
dr Mitrović Vlastimir (Sreten)
adresa stana: Beograd, Josipa Šenera 1/3
Ostale oblasti
Alkesić Živojin (Luka)
adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 11
dr Anđelković-Lukić Mirjana (Nemanja)
adresa stana: Beograd, Banjički venac 28A/2
dr Ilić Ljubinko (Dragutin)
adresa stana: Beograd, Petrarkina 10/11
Jevremović Nadežda (Radoje)
adresa stana: Beograd, Zemun, Bačka 47/21
Nikitović Miroljub (Boriša)
adresa stana: Lazarevac, Dula Karaklajića 21/E
Pešić Aleksandra (Aleksandar)
adresa stana: Beograd, Petrovaradinska 1a
Stupar Snežana (Ljubiša)
adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 12v/31
Zulević Danilo (Jovan)
adresa stana: Beograd, Volgina 7

OKRUŽNI SUD KRALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Karličić Radoslava (Novak)
adresa stana: Kraljevo, III Sandžačka br. 11
Krsmanović Ljiljana (Blagoje)
adresa stana Kraljevo, Obilićeva 53
Nikolić Božidar (Mato)
adresa stana: Kraljevo, Uskočka br. 1
Oroz Biljana (Ljubiša)
adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdana K1 71/6
Pavlović Dragiša (Todosije)
adresa stana: Raška, Stara strugara sol. C/6
Simović Dušan (Milutin)
adresa stana: Kraljevo, Trg vojske Jugoslavije 13-I-37
Stolić Miroslava (Stojadin)
adresa stana: Kraljevo, Vojvode Putnika 29/52
Vučković Olga (Petko)
adresa stana: Kraljevo, Četvrta crnogorska p1/12
Vučković Savo (Stanoje)
adresa stana: Kraljevo, Vojvode Stepe 7/19
Saobraćaj
Barlov Nedeljko (Vukašin)
adresa stana: Kraljevo, Voćareva livada II/bb
Gordić Radomir (Slavo)
adresa stana: Kraljevo, Trg srpskih ratnika 3-II/15
Madžarević Paun (Radovan)
adresa stana: Kraljevo, Moše Pijade br. 27/54
Vlatković Jovan (Petar)
adresa stana: Jarčujak
Vlatković Miodrag (Petar)
adresa stana: Kraljevo, Olge Milutinović br. 10
Zekaj Melahudin (Adem)
adresa stana: Kraljevo, Vojna pošta 8415
Veterina
Matović Kazimir (Bratislav)
adresa stana: Lazac
Šumarstvo
Reljić Dragan (Sretko)
adresa stana: Kraljevo, Grdička br. 14
Mašinska tehnika
Đorović Dobrivoje (Svetozar)
adresa stana: Kraljevo, Hajduk Veljkova 60/12
Janković Zoran (Todor)
adresa stana: Kraljevo, Zadarska 16
Milovanović Nikola (Miloš)
adresa stana: Kraljevo, Voćareve livade b.b.
Hirurgija
Nikolić Miroslav (Milenko)
adresa stana: Kraljevo, Žiča bb
Ostale oblasti
Ivanović Radiša (Jevrem)
adresa stana: Vrba 64
Jeremić Dragutin (Periša)
adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdanova 148/63

OKRUŽNI SUD ŠABAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Šišić Mirjana (Borislav)
adresa stana: Šabac, Braće Srnića 9/V
Arsenović Živan (Jovan)
adresa stana: Šabac, Miloša Obilića br. 42
Damnjanović Ljiljana (Stojić)
adresa stana: Šabac, Sremska br. 6
Grujičić Danica (Mihailo)
adresa stana: Banjevac bb
Mihailović Pantelija (Miodrag)
adresa stana: Šabac, Jovana Cvijića 3/5
Mitrović Ivan (Dragan)
adresa stana: Jelenča, Jelenča br. 207
Radlović Bogdana (Cvijo)
adresa stana: Šabac, Milana Belovikovića 6
Rakić Nadežda (Zarije)
adresa stana: Šabac, Milana Perića 41/II-9
Saobraćaj
Sokić Branislav (Lazar)
adresa stana: Štitar, Dušana Lončara 41/1
Tomić Ivan (Filip)
adresa stana: Šabac, Žikice Jovanovića br. 4
Geodezija
Lazić Marko (Mihailo)
adresa stana: Krupanj, Andrije Habuša bb
Matić Nikola (Čedomir)
adresa stana: Šabac, Janka Veselinovića 5
Ostale grane medicine
Aleksić Ljiljana (Živojin)
adresa stana: Šabac, Prote Smiljanića 54/I/1
Kojić Zoran (Miloš)
adresa stana: Šabac, J. Veselinovića 47
Autorska prava
Petrović Dragan (Vlastimir)
adresa stana: Šabac, Radnička br. 43
Ostale oblasti
Jakšić Dragan (Danilo)
adresa stana: Šabac, Sremska 7

OKRUŽNI SUD SVETOZAREVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Slavković Boža (Vojislav)
adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića 28/29
Građevinarstvo
Jaćimović Vladimir (Dragoljub)
adresa stana: Ćuprija, Paičićeva 4
Poljoprivreda
Stanisavljević Dragan (Milan)
adresa stana: Ćuprija, Živke Damljanović 82
Stambeno-komunalna oblast
Jaćimović Vladimir (Dragoljub)
adresa stana: Ćuprija, Paičićeva 4
Geodezija
Petrović Zoran (Radoslav)
adresa stana: Ćuprija, Cara Lazara 87/9
Neuropsihijatrija
Manojlović-Jovanović Slavica (Borislav)
adresa stana: Jagodina, Knjeginje Milice 61
Spasić Mirjana (Petar)
adresa stana: Ćuprija, Orešačka 9

OKRUŽNI SUD NEGOTIN

Ekonomsko-finansijska oblast
Barbulović Dragan (Noja)
adresa stana: Negotin, Karađorđeva 45

OKRUŽNI SUD VALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Lukić Jovan (Aleksandar)
adresa stana: Valjevo
Mojsilović Miroslav (Vlastimir)
adresa stana: Valjevo, Sime Nenadovića 24
Obrad Bobovac (Jovan)
adresa stana: Valjevo, Dr Pantića 85
Selaković Milka (Dragutin)
adresa stana: Valjevo, Naselje, Oslobodioci Valjeva br. 58
Saobraćaj
Marić Goran (Vojko)
adresa stana: Mionica, Kneza Grbovića 42
Šumarstvo
Živić Srđan (Tomislav)
adresa stana: Valjevo, Zmaj Jovina 10
Geodezija
Milinović Milan (Radovan)
adresa stana: Mionica, VI nova br. 3
Nikić Milenko (Mladen)
adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 161

OKRUŽNI SUD LESKOVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Marković Gojko (Velimir)
adresa stana: Leskovac, Veternička 10
Mitić Slobodan (Milutin)
adresa stana: Leskovac, selo Žabljane
Petković Zoran (Ljubomir)
adresa stana: Leskovac Cara Lazara 8/10
Spasić Jasmina (Blagoje)
adresa stana: Leskovac, Cara Lazara 16/53
Stojanović Ljiljana (Aleksandar)
adresa stana: Leskovac, Matije Gupca 44
Todorović Mladenka (Živko)
adresa stana: s. Turekovac, Toma Kostić 5
Vidanović Živojin (Vladimir)
adresa stana: Leskovac, Pop Mićina 21
Ždraljević Rada (Paun)
adresa stana: Leskovac, Petra Momčilovića 36
Građevinarstvo
Arsić Sreten (Vidosav)
adresa stana: Leskovac, Ilije Strele 16/71-DžI
Kocić Dragan (Tomislav)
adresa stana: Leskovac, Slobodana Penezića br. 8/15
Nikolić Slaviša (Milutin)
adresa stana: s. Rudare
Popović Slobodan (Živojin)
adresa stana: Leskovac, Rade Končara 64
Spasić Miodrag (Stanko)
adresa stana: Leskovac, Trg narodnih heroja 4
Saobraćaj
Spasić Miodrag (Stanko)
adresa stana: Leskovac, Trg narodnih heroja 4
Šumarstvo
Đorđević Predrag (Đorđe)
adresa stana: Leskovac, Vlade Đorđevića 9
Mađinska tehnika
Kostić Stojadin (Milan)
adresa stana: Leskovac, Radnička br. 34/25
Stojiljković Dragan (Trajko)
adresa stana: Leskovac, Strahinjića Bana 16/3
Geodezija
Ilić Dragan (Ljubomir)
adresa stana: Vlasotince, Milentija Popovića 46

OKRUŽNI SUD VRANjE

Ekonomsko-finansijska oblast
Kitanović Bora (Donča)
adresa stana: Vranje, Jovana Jankovića
Mitić Dragoslav (Sreten)
adresa stana: Vranje, Žikice Jovanovića 4/7
Petković Dragan (Budimir)
adresa stana: Dugi Del br. 1
Poljoprivreda
Kostić Stojadin (Vladimir)
adresa stana: Vranje, Toplička 14

OKRUŽNI SUD SMEDEREVO

Geodezija
Marković Slobodan (Jovan)
adresa stana: Smederevska Palanka, M. Pijade 10
Trifunović Slobodan (Milan)
adresa stana: Veliko Orašje, Nemanjina br. 36
Neuropsihijatrija
Veličković Anđelka (Milorad)
adresa stana: Velika Plana, Žikice Jovanovića Španca 11

OKRUŽNI SUD KRUŠEVAC

Građevinarstvo
Maričić Dušan (Branko)
adresa stana: Kruševac, Rlička 2
Punoševac Žarko (Isidor)
adresa stana: Kruševac, Dragoslava Jovanovića br. 1/38
Geodezija
Đorđević Momčilo (Đorđe)
adresa stana: Novaci

OKRUŽNI SUD ZAJEČAR

Todorović Ljubinko (Branislav)
adresa stana: Bor, Nikole Pašića 42/9
Ekonomsko-finansijska oblast
dr Cocović-Krstić Mirjana (Miodrag)
adresa stana: Zaječar, Karađorđev venac 4/7
Miletić Ranko (Ljubomir)
adresa stana: Bor, Timočke divizije 26/4
Stanojević Milivoje (Aleksandar)
adresa stana: Zaječar, Đerdapska 3
Građevinarstvo
Nenadić Vojkan (Dragan)
adresa stana: Bor, Save Kovačevića 1/8
Saobraćaj
Petalinkar Zvonko (Dragutin)
adresa stana: Bor, Timočke divizije 8/7
Poljoprivreda
Spasić Goran (Toplica)
adresa stana: Zaječar, Požarevačka D/5, IV sprat, stan br. 19
Medicinska psihologija
Nikolić Jasmina (Radisav)
adresa stana: Zaječar, Timočke bune 8
Ortopedija i traumatologija
mr Todorović Ljubinko (Branislav)
adresa stana: Bor, Nikole Pašića 42/9
Ostale grane medicine
Petalinkar Dragica (Uroš)
adresa stana: Bor, Timočke divizije 8/7
Ostale oblasti
Petrović Dušan (Miodrag)
adresa stana: Zaječar, Dojranska 6

OKRUŽNI SUD UŽICE

Ekonomsko-finansijska oblast
Lazić Danilo (Miloje)
adresa stana: Užice, Knjeginje Ljubice
Milivojević Predrag (Spasoje)
adresa stana: Užice, Nikole Pašića 32/38
Vasilić Petrašin (Ljubomir)
adresa stana: Nova Varoš, Svetog Save b.b.
Vukosavljević Slavica (Jevto)
adresa stana: Užice, Užičke Republike br. 60
Građevinarstvo
Marić Predrag (Milutin)
adresa stana: Užice, Rosulje 11
Polimac Zaruk (Mirsada)
adresa stana: Priboj, Limska 36
Vasilić Milorad (Kosta)
adresa stana: Ivanjica, V. Marinkovića 16
Saobraćaj
Strojil Nihad (Sejfo)
adresa stana: Priboj, Dragoljuba Savića 4
Mašinska tehnika
Karaić Nebojša (Milisav)
adresa stana: Užice, 7. jula 33
Todorović Svetlana (Dragoslav)
adresa stana: Užice, P. Ćelovića 23

OKRUŽNI SUD POŽAREVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Sretenović Mirjana (Mileta)
adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 74/31
Poljoprivreda
mr Đulaković Vladan (Radisav)
adresa stana: Požarevac, Draže Markovića 20
Nikolić Veljko (Obrad)
adresa stana: Požarevac, Jug Bogdana 5
Šumarstvo
Spasić Radiša (Kuzman)
adresa stana: Požarevac, Ilije Petrovića 4

OKRUŽNI SUD KRAGUJEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Đinđić Milka (Trifun)
adresa stana: Kragujevac, Branislava Nušića 19/III
Čemerikić Zlatko (Srećko)
adresa stana: Kragujevac, Lepenički bulevar 11/10
Arsenijević Ljubomir, (Milojko)
adresa stana: Kragujevac, Kovača Petrovića br. 2
Janković Gordana (Miroslav)
adresa stana: Kragujevac, Slobodana Perovića 6
Ljubičić Vesna (Đuro)
adresa stana: Kragujevac, Grada Sirena 18/9
Milojević Nebojša (Milić)
adresa stana: Kragujevac, Josifa Šnersona 2/III-41
Petković Dobrila (Milun)
adresa stana: Kragujevac, Atinska 24/9
Rakonjac Milutin (Radoje)
adresa stana: Aranđelovac, Milovana Glišića br. 2
Stančić Predrag (Života)
adresa stana: Kragujevac, Belodrimska 42
Stanojević Srbislava (Milenko)
adresa stana: Kragujevac, Moše Pijade 3/I-5
Stošić Tomislav (Milorad)
adresa stana: Kragujevac, Španskih boraca 15
Todorović Milovan (Stanimir)
adresa stana: Kragujevac, Hasana Brkića br. 17
Saobraćaj
Đorđević Slobodan (Radoslav)
adresa stana: Aranđelovac, Slobodana Penezića 36
Poljoprivreda
Živković Svetlana (Blagoje)
adresa stana: Kragujevac, Tome Vučića br. 1
Elektrotehnika
Paunović Duško (Jevtimir)
adresa stana: Kragujevac, N. junaka 3/63
Mašinska tehnika
Novaković Miladin (Tihomir)
adresa stana: Aranđelovac, Dušana Dugolića 67
Pajović Milan (Nenad)
adresa stana: Kragujevac, Milovana Gušića 79
Stojadinović Branislav (Batiša)
adresa stana: Kragujevac, Ibarskih rudara 5/12
Geodezija
Antić Aleksandar (Dragutin)
adresa stana: Kragujevac, Milića Radovanovića 64
Sudska medicina
Mlađenović Nenad (Slavenko)
adresa stana: Kragujevac, D. Milovanović Bene 60
Spasić Stanimir (Lazar)
adresa stana: Kragujevac, Svetogorska 7-48
Neuropsihijatrija
dr Đukić-Dejanović Slavica (Milan)
adresa stana: Kragujevac, Save Kovačevića 11/I-10
dr Krstić Aleksandar (Borivoje)
adresa stana: Kragujevac, Svetozara Markovića 103/II
prim. dr Nedeljković Radosav (Vladisav)
adresa stana: Kragujevac, Grada Sirena 22/48

OKRUŽNI SUD ČAČAK

Ekonomsko-finansijska oblast
Đaković Gordana (Petar)
adresa stana: Čačak, Sestara Čvorović 8
Brković Milivoje (Tihomir)
adresa stana: Čačak, Gvozdena Paunovića 45
Majstorović Milena (Spasoje)
adresa stana: Atenica, 30 br. 10, naselje "Obrež"
Paunović Radoš (Miodrag)
adresa stana: Čačak, Danice Marković 80
Građevinarstvo
Radovanović Jovanka (Miloš)
adresa stana: Konjevići b.b.
Radovanović Tihomir (Milorad)
adresa stana: Konjevići b.b.
Simeunović Tihomir (Milinko)
adresa stana: Čačak, Dr Dragiše Mišovića 162
Srejić Branislava (Dušanka)
adresa stana: Čačak, Bulevar Oslobođenja 13
Saobraćaj
Pajović Slavoljub (Radoje)
adresa stana: Grabovica
Šumarstvo
Egeljić Tala (Miodrag)
adresa stana: Čačak, Dr Dragiše Mišović 25/1
Mašinska tehnika
Ranđić Dragoljub (Vojislav)
adresa stana: Čačak, Ratka Mitrovića 25/1
Živković Srećko (Svetomir)
adresa stana: Čačak, Banjička 1

OKRUŽNI SUD NIŠ

Ekonomsko-finansijska oblast
Đenić Ranko (Vladimir)
adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 31/19
Milošević Veselin (Novak)
adresa stana: Niš, Aleksandra Stojanovića br. 39
Nikolić Radivoje (Ranko)
adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 29/31
Pantelić Milutin (Manojlo)
adresa stana: Niš, Obilićev venac 7/5
Petković Nebojša (Miodrag)
adresa stana: Niš, Knjaževačka 153/II-12
Radović Dragan (Radomir)
adresa stana: Aleksinac, Rasinska bb
Ristić Grozdana (Dušan)
adresa stana: Niš, Radnih brigada 3/6
Građevinarstvo
Aleksić Emilija (Boško)
adresa stana: Aleksinac, Knjaza Miloša 114/1
Janković Dragan (Branko)
adresa stana: Niš, Vojvode Mišića 95/A
Malbaša Marina (Stevan)
adresa stana: Niš, Pariske Komune 17/42
Stanojević Gordana, (Miroljub)
adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 11/25
Stojiljković Borisav (Dragutin)
adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 15/24
Saobraćaj
Denkov Vlatko (Dimitar)
adresa stana: Niš, Prijezdina 16
Stambeno-komunalna oblast
Janković Dragan (Branko)
adresa stana: Niš, Vojvode Mišića 95/A
Stanojević Gordana (Miroljub)
adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 11/25
Geodezija
Cvetković Predrag (Živojin)
adresa stana: Niš, Sokobanjska 47
Nikolić Gradimir (Radoje)
adresa stana: Niš, Vojvode Mišića 54/II/22
Ranđelović Dragan (Vukadin)
adresa stana: Gadžin Han, s. Grkinja
Spasić Saško (Stojadin)
adresa stana: Niš, nas. Milka Protić ul. 1 br. 38
Sudska medicina
dr Denović Branislav (Aleksandar)
adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 48/4
Neuropsihijatrija
Bogdanović Slađana (Dragan)
adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 38a/26
Ortopedija i traumatologija
Vidić Goran (Novica)
adresa stana: Aleksinac, Dušana Tribunca 4
Ostale oblasti
Đorđević Branimir (Momir)
adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 132/33
Ilić Gordana (Aleksandar)
adresa stana: Niš, Rajićeva 34/17

OKRUŽNI SUD ZRENjANIN

Ekonomsko-finansijska oblast
Milankov Dragan (Ivan)
adresa stana: Kikinda, Milana Sivčeva 12
Milošev Boško (Giga)
adresa stana: Vršac, Paje Jovanović
Građevinarstvo
Bijelić Svetozar (Krste)
adresa stana: Zrenjanin, Brigadira Ristića br. C prim/C-2
Vasić Dragan (Miodrag)
adresa stana: Zrenjanin, Brigadira Ristića C3/7
Saobraćaj
Šuša Zoran (Isaije)
adresa stana: Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovića 39/40
Elektrotehnika
Stevanović Dilijan (Borivoje)
adresa stana: Zrenjanin, Petrovačkih 9
Mašinska tehnika
Šuša Zoran (Isaije)
adresa stana: Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovića 39/40
Grujin Spasoje (Milenko)
adresa stana: Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovića 11/17
Sudska medicina
Glišić Tomislav (Jovan)
adresa stana: Zrenjanin, Čarnojevićeva 57/a
Interna medicina
Stojićević Svetlana (Dušan)
adresa stana: Zrenjanin, Kočićeva 50
Hirurgija
Glišić Tomislav (Jovan)
adresa stana: Zrenjanin, Čarnojevićeva 57/a

OKRUŽNI SUD NOVI SAD

Ekonomsko-finansijska oblast
Bajšić Dragana (Ljubomir)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 33
Bjeković Rade (Borisav)
adresa stana: Novi Sad, dr Đorđa Jovanovića 5
dr Tica Nedeljko (Ljubomir)
adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 69
Karanović Slavica (Stojan)
adresa stana: Kula, 8. marta 18a
Konjević Danilo (Krsto)
adresa stana: Sremska Kamenica, Vojinova 42
Maluckov Stevan (Bogdan)
adresa stana: Novi Sad, Šekspirova 28
Milošev Dušica (Ivan)
adresa stana: Novi Sad, B. Despota Stefana 2
Milović Milorad (Obren)
adresa stana: Vrbas, Panonska 27
Pašić Dušan (Vujadin)
adresa stana: Novi Sad, Vere Pavlović 7
Perišić Rade (Bogoljub)
adresa stana: Novi Sad, Miše Dimitrijevića 8/A
Perkučin Dušan (Sava)
adresa stana: Novi Sad, Taras Ševčenka 2
Prvanov Vladimir (Miloš)
adresa stana: Novi Sad, Stevana Mokranjca 18
Radeka Jovo (Danilo)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar cara Lazara 81
Radović Jevto (Jovan)
adresa stana: Novi Sad, Episkopa Visariona 5
Rujević Svetlana (Sveto)
adresa stana: Bački Jarak, Mike Bosnić 17
Stojanović Tomislav (Vukašin)
adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta br. 59
Zuberec Jovan (Janoša)
adresa stana: Novi Sad, Balzakova 15/8
Građevinarstvo
Bajić Milan (Danilo)
adresa stana: Novi Sad, Radnička 43
Borjanović Ilija (Petar)
adresa stana: Novi Sad, Maksima Gorkog br. 41
Grujić Dimitrije (Nestor)
adresa stana: Novi Sad, Branimira Ćosića 10
Miković Milica (Miodrag)
adresa stana: Novi Sad, Bate Brkića 28
Moga Vanda (Vanda)
adresa stana: Novi Sad, Temerinska 47
More Gabor (Silvester)
adresa stana: Sremska Kamenica, Šumska 6
Petković Vesna (Sava)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar kralja Petra I-34/15
Urošević Đorđe (Branko)
adresa stana: Novi Sad, Vojvođanska 20/II
Saobraćaj
Adamović Milan (Petar)
adresa stana: Sremska Kamenica, Slavka Rodića 1
Padrov Tihomir (Nikola)
adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 25
Pavlov Sava (Rada)
adresa stana: Novi Sad, Novosadskog sajma 16
Petrić Aleksandar (Sava)
adresa stana: Bačka Palanka, Vojvode Ž. Mišića 163
Radovanović Stevan (Dragoslav)
adresa stana: Novi Sad, Turgenjeva 2
Poljoprivreda
Mundžić Bogdan (Petar)
adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 24
Radosavljević Ilija (Milan)
adresa stana: Novi Sad, Milice Stojadinović Srpkinje 4
Mašinska tehnika
Bakočević Petar (Ljubo)
adresa stana: Petrovaradin, Tunislava Paunovića br. 7
Bošković Dragojlo (Mileva)
adresa stana: Novi Sad, Gagarinova 10/3
Konjević Danilo (Krsto)
adresa stana: Sremska Kamenica, Vojinova 42
Mitić Mitar (Stojilko)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 94-10/62
Pešić Milutin (Ljubomir)
adresa stana: Novi Sad, Milana Rakića 13
Prole Miroslav (Dmitar)
adresa stana: Sremska Kamenica, Ive Andrića br. 21
Rajić Petar (Milutin)
adresa stana: Novi Sad, Stevana Milovanova 11/1
Medicinska psihologija
Lukić Jadranka (Mitar)
adresa stana: Novi Sad, Todora Jovanovića Toze 3
Neuropsihijatrija
Maksimović Marko (Mirko)
adresa stana: Novi Sad, Resavska 3/261
mr sud. psih. Gajić Zoran (Milan)
adresa stana: Novi Sad, Trg neznanog junaka 2
Ostale grane medicine
Đorđević Miloš (Svetislav)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar Cara Lazara 49
Grafoskopija i grafologija
Milutinović Jovan (Čedomir)
adresa stana: Novi Sad, Pariske komune 24
Ostale oblasti
Milivojević Marko (Boško)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar despota Stefana 16
mr Savić Pavle (Radomir)
adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 39
Terzić Dušan (Milan)
adresa stana: Novi Sad, Bulevar cara Lazara 49

OKRUŽNI SUD PANČEVO

Građevinarstvo
Pavićević Zorica (Živko)
adresa stana: Novi Sad, Dušana Danilovića 44/243
Poljoprivreda
Santrač Vladimir (Milan)
adresa stana: Pančevo, P. Preradovića 2
Ostale oblasti
Anđelković Predrag (Ranđel)
adresa stana: Pančevo, Đure Đakovića 100b

OKRUŽNI SUD SOMBOR

Saobraćaj
Krznarić Vladimir (Tomo)
adresa stana: Bezdan, Nova 102
Mašinska tehnika
Šubul Veselin (Milan)
adresa stana: Kikinda, Nikole Francuskog br. 78

OKRUŽNI SUD SUBOTICA

Ekonomsko-finansijska oblast
Jović Milan (Pavle)
adresa stana: Ada, Mite Radujkova 30
Kolaj Vladislav (Palo)
adresa stana: Subotica, Sonje Marinković 3/II-12
Saobraćaj
Janaček Zoltan (David)
adresa stana: Ada, Kiš Ernea 7
Mašinska tehnika
Anđelković Miroslav (Radomir)
adresa stana: Subotica, A. M. Tita 10/II stan 5
Stefanović Miroljub (Prvoslav)
adresa stana: Subotica, Banatska 38/34
Geodezija
Avramović Zlatko (Dragiša)
adresa stana: Subotinac, Drakčeta Milovanovića 14

OKRUŽNI SUD SREMSKA MITROVICA

Ekonomsko-finansijska oblast
Avramović Ljiljana (Milan)
adresa stana: Ruma, Veljka Dugoševića 165/9
Građevinarstvo
Lukić Milan (Živko)
adresa stana: Ruma, 27. oktobra 7A
Sekulić Nikola (Kosta)
adresa stana: Sremska Mitrovica, Milivoja Nikolajevića 58
Poljoprivreda
Stanimirović Stanislav (Miomir)
adresa stana: Ruma, D4 ul. A/16
Elektrotehnika
Ivkov Mladen (Rastko)
adresa stana: Ruma, Prvomajska 23
Mašinska tehnika
Milić Milenko (Petar)
adresa stana: Inđija, Fruškogorska 103

OKRUŽNI SUD PRIŠTINA

Ekonomsko-finansijska oblast
Stošić Nebojša (Ratko)
adresa stana: Priština, Vidovdanska 145
Vasić Mitra (Nikola)
adresa stana: Priština, Aktaš J bl. 3/B-11
Građevinarstvo
Damnjanović Stevica (Dragiša)
adresa stana: Priština, Vukovarska 8/3

OKRUŽNI SUD KOSOVSKA MITROVICA

Saobraćaj
Subotić Petar (Radovan)
adresa stana: Kosovska Mitrovica, Nemanjina 28

II

Ovo rešenje objaviti u "Službenom glasniku Republike Srbije".

***

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 10. FEBRUARA 1998. GODINE DO 25. NOVEMBRA 1998. GODINE

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 52/99 i 32/2000)

I

U Registar stalnih veštaka upisuju se sledeća lica:

OKRUŽNI SUD BEOGRAD

Ekonomsko-finansijska oblast
Ševković Ljiljana (Stanoje), godina rođenja 1961., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja u ekonomsko-finansijskoj oblasti, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Crnotravska 13b, telefon: 011/665-241.
Šutanovac Stojan (Radovan), godina rođenja 1934., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 168.
Čolović Divna (Mihailo), godina rođenja 1943., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista, telefon: 011/8721-520.
Adresa stana: Obrenovac, Momčila Vukosavljevića 6c.
Aleksić Branislav (Jovan), godina rođenja 1956., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: naoružanje i vojna oprema, plate i druge naknade VJ kao i materijalno i finansijsko poslovanje, oficir VJ, telefon: 011/2358-643.
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 12/8, telefon: 011/601-364.
Bucan Slavica (Slavko), godina rođenja 1947., školska sprema: srednja ekonomska škola.
Oblast veštačenja: obračun kamata, valorizacija, procena kapitala, procena štete, knjigovodstveno-finansijska računovodstvena kontrola, finansijski službenik.
Adresa stana: Beograd, Vidska 19, telefon: 011/424-962.
Dr Paunović Blagoje (Živojin), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: procena materijalne štete usled izvršenja kriv. dela, utvrđivanje propusta u organizovanju poslovanja i raspolaganja imovinom, pred. utvrđivanje dužn. pover. odnosa, docent.
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 207/140, telefon: 011/650-917.
Dr Savić Ljubodrag (Budimir), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, docent univerziteta.
Adresa stana: Beograd, Proleterske solidarnosti 10, telefon: 011/3110-540.
Dr Đorđević Miodrag (Dragoljub), godina rođenja 1934., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti ugovornih, kupoprodajnih i poslovnih odnosa, diplomirani ekonomista, telefon: 011/141-145.
Adresa stana: Mladenovac, Milosava Vlajića 82, telefon: 011/8224-747.
Dragoslavić Dragana (Ljubiša), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Indire Gandi 7/30.
Galjak Mirko (Panta), godina rođenja 1934., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Izvorska 37.
Jevtović Slavoljub (Miloje), godina rođenja 1939. školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 207/46.
Jovanović Živorad (Miljko), godina rođenja 1933., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Borivoja Stevanovića 39.
Knežević Borislav (Dušan), godina rođenja 1950., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: revalorizacija, zatezna kamata, naknada štete, diplomirani ekonomista, telefon: 011/195-577/128.
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Agostina Neta 40/53, telefon: 011/152-626.
Mislopoljac Milenko (Aleksa), godina rođenja 1932., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Vlade Zečevića 7.
Mr Kunić Radmila (Dragoljub), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Zvečanska 56/12.
Dr Bojović Petar (Savić), godina rođenja 1961., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: javne i poslovne finansije, monetarne finansije, finansijski menadžment, bankarstvo, osiguranje, revalorizacije, kamate, porezi i druge dažbine.
Adresa stana: Beograd, Bulevar umetnosti 11/12.
Mr Ivanović Momir (Milun), godina rođenja 1928., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Dostojevskog 5.
Marinković Slobodanka (Dragoljub), godina rođenja 1944., školska sprema: viša finansijska škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Zmaja od Noćaja 8.
Matijević Branislava (Vojislav), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 011/630-093.
Adresa stana: Beograd, Bulevar Crvene armije 32, telefon: 011/3613-821.
Matijević Svetlana (Ratomir), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet, službenik komercijalista I, telefon: 011/3248-000/2127.
Adresa stana: Novi Beograd, Borocki dr Teodora 66, telefon: 011/1760-143.
Mislopoljac Zorica (Milenko), godina rođenja 1958., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Mačvanska 20.
Mr Čavoški Svetlana (Stevan), godina rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomiani ekonomista.
Adresa stana: Zemun, Radoja Dakića 4.
Obradović Milan (Radoman), godina rođenja 1954., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina 190/42.
Pavlović Dragan (Stojan), godina rođenja 1936., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Partizanska 12-a.
Pejović Vladimir (Bajo), godina rođenja 1956., školska sprema: prvi stepen ekonomskog fakulteta.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Dr D. Popovića 15/27, telefon: 011/3245-207.
Perić Nenad (Dragoljub), godina rođenja 1938., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Radovana Simića 14.
Popović Bogić (Petko), godina rođenja 1933., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Solunska 38.
Pajić Milan (Dmitar), godina rođenja 1935., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: primena carinskih i spoljnotrgovinskih propisa, ekonomista.
Adresa stana: Novi Beograd, Bulevar AVNOJ-a 94, telefon: 011/146-131.
Pavlović Milenko (Milomir), godina rođenja 1951., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: utvrđivanje iznosa potraživanja, obračun kamata i glavnica duga, revalorizacije, diplomirani ekonomista, telefon: 011/3241-684.
Adresa stana: Beograd, Slobodana Penezića 31, telefon: 011/3613-003.
Pejčinović Branislav (Vojin), godina rođenja 1938., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijsko poslovanje, diplomirani ekonomista, telefon: 011/665-895.
Adresa stana: Beograd, Koste Nađa 28, telefon: 011/3426-427.
Radivojević Dragan (Vitomir), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Kneza Višeslava 36.
Rajović Radomir (Radule), godina rođenja 1941., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Beograd, Grčića Milenka 4b.
Radovanović Jelica (Josip), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: utvrđivanje robe i polovnih stvari, utv. visine doprinosa u sticanju zaj. imovine, obračun kamata, diplomirani ekonomista, telefon: 011/3221-262.
Adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 91/11, telefon: 011/1766-153.
Rajičić Vladimir (Branko), godina rođenja 1949., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: procena i likvidacija štete na motornim vozilima.
Radi u: Dunav ZOIL, Makedonska 4, Beograd, telefon: 011/8122-710.
Adresa stana: Lazarevac, Dr Đorđa Kovačevića 1, telefon: 011/8120-337.
Stijović Predrag (Radomir), godina rođenja 1951., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 011/4444-772.
Adresa stana: Beograd, Prvomajska 37a/64, telefon: 011/106-395.
Vasiljević Zorica (Milorad), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Lazarevac, D. Petrovića Šaneta 22, telefon: 011/8125-262.
Vasiljević Miodrag (Radomir), godina rođenja 1948., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 011/8120-808.
Adresa stana: Lazarevac, Nikole Vujačića 28, telefon: 011/8165-784.
Građevinarstvo
Đorđević Miroslav (Božidar), godina rođenja 1941., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarastvo, građevinski inženjer.
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 59.
Šekularac Radovan (Ratomir), godina rođenja 1939., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, građevinski tehničar.
Adresa stana: Beograd, Stublinska 22a.
Bijedić Nevenka (Mate), godina rođenja 1943., školska sprema: građevinski fakultet, građevinski tehničar.
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 140.
Dević Milan (Čedomir), godina rođenja 1952., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena građevinske vrednosti objekta, oštećenje objekta, izvođačke situacije, građevinski dnevnik, građevinska knjiga, predmer i predračun, itd., diplomirani inženjer građevinarstva, telefon: 011/3973-273.
Adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 251/49, telefon: 011/3971-121.
Đorđević Bogoljub (Milija), godina rođenja 1934., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: autorska prava iz oblasti projektovanja, projektovanje, tehnički prijem i izvođenje u oblasti visokogradnje i komunalno-stambenoj oblasti, inženjer arhitekture, telefon: 011/141-145.
Adresa stana: Novi Beograd, Lenjinov bulevar 41/2, telefon: 011/141-145.
Drašković Ivica (Nikola), godina rođenja 1959., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: Oblast građevinarstva, diplomirani inženjer građevinarstva.
Adresa stana: Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 77.
Grbić Ljubomir (Zlatomir), godina rođenja 1960., školska sprema: građevinska škola za VK radnike.
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna delatnost, građevinski tehničar, telefon: 011/140-660.
Adresa stana: Beograd, Srednja 16, telefon: 011/475-134.
Ilić Nada (Živojin), godina rođenja 1957., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, diplomirani građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 20/4, telefon: 011/4445-927.
Ivanović Emilija (Živorad), godina rođenja 1943., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna oblast, arhitekta.
Adresa stana: Beograd, Dr Zore Ilić-Obradović 3-4/42.
Ilić Danijela (Iva), godina rođenja 1962., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: utvrđivanje kvaliteta gradnje, završni radovi u građevinarstvu, tehnički prijem radova, građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Milovana Jankovića 19, telefon: 011/467-134.
Janjić Ratko (Novak), godina rođenja 1941., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste vezane za građevinarstvo, stambena izgradnja i komunalna infrastruktura, diplomirani građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Koste Nađa 58, telefon: 011/3430-699.
Jeftimijades-Jobst Vera (Radivoje), godina rođenja: 1937., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: tehnički pregledi, sudska veštačenja u oblasti građevinarstva, arhitekta.
Adresa stana: Beograd, Tadeuša Košćuškog 8, telefon: 011/627-980.
Krstić Gradimir (Radosav), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, diplomirani građevinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Strugarska 2, telefon: 011/3548-874.
Luković Mirjana (Živomir), godina rođenja 1955., školska sprema: građevinski fakultet.
Radi u: Beograd RO za puteve, Kumodraška 255, Beograd, telefon: 011/4440-722.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 199a, telefon: 011/419-358.
Minjević Predrag (Milorad), godina rođenja 1937., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstvo i arhitektura, diplomirani inženjer arhitekture.
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 110.
Marinković Miloš (Bratislav), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Radi u: Mostogradnja građevinska RO, Vlajkovićeva 19A, Beograd, telefon: 011/152-127.
Adresa stana: Beograd, Molerova 68, telefon: 011/4461-759.
Milošević Dimitrije (Antonije), godina rođenja 1942., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti građevinarstva.
Radi u: Skupština opštine Lazarevac, 13. proleterske brigade, telefon: 011/8120-135.
Adresa stana: Lazarevac, Đorđa Živkovića 7, telefon: 011/8165-938.
Milošević Miloš (Jovan), godina rođenja 1949., školska sprema: viša građevinska škola.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, inženjer građevinarstva.
Adresa stana: Obrenovac, Bore Markovića 65.
Milovanović Miomir (Đorđe), godina rođenja 1939., školska sprema: građevinski fakultet.
Radi u: Jugobanka udružena banka, 7. jula 19, Beograd, telefon: 011/638-956.
Adresa stana: Beograd, Malog Radoice 6a, telefon: 011/4895-683.
Pamučar Ljiljana (Božidar), godina rođenja 1946., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna delatnost.
Radi u: Ivan Milutinović PIM RO, Gavrila Principa 22A, Beograd, telefon: 011/3282-159/306.
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 4, telefon 011/690-454.
Pavlović Miloš (Nikola), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Radi u Institutu za puteve, Kumodraška 257, Beograd, telefon: 011/492-496.
Adresa stana: Beograd, Delijska 3, telefon: 011/624-260.
Pejović Biljana (Veljko), godina rođenja 1949., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i arhitektura, diplomirani inženjer arhitekture, telefon: 011/3113-740.
Adresa stana: Beograd, Požarevačka 2, telefon: 011/431-206.
Popović Zoran (Milutin), godina rođenja 1946., školska sprema: građevinski fakultet, diplomirani građevinski inženjer, telefon: 011/651-186.
Adresa stana: Beograd, Ustanička 210.
Velović Rodoljub (Petar), godina rođenja 1947., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna delatnost, diplomirani građevinski inženjer, telefon: 011/3228-895.
Adresa stana: Beograd, Šumatovačka 51, telefon: 011/4448-082.
Saobraćaj
Mr Đurković Milivoje (Branislav), godina rođenja 1952., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehnička veštačenja, oficir VJ, telefon: 011/2359-592.
Adresa stana: Beograd, V. Lukića Kurjaka 33.
Mrdak Dragomir (Savo), godina rođenja: 1940., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nezgode, oficir VJ.
Adresa stana: Beograd, Milentija Popovića 26/2, telefon: 011/121-793.
Savić Aleksa (Dragoljub), godina rođenja 1924., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj, inženjer.
Adresa stana: Beograd, Generala Hanrisa 20.
Stamenković Slobodan (Dimitrije), godina rođenja 1948., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast saobraćaja, diplomirani inženjer.
Adresa stana: Beograd, Aljehinova 2, telefon: 011/559-306.
Zec Nikola (Božidar), godina rođenja 1950., školska sprema: srednja metalska i mašinska škola.
Oblast veštačenja: saobraćajno-mašinsko tehnička oblast.
Radi u: Zastava auto, Beograd RO, Mije Kovačevića 6, Beograd, telefon: 011/762-632.
Adresa stana: Rakovica, Miška Kranjca 22, telefon: 011/561-138.
Poljoprivreda
Dr Milošević Bogomir (Radoje), godina rođenja 1932., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivreda, agronom.
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 168/24.
Grujičić Dušan (Mileta), godina rođenja 1938., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede, diplomirani inženjer agronomije.
Adresa stana: Beograd, Bratstva jedinstva.
Matić Dušan (Milan), godina rođenja 1940., školska sprema: srednja poljoprivredna škola.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede, poljoprivredni tehničar.
Adresa stana: Lazarevac, Zlatiborska 2.
Stojković Radenko (Stanimir), godina rođenja: 1941., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti poljoprivrede, diplomirani inženjer agronomije.
Adresa stana: Šopić.
Zagrađanin Goran (Pero), godina rođenja 1963., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast ratarstva i stočarstva.
Radi u: "Naftagas" SOUR sa ogran. odgov., Sutjeska 00100, Novi Sad - deo, telefon: 011/672-033/276.
Adresa stana: Beograd, Starine Novaka 19.
Stambeno-komunalna oblast
Ivanović Emilija (Živorad), godina rođenja 1943., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna oblast, arhitekta.
Adresa stana: Beograd, Dr Zore Ilić-Obradović 3-4/42.
Pilipović Nikola (Đurad), godina rođenja 1938., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: vodovod - objekti za proizvodnju, distribuciju i mikrostrukturu, mašinstvo - motorna vozila.
Radi u: Beogradski vodovod i kanalizacija, Kneza Miloša 27, Beograd, telefon: 011/659-766.
Adresa stana: Beograd, Dobračina 33, telefon: 011/633-080.
Ružić Mirjana (Vojislav), godina rođenja 1955., školska sprema: metalurški fakultet.
Oblast veštačenja: štetnih materija, otpadnih materija, izvora zagađivanja vazduha i izvora buke na životnu sredinu, inspektor za zaštitu životne sredine.
Adresa stana: Beograd, Aleksandra Belića 3/43, telefon: 011/3431-928.
Elektrotehnika
Čakarević Dragan (Milenko), godina rođenja 1958., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: elektrotehnika, diplomirani inženjer elektrotehnike.
Adresa stana: Beograd, Ljube Vučkovića 28.
Beker Miloš (Mirko), godina rođenja 1937., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: elektrotehnika, elektro inženjer.
Adresa stana: Beograd, Ljubice Ivošević-Dimitrov 50.
Jarić-Ćirić Mirjana (Vojin), godina rođenja 1947., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: oblast elektrotehnike, elektroinženjer.
Adresa stana: Beograd, Ohridska 7.
Kulić Slobodan (Metodije), godina rođenja 1946., školska sprema: elektrotehnički fakultet, elektro inženjer, telefon: 011/773-693.
Adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 45, telefon: 011/4449-174.
Miškeljin Predrag (Branko), godina rođenja 1963., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: računarska tehnika i informatika.
Radi u: "Boris Kidrič" RO Institut, Borisa Kidriča 14, Vinča, telefon: 011/454-945.
Adresa stana: Beograd, Sarajevska 20, telefon: 011/4443-898.
Milosavljević Branislav (Dragoljub), godina rođenja 1938., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: elektrotehnička-energetska, jaka struja, elektroinženjer.
Adresa stana: Novi Beograd, Nehruova 77/5, telefon: 011/161-040.
Stajčić Ilija (Bogoljub), godina rođenja 1949., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: elektrotehnika, diplomirani elektro inženjer, telefon: 011/8123-541.
Adresa stana: Lazarevac, Obrada Radivojevića 9, telefon: 011/8167-397.
Mašinska tehnika
Branisavljević Milun (Vitomir), godina rođenja 1957., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika i zanatstvo, mašinski inženjer.
Adresa stana: Zemun, Palmira Toljatija 64/1.
Đukanović Miroslav (Boško), godina rođenja 1959.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, motorna vozila, diplomirani mašinski inženjer.
Adresa stana: Zemun, Vrtlarska 5/4, telefon: 011/618-278.
Drecun Danilo (Joko), godina rođenja 1941., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, inženjer.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 197/DžI-114.
Grujić Milorad (Mileva), godina rođenja 1935., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: tehnička ispravnost i komercijalna vrednost robe i usluga iz oblasti mašinske tehnike - alternativno i iz oblasti zanatstva i realna procena vrednosti, mašinski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Rifata Burdževića 47.
Kolendić Petar (Ivan), godina rođenja 1955., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, inženjer mašinstva.
Adresa stana: Beograd, Kumanovska 2b.
Marić Dragan (Tomislav), godina rođenja 1966., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, mašinski inženjer.
Adresa stana: Ripanj, Erčanska 10.
Miščević Miodrag (Ranko), godina rođenja 1942., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, inženjer.
Adresa stana: Beograd, 27. marta 27.
Mr Mijanac Rajko (Vasilije), godina rođenja 1941., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinogradnja, industrija, prerada metala, energetike, saobraćaja, železničkog drumskog saobraćaja, elektroprivrede - naftna industrija i dr. oblasti zaštite na radu, magistar tehničkih nauka.
Adresa stana: Beograd, Dr Dragoslava Popovića 9/1, telefon: 011/3340-579.
Mr Živić Slobodan (Sima), godina rođenja 1943., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, mašinski inženjer.
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina 92/28.
Manojlović Dragoljub (Miladin), godina rođenja 1941., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinske instalacije, termičke instalacije, protivpožarne instalacije i postrojenja, inženjer, telefon: 011/141-145.
Adresa stana: Beograd, Bogdana Žerajića 36, telefon: 011/584-823.
Miljuš Vojislav (Dušan), godina rođenja 1950., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje mašinske opreme i instalacije, diplomirani inženjer mašinstva, telefon: 011/3370-760/207.
Adresa stana: Beograd, Kamenogorska 5/II, telefon: 011/410-999.
Mirković Aleksandar (Danica), godina rođenja 1969., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika - motori, motorna vozila, procena i obračun visine štete na motornim vozilima, opšte mašinstvo, klimatizacija, grejanje, hlađenje, top. i dif. aparati, diplomirani inženjer mašinstva, telefon: 011/771-333/779.
Adresa stana: Beograd, Pop Lukina 20/8, telefon: 011/4443-929.
Pavlović Bratislav (Miroslav), godina rođenja 1954., školska sprema: srednja metalska i mašinska škola.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, mašinski tehničar.
Adresa stana: Lazarevac, Veljka Vlahovića 36/5, telefon: 011/8121-809.
Pavlović Života (Mileta), godina rođenja 1934., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, mašinski tehničar.
Adresa stana: Mladenovac, Sretena Lomića 8.
Pilipović Nikola (Đurađ), godina rođenja 1938., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: vodovod - objekti za proizvodnju, distribuciju i mikrostrukturu, mašinstvo - motorna vozila.
Radi u: Beogradski vodovod i kanalizacija, Kneza Miloša 27, Beograd, telefon: 011/659-766.
Adresa stana: Beograd, Dobračina 33, telefon: 011/633-080.
Pilipović Nikola (Đurađ), godina rođenja 1938., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: vodosnabdevanje.
Radi u: Beogradski vodovod i kanalizacija, Kneza Miloša 27, Beograd, telefon: 011/3612-647.
Adresa stana: Beograd, Dobračina 33, telefon: 011/633-080.
Ružić Mirjana (Vojislav), godina rođenja 1955., školska sprema: metalurški fakultet.
Oblast veštačenja: štetnih materija, otpadnih materija, izvora zagađivanja vazduha i izvora buke na životnu sredinu, inspektor za zaštitu životne sredine.
Adresa stana: Beograd, Stanislava Sremčevića 3/43, telefon: 011/3431-928.
Repajić Dragan (Dušan), godina rođenja 1954., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nezgode i procena štete na motornim vozilima, građevinskim mašinama i mašinskim sklopovima, diplomirani mašinski inženjer, telefon: 011/667-322/9907.
Adresa stana: Beograd, Pere Velimirovića 56, telefon: 011/587-159.
Stjelja Ratko (Savo), godina rođenja 1952., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: tehničke, materijalne i finansijske ekspertize, inspektor, telefon: 011/656-122/22895.
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 120/15, telefon: 011/172-424.
Zec Nikola (Božidar), godina rođenja 1950., školska sprema: srednja metalska i mašinska škola.
Oblast veštačenja: saobraćajno-mašinsko tehnička oblast.
Radi u: Zastava auto Beograd RO, Mije Kovačevića 6, Beograd, telefon: 011/762-632.
Adresa stana: Rakovica, Miška Kranjca 22, telefon: 011/561-138.
Zanatstvo
Abramović Dragomir (Petko), godina rođenja 1953., školska sprema: više škole - ostale saobraćajne.
Oblast veštačenja: procena štete na motornim vozilima, vozač spec. u drumskom saobraćaju, auto limar spec., telefon: 011/765-297.
Adresa stana: Beograd, Josipa Slavenskog broj 1, telefon: 011/665-508.
Branisavljević Milun (Vitomir), godina rođenja 1957., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika i zanatstvo, mašinski inženjer.
Adresa stana: Zemun, Palmira Toljatija 64/1.
Geodezija
Janković Petar (Gojko), godina rođenja 1949., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodetska struka, inženjer geodezije.
Adresa stana: Skela, Stanislava Jovanovića 4.
Kalezić Dragan (Vojislav), godina rođenja 1967., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodetske struke, geodetski tehničar.
Adresa stana: Obrenovac, Joakima Vujića 4.
Pođanin Miloš (Radoslav), godina rođenja 1963., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: katastarski operati, komasacije, premer, vlasničke transformacije, utvrđivanje graničnih linija patuela, sprovođenje promena kroz katastarski operat, geometar.
Adresa stana: Beograd, Mike Alasa 28/36, telefon: 011/185-988.
Račić Vidak (Ilija), godina rođenja 1931., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodezije, geodetski inženjer.
Adresa stana: Beograd, Kumodraška 360, telefon: 011/477-659.
Simidžija Milorad (Ilija), godina rođenja 1964., školska sprema: viša geodetska škola.
Oblast veštačenja: sva veštačenja iz oblasti geodezije.
Radi u: Institut za ispitivanje, Bulevar vojvode Mišića 43, Beograd, telefon: 011/3691-499.
Adresa stana: Beograd, Slavonskih brigada 72, telefon: 011/504-850.
Tucović Milan (Mihailo), godina rođenja 1952., školska sprema: geodetski fakultet.
Oblast veštačenja: premer i katastar zemljišta.
Radi u: Republička geodetska uprava, Cara Dušana 1, Beograd, telefon: 011/652-195/262.
Adresa stana: Beograd, M. Pavla Nenadovića 52, telefon: 011/492-514.
Sudska medicina
Dr Baralić Ivanka (Milisav), godina rođenja 1949., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sudska medicina, lekar.
Adresa stana: Mladenovac, Kralja Petra I 200.
Dr Dunjić Dušan (Jovan), godina rođenja 1950., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sudska medicina, doktor.
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 306.
Dr Kovačević Slobodan (Jovan), godina rođenja 1942., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sudska medicina, lekar.
Adresa stana: Beograd, Lička 1.
Dr Stanković Zoran (Dragomir), godina rođenja 1954., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sve vrste veštačenja iz oblasti sudske medicine, lekar specijalista za sudsku medicinu, telefon: 011/664-334.
Adresa stana: Beograd, Žitomislička 42/10, telefon: 011/513-300.
Dr Uzelac-Belovski Zorica (Maksim), godina rođenja 1952., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sudska medicina, lekar.
Adresa stana: Beograd, Koste Glavinića 9.
Marinković Nadica (Spasoje), godina rođenja 1963., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: veštačenje iz oblasti sudske medicine, lekar specijalista sudske medicine, telefon: 011/661-122/31134.
Adresa stana: Beograd, Petra Lekovića 19, telefon: 011/553-919.
Medicinska psihologija
Ćurčić Slobodan (Aleksandar), godina rođenja 1937., školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: medicinska prihologija, psiholog.
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina br. 77, telefon: 011/154-419.
Neuropsihijatrija
Kostić Julijana (Vojislav), godina rođenja 1952., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: za oblast neuropsihijatrija, lekar.
Adresa stana: Lazarevac, Ibarski put 3.
Mr Milovanović Srđan (Rajka), godina rođenja 1967., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: psihijatrijska veštačenja, specijalista psihijatrije, telefon: 011/4449-555/2113.
Adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 45.
Popović Radomir (Dušan), godina rođenja 1932., školska sprema: medicinski fakultet, neuropsihijatar, telefon: 011/684-155.
Adresa stana: Beograd, Deligradska 10, telefon: 011/681-414.
Radusinović Ratko (Vladimir), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija, lekar specijalista neuropsihijatar.
Adresa stana: Beograd, Vrbnička, telefon: 011/582-400.
Simić Slobodan (Miodrag), godina rođenja 1963., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: psihijatrija, specijalista psihijatrije.
Adresa stana: Beograd, Braće Grim 16, telefon: 011/767-518.
Interna medicina
Dr Kunosić Jelisaveta (Antonije), godina rođenja 1946., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: iz oblasti interne medicine - internista, alergologija i pulmologija, klinički centar - specijalista.
Adresa stana: Beograd, Milana Tankosića 7, telefon: 011/761-431.
Milićević Nataša (Boža), godina rođenja 1948., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: interna medicina, lekar.
Adresa stana: Beograd, Đuke Dinića 5.
Hirurgija
Dr Knežević Srbislav (Momir), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: hirurgija, hirurg.
Adresa stana: Beograd, Strugarska 2.
Dr Zoran Đorđević (Ljubinko), godina rođenja 1951., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: oblast hirurgije, lekar.
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 120.
Dimitrijević Milovan (Vojislav), godina rođenja 1956., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: oblast maksilofacijalna hirurgija i otolaringologija, doktor medicine.
Adresa stana: Beograd, Požeška 15.
Dr Tačević Zoran (Dragan), godina rođenja 1947., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: plastična i rekonstruktivna hirurgija.
Adresa stana: Beograd, Slavoljuba Vuksanovića 12.
Galović Branko (Đurađ), godina rođenja 1952., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: oblast opšte hirurgije, ortopedije, i traumatologije, lekar.
Adresa stana: Beograd, Suvopoljska 3.
Ilić Vladimir (Božidar), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudsko-medicinsko veštačenje (sudska medicina, interna medicina, hirurgija, ortopedija, traumatologoja i ostale grane), specijalista urologije, telefon: 011/665-481.
Adresa stana: Beograd, Novakova 8, telefon: 011/3973-047.
Karamarković Radoslav (Branko), godina rođenja 1931., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: hirurgija i traumatologija, doktor.
Adresa stana: Beograd, Vidovdanska 2d.
Milićević Zoran (Dušan), godina rođenja 1949., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: hirurgija, lekar.
Adresa stana: Beograd, Đuke Dinića 5.
Mr Cvetanović Srđan (Dragomir), godina rođenja 1958., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: estetska i funkcionalna unakaženja nakon povreda ili operacija, specijalista plastične hirurgije, telefon: 011/31-485.
Adresa stana: Beograd, Koste Racina 26, telefon: 011/572-703.
Ortopedija i traumatologija
Dr Jovanović Živko (Nikola), godina rođenja 1926., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija, profesor - doktor.
Adresa stana: Beograd, Crnotravska 1.
Galović Branko (Đurađ), godina rođenja 1952., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: oblast opšte hirurgije, ortopedije i traumatologije, lekar.
Adresa stana: Beograd, Suvopoljska 3.
Karamarković Radoslav (Branko), godina rođenja 1931., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: hirurgija i traumatologija, doktor.
Adresa stana: Beograd, Vidovdanska 2d.
Ostale grane medicine
Arsović Nenad (Aleksandar), godina rođenja 1962., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: iz oblasti otolaringologije, lekar specijalista otorinolaringologije.
Adresa stana: Beograd, Đure Strugara 13, telefon: 011/242-192.
Brusin Aleksandar (Petar), godina rođenja 1933., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: medicina rada, lekar.
Adresa stana: Beograd, Vukasovićeva 70/12.
Kostić Miodrag (Dragomir), godina rođenja: 1934., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ostale grane medicine, otolaringologija, lekar.
Adresa stana: Beograd, Proleterskih brigada 40.
Nešić Vladimir (Dragan), godina rođenja 1960., školska sprema: farmaceutski fakultet.
Oblast veštačenja: toksikologija teških metala i organskih rastvarača, farmaceut.
Adresa stana: Beograd, Gračanska 26.
Autorska prava
Hristić Branislava (Đorđe), godina rođenja 1944., školska sprema: filološki fakultet.
Oblast veštačenja: autorska prava, lektor korektor.
Adresa stana: Beograd, Stanoja Glavaša 1A.
Petrović Novica (Ilija), godina rođenja 1952., školska sprema: filološki fakultet.
Oblast veštačenja: autorska prava, lektor za savremeni engleski jezik.
Adresa stana: Beograd, Dobračina 26.
Rajković Jugoslav (Dragomir), godina rođenja 1932., školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: autorstvo u oblasti filozofije, sociologije, pedagogije, političkih nauka - pomoć u utvrđivanju istine o njemu, profesor filozofije, telefon: 011/639-630.
Adresa stana: Beograd, Nemanjina 36/1, telefon: 011/641-380.
Ostale oblasti
Mr Busarčević (Stanimira) Miroslav, školska sprema: Prirodno-matematički fakultet - Odsek za fizičku hemiju.
Oblast veštačenja: kriminalistička veštačenja iz trasologije, hemije i balistike.
Radi u: Republički sekretarijat za, Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 011/684-266/3849.
Adresa stana: Beograd, Mutapova 42, telefon: 011/431-850.
odeljak I Zaključka - 32/2000-8455.
Dr Anđelković-Lukić Mirjana (Nemanja), godina rođenja 1945., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: eksplozivne materije, doktor tehničkih nauka, telefon: 011/667-322.
Adresa stana: Beograd, Banjički venac 28A/2, telefon: 011/664-990.
Jojić Bogoljub (Stanoje), godina rođenja 1930., školska sprema: fakultet organizacionih nauka.
Oblast veštačenja: sve u vezi kože - kvalitet materijala i gotovih proizvoda od kože, profesor - penzioner.
Adresa stana: Beograd, Velisava Vulovića 40/B, telefon: 011/650-277.
Marković Branislav (Aleksandar), godina rođenja 1954., školska sprema: metalurški fakultet.
Oblast veštačenja: tehnologija, tehnolog.
Adresa stana: Beograd, Vidska 20.
Milićević Milorad (Milan), godina rođenja 1957., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: arhitektura, arhitekta.
Adresa stana: Beograd, Tuzlanska 19B.
Puletić Marko (Milosav), godina rođenja 1952., školska sprema: gimnazija.
Oblast veštačenja: autentičnost stranog novca, službenik.
Adresa stana: Beograd, Save Kovačevića 15/2, telefon: 011/619-522.
Tošić Dušan (Ljubomir), godina rođenja 1950., školska sprema: metalurški fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje eksploziva, eksplozivnih sredstava i minsko-eksplozivnih sredstava.
Radi u: Republički sekretarijat za, Kneza Miloša 101, Beograd, telefon: 011/684-266/3796.
Adresa stana: Beograd, Dalmatinska 65, telefon: 011/753-358.

OKRUŽNI SUD KRALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Čamagić Milorad (Rafailo), godina rođenja 1938., školska sprema: ekonomski fakultet.
Adresa stana: Kraljevo, Karađorđeva 18/10, telefon: 036/22-457.
Beloica Mirjana (Stevan), godina rođenja 1957., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista, telefon: 036/21-722/10.
Adresa stana: Kraljevo, Dositejeva 3/5, telefon: 036/26-876.
Matović Miroslava (Dragomir), godina rođenja 1943., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Radi u: Jugobanka udružena banka, 7. jula 19, Beograd, telefon: 036/333-266.
Adresa stana: Kraljevo, naselje M. Pijade 22, telefon: 036/24-657.
Pavlović Dragiša (Teodosije), godine rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 036/76-392.
Adresa stana: Raška, Stara strugara sol. C/6, telefon: 036/76-684.
Građevinarstvo
Mandić Milutin (Vladimir), godina rođenja: 1957., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: hidrograđevinska struka, diplomirani građevinski inženjer, telefon: 036/332-842.
Adresa stana: Lađevci, telefon: 036/851-296.
Radulović Darko (Jovan), godina rođenja 1962., školska sprema: građevinski fakultet, telefon: 036/331-317.
Adresa stana: Kraljevo, Skopljanska 11/7, telefon: 036/24-801.
Saobraćaj
Džolić Željko (Jovan), godina rođenja 1961., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast saobraćaja, diplomirani vojni inženjer, telefon: 029/32-444/646.
Adresa stana: Kraljevo, Dositejeva 142/19, telefon: 036/339-299.
Šumarstvo
Radosavljević Goran (Kosta), godina rođenja 1960., školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: od pripreme do finalnih proizvoda, diplomirani inženjer za preradu drveta, telefon: 036/337-200.
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Putnika 29/42, telefon: 036/339-231.
Mašinska tehnika
Lešević Radenko (Ljubivoje), godina rođenja 1953., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika, diplomirani inženjer mašinstva.
Adresa stana: Sirča.
Pešić Ratomir (Bogdan), godina rođenja 1947., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: davanje nalaza, mišljenja, procena šteta i itd., diplomirani mašinski inženjer.
Adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdanova 12/3, telefon: 036/332-217.
Petrović Savo (Vuk), godina rođenja 1951., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinska tehnika.
Radi u: Rudnik i industrija "Magnohrom" Kraljevo, Kraljevo, telefon: 036/24-877.
Adresa stana: Kraljevo, Zelena gora 24/22, telefon: 036/331-529.

OKRUŽNI SUD ŠABAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Janjić Dragana (Sava), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Radi u: "Dragan Srnić" RO za grafičko-izdavačku i ambalažersku delatnost, Vite Vraštanovića 3, Šabac, telefon: 015/24-211.
Adresa stana: Šabac, Aleksandra Stankovića br. 6, telefon: 015/325-718.
Jovanović-Pantić Branka (Dobrivoje), godina rođenja 1961., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista, telefon: 015/321-872.
Adresa stana: Šabac, Prote Smiljanića 3/10, telefon: 015/328-316.
Lukić Gordana (Slaviša), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: materijalno-finansijsko poslovanje, diplomirani ekonomista, telefon: 015/343-652.
Adresa stana: Šabac, Slobodana Penezića bb, telefon: 015/324-346.
Vasiljević Vladimir (Radomir), godina rođenja 1967., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sudski veštak za kamate, viši stručni saradnik, telefon: 015/882-963/174.
Adresa stana: Loznica, D. Popovića 12, telefon: 015/882-350.
Elektrotehnika
Ninković Veroljub (Dragoslav), godina rođenja 1962., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: procena šteta na el. uređajima, dipl. inž. elektrotehnike, telefon: 015/346-311/135.
Adresa stana: Šabac, Žiće Markovića 19, telefon: 015/327-679.
Neuropsihijatrija
Ilić Smiljana (Živko), godina rođenja 1959., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija, neuropsihijatar, telefon: 015/343-322/390.
Adresa stana: Šabac, Partizanska 21, telefon: 015/346-081.
Autorska prava
Petrović Dragan (Vlastimir), godina rođenja 1961., školska sprema: pravni fakultet.
Oblast veštačenja: autorska prava i industrijska svojina, radi u: "Zorka - Farmacija" RO za proiz. farmaceutskih proizvoda, Narodnih heroja 001, Šabac, telefon: 015/324-761.
Adresa stana: Šabac, Radnička br. 43, telefon: 015/324-485.

OKRUŽNI SUD JAGODINA

Ekonomsko-finansijska oblast
Dimitrijević Dragan (Sreten), godina rođenja 1959. Školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijski poslovi, radi u: "Pomoravlje" RO Zavod za zaštitu zdravlja, Miodraga Novakovića 76, Ćuprija, telefon: 035/460-559.
Adresa stana: Ćuprija, Boška Đuričića 29/a, telefon: 035/461-188.
Marković Emina (Milan), godina rođenja 1956., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, radi u: "Moša Pijade" industrija kablova, Jagodina, telefon: 035/21-002/2400.
Adresa stana: Jagodina, Branka Radičevića I 1.9, telefon: 035/242-526.
Građevinarstvo
Milovanović Miloš (Milovan), godina rođenja 1951., školska sprema: srednja građevinska škola.
Oblast veštačenja: kvalitet i količina betona i sastavnih delova betona, nastavnik matematike, telefon: 035/223-667.
Adresa stana: Jagodina, B. Radičevića R-1/23, telefon: 035/233-881.
Poljoprivreda
Mladenović Mirča (Stanimir), godina rođenja 1935., školska sprema: poljoprivredni fakultet, poljoprivredni inž. telefon: 035/563-601/54.
Adresa stana: Stržina, 5. septembra 19, telefon: 035/534-703.
Medicinska psihologija
Mirković Vesna (Dragan), godina rođenja 1959., školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: procena intelektualnih sposobnosti, emocionalnog i socijalnog statusa, radi u: "Ćuprija" Centar za dečju zaštitu i socijalni rad, Cara Lazara 89, Ćuprija, telefon: 035/470-533.
Adresa stana: Paraćin, Nemanjina 6/16, telefon: 035/563-412.
Neuropsihijatrija
Radojković Vladimir (Dimitrije), godina rođenja 1960., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: medicina - oblast neuropsihijatrija, lekar specijalista neuropsihijatar, telefon: 035/221-102/286.
Adresa stana: Jagodina, Kneza Lazara 169/17, telefon: 035/224-496.
Spasić Mirjana (Petar), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet, spec. neuropsihijatar, telefon: 035/460-775.
Adresa stana: Ćuprija, Orešačka 9, telefon: 035/476-096.
Ostale oblasti
Stojanović Dragica (Milan), godina rođenja 1954., školska sprema: fakultet organizacionih nauka.
Oblast veštačenja: oblast zaštite na radu, radi u: "Beljanica" RO sa potpunom odgovornošću Dvorište, selo Dvorište bb, Dvorište, telefon: 035/633-011.
Adresa stana: Despotovac, D.S. Lazarevića 5/1, telefon: 035/612-084.

OKRUŽNI SUD VALjEVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Marković Ljiljana (Nikola), godina rođenja 1948., školska sprema: viša ekonomsko komercijalna škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, Oslobodioci Valjeva 83/15.
Martinović Milovan (Milojko), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Ljig, 7. jula 1-III/13.
Mirosavljević Dragiša (Miloje), godina rođenja 1938., školska sprema: viša ekonomsko komercijalna škola.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista.
Adresa stana: Ub, Brane Petronijevića 4.
Nikić Bosiljka (Milan), godina rođenja 1943., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast ekonomsko-finansijska, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, naselje Zbratimljenih gradova 8/1.
Trnovac Petar (Aleksandar), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Valjevo, Trnovac Petar 26/2.
Građevinarstvo
Jakovljević Zoran (Radiša), godina rođenja 1959., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja iz oblasti građevinarstva, diplomirani građevinski inženjer.
Adresa stana: Valjevo, 27. novembar 9/5, telefon: 014/36-906.
Živanović Slobodan (Dragoljub), godina rođenja 1965., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenja iz oblasti komunalne hidrotehnike, snabdevanje vodom i odvođenje otpadne vode, diplomirani građevinski inženjer.
Adresa stana: Valjevo, Matije Gupca 1, telefon: 014/236-156.
Saobraćaj
Jocić Vladimir (Miodrag), godina rođenja 1946., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti saobraćaja, dipl. saobraćajni inženjer.
Adresa stana: Valjevo, Majke Jevrosime 3/1.
Poljoprivreda
Gajić Milan (Momčilo), godina rođenja 1965., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede, dipl. inž. poljoprivrede.
Adresa stana: Zabrdica.
Jovanović Dragan (Milan), godina rođenja 1962., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede, dipl. inž. poljoprivrede.
Adresa stana: Ljig, Godevac.
Elektrotehnika
Srećković Radiša (Milan), godina rođenja 1954., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: oblast elektrotehnika, elektroinženjer.
Adresa stana: Valjevo, NOV 97/22.
Geodezija
Sredojević Mioljub (Milivoje), godina rođenja 1961., školska sprema: geološki fakultet, geodetski inženjer, telefon: 011/8122-112/l. 244.
Adresa stana: selo Babajić, telefon: 014/858-69.
Hirurgija
Tripković Ilija (Jovan), godina rođenja 1959., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: za oblast opšte hirurgije, hirurg.
Adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 101A.
Ostale grane medicine
Srećković Vera (Hranislav), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: iz oblasti neurologije, lekar specijalista.
Adresa stana: Valjevo, NOV 97/22.

OKRUŽNI SUD LESKOVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Đokić Kosovka (Boža), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet, radi u: "Moša Pijade" medicinski centar, Svetozara Markovića 116, Leskovac, telefon: 016/212-414.
Adresa stana: Leskovac, Dimitrija Tucovića 81, telefon: 016/54-386.
Mihajlović Zorica (Milan), godina rođenja 1960., školska sprema: viša ekonomsko-komercijalna škola, radi u: Radna organizacija za proizvodnju mašina "Fatedž", telefon: 016/885-143.
Adresa stana: Žabljane, Vučje, Marković Trajko 124, telefon: 016/885-674.
Pavlović Predrag (Petar), godina rođenja 1933., školska sprema: ekonomski fakultet.
Adresa stana: Leskovac, Beogradska 7, telefon: 016/42-922.
Građevinarstvo
Lazarević Zoran (Petar), godina rođenja 1956., školska sprema: građevinski fakultet, dipl. građ. inž., telefon: 016/52-507.
Adresa stana: Leskovac, Pustorečka 52, telefon: 016/54-697.
Nikolić Slaviša (Milutin), godina rođenja 1964., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski inženjer, telefon: 016/871-581.
Adresa stana: S. Rudare.
Videnović Dragan (Vladimir), godina rođenja 1957., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procena vrednosti objekta, fizička deoba parcela i objekata, ugroženost postojećih objekata infrastrukturom, međusobni uticaj objekata, dipl. inž. građevine, telefon: 016/244-713.
Adresa stana: Leskovac, Dubočica II 103/1, telefon: 016/53-048.
Živković Miodrag (Ljubomir), godina rođenja 1942., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast visokogradnje kod sporova u opštinskim i privrednim sudovima, dipl. inž. arhitekture, telefon: 016/871-108.
Adresa stana: Vlasotince, Vase Čarapića 9, telefon: 016/871-248.
Mašinska struka
Stojković Sava (Stanča), godina rođenja 1955., školska sprema: mašinski fakultet, telefon: 016/250-622.
Adresa stana: Leskovac, Matije Gupca 22, telefon: 016/254-572.
Ostale grane medicine
Kocić Svetlana (Milorad), godina rođenja 1959., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: ostale grane medicine (preventivne), načelnik odeljenja, telefon: 016/213-373.
Adresa stana: Vlasotince, Save Kovačevića 60, telefon: 016/871-069.
Ostale oblasti
Aranđelović Mirko (Milovan), godina rođenja 1947.
Oblast veštačenja: opšta trgovina, naoružanje, municija i MES.
Adresa stana: Leskovac, Gavrila Principa 1/3, telefon: 016/43-119.

OKRUŽNI SUD VRANjE

Ekonomsko-finansijska oblast
Banković Miroljub (Dragiša), godina rođenja 1939., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Adresa stana: Surdulica, Vojvode Mišića 17, telefon: 017/84-208.
Božilović Staniša (Stojimen), godina rođenja 1958., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast.
Adresa stana: Vranje, Partizanski put 4/2, telefon: 017/33-949.
Mr Petrović Dobrica (Vladimir), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Surdulica, Nastasa Dojčinovića 25.
Radinović Mirjana (Radivoje), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijsko poslovanje pravnih subjekata i velikih sistema.
Adresa stana: Vranje, Šantićeva 10, telefon: 017/25-033.
Trajković Nebojša (Dragutin), godina rođenja 1963., školska sprema: ekonomski fakultet, telefon: 017/25-216.
Adresa stana: Vranje, Đure Salaja 26, telefon: 017/25-216.
Saobraćaj
Jovčić Stanislav (Nikola), godina rođenja 1961., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda i procene materijalne štete pri saobraćajnim nezgodama, profesor, telefon: 017/21-276.
Adresa stana: Vranje, Banjička b.b., telefon: 017/33-460.
Petković Branislav (Dragoljub), godina rođenja 1967., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajno-tehničko veštačenje, radi u: Saobraćajna radna organizacija "Jedinstvo" Vranje, Trg bratstva jedinstva 22, Vranje, telefon: 017/22-616/127.
Adresa stana: Vladičin Han, B. Radičevića 2A, telefon: 017/73-633.
Elektrotehnika
Ristić Nenad (Staniša), godina rođenja 1968., školska sprema: elektrotehnički fakultet, inž. elektrotehnike.
Adresa stana: Vranje, Vlasinska 3, telefon: 22-721.
Mašinska tehnika
Petrović Vidosav (Dragoljub), godina rođenja 1953., školska sprema: mašinski fakultet, profesor.
Adresa stana: Vranje, telefon: 017/34-011.

OKRUŽNI SUD SMEDEREVO

Ekonomsko-finansijska oblast
Lazarević Ratko (Todor), godina rođenja 1941., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, radi u: RO "Dunav", 17. oktobar 22, Smederevo, telefon: 026/223-962.
Adresa stana: Smederevo, Srpskog sovjeta 7/11, telefon: 026/226-000.
Urošević Radomir (Milutin), godina rođenja 1945., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, javni pravobranilac, telefon: 026/521-350.
Adresa stana: Donja Livadica, Borisa Kidriča 5, telefon: 026/885-588.

OKRUŽNI SUD KRUŠEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Arsić Zlatoje (Života), godina rođenja 1958., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ekonomista, telefon: 037/26-606.
Adresa stana: Aleksandrovac, 29. novembra 8, telefon: 037/759-059.
Građevinarstvo
Dejanović Dragan (Slavko), godina rođenja 1961., školska sprema: građevinski fakultet, telefon: 037/39-407.
Adresa stana: Kruševac, U Tanta 3/48, telefon: 037/25-471.
Lazarević Milorad (Dragi), godina rođenja 1950., školska sprema: srednja građevinska škola, telefon: 037/29-720.
Adresa stana: Kruševac, Dr Dušana Radića 40, telefon: 037/34-077.

OKRUŽNI SUD ZAJEČAR

Mr Todorović Ljubinko (Branislav), godina rođenja 1950., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija, specijalista ortopedije i traumatologije, telefon: 030/22-777.
Adresa stana: Bor, Nikole Pašića 42/9, telefon: 030/32-662.
Ekonomsko-finansijska oblast
Antić Milojaka (Vojin), godina rođenja 1957., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista, telefon: 030/21-768.
Adresa stana: Bor, 3. oktobar, telefon: 030/36-987.
Građevinarstvo
Peleniš Saša (Jovan), godina rođenja 1963., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste veštačenja u oblasti građevinarstva, radi u: SOUR "Timogradnja" GRO "Sloga", Đure Đakovića 6, telefon: 030/34-507.
Adresa stana: Bor, 9. brigade 26/10, telefon: 030/38-589.
Mašinska tehnika
Cvetković Dragan (Radisav), godina rođenja 1960., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: iz oblasti mašinske tehnike, radi u: "Arsenije Spasić" Fabrika mašina, Đure Salaja 50, telefon: 019/20-811/43.
Adresa stana: Zaječar, naselje Kraljevica C2 1/5, telefon: 019/33-345.
Neuropsihijatrija
Protić Jovan (Živojin), godina rođenja 1937., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: uračunljivost kod velikih krvnih i seksualnih delikata i drugih, poslovna sposobnost, neuropsihijatrija, telefon: 019/425-811/226.
Adresa stana: Zaječar, Svetozara Markovića, telefon: 019/22-469.
Ortopedija i traumatologija
Antić Dragan (Miodrag), godina rođenja 1954., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija, spec. za ortopedsku hirurgiju, telefon: 030/22-777/73.
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 38, telefon: 030/35-264.
Mr Todorović Ljubinko (Branislav), godina rođenja 1950., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija, specijalista ortopedije i traumatologije, telefon: 030/22-777.
Adresa stana: Bor, Nikole Pašića 42/9, telefon: 030/32-662.

OKRUŽNI SUD UŽICE

Ekonomsko-finansijska oblast
Bošković Dobrivoje (Krsto), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, telefon: 031/42-486.
Adresa stana: Užice, 7. jula 26/60, telefon: 031/29-131.
Bošković Vasiljka (Mitar), godina rođenja 1955., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista, telefon: 031/29-008.
Adresa stana: Užice, 7. jula 26/60, telefon: 031/29-131.
Protić Milutin (Milijan), godina rođenja 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista.
Adresa stana: Požega, Heroja Bondžulića 9/IV, telefon: 031/817-162.
Virić Gordana (Sreten), godina rođenja 1957., školska sprema: ekonomski fakultet, telefon: 031/21-055.
Adresa stana: Užice, Užičke republike 33, telefon: 031/20-554.
Mašinska tehnika
Mr Divac Aleksandar (Dušan), godina rođenja 1939., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: motori, motorna vozila, mašine alatke, oprema, alati, povrede u maš. proc. proizvodnje, magistar, telefon: 033/52-170.
Adresa stana: Priboj, Nemanjina 40, telefon: 033/52-979.

OKRUŽNI SUD POŽAREVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Nedeljković Slavica (Čedomir), godina rođenja 1953., školska sprema: ekonomski fakultet, telefon: 012/223-771.
Adresa stana: Požarevac, Moše Pijade 38/35, telefon: 012/225-217.
Sretenović Mirjana (Mileta), godina rođenja 1952., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijsko-računovodstveni poslovi i raspodela, diplomirani ekonomista, telefon: 012/223-771.
Adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 74/31, telefon: 012/227-354.
Urošević Radoje (Milorad), godina rođenja 1944., školska sprema: ekonomski fakultet, telefon: 026/321-437.
Adresa stana: Požarevac, Tabačka čaršija 12/1, telefon: 012/224-390.
Građevinarstvo
Kuzmanović Vladan (Momčilo), godina rođenja 1966., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, radi u: Građevinski fakultet, Bulevar revolucije 73, Beograd, telefon: 011/3370-890/296.
Adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 18/15, telefon: 012/226-060.
Šumarstvo
Vukić Dragan (Đuro), godina rođenja 1947., školska sprema: šumarski fakultet, inž. šumarstva, telefon: 012/211-327.
Adresa stana: Požarevac, Braničevska 20, telefon: 012/225-289.
Ostale oblasti
Mr Milošević Slavomir (Dragomir), godina rođenja 1935., školska sprema: geološki fakultet.
Oblast veštačenja: davanje stručnih ocena, procena, analiza, studija i dr. tehničke dokumentacije o uzorcima i štetama, koje nastaju na dobrima zbog rad. rudarskih i energ. postrojenja, penzioner.
Adresa stana: Stari Kostolac, Vuka Karadžića 7, telefon: 012/248-122.

OKRUŽNI SUD KRAGUJEVAC

Ekonomsko-finansijska oblast
Čemerikić Zlatko (Srećko), godina rođenja 1956., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, ruk. sl. gk. poslova, telefon: 034/370-710.
Adresa stana: Kragujevac, Lepenički bul. 11/10, telefon: 034/330-303.
Poljoprivreda
Dimitrijević Snežana (Svetomir), godina rođenja 1964., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: ratarstvo, voćarstvo, vinogradarstvo, stočarstvo, pčelarstvo, povrtarstvo, zaštita bilja, dipl. inž. agronomije, telefon: 034/335-408.
Adresa stana: Kragujevac, Udarnička 10.
Mašinska tehnika
Milošević Zoran (Velimir), godina rođenja 1939., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: eksploatacija mašina u serijskoj proizvodnji i u pojedinačnoj proizvodnji, mašinski inž.
Adresa stana: Kragujevac, Braće Hadžića 58/34, telefon: 034/211-275.
Pajović Milan (Nenad), godina rođenja 1951., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: sve u vezi motornih vozila i motora računajući i boju i antikorozionu zaštitu vozila, dipl. inž. mašinstva, telefon: 034/61-844.
Adresa stana: Kragujevac, Milovana Gušića 79, telefon: 034/61-260.

OKRUŽNI SUD ČAČAK

Građevinarstvo
Jakovljević Snežana (Jerotije), godina rođenja 1954., školska sprema: viša škola za organizaciju rada.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, komercijalni referent, telefon: 032/21-567/36.
Adresa stana: Čačak, Nemanjina 86/10, telefon: 032/44-718.
Srejić Branislava (Dušanka), godina rođenja 1940., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. inž. arhitekture.
Adresa stana: Čačak, Bulevar oslobođenja 13, telefon: 032/45-991.
Mašinska tehnika
Živković Srećko (Svetomir), godina rođenja 1955., školska sprema: viša mašinska škola.
Oblast veštačenja: utvrđivanje stepena - obima oštećenja, način otklanjanja i visinu materijalnih troškova kod havarija na mašinama i motornim vozilima, procenitelj - likvidator štete na mot. voz., telefon: 032/24-234/129.
Adresa stana: Čačak, Banjička 1, telefon: 032/46-869.
Ostale oblasti
Radović Đorđe (Hristivoje), godina rođenja 1950.
Oblast veštačenja: naknada štete povodom nesreće na radu, protivpožarna zaštita, kao i ostala veštačenja iz struke inženjera zaštite na radu, dipl. inž. zaštite na radu.
Adresa stana: Čačak, Danice Marković 70/22, telefon: 032/355-123.
Stoiljković Petar (Jovan), godina rođenja 1940., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: obračun pogrebnih usluga, radi u: "Gradsko zelenilo", Sime Sarage 71, Čačak, telefon: 032/43-172.
Adresa stana: Čačak, Braće Marinkovića 2, telefon: 032/41-530.

OKRUŽNI SUD NIŠ

Ekonomsko-finansijska oblast
Jović Momir (Aleksandar), godina rođenja 1947., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: komercijalno i finansijsko poslovanje, dipl. ekonomista, telefon: 018/322-491.
Adresa stana: Niš, Čarnojevića 10/37, telefon: 018/47-302.
Nikolić Radivoje (Ranko), godina rođenja 1938., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: finansijski sporovi kod privrednih i sudova opšte nadležnosti, dipl. ekonomista, telefon: 018/333-196.
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 29/31, telefon: 018/323-673.
Stevović Milenko (Momčilo), godina rođenja 1933., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska struka, računovođa.
Adresa stana: Niš, Čarnojevića 4/43, telefon: 018/41-231.
Tričković Milovan (Vladimir), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, telefon: 018/339-085.
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 15/34, telefon: 018/323-290.
Građevinarstvo
Aleksić Emilija (Boško), godina rođenja 1951., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, građevinski tehničar, telefon: 011/872-711/50.
Adresa stana: Aleksinac, Knjaza Miloša 114/1, telefon: 011/875-436.
Đurić Jovica (Desimir), godina rođenja 1951., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: svi građevinski radovi u visoko i nisko gradnji, građevinski inž. telefon: 018/339-790.
Adresa stana: Niš, Mokranjčeva 22A, telefon: 018/44-583.
Jovanović Miodrag (Radisav), godina rođenja 1947., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, dipl. građevinski inženjer, telefon: 018/352-575.
Adresa stana: Niš, Josifa Pančića 6, telefon: 018/24-016.
Konstantinović Branislava (Dobrivoje), godina rođenja 1943., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje na svim objektima niske i visoke gradnje, dipl. inž. arhitekture, telefon: 018/43-144/135.
Adresa stana: Niš, Janka Veselinovića 13, telefon: 018/45-454.
Malbaša Marina (Stevan), godina rođenja 1960., školska sprema: dipl. građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna delatnost, dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Niš, Pariske komune 17/42, telefon: 018/322-183.
Slavoljub Vlajković (Ilija), godina rođenja 1953., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambena komunalna oblast, diplomirani građevinski inž.
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 23/12, telefon: 018/530-167.
Stevanović Gordana (Borisav), godina rođenja 1954., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno komunalna oblast, dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 120/26.
Stojev Dragan (Arsen), godina rođenja 1964., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, radi u: "Progres", građevinska RO, Maršala Tita 106, Pirot, telefon: 018/43-676.
Adresa stana: Niš, Knjaževačka 151/3, telefon: 018/720-223.
Stojkovski Krio (Vasil), godina rođenja 1950., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, radi u: "Moravica" RO za visokogradnju i niskogradnju, Dušana Trifunca 19, Aleksinac, telefon: 018/875-159.
Adresa stana: Aleksinac, Sportska bb, telefon: 018/875-948.
Saobraćaj
Simonović Bratislav (Dobrosav), godina rođenja 1958., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje saobraćajnih nezgoda, radi u: "Niš" SOUR AIK RO "Nimes" OOUR "Poljopromet", Balkanska, Niš, telefon: 018/363-156/119.
Adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 10, telefon: 018/337-129.
Poljoprivreda
Drašković Radosav (Ilija), godina rođenja 1938., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: ratarstvo, voćarstvo, vinogradarstvo, kvalitet.
Adresa stana: Niš, Rasinska 7, telefon: 018/330-807.
Stambeno-komunalna oblast
Slavoljub Vlajković (Ilija), godina rođenja 1953., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambena komunalna oblast, diplomirani građevinski inž.
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 23/12, telefon: 018/530-167.
Stevanović Gordana (Borisav), godina rođenja 1954., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno komunalna oblast, dipl. građevinski inženjer.
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 120/26.
Elektrotehnika
Stojiljković Mirko (Gojko), godina rođenja 1950., školska sprema: elektrotehnički fakultet.
Oblast veštačenja: svuda gde su potrebna merenja (temperatura struje, napona, dužine otpora izolacije, protoka, akustička merenja itd.), elektroinženjer, telefon: 018/547-839.
Adresa stana: Niš, Stanka Vlasotinčanina 8, telefon: 018/487-27.
Mašinska tehnika
Dr Đurđanović Mihailo (Dragoslav), godina rođenja 1943., školska sprema: mašinski fakultet, radi u: Fakultet zaštite na radu Niš, Branka Radičevića bb, Niš, telefon: 018/49-754.
Adresa stana: Niš, Nemanjina 5, telefon: 018/21-812.
Geodezija
Jovanović Ninoslav (Miloš), godina rođenja 1961., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodezije, geometar, telefon: 018/44-357.
Adresa stana: s. Jelašnica, Zadrugarska 9, telefon: 018/649-178.
Mitić Ljubiša (Budimir), godina rođenja 1962., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodezije, geometar, telefon: 018/44-357.
Adresa stana: Niš, Novice Žagića Bože 10, telefon: 018/716-727.
Mitić Nebojša (Miloš), godina rođenja 1961., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodezije, geometar, telefon: 018/22-010.
Adresa stana: Niš, Trebinjska 75, telefon: 018/368-917.
Pavlović Dejan (Ljubisav), godina rođenja 1965., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: oblast geodezije, geometar, telefon: 018/44-357.
Adresa stana: Niš, Trg Lale Nikolić 1A/23, telefon: 018/351-604.
Petrović Budimir (Milivoje), godina rođenja 1964., školska sprema: srednja geodetska škola.
Oblast veštačenja: omeđivanje i fizička deoba parcela, regulacija ulica, parcelacija, snimanje vodova i podzemnih objekata, geometar, telefon: 018/44-357.
Adresa stana: Niš, Gabrovački put IV 10, telefon: 018/868-102.
Sudska medicina
Dr Denović Branislav (Aleksandar), godina rođenja 1945., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudska medicina, radi u: Medicinski fakultet u Nišu, Braće Taskovića 82, Niš, telefon: 018/333-776.
Adresa stana: Niš, Bul. Lenjina 48/4, telefon: 018/338-993.
Jovanović Rodoljub (Milorad), godina rođenja 1931., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudska medicina - svi oblici veštačenja u ovoj oblasti medicinske nauke i struke, redovan prof. Medic. fakul. u Nišu.
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 61/9, telefon: 018/714-639.
Ortopedija i traumatologija
Vidić Goran (Novica), godina rođenja 1962., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: iz oblasti ortopedije i traumatologije, spec. ortopedski hirurg, telefon: 018/330-184.
Adresa stana: Aleksinac, Dušana Trivunca 4, telefon: 018/871-247.

OKRUŽNI SUD NOVI PAZAR

Ostale grane medicine
Mr Škrijelj Fadil (Ešrek), godina rođenja 1958., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Adresa stana: Novi Pazar, AVNOJ-a 23/VIII, telefon: 020/23-318.

OKRUŽNI SUD PROKUPLjE

Ekonomsko-finansijska oblast
Lakić-Milojević Gorica (Živadin), godina rođenja 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, radi u: "Kosanica" trgovinska radna organizacija, Nemanjina 14, Kuršumlija, telefon: 027/81-251.
Adresa stana: Kuršumlija, Mihajla Pupina 4/29.
Marković Slobodan (Živojin), godina rođenja 1948., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista, telefon: 027/81-266.
Adresa stana: Kuršumlija, Karađorđeva 14, telefon: 027/83-433.
Akušerstvo i ginekologija
Vučković Zoran (Živorad), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: akušerstvo i ginekologija, radi u: Regionalni medicinski centar Toplice, Pasjačka 2, telefon: 027/81-335.
Adresa stana: Kuršumlija, 16. februar 47/24, telefon: 027/81-980.
Ostale grane medicine
Vučković Nevena (Velimir), godina rođenja 1957., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit, radi u: Regionalni medicinski centar Toplice, Pasjačka 2, telefon: 027/81-335.
Adresa stana: Kuršumlija, 16. februar 47/24, telefon: 027/81-980.

OKRUŽNI SUD ZRENjANIN

Ekonomsko-finansijska oblast
Mihajlović Jovan (Vasa), godina rođenja 1923., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: bankarstvo i osiguranje; ekonomika preduzeća; ekonomika spoljne trgovine; obračuni u računovodstvu, penzioner.
Adresa stana: Zrenjanin, Begejski red 28, telefon: 023/64-390.
Obradović Radovan (Dimitrije), godina rođenja 1961., školska sprema: ekonomski fakultet, radi u: RO "Luksol" sa p.o. u sastavu IPK "Servo Mihalj", Pančevačka 7200, Zrenjanin, telefon: 023/45-220.
Adresa stana: Zrenjanin, Kikindska 29, telefon: 023/38-911.
Pejakov Marina (Uroš), godina rođenja 1953, školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ecc, telefon: 023/32-878.
Adresa stana: Kikinda, Braće Bogaroški 160, telefon: 023/32-878.
Građevinarstvo
Delić Miodrag (Vaso), godina rođenja 1954., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, radi u: "Vojvodinaput" Zavod za puteve RO sa p.o., Jovana Đorđevića 2, Novi Sad - deo, telefon: 021/57-625.
Adresa stana: Zrenjanin, Jun. Milana Tepića 10, telefon: 023/30-455.
Delić Predrag (Vaso), godina rođenja 1954., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, radi u: "Vojvodinaput" Zavod za puteve RO sa p.o., Jovana Đorđevića 2, Novi Sad - deo, telefon: 021/20-066.
Adresa stana: Zrenjanin, 4. jul 49, telefon: 023/47-520.
Graor Obrad (Jovan), godina rođenja 1954., školska sprema: građevinski fakultet, telefon: 023/66-020/171.
Adresa stana: Zrenjanin, Ive Andrića 15/A, telefon: 023/34-445.
Momirski Branislav (Srbislav), godina rođenja 1962., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, radi u: Kom. RO "Zrenjanin" sa n. sol. o. OOUR "Čistoća" Zrenjanin, Tomaševački drum bb, Zrenjanin, telefon: 023/22-350.
Adresa stana: Zrenjanin, Takovska 86, telefon: 023/68-076.
Saobraćaj
Šuša Zoran (Isaije), godina rođenja 1959., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj i mašinska tehnika, dipl. inž. mašinstva, telefon: 023/42-610.
Adresa stana: Zrenjanin, Bulevar V. Vlahovića 39/40, telefon: 023/34-234.
Šumarstvo
Đurđević Borko (Mirko), godina rođenja 1936., školska sprema: šumarski fakultet.
Oblast veštačenja: šumarstvo, hortikultura, rasadništvo i ekologija, šumarski inženjer.
Adresa stana: Zrenjanin, Ruže Šulman 18, telefon: 023/141-003.
Mašinska tehnika
Šuša Zoran (Isaije), godina rođenja 1959., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćaj i mašinska tehnika, dipl. inž. mašinstva, telefon: 023/42-610.
Adresa stana: Zrenjanin, Bulevar V. Vlahovića 39/40, telefon: 023/34-234.
Šugić Vladislav (Sava), godina rođenja 1949., školska sprema: viša mašinska škola.
Oblast veštačenja: veštačenje štete na motornim vozilima, telefon: 023/45-945.
Adresa stana: Elemir, Paje Radišića 22, telefon: 023/737-407.
Neuropsihijatrija
Mandić-Flora Dragica (Mladen), godina rđenja 1955., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit, radi u: Medicinski centar, Svetosavska 31, Zrenjanin, telefon: 023/34-330/306.
Adresa stana: Zrenjanin, Rade Končara 14/III, telefon: 023/63-450.

OKRUŽNI SUD NOVI SAD

Ekonomsko-finansijska oblast
Kaplarski Konstantin (Pavle), godina rođenja 1942., školska sprema: ekonomski fakultet.
Adresa stana: Novi Sad, Nar. fronta 15/V, telefon: 021/54-604.
Karanović Slavica (Stojan), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: sve ekonomske struke, diplomirani ekonomista, telefon: 021/703-521.
Adresa stana: Kula, 8. marta 18a, telefon: 025/725-124.
Mr Delić Božidar (Mirko), godina rođenja 1934., školska sprema: ekonomski fakultet.
Adresa stana: Novi Sad, Banović Strahinja 16, telefon: 021/893-296.
Mr Spasojević Miodrag (Andrija), godina rođenja 1957., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: poslovi knjigovodstva i finansija, radi u: Ljubljanska banka, Osnovna banka Novi Sad, n. sub. o., Grčko-školska 00200, Novi Sad - deo, telefon: 021/614-774.
Adresa stana: Novi Sad, Đorđa Nikšića Johana 30, telefon: 021/301-936.
Zeljković Željko (Mirko), godina rođenja 1960., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, dipl. ekonomista, telefon: 021/28-186.
Adresa stana: Novi Sad, Slavujeva 65.
Građevinarstvo
Šešum Milenko (Milutin), godina rođenja 1957., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: oblast građevinarstva, radi u: Zavod za sudska veštačenja sa potpunom odgovornošću, M. Tita 0090A, Novi Sad - deo, telefon: 021/20-284.
Adresa stana: Novi Sad, Novosadski sajam 48/II, telefon: 021/21-250.
Karadžić Bratislav (Avram), godina rođenja 1949., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo, dipl. građ. inž.
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 35, telefon: 021/58-394.
Saobraćaj
Stefanović Vladimir (Aleksandar), godina rođenja 1946., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajne nezgode, telefon: 021/369-360.
Adresa stana: Novi Sad, Banović Strahinje 10, telefon: 021/369-360.
Mašinska tehnika
Mikolaci Pavle (Ilija), godina rođenja 1947., školska sprema: mašinski fakultet.
Oblast veštačenja: mašinstvo, mehanizacija i vozila, grafičke mašine, radi u: RO za proiz. papirne i flek. ambalaže "Grafika" sa p.o., Futoški put 06700, Novi Sad - deo, telefon: 021/401-588/125.
Adresa stana: Novi Sad, Teodora Pavlovića 34, telefon: 021/56-046.
Neuropsihijatrija
Mr Gajić Zoran (Milan), godina rođenja 1964., školska sprema: medicinski fakultet, neuropsihijatar, telefon: 021/612-022/3140.
Adresa stana: Novi Sad, Trg neznanog junaka 2, telefon: 021/56-686.
Nedeljković Vojislav (Stevan), godina rođenja 1948., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: sudsko psihijatrijska veštačenja, neuropsihijatar.
Adresa stana: Novi Sad, Rumenačka 127/10, telefon: 021/311-517.
Ortopedija i traumatologija
Dr Milankov Miroslav (Živa), godina rođenja 1958., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: ortopedija sa traumatologijom, asistent, telefon: 021/612-022/3328.
Adresa stana: Novi Sad, Drage Spasića 8, telefon: 021/350-499.
Ostale oblasti
Mr Savić Pavle (Radomir), godina rođenja 1935., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: veštačenje oružja i municije.
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 39, telefon: 021/55-989.

OKRUŽNI SUD PANČEVO

Sudska medicina
Pražić Aleksandar (Milan), godina rođenja 1963., školska sprema: medicinski fakultet.
Oblast veštačenja: sudsko medicinske obdukcije, pregledi živih osoba, ekshumacije, veštačenja na osnovu sudskih spisa, radi u: Medicinski fakultet, Dr Subotića starijeg 8, Beograd, telefon: 011/682-522.
Adresa stana: Vršac, Vojnički trg 20/9, telefon: 013/811-790.
Medicinska psihologija
Ćosović Slavica (Rajko), godina rođenja 1966., školska sprema: filozofski fakultet.
Oblast veštačenja: forenzička psihologija, dipl. psiholog, telefon: 013/661-119.
Adresa stana: Crepaja, Maršala Tita 52.
Neuropsihijatrija
Đurđev Branislav (Miroslav), godina rođenja 1953., školska sprema: medicinski fakultet i položen specijalistički ispit.
Oblast veštačenja: oblast krivičnog i građanskog prava, radi u: Neuropsihijatrijska bolnica "Dr Slavoljub Bakalović", Podvršanska 01300, Vršac, telefon: 013/813-336.
Adresa stana: Vršac, Nikole Tesle 29, telefon: 013/818-562.

OKRUŽNI SUD SOMBOR

Građevinarstvo
Ačanski Vojin (Nestor), godina rođenja 1946., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procene građevinskih objekata, vrednost izvedenih radova, štete na građevinskim objektima, dipl. građ. inž. telefon: 025/722-800.
Adresa stana: Kula, Ž. Zrenjanina 20, telefon: 025/724-587.
Saobraćaj
Krznarić Vladimir (Tomo), godina rođenja 1955., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: saobraćajna, dipl. inž. saobraćaja, telefon: 025/25-181.
Adresa stana: Bezdan, Nova 102, telefon: 025/81-332.

OKRUŽNI SUD SUBOTICA

Građevinarstvo
Ćovic Nikola (Gavro), godina rođenja 1947., školska sprema: građevinski fakultet.
Oblast veštačenja: procene građevinske i prometne vrednosti građ. objekata, inženjer org. rada građev. tehničar.
Adresa stana: Palić, Kozaračka br. 9, telefon: 024/753-209.
Saobraćaj
Miletić Marko (Lazo), godina rođenja 1966., školska sprema: saobraćajni fakultet.
Oblast veštačenja: tehničko veštačenje nezgoda, dipl. inž. saobraćaja.
Adresa stana: Subotica, Ivana Milutinovića 87/18, telefon: 024/32-601.
Mašinska tehnika
Salai Đerđ (Franjo), godina rođenja 1946., školska sprema: fakultet tehničkih nauka.
Oblast veštačenja: procena štete na motornim vozilima, mašinski inž., telefon: 024/554-333.
Adresa stana: Subotica, Zorkina ulica 103/B, telefon: 024/29-503.

OKRUŽNI SUD SREMSKA MITROVICA

Građevinarstvo
Mitrović-Lazarević Slavenka (Milorad), godina rođenja 1968., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna oblast, dipl. inženjer arhitekture.
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Stevana Sremca 113, telefon: 022/227-493.
Momčilović Predrag (Vlastimir), godina rođenja 1963., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: sve vrste veštačenja iz navedene oblasti, diplomirani inženjer arhitekture.
Adresa stana: Stara Pazova, Vladimira Hurbana 11, telefon: 022/315-036.
Stambeno-komunalna oblast
Mitrović-Lazarević Slavenka (Milorad), godina rođenja 1968., školska sprema: arhitektonski fakultet.
Oblast veštačenja: građevinarstvo i stambeno-komunalna oblast, dipl. inženjer arhitekture.
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Stevana Sremca 113, telefon: 022/227-493.

OKRUŽNI SUD KOSOVSKA MITROVICA

Ekonomsko-finansijska oblast
Novaković Boban (Miloš), godina rođenja 1959., školska sprema: ekonomski fakultet.
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast, diplomirani ekonomista.
Adresa stana: Kosovska Mitrovica, Kralja Petra I S2-29.
Poljoprivreda
Aleksić Nenad (Sreten), godina rođenja 1963., školska sprema: poljoprivredni fakultet.
Oblast veštačenja: oblast poljoprivrede, dipl. inženjer poljoprivrede.
Adresa stana: selo Dren, Leposavić.

II

Ovo rešenje objaviti u "Službenom glasniku Republike Srbije".

***

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA U PERIODU OD 26. NOVEMBRA 1998. GODINE DO 31. DECEMBRA 1999. GODINE

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 6/2000 i 32/2000 i 32/2000)

I

U Registar stalnih veštaka upisuju se sledeća lica:

OKRUŽNI SUD U BEOGRADU

Ekonomsko-finansijska oblast
Šilegović (Petar) Strahinja
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Meštrovićeva 42
Ćelić (Milorad) Goran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, General Ždanova 84
011/658-561
Čiča Potkonjak (Dragutin) Maca
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: S. Đurđevića Trošarinca 1/26
558-359
odeljak I Rešenja - 32/2000-843.
Bosnić (Danilo) Ignjatije
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Učiteljska 62,
4884-750
Gašić (Rajko) Žarko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Milivoja Perovića 8/24
011/3425-567
Ilić (Predrag) Branislav
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Dubljanska 24,
Karić (Filip) Gordana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Novi Beograd, Ljubinke Bobić 38
Knežević (Josif) Tomislav
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Bačka 47
Koturović (Ljubiša) Marin
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Mije Kovačevića 9,
011/764-421
Matijević (Vojislav) Branislava
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Bul. Crvene armije 32,
3613-821
Mihajlov (Ostoja) Dragica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Jasenova 5,
506-323
Milanović (Teodor) Ljiljana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Ulofa Palmea 9/12
Miličić (Mihailo) Velimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Majke Jevrosime 43,
011/3226-897
mr Čukić (Ljuban) Veselin
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Save Burića 14,
Dr Bojović (Savić) Petar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Bul. umetnosti 11/12
Uža specijalnost: javne i poslovne finansije, monetarne finansije, finansijski menadžment, bankarstvo, osiguranje, revalorizacije, kamate, porezi i druge dažbine.
mr Koprivica (Arso) Rajko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Živojina Lukića 5/13,
011/1760-211
Mucić (Marko) Duško
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Kosovska 39,
3232-732
Popović (Stojadin) Savko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 111/11,
164-141
Radosavljević (Sava) Đorđija
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, 11. krajiške divizije 40/13,
011/5337-149
Radović (Kosta) Milorad
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Cara Dušana 80,
011/633-590
Stanojević (Svetomir) Ljubinko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd-Resnik, E. Griga 5/17,
011/8343-751
Starčević (Milutin) Ljubinka
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Ivana Sarića 15/11,
011/3432-408
Stojanović (Radosav) Nada
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Bul. JNA 122,
011/668-785
Stojanović (Milan) Velimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Proleterske solidarnosti 10/4
Trajković (Milorad) Ljiljana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Novi Beograd, B. A. Čarnojevića 169/45,
144-148
Uža specijalnost: kamata, nadoknada štete, obračun razlike u ceni
Turanović (Milan) Velimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, 22. oktobar 8b,
011/3190-137
Uža specijalnost: javni prihodi, lična primanja, računovodstvo, kamate
Vemić (Vojo) Radmila
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Blaža Jovanovića 15/19,
011/3430-137
Vlahović Božidar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 211/123
Vukosavljević (Rajko) Milan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Albanske spomenice 19/121,
3291-527
Pavlović (Miroslav) Bratislav
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Veljka Vlahovića 36/5
Popović (Petko) Bogić
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Solunska 38
Pejović (Bajo) Vladimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Dr D. Popovića 15/27
dr Paunović (Živojina) Blagoje
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 207/140
dr Savić (Budimir) Ljubodrag
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Proleterske solidarnosti 10
Milanović (Teodor) Ljiljana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Beograd, Ulofa Palmea 9/12
Zanatstvo
Kojić (Ostoja) Pavle
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Beograd, Matice srpske 62/4
Uža specijalnost: kamenorezačka struka
Geodezija
mr Stojiljković (Milan) Milun
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Beograd, Bul. revolucija 304
Sudska medicina
dr Savić (Novica) Slobodan
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Beograd, Dobrinjska 3,
657-412
Kovačević (Čedomir) Vesna
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Beograd, Petra Lekovića 36,
163-501
mr Pavlekić (Branimir) Snežana
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 112/32
Tomašević (Milivoja) Gordana
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Beograd, Rospi Ćuprija 10a
Neuropsihijatrija
Čorak (Dušan) Dušanka
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Zemun, Vrtlarska 45,
610-230
Uža specijalnost: neurofiziologija i psihofiziologija sa epileptologijom
Kovačević (Rajko) Ratko
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 120/4,
155-186
Mihaljev (Slobodan) Marija
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Beograd, Dalmatinska 71,
011/759-735
Psihijatrija
Milačić (Milan) Miraš
Oblast veštačenja: psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Pere Segedinca 8/14,
165-821
Sumrak (Mirko) Dejan
Oblast veštačenja: psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Karađorđeva 69
Neurologija
Sumrak (Mirko) Dejan
Oblast veštačenja: neurologija
Adresa stana: Beograd, Karađorđeva 69
Interna medicina
dr Despotović (Radojica) Novak
Oblast veštačenja: interna medicina
Adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 6,
011/3407-380
dr Kunosić (Antonije) Jelisaveta
Oblast veštačenja: interna medicina
Adresa stana: Beograd, Milana Tankosića 7
Hirurgija
mr Atanasijadis (Dimitrije) Nikola
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Beograd, Studentska 6
Uža specijalnost: grudna hirurgija
Senić (Jelesije) Marko
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Lazarevac, 19. septembra 25b/11
dr Knežević (Miomir) Srbislav
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Beograd, Strugarska 2
dr Zoranović (Dušan) Uroš
Oblast veštačenja: hirurgija
Uža specijalnost: opšta i vaskularna hirurgija
Adresa stana: Beograd, Ljutice Bogdana 2/6
Akušerstvo i ginekologija
mr Vukajlović (Nikola) Snežana
Oblast veštačenja: akušerstvo i ginekologija
Adresa stana: Beograd, Pere Velimirovića 62
Ortopedija i traumatologija
mr Pavlović (Slobodan) Aleksandar
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Beograd, General Ždanova 84
Medicinska psihologija
Veljković (Jovan) Jasna
Oblast veštačenja: medicinska psihologija
Adresa stana: Beograd, Dimitrija Tucovića 141/3
Eksplozivi i eksplozivna sredstva
Dr Lukić (Milana) Mirko
Oblast veštačenja: eksplozivi i eksplozivna sredstva
Adresa stana: Beograd, Banjički venac 28a,
664-990
odeljak I Zaključka - 32/2000-844.
Autorska prava
Petaković (Radosav) Radmila
Oblast veštačenja: autorska prava
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 175/2,
011/1760-091
Uža specijalnost: spoljnotrgovinski režim (carine, devizni sistem)
Ostale oblasti
Petaković (Radosav) Radmila
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 175/2
011/1760-091
Uža specijalnost: spoljnotrgovinski režim (carine, devizni sistem)
Lazarević (Živojina) Olivera
Oblast veštačenja: ostale oblasti - gemolog
Adresa stana: Zemun, Pionirska 54
Josić (Stanoje) Bogoljub
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Beograd, Velisava Vulevića 40/b
Stanković (Žarko) Mioljub
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Stepojevac, V. Lesandrića 6
Građevinarstvo
Đorđević (Milija) Bogoljub
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Novi Beograd, Lenjinov bulevar 41/2,
141-145
Uža specijalnost: autorsko pravo iz oblasti projektovanja, projektovanje, tehnički prijem i izvođenje radova u oblasti visokogradnje i komunalno-stambene oblasti
Bijelić (Mate) Nevenka
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Bul. AVNOJ-a 140/29,
3192-960
dr Đukanović (Jevrem) Mara
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jovanova 20
Uža specijalnost: ekološki problemi u životnoj sredini
dr Jeličić (Jovan) Dušan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Otona Župančića 32,
691-697
Lukić (Živorad) Saša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Svetozara Markovića 41,
011/657-101
Milićević (Milan) Milorad
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd-Rakovica, Tuzlanska 19b
Uža specijalnost: arhitektura
Ostojić (Miljan) Snežana
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Bul. revolucije 284
Uža specijalnost: arhitektura
Papić (Nedeljko) Dragan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Ane Ahmatove 1/25,
011/391-564
Uža specijalnost: procena investicione i građevinske vrednosti objekata
Paunović (Živan) Miodrag
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 223,
011/492-025
Pešić (Svetislav) Dragomir
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, 27. marta 41,
322-9899
Perović (Veljko) Dušan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Skadarska 9,
3234-693
Petrović (Vojislav) Nada
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 244
Uža specijalnost: izolaterski radovi
Popović-Ćosić (Vladislav) Milena
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Gen. Nik. Stefanovića 2
Predić (Aleksandar) Zvonimir
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Dragice Končar 1/20,
011/247-1000
Uža specijalnost: visokogradnja (stanovi) i niskogradnja (putevi)
Stojisavljević (Milan) Milan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Pabla Nerude 10/4,
785-615
Uža specijalnost: stambeno-komunalna oblast
Minjević (Milorad) Predrag
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 110
Krstić (Radosav) Gradimir
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Strugarska 2
Ilić (Živojin) Nada
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 20/4
Saobraćaj
dr Veselinović (Nikola) Milomir
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Novi Beograd, Španski boraca 41
Uža specijalnost: bezbednost saobraćaja, saobraćajna psihologija
Georgiev (Boris) Simeon
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Milana Munjasa 2,
508-530
Lazović (Milorad) Nebojša
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Makenzijeva 91
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode
Ležaić (Nikola) Slobodan
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Cvijićeva 130,
752-857
Uža specijalnost: analiza saobraćajnih nezgoda, procena štete
Mitić Miroljub
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Strahinjića Bana 62
Sinobad (Spasenije) Dušan
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Braće Baruh 9,
8361-259
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode
Stanisavljević (Đorđe) Milan
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Ive Lole Ribara bb
Uža specijalnost: štete u unutrašnjem i međunarodnom saobraćaju
Đurić (Krsto) Radoslav
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Pive Karamatijevića 24/15
Poljoprivreda
Đokić (Milorad) Božidar
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Mladenovac, Branka Krsmanovića 1,
011/8223-354
Ayić Milisav
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Lazarevac, Trinaeste proleterske brigade 24,
011/8169-211
Mitić Miroljub
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Beograd, Strahinjića Bana 62
Veterina
Stanković (Miroslav) Milan
Oblast veštačenja: veterina
Adresa stana: Beograd, Golubačka 10
Šumarstvo
mr Vrljaković (Sofronije) Velimir
Oblast veštačenja: šumarstvo
Adresa stana: Beograd, Šajkaška 25
Stambeno-komunalna oblast
dr Đukanović (Jevrem) Mara
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jovanova 20
Uža specijalnost: ekološki problemi u životnoj sredini
mr Stojiljković (Milan) Milun
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 304
Ružić (Vojislav) Mirjana
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna
Adresa stana: Beograd, Stanislava Sremčevića 3/43
Mašinska tehnika
Gerogiev (Boris) Simeon
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Milana Munjasa 2,
508-530
Nastić (Zdravko) Slobodan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Dobračina 3,
011/622-140
Pilipović (Đurađ) Nikola
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Dobračina 33,
011/633-080
Vejinović (Vladimir) Đorđe
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Kneza Višeslava 36
Uža specijalnost: štete na vozilima, opremi, mašinama i instalacijama
Zorić (Šćepan) Dobrilo
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Grge Jankesa 14/40,
421-060
Ružić (Vojislav) Mirjana
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, ul. Stanislava Sremčevića 3/43
Pavlović (Miroslav) Bratislav
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Veljka Vlahovića 36/5
Đukanović (Boško) Miroslav
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Zemun, Vrtlarska 5-4
mr Mijanac (Vasilije) Rajko
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Beograd, Dr Dragoslava Popovića 9/1
Elektrotehnika
Beker (Mirko) Miloš
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Beograd, Ljubice Ivošević-Dimitrov 50
Čakarević (Milenko) Dragan
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Beograd, Ljube Vučkovića 28
Grafoskopija
Aleksić (Luka) Živojin
Oblast veštačenja: grafoskopija
Adresa stana: Beograd, Ivana Milutinovića 11

OKRUŽNI SUD U VALjEVU

Ortopedija i traumatologija
mr Srećković (Vladimir) Miroslav
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Valjevo, Žikice Jovanovića 37
Građevinarstvo
Jakovljević (Radiša) Zoran
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Valjevo, nas. 27. novembar 9/5,
014/236-906
Leković (Ilija) Vojislav
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Valjevo, Oslobodioci Valjeva 89/6

OKRUŽNI SUD U VRANjU

Ekonomsko-finansijska oblast
Dodić (Ljuba) Dušan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Vranje, Jovana Jankovića Lunge 36,
017/22-878
Dodić (Pavle) Katarina
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Vranje, Jovana Jankovića Lunge 36,
017/22-878
Mitković (Tomislav) Zoran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Klinovac, Bujanovac
Petrović (Danča) Branko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Vranje, 7. septembar 2,
017/32-451
Stojanović (Stanimir) Slađana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Vranje, Ive Andrića 32
Stojanović (Nikola) Toza
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Vranje, Milentija Popovića 1/17
Geodezija
Stošić (Dragomir) Dušan
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Vranje, Esperanto 14/14
Sudska medicina
dr Tasić (Dragoslav) Vladica
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Vladičin Han, Moše Pijade 3/12,
017/472-272
Neuropsihijatrija
Brzaković-Antić (Velimir) Ljiljana
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Vranje, Moše Pijade 15
Ostale grane medicine
Stošić-Pešić (Stanko) Vojka
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Vranje, Sutjeska 24
Građevinarstvo
Ilić (Stojan) Dobrivoje
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Vranje, Lenjinova 11/3
Poljoprivreda
Petrović (Tomislav) Dragan
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Vranje, Omladinska 33
Uža specijalnost: stočarstvo
Stevanović (Stoilko) Stojan
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Vranje, Strahinjića Bana 10,
017/33-855
Vasiljević (Sreten) Srđan
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Vranje, Drinska 4
Stambeno-komunalna oblast
Ilić (Stojan) Dobrivoje
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Vranje, Lenjinova 11/3

OKRUŽNI SUD U ZAJEČARU

Ekonomsko-finansijska oblast
Antić (Vojin) Milojka
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 210,
030/369-987
Bjeletić (Sergije) Radmila
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 43/9,
030/37-390
Draganović (Milorad) Dušan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zaječar, Brestovačka 3
Jovanović (Dobrosav) Milenko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zaječar, nas. Kraljevica c 3/30,
019/423-404
Stojanović (Dragutin) Jezdimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Bor, Radnička 17/7
Geodezija
Bulatović (Anđelko) Milisav
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Sokobanja, Zmaj Jovina 10,
018/830-356
Interna medicina
mr Joksimović (Novica) Zoran
Oblast veštačenja: interna medicina
Adresa stana: Bor, V. R. Putnika 4/15
Ortopedija i traumatologija
Antić (Miodrag) Dragan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 38
Ostale oblasti
Staletović (Marko) Novica
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Bor, Branislava Nušića 14/1
Uža specijalnost: zaštita na radu
Građevinarstvo
Živadinović (Vitomir) Života
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Zaječar, Omladinska 13-a
Uža specijalnost: vrednost radova na stambenim objektima
Poljoprivreda
dr Stanojević (Čedomir) Desimir
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Zaječar, Kutinjska 2,
019/24-592
Šumarstvo
Petrović (Živoslav) Branko
Oblast veštačenja: šumarstvo
Adresa stana: Zaječar, 4. juli 1a/b
Uža specijalnost: tehnologija i oprema za drvnu industriju

OKRUŽNI SUD U ZRENjANINU

Ekonomsko-finansijska oblast
Šijan (Miloš) Marica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Ruže Šulman 42,
023/46-456
Ambrozi (Josif) Deneš
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Matavuljeva 1,
023/68-527
Bojanić (Sava) Verica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, 9. januar 32,
023/61-401
Georgijev (Toša) Pavle
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Bul. Veljka Vlahovića 12/2
Grbić (Marko) Slobodan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, J. Popovića 2/5,
023/65-413
Nikolić (Desimir) Antonije
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Janka Veselinovića 86,
023/62-515
Mihajlović (Vasa) Jovan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Begejski red 28
Ivković (Cvetko) Jelica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Zrenjanin, Bul. V. Vlahovića 4/4
Neuropsihijatrija
Gardinovački (Milanko) Biljana
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Zrenjanin, Čarnojevićeva 41,
023/48-406
Vasić-Popović (Miodrag) Ljiljana
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Kikinda, Braće Tatića 6,
023/23-330
Ostale oblasti
Pejakov (Čedomir) Branislav
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Kikinda, Braće Bogaroški 160,
023/32-878
Uža specijalnost: zaštita na radu
Građevinarstvo
Micković (Slavko) Stevan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kikinda, Braće Lakovića 14
Štimac (Mata) Dragica
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Zrenjanin, Brigadira Ristića L-22
Saobraćaj
Balašev (Milovan) Dragan
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Zrenjanin, Nikole Tesle 35,
023/67-522
Uža specijalnost: veštačenje saobraćajnih nezgoda
Malenčić (Luka) Nestor
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Kikinda, G. Drapšina 157
Uža specijalnost: drumski i gradski saobraćaj
Raca (Dragan) Nikola
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Kikinda, Mikro naselje Blok BL 2/21,
023/23-201

OKRUŽNI SUD U PROKUPLjU

Ekonomsko-finansijska oblast
Zuvić (Života) Krsta
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Prokuplje, Danila Kiša 55
Milenković (Tomislav) Danilo
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Prokuplje, Kraljevića Marka 72
Ostale grane medicine
Arsenijević (Pavle) Ljiljana
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, M. Pupina 4/1
Uža specijalnost: opšta medicina
Arsenijević (Milan) Tomislav
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, M. Pupina 4/1
Uža specijalnost: radiologija
Ilić (Stanoja) Milunka
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, Radomir Milovanović-Samo 1,
027/82-761
Uža specijalnost: medicina rada
Ivić (Bogislava) Milovan
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, V. Karayića 26
Uža specijalnost: opšta medicina
Petrović (Miodrag) Uranija
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, Milan Toplica 3,
027/83-234
Uža specijalnost: opšta medicina
Savić (Budimir) Slađana
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kuršumlija, Radoš Jovanović Selja 7
Uža specijalnost: opšta medicina
Saobraćaj
Ilić (Milivoja) Vojislav
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Prokuplje, Dragoljuba Radosavljevića 64
Poljoprivreda
dr Perić (Ratko) Radoje
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Prokuplje, Generala Trenijea 19/9,
027/21-169

OKRUŽNI SUD U JAGODINI

Ekonomsko-finansijska oblast
Đokić (Dragomir) Marinko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Paraćin, Nikole Pašića 3/18,
035/565-314
Filipović (Milisav) Života
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Jagodina, Kragujevačkog oktobra 1
Kolev (Jordan) Snežana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Ćuprija, Kneza Miloša B1/9
Krainović (Branka) Mira
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Dragocvet, Jagodina
Hirurgija
Antić (Dragomir) Andreja
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića 36/12,
035/225-437
Vojvodić (Nikola) Milan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Ćuprija, Proleterskih brigada bb
Ortopedija i traumatologija
Milojković (Milan) Slobodan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Paraćin, Tatar Bogdanova 28
Ostale grane medicine
Vezmar (Vezmar) Tihomir
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Jagodina, Druge proleterske brigade 12
Uža specijalnost: otorinoralingologija
Ostale oblasti
mr Pavković-Nestorović (Ilija) Snežana
Oblast veštačenja: ostale oblasti
Adresa stana: Jagodina, Kapetana Koče 4,
035/232-243
Uža specijalnost: zaštita na radu
Građevinarstvo
Dačić (Miodrag) Zoran
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića 10/5
Jovanović (Milija) Miroljub
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Paraćin, Narednika Milunke Savić 1
Kuzmanović (Miodrag) Nikola
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Jagodina, Branka Radičevića 5,
035/231-369
Uža specijalnost: visokogradnja, niskogradnja, hidrotehnika
Milenković (Ljubomir) Dragan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Jagodina, Ivana Milutinovića 18
Stanković (Dragiša) Ljiljana
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Jagodina, vojvođanska B/26
Ostale oblasti - psihologija
Temeljković (Krsta) Radmila
Oblast veštačenja: ostale oblasti - psihologija
Adresa stana: Jagodina, Živana Jankovića 20
Poljoprivreda
Vukićević (Radivoje) Momčilo
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Jagodina, Đurđevo brdo 20
Stambeno-komunalna oblast
Dačić (Miodrag) Zoran
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića 10/5
Elektrotehnika
Mihajlović (Živorad) Slobodan
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Jagodina, Ž. Jankovića 8
Mašinska tehnika
Arsić (Danilo) Miroslav
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana:
Katić (Vojislav) Živorad
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Svilajnac, Moše Pijade 1/1,
035/322-049
Milovanović (Aca) Vladimir
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Ćuprija, Cerska 28,
035/460-693
Uža specijalnost: mašinska tehnika - grupa za motorna vozila
Stojanov (Branislav) Živko
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Jagodina, Gine Pajevića 10/2,
035/233-983
Mitić (Jovan) Ranđel
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Ćuprija, Nikole Tesle 9b
Uža specijalnost: procesna tehnika, sudovi pod pritiskom

OKRUŽNI SUD U SMEDEREVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Glišić (Vojimir) Milena
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Smederevska Palanka, Kralja Petra br. 19/7
Mitić (Mihajlo) Goran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Smederevska Palanka, Kosovska 8
Geodezija
Marinković (Radomir) Milijan
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Smederevo, V. Mišića 11/20
Veljković (Milija) Vladimir
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Smederevo, Stanka Konstantinovića 15
Neuropsihijatrija
Pavlović-Bajović (Milorad) Snežana
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branka Radičevića 27
Interna medicina
Stanojević (Tomislav) Bogdan
Oblast veštačenja: interna medicina
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branka Radičevića 8/12/7
Uža specijalnost: kardiologija
Hirurgija
Glišić (Borivoja) Tomislav
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Glibovac, Smederevska Palanka
Ortopedija i traumatologija
Glišić (Borivoje) Tomislav
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Glibovac, Smederevska Palanka
Ostale grane medicine
Stanojević (Tomislav) Bogdan
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branka Radičevića 8/12/7
Građevinarstvo
Popović (Milorad) Mirko
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Smederevska Palanka, 20. juli 1/69
Poljoprivreda
Ćosić (Milan) Petar
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Azanja,
026/401-334
Evstratiev (Branko) Vida
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Smederevo, V. Mišića 11/15
Mašinska tehnika
Milošević (Dragomir) Živomir
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Smederevska Palanka, Šulejićeva 215
Ostale oblasti
Živković (Milan) Dragoljub
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Lozovik, Ljube Devića 20
Uža specijalnost: procena vrednosti zemljišta

OKRUŽNI SUD U KRAGUJEVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Ćelić (Tomislav) Dejan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kragujevac, Mire Marinković 14/2
Đurasović (Spasoje) Ranko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kragujevac, Lepenički bulevar 3,
034/68-317
Nešković (Jovan) Vera
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kragujevac, 1. maja 7/16
Savić (Božidar) Miodrag
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kragujevac, JNA 45
Psihijatrija
Mihajlović (Svetislav) Goran
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Kragujevac, M. Miljkovića 23/3
Interna medicina
dr Metiljević (Branko) Slobodanka
Oblast veštačenja: interna medicina
Adresa stana: Kragujevac, Braće Hayića 58/42
Ortopedija i traumatologija
Grujović (Radoje) Zoran
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Kragujevac, Slobodana Filipovića 6,
034/215-688
Kitanić (Mirko) Stevan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Kragujevac, Kopaonička 15/1
Ostale grane medicine
mr Stojković-Anđelković (Koja) Anđelka
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Kragujevac, Matije Gupca 4
Građevinarstvo
Atanasijević (Mladen) Veroljub
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kragujevac, 1. maja 2/12,
034/44-626
Vasić (Savo) Milorad
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kragujevac, Bukuruška 13,
034/49-117
Stambeno-komunalna oblast
dr Atanasijević (Mladen) Veroljub
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Kragujevac, 1. maja 2/12,
034/44-626
Mašinska tehnika
Biočanin (Isidor) Jovan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Kragujevac, Lepenički bulevar 9/3,
034/334-808
Radanović (Aleksandar) Dragan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Kragujevac, M. Marjanovića 15,
034/222-363
Jaredić (Vlado) Dušan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Aranđelovac, Cerska 25
Cvetanović (Budislav) Zoran
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Kragujevac, Đure Jakšića 6
Elektrotehnika
Milidragović (Branko) Dragan
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Kragujevac, B. Hayivukovića 7

OKRUŽNI SUD U KRALjEVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đoković (Radovan) Mileta
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Raška, Predraga Vilimonovića 5
Janić (Vladan) Zoran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kraljevo, Dr Mišovića 31
Mišović (Dragoljub) Mirjana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kraljevo, Mirka Lukovića 7
mr Novaković (Vidosava) Milan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kraljevo, Dragosinjci,
036/861-599
Građevinarstvo
Belopavlović (Stojan) Nenad
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kraljevo, Naselje Moše Pijade 27/69,
034/23-274
Saobraćaj
Beram (Nikola) Vinko
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Kraljevo, Jelene Ćetković 5,
24-587
Uža specijalnost: saobraćajne nezgode, procena štete
Poljoprivreda
Ivanović (Slavko) Jugoslav
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Raška, Studenička 9/2
Stefanović (Milorad) Savo
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Raška, Stari strugara L-A/1-5

OKRUŽNI SUD U KRUŠEVCU

Medicinska psihologija
Đorđević (Milivoje) Branislav
Oblast veštačenja: medicinska psihologija
Adresa stana: Kruševac, JNA 55/44
Neuropsihijatrija
Simić (Mihjlo) Miroslav
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Kruševac, Vece Korčagina 176
Građevinarstvo
Žikić (Momčilo) Slobodan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kruševac, Šumatovačka 11/4,
037/32-195
Đorđević (Radomir) Tomislav
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kruševac, Čitluk, Rasinskih partizana 16,
037/892-058
Blagojević (Petko) Miodrag
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kruševac, Jug-Bogdana 1/7,
037/22-979
Uža specijalnost: arhitektura
Jevtić (Dragoslav) Milan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kruševac, Dragomira Gajića 31/17,
037/36-840
Mladenović (Vukojica) Milojica
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kruševac, Damnjana Maksića 30
Veterina
Milutinović (Dragiša) Ljubića
Oblast veštačenja: veterina
Adresa stana: Kruševac, 7. jula 3/c
Stambeno-komunalna oblast
Žikić (Momčilo) Slobodan
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Kruševac, Šumatovačka 11/4,
037/32-195

OKRUŽNI SUD U LESKOVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Grebenarević (Antanasije) Nikola
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Leskovac, Zelengorska 7
Kocić (Rodoljub) Jelica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Leskovac, Nikole Tesle 22,
016/43-584
mr Đorđić (Miloje) Lazar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Leskovac, Porečka 14,
016/55-593
Zanatstvo
Živković (Dragoljub) Snežana
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Leskovac, Majora Tepića 7/31,
016/45-232
Cvetanović (Radovan) Tomislav
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Leskovac, Tomislav Rudare 78
Uža specijalnost: procena štete motornih vozila
Geodezija
Đonić (Sreten) Dragoljub
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Leskovac, Dubočica 10
Dinić (Miodrag) Vitomir
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Leskovac, Radanska 217,
016/51-151
Stanojević (Dobrosav) Rade
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Vlasotince, Lole Ribara 34/1,
016/872-681
Sudska medicina
Mitić (Ljubiša) Ivan
Oblast veštačenja: sudska medicina
Adresa stana: Leskovac, Zlatiborska 5/4,
016/54-706
Građevinarstvo
Živković (Dragoljub) Snežana
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Leskovac, Majora Tepića 7/31,
016/45-232
Stevanović (Hranislav) Aleksandar
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Vlasotince, Gavrila Principa 2/3
Stambeno-komunalna oblast
Živković (Dragoljub) Snežana
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Leskovac, Majora Tepića 7/31,
016/45-232
Mašinska tehnika
Cvetanović (Radovan) Tomislav
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Leskovac, Rudare 78
Uža specijalnost: procena štete motornih vozila
Stanković (Božidar) Radivoje
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Leskovac, Maksima Gorkog 30

OKRUŽNI SUD U SOMBORU

Ostale grane medicine
mr Knežević (Ilija) Marija
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Sombor, Vojvođanska 64
Uža specijalnost: medicina rada i akupunktura
Građevinarstvo
Vučević (Milorad) Dragan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Sombor, S. V. Čiče E7
Stambeno-komunalna oblast
Brdar (Đorđe) Mile
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Sombor, Branka Radičevića 8

OKRUŽNI SUD U SREMSKOJ MITROVICI

Ekonomsko-finansijska oblast
Bakić-Dolinić (Pavle) Stojanka
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Inđija, Lenjinova 1
Bjelica (Petar) Milenko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Inđija, Novosadski put 17,
022/52-628
Dešić (Mile) Desanka
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Ruma, JNA 49a,
022/4222-486
Uža specijalnost: knjigovodstvo, platni promet
Mišić (Slavko) Vojin
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Matije Huđi 97/34
Trandafilović (Krsta) Saša
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Ruma, Železnička 116
Neuropsihijatrija
Sklenar (Stjepan) Pavle
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Šid, Perice Stankovića 26
Stojanović (Ivan) Dušan
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Matije Huđi 47/6
Psihijatrija
Stojanović (Ivan) Dušan
Oblast veštačenja: psihijatrija
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Matije Huđi 47/6
Neurologija
Stojanović (Ivan) Dušan
Oblast veštačenja: neurologija
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Matije Huđi 47/6

OKRUŽNI SUD U SUBOTICI

Ekonomsko-finansijska oblast
Cvetković (Slobodan) Dragan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Subotica, Slavonska 16,
024/44-559
Stantić (Andraš) Jožef
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Senta, Majer Otmar 4
Zanatstvo
Arambašić (Mane) Gojko
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Subotica, I. Milutinovića 95/11,
024/551-513
Uža specijalnost: organizacija rada, privatno preduzetništvo
Saobraćaj
Miletić (Lazo) Marko
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Subotica, I. Milutinovića 87/18,
024/553-582

OKRUŽNI SUD U ČAČKU

Ekonomsko-finansijska oblast
Popović (Ljubiša) Zoran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Čačak, Đorđa Milovanovića 27,
032/62-268
Vukajlović (Joviša) Radmilo
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Čačak, 7. jula 12/11
Zanatstvo
dr Stojanović (Dobrosav) Boško
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: G. Milanovac, Vuka Karayića 26,
032/710-490
Vukajlović (Joviša) Radmilo
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Čačak, 7. jula 13/11
Geodezija
Petronijević (Milorad) Milan
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Čačak, Dragana Ćubovića 7,
032/61-868
Ortopedija i traumatologija
Matijević (Bane) Zoran
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Čačak, Bulevar Vuka Karayića 38
Građevinarstvo
Luković (Pantelija) Boško
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Čačak, Kneza Miloša 53/L
Šumarstvo
Božović (Milan) Tadija
Oblast veštačenja: šumarstvo
Adresa stana: G. Milanovac, Kej kosovski božuri 10/28,
032/714-554
Mašinska tehnika
dr Stojanović (Dobrosav) Boško
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: G. Milanovac, Vuka Karayića 26,
032/710-490
Vukajlović (Joviša) Radmilo
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Čačak, 7. jula 12/11

OKRUŽNI SUD U UŽICU

Ekonomsko-finansijska oblast
Baštić (Mihailo) Vladimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Užice, D. Tucovića 43,
031/44-345
Lapčević (Radivoje) Goran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Užice, D. Tucovića 95,
031/48-349
Nikolić (Dragomir) Aleksa
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Sevojno, Lokva bb
Pajović (Komnen) Miloš
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Arilje, Dragutina Miloševića 7
Perišić (Miodrag) Vukašin
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Požega, D. Tucovića 38,
031/811-480
Topalović (Relja) Radomir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Arilje, Trg Bratstva jedinstva bb,
031/891-968
Zanatstvo
dr Đuričić (Radojica) Milutin
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Užice, Hercegovačka 47
Krković (Velimir) Nenad
Oblast veštačenja: zanatstvo
Adresa stana: Prijepolje, Milojka Đurića 21,
033/23-381
Neuropsihijatrija
dr Dimitrijević (Milivoje) Zoran
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Užice, Dimitrija Tucovića 42/21
Blagojević (Blagoje) Dobrivoje
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Požega, Kneza Miloša 18/11,
031/814-191
Bogosavljević (Rajko) Ljubica
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Arilje, Mali Ostreš 11,
031/891-473
Ortopedija i traumatologija
Jovanović (Slobodan) Ivan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Arilje, Vojvode Mišića 22
Stojkoivić (Radojko) Đorđe
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Užice, Miloša Obrenovića 31
Ostale grane medicine
Matović (Mladen) Vera
Oblast veštačenja: ostale grane medicine
Adresa stana: Požega, Zlatiborska 38,
031/815-331
Uža specijalnost: medicina rada
Autorska prava
dr Đuričić (Radojica) Milutin
Oblast veštačenja: autorska prava
Adresa stana: Užice, Hercegovačka 47
Građevinarstvo
Bogićević (Dragoslav) Slavoljub
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Arilje, Radoša Bojovića 5
Pleskonjić (Mile) Dušan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Prijepolje, Branka Radičevića 18
Saobraćaj
Krković (Velimir) Nenad
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: Prijepolje, Milojka Đurića 21,
033/23-381
Poljoprivreda
Dabović (Dragoje) Mirko
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Arilje, Prvoboraca 11,
031/891-734
Krsmanović (Bogosav) Milan
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Ivanjica, Braće Rajkovića 9,
032/831-200
Mijušković (Jozo) Vesna
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Arilje, Radoša Bojovića 5
Nikolić (Dragomir) Aleksa
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Sevojno, Lokva bb
Radojević (Ivko) Slavoljub
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Arilje, M. Glišića 36,
031/891-936
Šumarstvo
Gerzić (Dragan) Velibor
Oblast veštačenja: šumarstvo
Adresa stana: Užice, 7. juli 9,
031/25-041
Stambeno-komunalna oblast
Pleskonjić (Mile) Dušan
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Prijepolje, Branka Radičevića 18
Elektrotehnika
Marjanović (Radoš) Milomir
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Užice, Vidovdanska 45,
031/47-386
Stančić (Savo) Milan
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Priboj, Limska 30
Mašinska tehnika
Čolević (Tadiša) Slobodan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Ivanjica, V. Marinkovića 360,
032/833-636
dr Đuričić (Radojica) Milutin
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Užice, Hercegovačka 47
Krković (Velimir) Nenad
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Prijepolje, Milojka Đurića 21,
033/23-381
Nikolić (Milomir) Milan
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Arilje, Radoša Bojovića 5/5

OKRUŽNI SUD U ŠAPCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Buljubašić (Milovan) Ranisav
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Koceljeva, Batalage,
015/56-689
Kladarin (Momčilo) Milijana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Loznica, Dositeja Obradovića 51
Počuča (Proko) Đuro
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Krupanj, Vlade Zečevića 2,
015/681-334
Radlović (Tode) Anđelko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Šabac, M. Belovukovića 6,
015/328-758
Rajković (Živorad) Vidosava
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Bogatić, Pavla Orlovića 1
Tršić (Stanislav) Aleksandar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska
Adresa stana: Šabac, Užičke republike 6
Građevinarstvo
Samaryić (Pavle) Milovan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Krupanj, M. Tita 55
Stambeno-komunalna oblast
Janjić (Dragoljub) Živorad
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna
Adresa stana: Šabac, Mome Mihailovića 1,
015/325-552

OKRUŽNI SUD U NIŠU

Ekonomsko-finansijska oblast
Živković (Vlastimir) Aleksandar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Aleksinac, JNA 40/5-7
Janković (Vojislav) Dušan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Niš, Jovana Ristića 14/37,
018/353-649
Jovanović (Ljubomir) Snežana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Niš, Sremska 19/2
Mihajlović (Tomislav) Dragan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Aleksinac, Vuka Karayića 8
Miljković (Dragomir) Snežana
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Niš, Bul. Lenjina 75/38,
018/327-400
Stanković (Dragoslav) Borivoje
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Ražanj, M. Vujića 2/14
Geodezija
Kurčubić (Miroslav) Ljubomir
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 9/14,
018/530-752
Anđelković (Predraga) Dragoslav
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Niš, Takovska 8
Stambeno-komunalna oblast
Stevanović (Borisav) Gordana
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 120/26
Građevinarstvo
Bogdanović (Jovan) Miroslav
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Niš, Orlovića Pavla 1a 2/3,
018/22-662
Cvetković (Čedomir) Desanka
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Niš, Bul. Lenjina 29/12
Milovanović (Dragoslav) Novica
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 23a
Uža specijalnost: hidrotehnika
Zdravković (Mijodrag) Rade
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Ražanj, Smilovac
Stevanović (Borisav) Gordana
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 120/26
Poljoprivreda
Andrić (Vukoje) Milorad
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Niš, Pariske komune 25/5,
018/337-779
Elektrotehnika
mr Veselinović (Obrad) Miroslav
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Niš, Branka Krsmanovića 49/24
Mašinska tehnika
Kamenov (Krsta) Miodrag
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Niš, Stojana Novakovića 1/11,
018/47-249
Pavlović (Trajko) Mihajlo
Oblast veštačenja: mašinska tehnika
Adresa stana: Niš, Maksima Gorkog 7/27,
018/44-657

OKRUŽNI SUD U NOVOM SADU

Ekonomsko-finansijska oblast
Gmizić (Negovan) Slobodan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Novi Sad, Karađorđeva 27
Kovačević (Boško) Dušan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Novi Sad, Žarka Vasiljevića 19
Sekulić (Dušan) Ljubica
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Novi Sad, Save Kovačevića 18
Trpovski (Vaso) Zoran
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Novi Sad, M. Stojadinovića 4
Medicinska psihologija
Todorovski (Miroslav) Zoran
Oblast veštačenja: medicinska psihologija
Adresa stana: Novi Sad, Dragiđe Brašovana 12,
021/59-023
Uža specijalnost: izmena neuropsihologije
Psihijatrija
dr Mihaljev-Martinov (Božidar) Jelena
Oblast veštačenja: psihijatrija
Adresa stana: Novi Sad, Resavska 4
Neurologija
dr Mihaljev-Martinov (Božidar) Jelena
Oblast veštačenja: neurologija
Adresa stana: Novi Sad, Resavska 4
Građevinarstvo
Šešum (Milutin) Milenko
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Novi Sad, Novosadskog sajma 48
Kostić (Milovan) Saša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Novi Sad, Bate Brkića 32,
021/366-277
Radibratović (Momčilo) Branislav
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: N. Sad, Bul. cara Lazara 39,
021/367-701
Savković (Slavko) Staša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: N. Sad, Strumička 5,
021/450-407
Vasić (Milenko) Svetislav
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: N. Sad, Veljka Petrovića 8,
021/55-442
Vasić (Borislav) Vanda
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: N. Sad, Veljka Petrovića 8,
021/55-442
Ortopedija i traumatologija
mr Savić (Damjan) Dragan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: N. Sad, Fruškogorska 35
Saobraćaj
mr Lekić (Svetozar) Mile
Oblast veštačenja: saobraćaj
Adresa stana: N. Sad, Beogradski kej 5,
021/56-773
Uža specijalnost: štete na vozilima

OKRUŽNI SUD U PIROTU

Geodezija
Jovanović (Petar) Zoran
Oblast veštačenja: geodezija
Adresa stana: Pirot, Koste Abraševića 1a
Ortopedija i traumatologija
Rančić (Bogoljub) Vojkan
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Pirot, Kneza Miloša 33/1

OKRUŽNI SUD U POŽAREVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Mihailović (Stanko) Petko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Požarevac, Svetosavska 1/15
Stojanović (Vojislav) Slavko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Požarevac, Ćebina 16,
012/221-224
Neuropsihijatrija
Nikolić (Stevan) Borislava
Oblast veštačenja: ortopedija i traumatologija
Adresa stana: Požarevac, Ćebina 26
Građevinarstvo
Gardašević (Đorđija) Miloš
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Požarevac, Trg R. Vujovića 14/95

OKRUŽNI SUD U PANČEVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Gajić (Melentije) Gojko
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Pančevo, D. Obradovića 15,
013/43-324
Nikolić (Sava) Ljubiša
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Pančevo, Kej R. Dakića 5,
013/353-786
Građevinarstvo
Beretka (Ištvan) Šandor
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Vršac, Topovski put 10,
013/815-660
Uža specijalnost: građevinarstvo - od projektovanja do izvođenja i dr., stambeno-komunalna oblast - fizička deoba zgrada i stanova, razvrstavanje i drugo
Gaćeša (Tomo) Milan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Ivanovo, Vojvođanska 33
Nikolić (Sava) Ljubiša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Kej Radoja Dakića 5,
013/353-786
Vulević (Radomir) Ljubiša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Nedeljka Barnića 3/35,
013/516-422
Stambeno-komunalna oblast
Beretka (Ištvan) Šandor
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Vršac, Topovski put 10,
013/815-660
Uža specijalnost: građevinarstvo - od projektovanja do izvođenja i dr., stambeno-komunalna oblast - fizička deoba zgrada i stanova, razvrstavanje i drugo
Gaćeša (Tomo) Milan
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Ivanovo, Vojvođanska 33
Nikolić (Sava) Ljubiša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Kej Radoja Dakića 5,
013/353-786
Vulević (Radomir) Ljubiša
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Pančevo, Nedeljka Barnića 3/35,
013/516-422

OKRUŽNI SUD U KOSOVSKOJ MITROVICI

Eksplozivi i eksplozivna sredstva
Lazarević (Jovan) Avram
Oblast veštačenja: eksplozivi i eksplozivna sredstva
Adresa stana: Kosovska Mitrovica, Kralja Petra Prvog 183

OKRUŽNI SUD U PEĆI

Ekonomsko-finansijska oblast
Živković (Petar) Slobodan
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Peć, Patrijaršijska 43
Neuropsihijatrija
Vujošević (Steva) Dragutin
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Peć, M. Pijade 3
Vujović (Stevan) Milivoje
Oblast veštačenja: neuropsihijatrija
Adresa stana: Peć, R. Buriša 104/5-14
Hirurgija
Mihailović (Jovan) Nebojša
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Peć, Patrijaršijska 1
Stijović (Vukota) Milivoje
Oblast veštačenja: hirurgija
Adresa stana: Karađorđeva L a 4/7
Akušerstvo i ginekologija
Mihailović (Jovan) Nebojša
Oblast veštačenja: akušerstvo i ginekologija
Adresa stana: Peć, Patrijaršijska 1
Poljoprivreda
dr Jašović (Vučko) Milivoje
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Peć, Trg oslobodioca 31
dr Lazović (Krsto) Dragoje
Oblast veštačenja: poljoprivreda
Adresa stana: Peć, Kralja Petra Prvog 6/27
Elektrotehnika
Milošević (Dušan) Branko
Oblast veštačenja: elektrotehnika
Adresa stana: Peć, Đ. Đakovića 50,
039/33-233

OKRUŽNI SUD U GNjILANU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đokić (Živorad) Saša
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kosovska Kamenica, A. Preševa 162
Aksić (Čedomir) Miroljub
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Gnjilane, 28. mart 26
Cvetković (Krsta) Lazar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Gnjilane, Bojanina 10,
0280/24-560
Jovanović (Branislav) Mija
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Kololeč
Nikolić (Jovan) Miloš
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Gnjilane, B. Maksimovića 212/2
Stević (Petruš) Mitar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Gnjilane, S. Stepanovića AS 21/8
Stojanović (Čedomir) Božidar
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Moše Pijade 1
Vanušić (Jordan) Ljubiša
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Gnjilane, Kralja Petra Prvog 27/8
Vasić (Stojan) Zvonimir
Oblast veštačenja: ekonomsko-finansijska oblast
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Vuka Karayića bb
Građevinarstvo
Jovanović (Aleksandar) Radomir
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Cara Lazara 70/8,
028/71-293
Pavlović (Vojislav) Milivoje
Oblast veštačenja: građevinarstvo
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Cara Lazara 14/5
Stambeno-komunalna oblast
Pavlović (Vojislav) Milivoje
Oblast veštačenja: stambeno-komunalna oblast
Adresa stana: Kosovska Kamenica, Cara Lazara 14/14

II

Ovo rešenje objaviti u "Službenom glasniku Republike Srbije".

***

Na osnovu člana 20. stav 2. i člana 22. stav 2. Zakona o uslovima za obavljanje poslova veštačenja ("Službeni glasnik SRS", br. 16/87 i 17/87, donosim

REŠENjE

O UPISU U REGISTAR STALNIH VEŠTAKA OD 31. DECEMBRA 1999. DO 31. DECEMBRA 2000. GODINE

(Objavljeno u "Sl. glasniku RS", br. 16/2001)

I

U Registar stalnih veštaka upisuju se sledeća lica:

OKRUŽNI SUD U BEOGRADU

Ekonomsko-finansijska oblast
Šantić (Jovo) Anđelka
Adresa stana: Beograd, Vračar, Nevesinjska 12
Šipetić (Budimir) Dojčilo
Adresa stana: Beograd, Nehruova 58/3; 3182376
Đurović (Periša) Danica
Adresa stana: Zemun-Batajnica, Palićka 23
Čobeljić Šobajić (Veljko) Nada
Adresa stana: Beograd, Bulevar Nikole Tesle 27
Albijanić-Savić (Simo) Biljana
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 157; 011???
Aleksić (Raića) Radica
Adresa stana: Beograd, III Nova 7, Višnjička banja 011/773-764
Babić (Bogdan) >Milovan
Adresa stana: Beograd, Privrednikovih pitomaca 011/3322-017
Biorac (Slavomir) Zoran
Adresa stana: Lazarevac, 13. proleterske 53, 011/8125-776
Božić (Miodrag) Aleksandra
Uža specijalnost: carinjenje robe
Adresa stana: Beograd, Bulevar umetnosti 3.
Dikanović (Milomir) Milenka
Adresa stana: Obrenovac - Zabrežje, Mila ??
Dimitrijević (Miodrag) Zorica
Adresa stana: Mladenovac, Jagnjilo b.b.
Dobrić (Tihomir) Jasmina
Adresa stana: Beograd, Stanislava Sremčevića 7a; 011/419-051
Dobrivojević (Radisav) Ljiljana
Adresa stana: Beograd, Gundulićev venac 36; 011/3290-171
dr Đerković (Šćepan) Zoran
Adresa stana: Beograd, Mike Alasa 22; 011/635-745
dr Cvetković (Vojislav) Nataša
Adresa stana: Obrenovac, Žrtava fašističkog terora 48; 011/8712-874
Dragojević (Petar) Dragutin
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 201; 011/412-731
Dujaković (Stanko) Miomir
Adresa stana: Beograd, Veljka Lukića Kurjaka 33
Gaj (Marko) Marko
Adresa stana: Beograd, Marijane Gregoran 66; 785-295
Gavrilović (Radmila) Mirjana
Adresa stana: Mladenovac, Kneza Lazara 3
Gogić (Mirko) Dragomir
Adresa stana: Beograd, Klanički kej 7
Grubišić (Stjepan) Jozefina
Adresa stana: Beograd, Zahumska 44; 011/418-565
Grudenić (Mijo) Zlatko
Adresa stana: Beograd, Zahumska 23b; 011/426-918
Ilić (Dragoljub) Milena
Adresa stana: Obrenovac; Vojvode Putnika 16
Ilinčić (Mirko) Ljubica
Adresa stana: Beograd, Vjekoslava Afrića 6
Janjić (Milan) Radmilo
Adresa stana: Beograd, Pećinačka 13
Jejina (Todor) Svetozar
Adresa stana: Beograd, Kneza Miloša 43; 011/656-170
Jevđević (Branislav) Ljiljana
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 2/105; 011/697-423
Jevremović (Radomir) Životin
Adresa stana: Beograd, Narodnih heroja 5/45
Jovanović (Arsa) Vesna
Adresa stana: Zemun, Klare Cetkin 7/147; 011/692-848
Jović (Momčilo) Milija
Adresa stana: Beograd, Trgovačka 26; 011/507-741
Katić (Aleksa) Dragoslav
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 153a/18; 011/145-071
Knežević (Vojin) Sonja
Adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 135
Kosanović (Mile) Jovanka
Adresa stana: Beograd, Slobodana Penezića 33/1; 3618-795
Krstić (Radivoje) Novica
Adresa stana: Beograd, Zmajevačka 26; 011/519-128
Krstić (Lazar) Ljeposava
Adresa stana: Beograd, Čede Minderovića 3; 011/545-419
Kvrgić (Krsto) Pero
Adresa stana: Sremčica, Osma nova 18; 011/801-3341
Lacmanović (Milorad) Nada
Adresa stana: Beograd, Zmajevačka 39; 011/516-251
Lakić (Gvozden) Milena
Adresa stana: Beograd, Živojina Lukića br. 2; 318-5250
Lukić (Dragomir) Nadica
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 34; 011/3249-086
Maljenović (Petar) Draga
Adresa stana: Beograd, Pančićeva 10; 011/186-919
Marčetić (Đuro) Danica
Adresa stana: Beograd, Miće Radakovića 11; 011/610-211
Marjanović (Jovo) Jelena
Adresa stana: Beograd, Arsenija Čarnojevića 39/5
Marković (Leposava) Miroslava
Adresa stana: Mladenovac, 8. marta 1/7; 011/8226-126
Medojević (Milorad) Zoran
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 28/59
Milenović (Slavomir) Miroslava
Adresa stana: Beograd, Save Kovačevića 38; 011/454-347
Mirković (Milosav) Slava
Adresa stana: Beograd, Ratnih vojnih invalida 19
Mitrović (Stojan) Milorad
Adresa stana: Beograd, Rasinska 9; 011/5336-186
mr Radeta (Pero) Žarko
Adresa stana: Beograd, Rakovica, Susedgradska 19; 011/5336-173
mr Zarić (Dragomir) Vlade
Adresa stana: Beograd, Varovnička 16/2
mr Andrić (Života) Milovan
Adresa stana: Beograd, Dušan Petrović Šane 33; 011/342-4843
mr Belić (Vlastimir) Srboljub
Adresa stana: Zemun, Železnička kolonija 28/8; 011/102-403
mr Mekić (Milovan) Nada
Adresa stana: Beograd, Kotež, Uzdinska 27a
mr Ravnjak (Pero) Jakov
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 124
mr Senić (Savić) Vesna
Adresa stana: Beograd, Nedeljka Čabrinovića 60; 011/551-421
mr Stojanović (Radojko) Aleksandar
Adresa stana: Beograd, Pohorska 14
mr Vučeljić (Miodrag) Vladanka
Adresa stana: Sopot, Vuka Karadžića 1; 011/8251-892
mr Medojević (Dragoslav) Mirjana
Adresa stana: Beograd, zadarska 4/38
Novaković (Nedeljko) Miroslava
Adresa stana: Ripanj, Put za koloniju 59
Obradović (Mane) Marija
Adresa stana: Beograd, Miročka 6/14; 011/3237-667
Obrenović (Jevrem) Borislav
Adresa stana: Beograd, Nehruova 128/21; 011/165-568
Ostojić (Lazo) Dako
Adresa stana: Beograd, Dr Agostina Neta 40/21; 011/318-3770
Palija (Petar) Aleksandar
Adresa stana: Novi Beograd, Nehruova 59/7; 011/1766-441
Pavlović (Slaviša) Mirjana
Adresa stana: Beograd, Generala Ždanova 80; 681-039
Pavlović (Dragomir) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Milana Raspopovića 8; 011/461-798
Pavlović (Primislav) Mlađen
Adresa stana: Beograd, Lješka 94; 011/542-613
Pavlović (Ljubomir) Srbijanka
Adresa stana: Beograd, Bulevar Nikole Tesle 40; 011/604-664
Panjković (Dragan) Dragomir
Adresa stana: Novi Beograd, Pohorska 1; 011/675-551
Pešić (Žarko) Žana
Adresa stana: Beograd, Visokog Stevana 11
Peljević (Jezdimir) Stana
Adresa stana: Beograd, Koste Nađa 34; 342-6215
Pitulić (Ilija) Radiša
Adresa stana: Beograd, Marijane Gregoran 75
Polić (Dušan) Mira
Adresa stana: Beograd, Rastka Petrovića 68/1
Popara (Pero) Slavka
Adresa stana: Beograd, Rimska 3; 011/4890-195
Prekić (Antonije) Spomenka
Adresa stana: Beograd, Miladina Petrovića 17; 011/5331-995
Prošić (Miomir) Radmila
Adresa stana: Beograd, Mladena Mitrovića 2
Protić (Momir) Snježana
Adresa stana: Novi Beograd, Jurija Gagarina 84
Radojević (Vid) Gordana
Adresa stana: Beograd, Rankeova 9; 011/462-621
Radosavljević (Vladislav) Dragica
Adresa stana: Beograd, Dr Ivana Ribara 55/26; 011/493-351
Radosavljević (Mile) Jovanka
Uža specijalnost: bankarstvo
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 90/34; 130-601
Radović-Lutovac (Petar) Tatjana
Adresa stana: Beograd, Matice srpske 18; 011/428-560
Radulović (Zvonimir) Lana
Adresa stana: Beograd, Požeška 20;
Rajlić (Petar) Dragan
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 203/83
Ristić (Časlav) Rodoljub
Adresa stana: Zvečka, Obrenovac, ul. 16 broj 2
Roksić (Živorad) Danka
Adresa stana: Obrenovac, Radenka Rankovića 8; 011/8723-288
Rondović (Mijat) Milorad
Adresa stana: Obrenovac, Vuka Karadžića 109
Sandić (Ljubiša) Jasmina
Uža specijalnost; isplata zarada, naknada zarada i drugih ličnih primanja iz radnog odnosa
Adresa stana: Beograd, Goce Delčeva 12/18; 011/411-485
Slijepčević (Mića) Mladen
Adresa stana: Beograd, Dragice Končar 25; 492-115
Spasojević (Najdan) Najdana
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 173/56; 011/152-342
Stanković (Miroslav) Aleksandar
Adresa stana: Beograd, Kraljevačka 88;
Stanojević (Stanoje) Živka
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 139/23; 011/160-945
Stanojković (Radiša) Ljubica
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 185
Stojković (Aleksa) Milivoje
Adresa stana: Beograd, Meštrovićeva 7
Tanasijević (Radivoje) Slavica
Adresa stana: Beograd, Železnik, Luke Spasojevića 3; 011/579-101
Trajković (Ljubomir) Jovica
Adresa stana: Beograd, Dubljanska 36
Ušljebrka (Borivoje) Smiljana
Adresa stana: Beograd, Partizanske avijacije 43
Vasiljević (Zdravko) Vasilj
Adresa stana: Beograd, Borča, 203 nova broj 91/11; 011/3327-514
Vince (Ivan) Snežana
Adresa stana: Beograd, Pavla Pavlovića 2b; 011/751-352
Vlajić (Ilija) Ljiljana
Adresa stana: Beograd, Požeška 122;
Vujanac (Ljubinko) Dragana
Adresa stana: Beograd, Ismeta Mujezinovića 6/14; 1764-098
Vukasović (Spasoje) Branislav
Adresa stana: Novi Beograd, Otona Župančića 32g; 011/676-393
Zdravkjović (Dušan) Živojin
Adresa stana: Beograd, Vojislava Ilića 42; 011/425-920
Zečević (Đorđe) Dragan
Adresa stana: Beograd, Svetog Nauma 1
Zrnić (Jezdimir) Vera
Adresa stana: Beograd, Dr Ivana Ribara 176/24; 011/1764-725
Geodezija
Čolić (Sava) Slobodan
Adresa stana: Barič, Aleksandra Ace Tešića 24
Basarić (Aleksa) Gojko
Adresa stana: Sopot, Kneza Miloša 42;
dr Marčeta (Lazar) Miroslav
Adresa stana: Beograd, Kapetan Mišina 4; 011/318-0719
Jevtić (trifun) Veličko
Adresa stana: Beograd, Pere Velimirovića 18; 011/592-231
Kostić (Tomislav) Jovan
Adresa stana: Lazarevac, Ibarski put 1; 011/8123-656
Lazić (Branko) Duško
Adresa stana: Beograd, Nova Skojevska 17
Manić (Desimir) Blaško
Adresa stana: Beograd, Ljenjinov bulevar 185; 319-20-66
Milković (Slavko) Saša
Adresa stana: Beograd, Oplenačka 9; 011/5338-240
Popović (Konstantin) Zvonko
Adresa stana: Beograd, Vinogradski venac 8; 011/502-690
Simić (Milan) Zoran
Adresa stana: Beograd, Zage Malivuk 52
Vuksanović (Milan) Dejan
Adresa stana: Aleksinac, 7. juli 19/2
Medicinska psihologija
dr Janković (Kuzman) Nada
Adresa stana: Beograd, Marijane Gregoran 48; 444-9963
Jelić (Krste) Savica
Adresa stana: Beograd, Narodnih heroja 36; 675-753
Subotić (Milenko) Dragica
Adresa stana: Beograd, Mite Rakića 9; 415-287
Kalezić (Mihailo) Branka
Adresa stana: Beograd, Vojvode Milenka 7; 011/3614-802
Kovač (Đuro) Gordana
Adresa stana: Obrenovac - Barič, Aleksandra Ace Tešića 33; 8700-804
Marjanović (Sava) Radomir
Adresa stana: Beograd, Radovana Simića Cige broj 13
Perić (Živadin) Ranka
Adresa stana: Beograd, Rimska 7; 011/4891-252
Neuropsihijatrija
dr Čalovska (Mitko) Nevena
Adresa stana: Beograd, Sudečićeva 8; 011/3433-922
dr Bajić-Milosavljević (Aleksa) Aleksandra
Adresa stana: Beograd, Banatska 61; 011/614-782
dr Blagojević (Boriša) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Balkanska 16;
dr Jovanović (Aleksandar) Marija Ines
Adresa stana: Beograd, Risanska 9; 011/646-136
dr Kecman (Đuro) Bojana
Adresa stana: Beograd, Bulevar umetnosti 35/49
dr Purić-Pejaković (Dragutin) Julijana
Adresa stana: Beograd, Braće Jerković 80
dr Tasovac (Vladimir) Predrag
Adresa stana: Beograd, Vidovdanska 3; 427-421
Psihijatrija
dr Čavić (Milija) Tamara
Adresa stana: Zemun, Prvomajska 35a
dr Gojković (Dragiša) Katarina
Adresa stana: Beograd, Dušana Vlajića 1; 011/506-815
dr Mikić (Svetislav) Mladen
Uža specijalnost: sudska psihijatrija
Adresa stana: Beograd, Puškinova 16; 011/3691-650
dr Milošević (Svetozar) Vladimir
Adresa stana: Beograd, Skerlićeva 26; 011/4448-682
dr Miljević (Dušan) Čedo
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 84; 011/1768-390
dr Nikšić (Luka) Svjetlana
Adresa stana: Beograd, Pleševička 5/23; 785-892
Neurologija
dr Cvijanović (Veljko) Vera
Adresa stana: Beograd, Alije Alijagića 8/3; 011/533-8491
Interna medicina
dr Macut (Pavle) Đuro
Adresa stana: Beograd, Ljutice Bogdana 2 sol. 5; 011:663-870
Hirurgija
dr Jančić (Dušan) Miloš
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 213/32
dr Jevtić (Vojislav) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Koče Kapetana 14
dr Lukić (Stevan) Jovanka
Adresa stana: Beograd, Požeška 164/8; 011/558-072
dr Panić (Radovan) Goran
Uža specijalnost: kardiovaskularna hirurgija
Adresa stana: Beograd, Svetolika Rankovića 2
dr Prekajski (Aleksandar) Milan
Uža specijalnost: onkologija
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 184; 318-4289
Ortopedija i traumatologija
dr Jančić (Dušan) Miloš
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 213/32
dr Mićunović (Slavko) Ljubica
Adresa stana: Beograd, Mike Alasa 42
dr Senohradski (Karol) Kenan
Adresa stana: Beograd, Molerova 36; 444-3808
Akušerstvo i ginekologija
dr Senohradski (Karol) Kenan
Adresa stana: Beograd, Molerova 36; 444-3808
dr Stanimirović (Aco) Branko
Adresa stana: Beograd, Visokog Stevana 18
Ostale grane medicine
dr Andrejić (Milovan) Dragoslava
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Mladenovac, Nušićeva 11/16; 011/8221-736
dr Bajčetić (Bogdan) Dejan
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Beograd, Đorđa Kratovca 41/2; 011/44-7046
dr Draganac (Dragica) Snežana
Uža specijalnost: fizikalna medicina i rehabilitacija
Adresa stana: Mladenovac, Živomira Savkovića 14
dr Matijašević (Vojislav) Drago
Adresa stana: Beograd, Buđonijeva 14/1
dr Mihailović (Milan) Mirjana
Uža specijalnost: opšta medicina, kardiologija
Adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 84
dr Popović (Draško) Vesna
Uža specijalnost: fizikalna medicina i rehabilitacija
Adresa stana: Zemun, Filipa Kljajića 18; 011/316-369
dr Radić (Ratko) Željko
Uža specijalnost: neurologija
Adresa stana: Beograd, Nastićeva 18
dr Stanimirović (Vlada) Violeta
Uža specijalnost: klinička farmakologija
Adresa stana: Beograd, Visokog Stevana 18
dr Vidović (Đemal) Irena
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 88
Autorska prava
Dragojević (Petar) Dragutin
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 201; 011/412-731
Filipović (Jovan) Dragisav
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 199; 011/3190-339
Ivkov (Vitomir) Slobodan
Uža specijalnost: primenjena umetnost
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 199/6/21; 011/605-895
Grafoskopija
mr Lončarević (Miloš) Ljuban
Adresa stana: Beograd, Aljehinova 3; 011/3917-290
Ostale oblasti
Šarac (Mile) Nada
Uža specijalnost: pedagogija
Adresa stana: Beograd, Matije Gupca 40/3; 011/596-352
Đurović (Božidar) Ljiljana
Uža specijalnost: rudarstvo
Adresa stana: Lazarevac, D. Karaklajića 31
Ćirković (Trifun) Momčilo
Uža specijalnost: informatika
Adresa stana: Beograd, Kralja Milutina 48; 011/658-616
dr Petrović (Milomir) Vasilije
Uža specijalnost: tekstilna tehnologija
Adresa stana: Beograd, Vojvode Brane 26/44; 011/420-887
Janoši (Gavrilo) Emil
Uža specijalnost: tehnološko mašinska oprema, hemijska, prehrambena, farmaceutska i prerađivačka industrija
Adresa stana: Beograd, Narodnih heroja 13/20; 011/602-062
Jović (Milosav) Jovan
Uža specijalnost: informatika
Adresa stana: Beograd, Alekse Nenadovića 10
Kožović (Slavko) Dragana
Uža specijalnost: klinička psihologija
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 56; 011/138-659
Krtolica (Božidar) Dragan
Uža specijalnost: veštačenje svih vrsta roba, inventara, opreme komisiona, zaliha, stvari domaćinstva (uništenih, oštećenih ili otuđenih)
Adresa stana: Beograd, Topličin venac 29; 638-499
Marković (Stanimirka) Vesna
Uža specijalnost: likovna i primenjena umetnost
Adresa stana: Beograd, Golsvortijeva 14; 444-5032
Mihailović (Slavoljub) Jasmina
Uža specijalnost: psihologija
Adresa stana: Obrenovac, Vlade Aksentijevića 20/6; 011/8721-671
Mikelić (Ivan) Ivo
Uža specijalnost: auto osiguranja i štete na automobilima
Adresa stana: Beograd, Bulevar mira 84; 011/668-797
mr Mitić (Dragomir) Katarina
Uža specijalnost: psihologija
Adresa stana: Beograd, Ljermontova 24; 011/489-3055
mr Sovrlić (Živadin) Milica
Uža specijalnost: tehnologija
Adresa stana: Beograd, Gandijeva 76/52
mr Zebić (Mile) Mirjana
Uža specijalnost: klinički psiholog
Adresa stana: Beograd, Jurice Ribara 8; 559-937
Obradović (Stojan) Žiko
Uža specijalnost: statistika
Adresa stana: Beograd, Bulevar JNA 120
Petrović (Borivoje) Biljana
Uža specijalnost: utvrđivanje hemijskog sastava materijala, kvalitativnog i kvantitativnog i štete prouzrokovane nepoštovanjem tehnološkog procesa
Adresa stana: Mladenovac, Đure Salaja 20
Petrović (Milivoje) Bogdan
Uža specijalnost: filatelija
Adresa stana: Beograd, Rastka Petrovića 73
Rijavec (Franja) Etbin
Uža specijalnost: požari, eksplozije i havarije
Adresa stana: Beograd, Trstenjakova 9
Ručnov (Svetozar) Ana
Uža specijalnost: geologija
Adresa stana: Beograd, Višnjička 154; 775-172
Stevanović (Dragomir) Katica
Uža specijalnost: defektologija
Adresa stana: Sremčica, Šumske ekonomije 10
Stojković (Obren) Branka
Uža specijalnost: psiholog
Adresa stana: Beograd, Maršala Tolbuhina 85; 444-6059
Todorović (Rela) Branko
Uža specijalnost: tehnologija i tehnika (neorganska hemijska tehnologija)
Adresa stana: Mladenovac, Bože Damnjanovića 52/14; 011/8222-966
Vekić (Petar) Mile
Uža specijalnost: osiguranje imovine i lica
Adresa stana: Beograd, Niška 48; 455-015
Vučenović (Petar) Žarko
Uža specijalnost: hemijska tehnologija
Adresa stana: Beograd, Blagoja Parovića 41.
Građevinarstvo
Živković (Milutin) Aleksandar
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 284; 011/413-695
Đokić (Dragoslav) Olga
Adresa stana: Beograd, Matije Gupca 40
Andrejević (Vojislav) Aleksandar
Adresa stana: Beograd, Dimitrija Marinkovića 32; 011/475-250
Andrejić (Dimitrije) Nastas
Adresa stana: Beograd, Slavoljuba Vuksanovića 12
Burčul (Martin) Vera
Adresa stana: Beograd, Ljutice Bogdana 2/4/34
Damjanac (Mitar) Slobodan
Adresa stana: Beograd, Ivana Cankara 1
dr Terzić (Nikola) Milorad
Adresa stana: Beograd, Svetog Nauma 1
Filipović (Velizar) Dušan
Adresa stana: Beograd, Milentija Popovića 41; 144-483
Gajić (Petar) Nebojša
Adresa stana: Beograd, Pariske komune 55
Grozdanić (Joco) Veljko
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 14; 011/147-002
Josipović (Milorad) Anđelija
Adresa stana: Beograd, Kralja Milutina 46; 011/3614-937
Jurišić (Mihailo) Nenad
Adresa stana: Beograd, Baba Višnjina 49
Kalezić (Milutin) Dragutin
Adresa stana: Beograd, Patrisa Lumumbe 92
Kostić (Slobodan) Radomir
Adresa stana: Beograd, Branka Šotre 13; 555-770
Kostov (Asen) Rangel
Adresa stana: Beograd, Veljka Petrovića 13; 011/517-704
Malešević (Dušan) Zorica
Adresa stana: Beograd, Gavrila Principa 44a; 011/3611-973
Maričić (Rade) Radoslav
Adresa stana: Beograd, Snežane Hrepavnik 59; 011/582-456
Marković (Milivoje) Janko
Adresa stana: Jajinci, Beograd, ul. Radomira Markovića 7a
Marković (Vladimir) Milan
Uža specijalnost: hidrograđevinska
Adresa stana: Beograd, Dubrovačka 5a; 011/634-120
Matić (Božidar) Branislav
Adresa stana: Beograd, dr Drage Ljočić 2/10; 011/757-862
Mendelson (Andrija) Vladimir
Adresa stana: Beograd, 29. novembra 18; 322-3935
Mišeljić (Todor) Žarko
Adresa stana: Lazarevac, Živojina Kuzmanovića 8
Milanović (Čedomir) Dobrila
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 30/3; 324-2454
Milićević (Sredo) Rajko
Adresa stana: Beograd, Vespučijeva 21/17; 318-5330
Milošević (Sreten) Nadežda
Adresa stana: Beograd, Zagrebačka 4
Milosavljević (Živojin) Vićentije
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 290
mr Belić (Vlastimir) Srboljub
Adresa stana: Zemun, Železnička kolonija 38/8; 011/102-403
mr Mrgud (Risto) Pero
Adresa stana: Beograd, Lomina 61/8; 011/361-3811
mr Petković (Srboljub) Marina
Adresa stana: Beograd, Braće Srnić 33/14; 011/1422-790
Nastić (Danilo) Mladen
Adresa stana: Beograd, Omladinskih brigada 150; 011/155-780
Nešković (Milojko) Vladan
Adresa stana: Beograd, General Ždanova 82/31; 011/3972-291
Petković (Vladislav) Mirjana
Adresa stana: Novi Beograd, Bul. Arsenija Čarnojevića 151
Petronijević (Živan) Jovanka
Adresa stana: Lazarevac, Dula Karaklajić 32
Petrović (Filip) Aleksandar
Uža specijalnost: procena kvaliteta i vrednosti izvedenih građevinskih radova.
Adresa stana: Beograd, Požeška 44; 555-172
Radovanović (Đorđe) Živojin
Adresa stana: Beograd, Svetog Save 36; 011/433-247
Rajković (Petar) Milosav
Adresa stana: Beograd, Birčaninova 34; 011/656-361
Ratković (Bogoje) Predrag
Adresa stana: Beograd, Valjevska 8; 555-890
Ribar (Nikola) Maniša
Adresa stana: Mladenovac, Ivana Milutinovića 73
Ribar (Čeda) Marica
Adresa stana: Beograd, Cvijićeva 117; 011/761-558
Rupar (Danilo) Ranko
Adresa stana: Beograd, Milice Srpkinje 31/1; 01/586-868
Sandić (Jovan) Božica
Adresa stana: Beograd, Stanka Paunovića Veljka 51
Savić (Mihajlo) Slavko
Adresa stana: Beograd, Majdanska 15; 011/557-234
Savić-Petrović (Đorđe) Dragana
Adresa stana: Novi Beograd, Agostina Neta 34/64; 011/1768-422
Stanković (Đorđe) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Proleterskih brigada 29; 011/3245-703
Stanojlović (Danilo) Vladimir
Adresa stana: Beograd, Padinska Skela 89; 011/8872-08
Stojković (Dragiša) Branislav
Adresa stana: Zemun, Sime Šolaje 18; 011/103-191
Stojić (Mihajlo) Mirjana
Uža specijalnost: urbanizam
Adresa stana: Beograd, Francuska 48; 011/3291-840
Stojičević (Borivoje) Jovica
Adresa stana: Beograd, Paunova 75; 011/666-656
Subotić (Stojan) Boris
Adresa stana: Beograd, Birčaninova 35; 011/641-448
Todorović (Vlastimir) Radivoje
Adresa stana: Beograd, Zaplanjska 85; 011/39790-115
Točić (Velimir) Zoran
Adresa stana: Beograd, Jablanička 40; 511-905
Vučković (Dragojlo) Nebojša
Adresa stana: Beograd, Indir Gandi 11
Saobraćaj
Đorđević (Stanko) Dragan
Uža specijalnost: procena štete i određivanje visine štete na vozilima
Adresa stana: Beograd, Paunova 39/35; 663-637
Blagojević (Radomir) Slobodan
Adresa stana: Obrenovac, Vuka Karadžića 101/2
Busarčević (Borislav) Dragan
Adresa stana: Beograd, Partizanske avijacije 17/9, 1761-163
Danon (Markus) Zadik
Adresa stana: Beograd, Gospodara Vučića 18a; 011/3220-717
dr Deović (Veljko) Vlastimir
Adresa stana: Beograd, Palmotićeva 31
dr Lenasi (Ćiril) Josip
Adresa stana: Beograd, Ljube Vučkovića 22; 011/3972-673
Galić (Milošin) Pavle
Adresa stana: Beograd, Deligradska 40a
Gavrić (Radislav) Gazimir
Adresa stana: Zemun, Karlovačka 29; 011/611-374
Gavrić (Aleksandar) Tomislav
Adresa stana: Beograd, Džordža Vašingtona 16
Ivanović (Toma) Željko
Uža specijalnost: drumski saobraćaj
Adresa stana: Beograd, Arsenija Čarnojevića 32/16
Konjiškić (Miloš) Rade
Adresa stana: Beograd, Dr Đoke Jovanovića 5 011/786-411
Krivokapić (Savo) Predrag
Adresa stana: Beograd, Meše Selimovića 3; 3431-413
Matić (Đura) Ivan
Adresa stana: Novi Beograd, Gandijeva 168
Milošević (Vaso) Slobodan
Adresa stana:
Mosurović (Radisav) Lazar
Adresa stana: Beograd, Zemun polje, Njegovana Ljubinkovića 44/2;
mr Lješnjak (Ljubomir) Dragiša
Adresa stana: Novi Beograd, Dušana Vukasovića 71/36; 011/165-847
mr Žeželj (Dušan) Milan
Adresa stana: Beograd, Šavnička 43
Muškinja (Jovo) Radovan
Adresa stana: Beograd, Hadži Prodanova 26; 438-456
Otavnik (Leon) Klas
Adresa stana: Beograd, Braće Srnić 19; 011/4885-276
Stamenković (Dimitrije) Slobodan
Adresa stana: Beograd, Aljehinova 2; 011/559-306
Starčević (Milutin) Darko
Adresa stana: Zemun, Milenka Verkića 3/2
Tasić (Stanko) Boro
Adresa stana: Beograd, Veljka Lukića Kurjaka 10a; 011/3671-272
Tasić (Stanko) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Hadži Đerina 18; 011/438-078
Tojagić (Nikola) Miodrag
Adresa stana: Beograd, Ruzveltova 23a; 011/754-528
Uskoković (Đorđe) Aleksandar
Adresa stana: Novi Beograd, Treći bulevar 172; 011/139-826
Varićak (Milan) Vladimir
Adresa stana: Beograd, Partizanska 5/6
Vekić (Petar) Mile
Adresa stana: Beograd, Niška 48; 455-015
Poljoprivreda
Đinović (Vučeta) Aranđel
Adresa stana: Novi Beograd, ul. Partizanske avijacije 17/6;
Cupać (Đuro) Mile
Adresa stana: Obrenovac, Grabovac, Vukićevica 80
Dejanović (Velibor) Lidija
Adresa stana: Obrenovac, Vojvode Mišića 182
Filipović (Jovan) Dragisav
Uža specijalnost: voćarstvo, zaštita zemljišta od erozije i melioracije
Adresa stana: Beograd, Bulevar Lenjina 199; 011/3190-339
Gligić (Nikola) Slavko
Adresa stana: Beograd, Ljubinke Bobić 22/14; 011/1765-862
Gogić (Mirko) Dragomir
Adresa stana: Beograd, Klanički kej 7
Gogić (Radoslav) Slađana
Uža specijalnost: agroekonomija
Adresa stana: Beograd, Klanički kej 7
Lacmanović (Milomir) Milada
Adresa stana: Barič, Barička reka 23
mr Ivanović (Dragoljub) Života
Uža specijalnost: prehrambena industrija-tehnologija poljoprivrednih sirovina
Adresa stana: Beograd, Gospodar Jovanova 52; 011/621-703
mr Vujović (Svetozar) Dragan
Uža specijalnost: vinogradarstvo
Adresa stana: Beograd, Jurija Gagarina 175/85; 011/3187-485
Tašić (Savatije) Obrad
Uža specijalnost: poljoprivredno-prehrambena
Adresa stana: Beograd, Milana Raspopovića 6; 397-2800
Tabaš (Vukašin) Jovan
Uža specijalnost: poljoprivredna mehanizacija
Adresa stana: Beograd, Bulevar revolucije 433
Veterina
Mićić (Borivoje) Radisav
Uža specijalnost: porodiljstvo, sterilitet i veštačko osemenjavanje
Adresa stana: Beograd, Jaše Ignjatovića 21; 011/489-286
Stojanović (Andrija) Srđan
Adresa stana: Beograd, Jastrebačka 44a; 011/758-984
Šumarstvo
Bajić (Radoš) Žarko
Adresa stana: Beograd, Franca Romana 2; 455-391
Travar (Ilija) Simo
Adresa stana: Beograd, Borivoje Stevanovića 55
Stambeno-komunalna oblast
Đurović (Božidar) Ljiljana
Adresa stana: Lazarevac, D. Karaklajića 31
dr Terzih (Nikola) Milorad
Adresa stana:
mr Mrgud (Risto) Pero
Adresa stana: Beograd, Lomina 61/8; 011/361-3811
Rupar (Danilo) Ranko
Adresa stana: Beograd, Milice Srpkinje 31/1; 011/586-868
Savić (Mihajlo) Slavko
Adresa stana: Beograd, Majdanska 15; 011/557-234
Elektrotehnika
Đokih (Aleksandar) Milivoje
Uža specijalnost: energetika
Adresa stana: Lazarevac, D. Petrović Šane 30; 8121-824
Cvijović (Obrad) Zoran
Adresa stana: Zemun, Ivana Cankara 9; 011/619-493
Dimitrovski (Slavko) Vladimir
Adresa stana: Novi Beograd, Džona Kenevija 35/33, 011/3192-905
Hadžić (Milosav) Miloš
Uža specijalnost: energetika
Adresa stana: Beograd, Vladimira Tomanovića 43; 011/4886-523
Jović (Milosav) Jovan
Adresa stana: Beograd, Alekse Nenadovića 10
Perović (Radomir) Bojan
Uža specijalnost: informaciona tehnologija
Adresa stana: Beograd, Vrbnička 26
Popović (Dragoslav) Natalija
Adresa stana: Beograd, Vojvode Bogdana 19; 011/421-825
Radovanović (Bogomir) Đorđe
Adresa stana: Beograd, Pančićeva 8; 011/635-292
Rebić (Branislav) Dejan
Adresa stana: Beograd, Kosančićev venac 4
Subotić (Todor) Đorđo
Adresa stana: Beograd, Treći bulevar 130
Mašinska tehnika
Đuričić (Slavko) Dušan
Adresa stana: Beograd, Stanislava Sremčevića 1; 424-155
Arsenijević (Ljubivoje) Nenad
Adresa stana: Lazarevac, Dare Ranđić 17; 011/8123-348
Doganjić (Dragoslav) Ljubomir
Adresa stana: Beograd, Bulevar AVNOJ-a 166/25; 011/675-747
dr Glumac (Dragan) Stanislav
Adresa stana: Zemun, Splitska 13
dr Dedović (Veljko) Vlastimir
Adresa stana: Beograd, Palmotićeva 31
dr Milanović (Dragoslav) Predrag
Uža specijalnost termotehnički, procesni i energetski aparati i oprema
Adresa stana: Beograd, 29. nvoembra 110; 011/759-872
Galić (Milošin) Pavle
Adresa stana: Beograd, Deligradska 40a
Georgijević (Milan) Stojan
Adresa stana: Beograd, 27. marta 26; 011/3248-796
Grgur (Lazar) Milan
Adresa stana: Beograd, Ustanička 152; 011/4888-174
Ilić (Milan) Vladislav
Adresa stana: Beograd, Nikolaja Gogolja 98/29
Konjikušić (Miloš) Rade
Adresa stana: Beograd, Dr Đoke Jovanovića 5; 011/786-411
Krivokapić (Savo) Predrag
Adresa stana: Beograd, Meše Selimovića 3; 3431-413
Lazić (Dragoslav) Miroslav
Adresa stana: Mladenovac, Save Kovačevića 47/21
Mančić (Dragoljub) Pero
Adresa stana: Beograd, Bele Bartok 50
Milević (Gojko) Lazar
Adresa stana: Obrenovac, Miloša Obrenovića 94
Mitrović (Mitar) Milan
Adresa stana: Beograd, Vojvode Stepe 636
mr Marković (Svetomir) Žarko
Adresa stana: Beograd, Steve Todorovića 35; 011/553-966
mr Subotić (Aleksandar) Zorica
Uža specijalnost: balistika
Adresa stana: Beograd, Breza 2
mr Vujačić (Petar) Goran
Adresa stana: Novi Beograd, Dr Ivana Ribara 61/23; 011/163-147
Perić (Dušan) Danilo
Adresa stana: Beograd, 7. jula 70; 011/632-040
Popović (Voislav) Jelica
Adresa stana: Beograd, Bulevar Avnoja 59/19, 011/3617-358
Prekić (Borisav) Božidar
Adresa stana: Beograd, Miladina Petrovića 17/2; 01175331-995
Stamenković (Stanoja) Ivan
Adresa stana: Beograd, Boška Buhe 461a; 011/3413-784
Svilar (Ilija) Goran
Uža specijalnost: procena, obračun i snimanje šteta na motornim vozilima
Adresa stana: Beograd, Pančićeva 12/13; 011/181-618
Uskoković (Đorđe) Aleksandar
Adresa stana: Novi Beograd, Treći bulevar 172; 011/139-826

OKRUŽNI SUD U VALjEVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đukić (Dragiša) Gordana
Adresa stana: Valjevo, Kalemegdanska 15; 014/238-233
Ćirić (Dragoljub) Predrag
Adresa stana: Valjevo, Cake Milivojevića 80
Krajinović (Života) Milovan
Adresa stana: Valjevo, Šibenska 4; 014/220-535
mr Vujić (Jordan) Svetozar
Adresa stana: Valjevo, Vlade Zečevića 33; 014/234-767
Nedeljković (Milorad) Jasminka
Adresa stana: Valjevo, Karađorđeva 108
Petrić (Milinko) Andrija
Adresa stana: Valjevo, Grmečka 4
Ranković (Bogoljub) Dragan
Adresa stana: Ub, Braće Nenadović 30; 014/41-274
Todorović (Sreten) Petar
Adresa stana: Valjevo, Nevesinjska 18; 014/230-806
Vasiljević (Slavoljub) Momčilo
Adresa stana: Valjevo, Stanina reka; 014/59-197
Zanatstvo
Nikolić (Živorad) Zoran
Uža specijalnost: mašinbravar
Adresa stana: Valjevo, Milorada Ristića 15; 014/235-658
Hirurgija
dr Ilić (Živko) Miodrag
Adresa stana: Valjevo, Vlade Zečevića 23
Građevinarstvo
<ĐŽ>ujović (Ljubivoje) Zlata
Adresa stana: Lajkovac, Žikice Jovanovića 4
Saobraćaj
Besara (Jovan) Branislav
Adresa stana: Valjevo, Dušanova 43
Poljoprivreda
Božić (Spasoje) Zoran
Adresa stana: Ub, Josipa Majera 55
Radivojević (Milorad) Nenad
Uža specijalnost: ratarstvo
Adresa stana: Lajkovac, selo Rubribreza

OKRUŽNI SUD U VRANjU

Ekonomsko-finansijska oblast
Ćećez (Cvetko) Gordana
Adresa stana: Surdulica, Kralja petra 1-25/1
Aritonović (Novko) Momčilo
Adresa stana: Vranje, Ustanička 46; 017/425-111
Dejković (Josif) Veselin
Adresa stana: Vranje, Omladinska 19
Milosavljević (Zlatibor) Branislav
Adresa stana: Vladičin Han, Njegoševa 28
Mitić (Staniša) Mihajlo
Adresa stana: Vranje, Splitska 8; 017/25-409
Novaković (Miloš) Stanimir
Adresa stana: Vranje, Beogradska 39; 017/25-858
Pešić (Borivoje) Divna
Adresa stana: Vranje, Augusta Cesarca 6; 017/26-348
Stojeva (Branko) Jasmina
Adresa stana: Bosilegrad, ul. Georgi Dimitrov 6
Zanatstvo
Cvetković (Stojan) Radivoje
Adresa stana: Vladičin Han, Sime Pogarčevića 7.
Geodezija
Dončev (Ivan) Mikica
Adresa stana: Bujanovac, Nikole Tesle 12
Neuropsihijatrija
dr Jović (Delimir) Nebojša
Adresa stana: Vladičin Han, Vladike Pajsija 6/1
dr Manasijević (Petar) Nenad
Adresa stana: Vranje, Jovana Hadživasiljevića 14; 017/417-591
Psihijatrija
dr Jović (Delimir) Nebojša
Adresa stana: Vladičin Han, Vladike Pajsija 6/1
Hirurgija
dr Radojičić (Slavko) Miroslav
Adresa stana: Surdulica, Tome Ivanovića 112
Ostale grane medicine
dr Simović (Aleksandar) Dragiša
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Vladičin Han, Svetosavska 65/14
dr Stojanović (Petar) Predrag
Uža specijalnost: radiologija
Adresa stana: Vladičin Han, Ratka Sofijanića 8
Građevinarstvo
Dragutinović (Strahil) Vera
Adresa stana: Vladičin Han, Predraga Mitića 8
Krstić (Nikola) Radica
Adresa stana: Vranje, Dečanska 12; 017/26-172
Petrušević (Dobrosav) Jovica
Adresa stana: Bujanovac, selo Klenike
Saobraćaj
Stanojević (Milan) Dejan
Adresa stana: Vranje, Lenjinova 34/22
Poljoprivreda
Anđelković (Stanimir) Ružica
Adresa stana: Vranje, Čede Stajića 241a
Cvetković (Dragutin) Zorica
Adresa stana: Vranje, Baba Zlatina 14
Veterina
Stanojković (Božidar) Vladimir
Adresa stana: Vranje, Bore Stankovića 47-c-5/19
Vučković (Ljubomir) Miomir
Adresa stana: Vranje, Trg Bratstva jedinstva 25/49; 017/425-006
Šumarstvo
Ilić (Boško) Trajko
Adresa stana: Vranje, Borisa Kidriča 32; 017/24-755
Stambeno-komunalna oblast
Krstić (Nikola) Radica
Adresa stana: Vranje, Dečanska 12; 017/26-172
Elektrotehnika
Đorđević (Radomir) Dejana
Adresa stana: Vladičin Han, Ratka Pavlovića 6/18
Cvetković (Stojan) Radivoje
Adresa stana: Vladičin Han, Sime Pogarčevića 7.
Nešić (Blagoje) Staniša
Adresa stana: Surdulica, 5. septembar 21-B/14
Mašinska tehnika
Mladenović (Sreten) Predrag
Adresa stana: Vladičin Han, Beogradska 53
mr Knežević (Slobodan) Rade
Adresa stana: Vranje, Sarajevska 1; 017/24-510
Trajković (Dime) Tomislav
Adresa stana: Vranje, Žikice Jovanovića Španca 2/21; 017/26-106?

OKRUŽNI SUD U ZAJEČARU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đorđević (Svetislav) Bobek
Adresa stana: Zaječar, Aranđelovačka 5
Čikarić (Radivoje) Mirjana
Adresa stana: Zaječar, Branka Perića 26; 019/424-345
Grubišić (Đuro) Dušan
Adresa stana: Bor, 3. oktobar 28/7
Kostić (Đorđe) Miroslav
Adresa stana: Zaječar, Vojvode Mišića 15
Kostić (Sreten) Rusomir
Adresa stana: Zaječar, Paneta Đukića 20/1
Ninić (Nenad) Aleksandra
Adresa stana: Zaječar, Prizrenska 35; 019/422-620
Neuropsihijatrija
dr Filimonović (Dragiša) Mirjana
Adresa stana: Zaječar, Generala Gambete 9/5
dr Ristić (Krsta) Milorad
Adresa stana: Zaječar, Naselje Kraljevica B-3/1-20
Psihijatrija
dr Golubović (Zoran) Goran
Uža specijalnost: dečja psihijatrija
Adresa stana: Bor, Moša Pijade 76-2/114
Ortopedija i traumatologija
dr Živadinović (Borisav) Miodrag
Adresa stana: Zaječar, Naselje AVNOJ-a C-3/1-14
dr Božilović (Tomislav) Dragoslav
Adresa stana: Bor, Devete brigade 14/3
dr Jovanović (Radisav) Dragoslav
Adresa stana: Zaječar, naselje Ključ 4 C 4a/1-b; 019/31-831
Ostale grane medicine
dr Jovanović (Milan) Mirjana
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Zaječar, Nikole Pašića 15/8
Eksplozivi i eksplozivna sredstva
Živković (Sveto) Velibor
Adresa stana: Zaječar, Branka Perića 6
Ostale oblasti
Veličković (vitomir) Bogdan
Uža specijalnost: trgovinska struka
Adresa stana: Bor, Moše Pijade 21/25
Građevinarstvo
Živanović (Aleksandar) Branimir
Adresa stana: Bor, 9 Jugovića 4/4
Ilić (Slobodan) Mirko
Adresa stana: Zaječar, Dr Laze Ilića 12; 019/22-272
Ivanov (Avram) Mirko
Adresa stana: Bor, Borisa Kidriča 22/22; 030/37-646
Janačković (Milorad) Vukosav
Adresa stana: Zaječar, Crvene armije 85
Vasiljević (Ranko) Slavoljub
Adresa stana: Zaječar, Milovana Glišića 22
Poljoprivreda
Kolčić (Kosta) Dragan
Adresa stana: Zaječar, Brkvića Crnog 2/6; 019/24-099
Stojanović (Marjan) Milutin
Uža specijalnost: ratarstvo i mehanizacija
Adresa stana: Bor, Dobrivoja Radosavljevića 11/6
Stambeno-komunalna oblast
Ilić (Slobodan) Mirko
Adresa stana: Zaječar, Dr Laze Ilića 12; 019/22-272
Ivanov (Avram) Mirko
Adresa stana: Bor, Borisa Kidriča 22/22; 030/37-646

OKRUŽNI SUD U ZRENjANINU

Ekonomsko-finansijska oblast
Živanov (Zlatomir) Duško
Adresa stana: Zrenjanin, Sarajlijina 12; 023/36-491
Đurić (Tomislav) Dušina
Adresa stana: Zrenjanin, "Bagljaš 79" B-3-2 L-4/11; 023/36-688
??? (Luka) Blaginja
Adresa stana: Zrenjanin, Junaka Milana Tepića 9/19; 023/30-366
Bengin (Milorad) Jelena
Adresa stana: Zrenjanin, Marka Kraljevića 22; 023/522-808
Boškov (Jožef) Veronika
Adresa stana: Zernjanin, 4. jul 29/5; 02321-967
Gavrančić (Cvetko) Branislav
Adresa stana: Melenci, 3. oktobar 39; 023/732-100
Jovančević (Đorđe) Radojka
Adresa stana: Zrenjanin, Bagljaš 79b 3/2 l2; 023/568-921
Krža (Boško) Danica
Adresa stana: Zrenjanin, Koče Kolarova 56; 023/41-212
Križanov (Žarko) Milenko
Adresa stana: Zrenjanin, 4. jula 19; 023/44-689
Kuručki (Radislav) Veselin
Adresa stana: Zrenjanin, Pariske komune 33; 023/67-968
Lakić (Petar) Branko
Adresa stana: Zrenjanin, Narodne omladine 18; 023/36-520
Međo (Blagoje) Vukomir
Adresa stana: Lazarevo, I. L. Ribara 33; 023/896-715
Prole (Sredoje) Snežana
Adresa stana: Zrenjanin, Cara Dušana 40; 023/68-932
Zlatanović (Stamen) Dragomir
Adresa stana: Zrenjanin, Trg JNA 12/4; 023/43-639
Hirurgija
dr Matejin (Živa) Predrag
Adresa stana: Zrenjanin, Prvomajska 113; 023/530-886
dr Petričević (Boško) Petar
Adresa stana: Zrenjanin, Rade Končara 26; 023/63-998
dr Petrov (Ivan) Branislav
Adresa stana: Zrenjanin, Prvomajska 1/6; 023/68-271
Građevinarstvo
Korovljev (Rajko) Ivan
Adresa stana: Zrenjanin, Dr Đorđa Jovanovića 26; 023/535-983
Levakov (Čedomir) Borislav
Adresa stana: Zrenjanin, Vojvode Petra Bojovića 3; 023/525-225
Madžarević (Mladen) Miloje
Adresa stana: Zrenjanin, Dr Jovana Cvijića 8a; 023/536-134
Milankov (Nikola) Vladimir
Adresa stana: Zrenjanin, Rade Končara 14; 023/60-046
Saobraćaj
Milovanović (Zlatko) Slavko
Adresa stana: Novi Bečej, Čika Ljubina 132; 023/773-795
Surla (Drago) Zdravko
Adresa stana: Jaša Tomić, I. L. Ribara 74; 023/848-150
Poljoprivreda
Simić (Sava) Slobodan
Adresa stana: Kikinda, Miloša Ostojina 105
Elektrotehnika
Savić (Obrad) Dragan
Adresa stana: Zrenjanin, Novosadska 3/23; 023/531-111
Mašinska tehnika
dr Babić (Milenko) Dušan
Adresa stana: Banatsko Veliko Selo, Slavka Rodića 17
Turkulov (Sredoje) Boško
Adresa stana: Zrenjanin, Begejski red 8; 023/60-034
Udicki (Dušan) Jovan
Adresa stana: Kikinda, Nikole Pašića 28

OKRUŽNI SUD U JAGODINI

Ekonomsko-finansijska oblast
Anđelić (Milorad) Slavica
Adresa stana: Paraćin, Maršala Tita 55/2; 568-041
Kostić (Božil) Slobodanka
Adresa stana: Jagodina, Branka Radičevića d3-2116
Manojlović (Radosav) Dragana
Adresa stana: Ćuprija, Karađorđeva 21
Mihajlović (Stojan) Marika
Adresa stana: Jagodina, Liparska 5; 035/229-670
Petrović (Vojislav) Slovenka
Adresa stana: Ćuprija, 11. oktobra 6; 035/471-445
Ristić-Mačar (Ilija) Zorka
Adresa stana: Despotovac, Despota Stefana Lazarevića 31/3;
Zanatstvo
Janićijević (Miodrag) Vladan
Adresa stana: Bošnjane - Paraćin; 035/531-905
Neuropsihijatrija
dr Đorđević (Radojko) Milica
Adresa stana: Jagodina, Dalmatinska 7
dr Antić (Milomir) Radojica
Adresa stana: Jagodina, selo Bukovče; 035/232-629
dr Stojković-Stojanović (Dušan) Mira
Adresa stana: Jagodina, Vladimira Vujovića 12/4; 035/242-010
Akušerstvo i ginekologija
dr Miljković (Radisav) Milan
Uža specijalnost: fertilitet i sterilitet
Adresa stana: Jagodina, Novosadska 12; 035/233-556
Ostale grane medicine
dr Aleksić (Najdan) Moravka
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Jagodina, Milana Mijalkovića 10/1/14; 035/227-966
dr Tasić (Životije) Zoran
Uža specijalnost: nuklearna medicina
Adresa stana: Ćuprija, 4. juli br. 2; 035/477-222
Ostale oblasti
Stojanović (Dragoslav) Gordana
Uža specijalnost: psiholog
Adresa stana: Despotovac, Saveza boraca b.b.; 035/612-508
Građevinarstvo
Živanović (Nikola) Dragoljub
Adresa stana: Paraćin, Marka Oreškovića 20
Šmigić (Milija) Vukojica
Adresa stana: Ćuprija, Voje Subotića 14
Kostić (Krsto) Miodrag
Adresa stana: Ćuprija, Kneza Mihaila 18; 035/472-774
Kovačević (Ljubomir) Zvonimir
Adresa stana: Paraćin, Molijerova 3; 035/563-105
Milanović-Milić (Braniša) Svetlana
Adresa stana: Veliki Popović
Petrović (Novo) Vesna
Adresa stana: Despotovac, Belanička 8/6
Vasić (Bogdan) Milovan
Adresa stana: Svetozarevo, Živadina Jankovića 1/2; 035/244-100
Saobraćaj
Stojanović (Miomir) Ružica
Uža specijalnost: drumski i gradski saobraćaj
Adresa stana: selo Vojnik, Despotovac
Poljoprivreda
Đorđević (Miloš) Goran
Uža specijalnost: voćarstvo i vinogradarstvo
Adresa stana: Oparić, Lepojević; 035/714-145
Donić (Dimitrije) Dragoljub
Uža specijalnost: prehrambena tehnologija
Adresa stana: Jagodina, Branka Radičevića r-1/2; 035/227-984
Ilić (Tomislav) Biljana
Uža specijalnost: prehrambena tehnologija biljnih proizvoda
Adresa stana: Ćuprija, Milice Cenić 104; 035/473-667
Stojanović (Predrag) Nenad
Uža specijalnost: stočarstvo
Adresa stana: selo Vojnik, Despotovac
Veterina
Radivojević (Dragoslav) Sladiša
Adresa stana: Despotovac, Karađorđeva 11
Stambeno-komunalna oblast
Šmigić (Milija) Vukojica
Adresa stana: Ćuprija, Voje Subotića 14
Vasić (Bogdan) Milovan
Adresa stana: Svetozarevo, Živadina Jankovića 1/2; 035/244-100
Elektrotehnika
Janićijević (Miodrag) Velimir
Adresa stana: Bošnjane, Paraćin; 035/531-905
Vasić (Vojislav) Staniša
Uža specijalnost: elektronika
Adresa stana: Jagodina, R. Solunca 7
Mašinska tehnika
Canić (Radisav) Zoran
Adresa stana: Svetozarevo, Slavke Đurđević 31/1
Janićijević (Miodrag) Vladan
Adresa stana: Bošnjane - Paraćin; 035/531-905

OKRUŽNI SUD U KRAGUJEVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đurić (Milovan) Slavica
Adresa stana: Kragujevac, Dvoržakova 7; 034/398-346
Čolić (Mitar) Dragoslav
Adresa stana: Kragujevac, Kajmakčalanska 4; 034/67-644
Arnaut (Rane) Svetko
Adresa stana: Kragujevac, Nikole Vujačića 44; 034/62-817
Crnogorac (Dimitrije) Dragana
Adresa stana: Kragujevac, Levačka 8; 034/214-242
Cvijović (Veljko) Ljiljana
Adresa stana: Kragujevac, Dragana Plačkovića 6
dr Marković (Dušan) Dragana
Adresa stana: Kragujevac, Bože Petrovića 27/46
Gavrilović (Sreten) Milena
Adresa stana: Kragujevac, JNA 134; 217-524
Karavidić (Obren) Slavko
Adresa stana: Kragujevac, Ljubićska 20
Kostić (Svetislav) Tanja
Adresa stana: Kragujevac, Prizrenska 1, Martić
Lazović (Cvetko) Miomir
Adresa stana: Aranđelovac, M. Labudovića 10
Milenković (Miloš) Zorica
Adresa stana: Kragujevac, Borisa Kidriča 18/1-7; 332-468
Milkić (Svetislav) Violeta
Adresa stana: Kragujevac, Prizrenska 1, Maršić
Nikolić (Milutin) Natalija
Adresa stana: Kragujevac, Ibarskih rudara 5/2-11
Stefanović (Branislav) Đorđe
Adresa stana: Topola, Bul. kralja Aleksandra 94; 034/811-481
Stevanović (Siniša) Ljiljana
Adresa stana: Kragujevac, Dunavska 3
Stoilov (Stanimir) Slavča
Adresa stana: Topola, Sofije Ristić 35
Tomić (Slobodan) Mira
Adresa stana: Kragujevac, Prištinska 37
Tomić (Vukosav) Ružica
Adresa stana: Topola, Bul. Vožda Karađorđa A2/5; 812-257
Neuropsihijatrija
dr Anđelković (Milisav) Biljana
Adresa stana: Kragujevac, Atanasija Nikolića 4a; 034/381-157
Hirurgija
dr Vujadinović (Svetislav) Miroslav
Uža specijalnost: neurohirurgija
Adresa stana: Kragujevac, Sutjeska 4/3-9; 034/210-104
Akušerstvo i ginekologija
dr Živanović (Živodrag) Aleksandar
Adresa stana: Kragujevac, Kragujevački odred 19
Stomatologija
dr Grujičić (Mihajlo) Tomislav
Adresa stana: Kragujevac, 17. udarne divizije 9/11; 034/345-198
Ostale grane medicine
dr Ilić (Dragi) Goran
Adresa stana: Kragujevac, S. Cane Babović 5/58; 034/214-041
dr Matović (Dragutin) Milovan
Uža specijalnost: ???
Adresa stana:
dr Ranković (Dragica) Nebojša
Uža specijalnost: specijalista higijene sa medicinskom ekologijom
Adresa stana: Kragujevac, Suvoborska 7/3-14
Eksplozivi i eksplozivna sredstva
Kovarbašić (Milan) Dušan
Adresa stana: Kragujevac, Moše Pijade 8/1-9; 034/330-572
Ostale oblasti
Gordić (Vladimir) Radisav
Uža specijalnost: metalurgija
Adresa stana: Kragjujevac, Nikole Vujačića 45; 034/312-455
Građevinarstvo
Petrović (Dobrosav) Tihomir
Adresa stana: Kragujevac, Rudnička 17/24; 034/332-556
Zorić (Tomislav) Zoran
Adresa stana: Kragujevac, Dragojla Dudića 2a; 034/398-076
Saobraćaj
Filipović (Milan) Miodrag
Adresa stana: Aranđelovac, Doktora Krausa 66; 034/723-816
Milosavljević (Ljubodrag) Miloš
Adresa stana: Kragujevac, Milovana Gušića 2; 64-792
Poljoprivreda
Đinđić (Trifun) Milutin
Adresa stana: Kragujevac, Kopaonička 11/1-12; 217-189
Šumarstvo
Arnaut (Rade) Špiro
Adresa stana: Kragujevac, Milovana Gušića 35; 41-757
Perović (Milan) Predrag
Adresa stana: Aranđelovac, 29. novembra broj 28
Elektrotehnika
Čabrić (Milivoje) Aleksandar
Adresa stana: Kragujevac, 1. maja 10/32; 034/44-026
mr Ravlić (Dušan) Miroslav
Uža specijalnost: elektronika i automatika
Adresa stana: Kragujevac, Ilindenska 24/19; 034/323-793
Mašinska tehnika
Cvetković (Miomir) Dobrivoje
Adresa stana: Kragujevac, Splitska 3/12;
Gordić (Radisav) Dušan
Adresa stana: Kragujevac, Kopaonička 3/17; 034/312-455
Knežević (Vlado) Vukoman
Adresa stana: Kragujevac, 1. maja 2/1-14; 034/345-224
Pavlović (Tomislav) Dragan
Adresa stana: Kragujevac, Bunjevačka 2
Petković (Radiša) Nenad
Adresa stana: Kragujevac, Bačvanska 18; 034/349-286
Stojanović (Stojan) Branislav
Adresa stana: Kragujevac, Josipa Pančića 5
Vasović (Dobrivoje) Zoran
Uža specijalnost: vatreno oružje, municija i eksplozivne naprave
Adresa stana: Kragujevac, Carice Milice 23; 034/344-043

OKRUŽNI SUD U KRALjEVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đorđević (Živko) Vukoje
Adresa stana: Vrnjačka banja, Raj broj 26; 036/665-459
Dončić (Đorđije) Aranđel
Uža specijalnost: carinsko vrednovanje, uvozno-izvozne cene, svrstavanje robe po carinskoj tarifi i sl.
Adresa stana: Samaila, Kraljevo; 036/881-042
Gavrilović (Miroslav) Marina
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Heroja Maričića 45
Glišović (Živorad) Milomir
Adresa stana: Kraljevo, Solunskih ratnika 1
Joković (Živadin) Ivan
Adresa stana: Raška, Stara Strugara P+8/36
Knežević (Periša) Stojanka
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Kruševačka 20/11
Milovanović (Mihailo) Zorica
Adresa stana:
Mladenović (Nikola) Dobrosav
Adresa stana: Kraljevo, Zelena Gora 39/23; 036/355-564
mr Radosavlević (Milosav) Mihailo
Adresa stana: Kraljevo, Zelena Gora 40/12; 036/23-458
Nećak (Mane) Vesna
Adresa stana: Kraljevo, Moše Pijade 17/12; 036/331-407
Pajić (Vojimir) Mirčeta
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Borisa Kidriča 30a; 036/661-192
Pantović (Vučko) Snežana
Adresa stana: Kraljevo, M. Banja, Kopaonička 23; 036/811-305
Popović (Milomir) Dragan
Adresa stana: Raška, Nikole Alkovića 66
Sokolović (Radonja) Dragana
Adresa stana: Kraljevo, Zelena Gora 19/1-15; 036/23-008
Vulović (Rajko) Petar
Adresa stana: Kraljevo, Jug Bogdanova 65/1
Interna medicina
dr Tošić Dragan) Milan
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Stepe 7/29; 036/334-007
Hirurgija
dr Mrvić (Živojin) Zoran
Uža specijalnost: dečija hirurgija
Adresa stana: Kraljevo, Radnička 8
Ostale grane medicine
dr Milikić (Dragoslav) Nedeljko
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Kraljevo, Karađorđeva 76; 036/352-640
Ostale oblasti
<ĐŽ>ivković (Grujica) Rodoljub
Uža specijalnost: oružje, municija, minsko-eksplozivne naprave i balistika
Adresa stana: Trstenik, B. Savića 5/5
Građevinarstvo
Bandović (Milorad) Milutin
Adresa stana: Kraljevo, Heroja Maričića 79; 036/21-842
Lazić (Dušan) Blagoje
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Proleterskih brigada 196
Marković (Paun) Vukašin
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Prvomajska 13a; 036/662-960
Mihajlović (Miodrag) Rastko
Adresa stana: Raška, Ibarska 9/5
Obrenović (Radomir) Dragan
Adresa stana: Kraljevo, Cara Dušana 53/7; 036/22-958
Stefanović (Milan) Marko
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Cara Dušana 14
Zečević (Miljojko) Zarija
Adresa stana: Kraljevo, Dimitrija Tucovića 2/10; 036/333-092
Saobraćaj
Golubović (Vuksan) Radoslav
Adresa stana: Kraljevo - Ribnica, Nemanjina 5
Poljoprivreda
Čampar (Gojko) Milentije
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Stepe 29/2
Erdoglija (Todor) Radisav
Adresa stana: Vrnjačka Banja, Kneza Miloša S-2/3
Marinković (Nikola) Milana
Uža specijalnost: ratarstvo, krmno bilje, lekovito bilje, pedologija, povrtarstvo, zaštita bilja
Adresa stana: Kraljevo, Braće Jovanović 41; 036/354-426
Marković (Dušan) Milinko
Adresa stana: Raška, Misnopolje
Veterina
dr Dugalić-Vrndić (Miroslav) Nada
Adresa stana: Kraljevo, Karađorđeva 18; 036/24-703
Šumarstvo
Rakitić (Slavomir) Miloš
Adresa stana: Raška, Nikole Alkovića 66
Elektrotehnika
Petrović (Milorad) Nebojša
Adresa stana: Kraljevo, Filipa Višnjića 13; 036/371-684
Mašinska tehnika
Biorac (Radiša) Rodoljub
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Stepe 7; 036/311-900
Kostić (Blagoje) Miroslav
Adresa stana: Kraljevo, Hajduk Veljkova 75/6; 036/22-261
Milikić (Vukašin) Milivoje
Adresa stana: Kraljevo, Vojvode Mišića 15/1
Stojković (Sevda) Miodrag
Adresa stana: Kraljevo, 8. marta 57; 036/341-844

OKRUŽNI SUD U KRUŠEVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Lazarević (Miodrag) Danica
Adresa stana: Brus, Kralja Petra I 102/1
Milanović (Jevtimije) >Dragana
Adresa stana: Selo Lukavac
Savković (Dragi) Slobodanka
Adresa stana: Kruševac, Žikice Talevića 29; 037/37-278
Tomić (Nenad) Radosava
Adresa stana: Kruševac, Miše Mitrovića 3
Sudska medicina
dr Stevanović (Milovan) Ružica
Adresa stana: Kruševac, Rasinskih bombaša 15/15
Neuropsihijatrija
dr Grubač (Vladisav) Momčilo
Adresa stana: Kruševac, Jug Bogdanova 4/3
dr Tripković (Dušan) Milivoje
Adresa stana: Kruševac, V. Nikolića 3
Psihijatrija
dr Jovanović (Dimitrije) Dejan
Adresa stana: Kruševac, Milojka Radivojevića 15
Ostale grane medicine
dr Krpih (Ivan) Radica
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Brus, Bratislavei Petrović 63
Ostale oblasti
Ćirković (Radosav) Bratislav
Uža specijalnost: Klinička psihologija
Adresa stana: Kruševac, Radomira Jakovljevića 16/17
Knol (Frančišek) Ana
Uža specijalnost: klinički psiholog
Adresa stana: Kruševac, Veca Korčagina 33/5
Građevinarstvo
Tričković (Božidar) Mirko
Adresa stana: Kruševac, Trigve Lija 12/11
Vragić (Miodrag) Slobodan
Adresa stana: Kruševac, Zmaj Jovina 30
Mašinska tehnika
Matić (Dagomir) Zoran
Adresa stana: Kruševac, Save Eraković 56
Todorović (Staniša) Miodrag
Adresa stana: Brus, Maršala Tita 51/6

OKRUŽNI SUD U LESKOVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Živković (Dušanka) Slađana
Adresa stana: Vlasotince, Vuka Karadžića 35; 016/870-218
Đorđević (Spasa) Stojan
Adresa stana: Leskovac, Radnička 30/16; 016/57-506
Momčilović (Vitomir) Vidoje
Adresa stana: Leskovac, Slobodana Penezića 2/6
Nikolić (Borivoje) Ratomir
Adresa stana: Leskovac, Dušana Petrovića Šane 1/36
Radovanvoić (Ratko) Sreten
Adresa stana: Leskovac, Đure Salaja 41/54
Ristić (Čedomir) Zoran
Adresa stana: Vlasotince, Dušanova 1?5/5; 016/872-550
Medicinska psihologija
Stojanović (Bora) Snežana
Adresa stana: Leskovac, Dr Sergija Dimitrijevića 15; 016/59-861
Hirugija
dr Stamenković (Nikola) Dragoljub
Adresa stana: Leskovac, Dušana Petrovića Šaneta 23/31
Ostale grane medicine
dr Rašić (Milutin) Radmilo
Uža specijalnost: higijena sa zaštitom životne sredine
Adresa stana: Leskovac: Stojana Lubića 18/24; 016/44-300
Ostale oblasti
Radovanović (Ratko) Sreten
Uža specijalnost: naoružanje
Adresa stana: Leskovac, Đure Salaja 41/54
Građevinarstvo
Đorđević (Milan) Spasoje
Adresa stana: Leskovac, Varoš Grdelica; 016/831-307
Jović (Dragutin) Slobodan
Adresa stana: Leskovac, Slobodana Penezića 12/2; 016/51-082
Kocić (Sava) Slađana
Adresa stana: Leskovac, Proleterska 115; 016/253-775
Milenković (Dragoljub) Ljiljana
Adresa stana: Leskovac, Ilije Strele 12/72; 016/58-939
Radivojević (Vitomir) Tomislav
Adresa stana: Leskovac, Bulevar oslobođenja 168/15
Velković (Dragomir) Nebojša
Uža specijalnost: sanitarna tehnika
Adresa stana: Leskovac, Svetozara Markovića 66; 016/55-885
Saobraćaj
Lepojević (Cvetko) Momčilo
Adresa stana: Lesovac, Komanda VP 7357
Poljoprivreda
Cakić (Slavko) Rodoljub
Adresa stana: Leskovac, Maksima Gorkog 3
Ranđelović (Kosta) Milisav
Adresa stana: Vlasotince, Stojana Petrovića 13
Šumarstvo
Milenković (Velimir) Bora
Adresa stana: Leskovac, Predejane
Petković (Dragan) Jovan
Adresa stana: Leskovac, Vlajkova 98
Stambeno-komunalna oblast
Đorđević (Milan) Spasoje
Adresa stana: Leskovac, Varoš Grdelica; 016/831-307
Jovanović (Čedomir) Sreten
Adresa stana: Leskovac, Moše Pijade 16/2
Jović (Dragutin) Slobodan
Adresa stana: Leskovac, Slobodana Penezića 12/2; 016/51-082
Elektrotehnika
Stanković (Sreten) Petar
Adresa stana: Leskovac, Ozrenska 11
Valčić (Dobrivoje) Vitomir
Adresa stana: Leskovac, Koste Stamenković S 17/28

OKRUŽNI SUD U NEGOTINU

Ekonomsko-finansijska oblast
Brajković (Vasilije) Bogomir
Adresa stana: Majdanpek, Kneza Miloša 2/70
Ostale oblasti
Stepanović (Momir) Milan
Uža specijalnost: zaštita na radu, zaštita od požara
Adresa stana: Negotin, naselje Veljka Vlahovića E-2/2-4; 019/523-011
Saobraćaj
Đorđević (Svetomir) Milutin
Adresa stana: Majdanpek, Brat. jedinstva 16/53

OKRUŽNI SUD U NIŠU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đokić (Živojin) Grozdana
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 85/7; 018/720-748
Đorđević (Branislav) Hranislav
Adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 25a
Ćirković (Vojislav) Stanislav
Adresa stana: Hum, Niš
Aranđelović (Stjepan) Ankica
Adresa stana: Niš, Raićeva 36/11; 018/523-676
Bojković (Ivan) Dragan
Adresa stana: Niš, Gornjoadrovačka 20
Cvetanović (Budimir) Slavica
Adresa stana: Niš, Žarka Đurića 49; 018/326-653
Dimitrijević (Ljubisav) Lela
Adresa stana: Niš, Božidara Adžije 23/2/12; 018/336-414
dr Krstić (Rajko) Jovan
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 67/38
Ilić (Miroslav) Slavica
Adresa stana: iška Banja, Čegarska 46
Jovanović (Dušan) Slavoljub
Adresa stana: Mezgraja, Niš, Maršala Tita 56
Krstić (Đorđe) Zlatko
Adresa stana: Niš, Branka Milkovića 24
Madić (Boža) Radmila
Adresa stana: Niš, Sinđelićev trg 22/25
Marković (Sibin) Miljana
Adresa stana: Aleksinac, Mome Popovića 6
Milenković (Dragić) Nadežda
Adresa stana: Brzi Brod, Šarplaninska 40
Milenković (Trojan) Zvonimir
Adresa stana: Niš, Milka Protić 66
Milošević (Pejča) Velimir
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 5/40; 490-46
Miljuš-Jovanović (Milan) Blaženka
Adresa stana: Niš, Romanijska 2/44; 018/320-038
mr Maleš (Dušan) Petar
Adresa stana: Niš, Izvorska 15
mr Stojilković (Todor) Rade
Adresa stana: Bulevar Lenjina 67/34
Nikolić (Budimir) Ljubinka
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 78/72
Nikolić (Božidar) Svetislav
Adresa stana: Niš, Nas. "N. Tesla" Nišavski pr. 2/8; 018/544-228
Petrović (Miloje) Ružica
Adresa stana: Niš, Bul. Veljka Vlahovića 37/2; 018/321-321
Petrović (Petar) Snežana
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 70/26
Solunović (Milora) Jovanka
Adresa stana: Aleksinac, JNA broj 40/4
Stamenković (Petar) Vitomir
Adresa stana: Niš, Romanijska 2/22
Stankov (Petar) Cvetko
Adresa stana: Niš, Ozrenska 44; 018/721-801
Velčev (Todor) Jordan
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 78/18
Veličković (Radoslav) Nadica
Adresa stana: Niš, Knjaževačka 107/42
Veličković (Vojislav) Sveta
Adresa stana: Ljube Nenadovića 47
Vučetić (Milisav) Marina
Adresa stana: Niš, Stanka Paunovića 49-b/1
Vukić (Radisav) Predrag
Adresa stana: Niš, Milenka Stojkovića 20
Zdravković (Dragoljub) Slavoljub
Adresa stana: Niš, 9 brigade 39/9; 018/324-023
Geodezija
Avramović (Dragoljub) Slavica
Adresa stana: Subotinac, Aleksinac
Miladinović (Luka) Slađana
Adresa stana: Niš, Kovanlučka 81; 018/48-139
Milenković (Sava) Goran
Adresa stana: Radevac, Aleksinac
Milev (Ratko) Vinko
Adresa stana: Aleksinac, Vojnički put b.b.
Stanković (Božidar) Srđan
Adresa stana: Niš, Kalač Brdo 13; 018/361-926
Stanojev (Ane) Stoilko
Adresa stana: Aleksinac, Lele Popović 14a
Sudska medicina
dr Kostić-Banović (Jordan) Lidija
Adresa stana: Niš, Braće Tasković 1/1
2 dr Đorđević (Rastko) Tatjana
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 72a/28; 018/532-810
dr Ilić (Vidoje) Goran
Adresa stana: Niš, Trg Lale Nikolić 5/41
dr Otašević (Maksim) Vujadin
Adresa stana: Niš, Tome Roksandića 3a; 018/354-764
dr Spalević (Vukosav) Milija
Adresa stana: Niš, Kozaračka 30/40; 018/46-033
dr Stojanović (Svetomir) Jovan
Adresa stana: Niš, Petra Velebita 16; 018/335-618
dr Zdravković (Radomir) Miodrag
Adresa stana: Niš, Jove Tošića 20; 018/360-025
Neuropsihijatrija
dr Šurdilović-Petković (Tihomir) Ljiljana
Adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 3/21
dr Aranđelović (Siniša) Dragana
Adresa stana: Niš, Braće Tasković 21/7; 018/331-436
dr Mladenović (Vlastimir) Jelena
Adresa stana: Niš, Jovana Ristića 62; 018/322-950
Interna medicina
dr Mladenović (Ilija) Bojan
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 66a/6; 018/322-950
Ortopedija i traumatologija
dr Golubović (Velimir) Zoran
Adresa stana: Niš, Drinke Pavlović 37
Stomatologija
dr Milojković (Danilo) Radmila
Uža specijalnost: preventiva i dečja stomatologija
Adresa stana: Aleksinac, Momčila Popovića 85/1-23
Ostale oblasti
Paunković (Miroslav) Dragan
Uža specijalnost: zaštite na radu i zaštite od požara
Adresa stana: Niš, Ratka Pavlovića 20a; 018/713-062
Radosavlević Bogomir) Dragiša
Uža specijalnost: hemija
Adresa stana: Niš, Lole Ribara 20
Građevinarstvo
Đorđević (Desimir) Milivoje
Adresa stana: Niš, Elektronska 1/17
Cvetković (Milorad) Dragoljub
Adresa stana: Grkinja, Gadžin Han
Cvetković (Dimitrije) Zoran
Adresa stana: Niš, Novice Žigića Bože 26; 018/717-161
Dikić (Predrag) Novica
Adresa stana: Niš, 21. maja 5/5; 018/322-286
Jovanović (Stojan) Svetislav
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 107/2
Kostić (Svetislav) Dragan
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 110/19; 018/714-963
Mihajlović (Stevan) Goran
Adresa stana: Niš, Pariske Komune 17/42; 018/21-499
Nikolić (Blagoje) Aleksandar
Adresa stana: Niš, Pobede 80/3-3; 018/44-917
Ognjanović (Radomir) Aleksandar
Adresa stana: Niš, Branka Miljkovića 43
Paunković (Đorđe) Miodrag
Adresa stana: Niš, Kuršumlijska 13; 018/560-994
Petrović (Stanko) Dragan
Adresa stana: Niš, Bore Price 6/14
Radić (Jovan) Petar
Adresa stana: Niš, Vladimira Majakovskog 26/11; 018/325-510
Stanković (Dušan) Miodrag
Adresa stana: Niš, Prijezdina 9/8; 018/522-771
Stanković (Atanasije) Slobodan
Adresa stana: Niš, Trg Lale Nikolića 1a/9
Stanković (Trajko) Staniša
Adresa stana: Niš, Sićevačka 11; 018/333-127
Stefanović (Velimir) Slavica
Adresa stana: Niš, Voždova 4/10; 018/45-133
Saobraćaj
Kostić (Veselin) Žarko
Adresa stana: Niš, Obilićev venac 78/7; 018/361-393
Marković (Stevan) Dragan
Adresa stana: Niš, Lale Popović 22; 018/365-684
Pavlović (Dragoljub) Rade
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 12/10; 018/531-589
Radičević (Milan) Veljko
Adresa stana: Niš, Nova železn. kolonija 12d/13; 018/42-543
Stefanović (Stojan) Slobodan
Adresa stana: Niš, 4. juli 24; 018/711-918
Poljoprivreda
dr Spasić (Ljubomir) Zvonko
Adresa stana: Niš, Vojvode Tankosića 12; prilaz 2
Filipović (Vuča) Predrag
Adresa stana: Niš, Filipa Filipovića 14; 018/328-496
Mijalković (Milorad) Dragan
Adresa stana: Niš, Krivi vir 4/6; 337-562
Stambeno-komunalna oblast
Aranđelović (Stjepan) Ankica
Adresa stana: Niš, Raićeva 36/11; 018/523-676
Nikolić (Blagoje) Aleksandar
Adresa stana: Niš, Pobede 80/3-3; 018/44-917
Paunović (Đorđe) Miodrag
Adresa stana: Niš, Kuršumlijska 13; 018/560-994
Radić (Jovan) Petar
Adresa stana: Niš, Vladimira Majakovskog 26711; 018/325-510
Stanković (Dušan) Miodrag
Adresa stana: Niš, Prijezdina 9/8; 018/522-771
Elektrotehnika
Blagojević (Dragoljub) Bratislav
Uža specijalnost: telekomunikacije
Adresa stana: Niš, Dimitrija Dimitrijevića 84
ačić (Lazar) Radomir
Uža specijalnost: elektronika
Adresa stana: Niš, Železnička 7; 018/367-201
Milosavljević (Lazar) Milić
Adresa stana: Niš, Bulevar Lenjina 2/65
mr Milošević (Momur) Boban
Adresa stana: Niš, Sermska 20/6; 018/321-996
Mašinska tehnika
dr Lazarević (Branislav) Dragoljub
Adresa stana: Niš, Trg Vojske Jugoslavije 5/3; 523-951
Kitić (Svetolik) Ljubomir
Adresa stana: Niš, Nikodija Stojanovića Tatka 13a
Marković (Stevan) Dragan
Adresa stana: Niš, Lale Popović 22; 018/365-684
mr Milošević (Momur) Boban
Adresa stana: Niš, Sremska 20/6; 018/321-996
Nikolić (Milan) Žarko
Adresa stana: Niš, Čarnojevića 10/54; 018/353-136
Pavlović (Dragoljub) Rade
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 12/10; 018/531-589
Popović (Velimir) Miodrag
Adresa stana: Niš, Sretena Mladenovića 8/34; 018/530-880
Stefanović (Krsta) Zagorje
Adresa stana: Niš, Ilindenska 45; 018/719-346
Stoiljković (Miodrag) Miomir
Adresa stana: Niš, Vojvode Mišića 62/4

OKRUŽNI SUD U NOVOM PAZARU

Neuropsihijatrija
dr Nikodinović (Boško) Dobrosav
Adresa stana: Novi Pazar, Omladinska 44
Građevinarstvo
Đorđević (Dimitrije) Dragomir
Adresa stana: Novi Pazar, 28. novembar 43
Saobraćaj
Babić (Dragoljub) Miodrag
Adresa stana: Sjenica, Petljanska 13
Poljoprivreda
Arsenijević (Aleksandar) Rastko
Adresa stana: Novi Pazar, Nurija Pozderca 45
Mašinska tehnika
Ješić (Đorđe) Danko
Adresa stana: Novi Pazar, selo Zapuže
Mutavđić (Živko) Prvoslav
Adresa stana: Novi Pazar, 28. novembra 159

OKRUŽNI SUD U NOVOM SADU

Ekonomsko-finansijska oblast
Čegar (Vlado) Obrad
Adresa stana: Novi Sad, Balzakova 21; 021/372-685
Adamović (Drgoljub) Brankica
Adresa stana: Novi Sad, Veselina Masleše 144
Bijelić (Vladimir) Olivera
Adresa stana: Vrbas, Gustava Krkleca 2a 021/705-290
dr Gospić (Drago) Boško
Adresa stana: Novi Sad, Laze Lazarevića 13/7; 0217365-782
Gvozdenović (Velibor) Veroljub
Adresa stana: Sremski Karlovci, Gavrila Principa 9
Ilijin (Jovan) Dragica
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 34; 021/338-676
Komnenović (Ljubo) Zorka
Adresa stana: Vrbas, Gustava Krkleca 1a; 021/704-676
Koprivica (Božo) Danica
Adresa stana: Vrbas, Gustava Krkleca 2
Kvrgić (Momčilo) Miodrag
Adresa stana: Bečej, Ul. Sinđelićeva 47; 021/814-851
Midi (Lukrecija) Dragutin
Adresa stana: Novi Sad, Partizanskih baza 4/53
Milošev (Đoka) Miodrag
Adresa stana: Novi Sad, Bul. Despota Stefana 2; 021/363-444
mr Matejić (Vladimir) Smiljana
Adresa stana: Novi Sad, Seljačkih buna 83
mr Stojanoski (Cvetan) Pavle
Adresa stana: Bačka Palanka, Ive Andrića 21; 021/750-185
mr. Brzak (Todor) Đuka
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar cara Lazara 29; 021/366-484
mr Zečević (Stevan) Rajko
Adresa stana: Novi Sad, Bul. kralja Petra I br. 13/8
Nikolić (Koja) >Ljiljana
Adresa stana: Novi Sad, Vojvode Putnika 7
Obradov (Slavko) Svtlana
Adresa stana: Novi Sad, Dragiše brašovana 5
Otoranov (Milan) Miljka
Adresa stana: Novi Sad, Sunčani kej 31
Pavlović (Vojo) Pero
Adresa stana: Novi Sad, Stojana Novakovića 7; 021/302-002
Pejanović (Vlado) Radovan
Adresa stana: Novi Sad, Turgenjeva 4; 021/444-149
Simić (Branislav) Milica
Adresa stana: Novi Sad, Balzakova 61; 021/413-739
Solarević (Bojana) Pero
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 22; 021/337-609
Stikić (Ivan) Radmila
Adresa stana: Novi Sad, Rumenačka 3; 021/314-812
Stipić (Milan) Bude
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 21; 021/59-009
Svorcan (Ilija) Branislav
Adresa stana: Novi Sad, Mičurinova 68 b; 021/443-185
Todorović (Obren) Žarko
Adresa stana: Novi Sad, Kaće Dejanović 13; 021/401-882
Tokanović (Miloš) Cvjetko
Adresa stana: Novi Sad, Gagarinova 16 c; 021/332-976
Trbojević (Ilija) Nikola
Uža specijalnost: komercijalno-finansijske transakcije u industriji i trgovini
Adresa stana: Novi Sad, Ljermontova 6; 021/622-891
Uzelac (Radivoj) Branislav
Adresa stana: Novi Sad, Pariske Komune 12
Zeljković (Slavko) Mira
Adresa stana: Novi Sad, Todora Toze Jovanovića 4A; 021/401-169
Penezić (Nikola) Dušanka
Adresa stana: Novi Sad, Braće Jovandić 11
Sudska medicina
dr Drašković (Ognjen) Dragan
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 45; 021/612-397
Neuropsihijatrija
dr Aracki (Aleksandar) Slobodan
Adresa stana: Sremska Kamenica, Vuka Karadžića 8
dr Gavrilović (Miloš) Mirjana
Adresa stana: Novi Sad, Temerinska 34
Hirurgija
dr Dobanovački (Svetozar) Dušanka
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Mokranjca 22
dr Nemeš (Danilo) anilo
Adresa stana: Titov Vrbas, Đure Salaja 12
dr Petković (Dušan) Lazar
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 20; 021/331-565
Ortopedija i traumatologija
dr Janjić (Maksim) Đorđe
Adresa stana: Novi Sad, Nikole Tesle 30; 021/421-757
dr Petković (Dušan) Lazar
Adresa stana: Novi Sad, Bulevar oslobođenja 20; 021/331-565
Stomatologija
dr Selaković (Đorđe) Serćko
Uža specijalnost: oralna hirurgija
Adresa stana: Novi Sad, Pariske komune 15
Ostale grane medicine
dr Ivanov (Đorđe) Zoran
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Novi Sad, Stojana Novakovića 13
dr Kolarov (Vasa) Nebojša
Adresa stana: Bačka Palanka, Stevana Hatale 22
dr Mudrinić (Lazar) Petar
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Novi Sad, Resavska 4
dr Rakić (Branko) Dušica
Uža specijalnost: kardiologija, pedijatrija
Adresa stana: Novi Sad, Đorđa Nikšića Johana 1
Ostale oblasti
Čanković (Slavko) Rade
Uža specijalnost: oružje i minsko-eksplozivna sredstva
Adresa stana: Novi Sad, Bul. kneza Miloša 11
Belić (Borivoje) Dejan
Uža specijalnost: spoljna i unutrašnja balistika
Adresa stana: Novi Sad, Bul. despota Stefana 2
Gajdobranski (Stevan) Milivoj
Uža specijalnost: devizno poslovanje banaka, spoljno-trgovinsko poslovanje organizacija
Adresa stana: novi Sad, Bul. cara Lazara 53; 021/468-807
Matović (Radosav) Tomislav
Uža specijalnost: trasološka i mehanoskopska veštačenja
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Divnina Babe 7; 021/323-757
Građevinarstvo
Atanacković (Luka) Ratko
Adresa stana: Novi Sad, Vojvode Mišića 2; 021/57-299
Kebs (Stevan) Herbert
Adresa stana: Bačka Palanka, Ive Lole Ribara 6
Laban (Đorđe) Mirjana
Adresa stana: Novi Sad, ul. Novosadskog sajma 14; 021/337-282
Lopušina (Aleksandar) Petar
Adresa stana: Novi Sad, Narodnog fronta 79
Martinović (Ivo) Željko
Adresa stana: Novi Sad, Bate Brkića 7; 021/300-567
Negovanović (Miodrag) Slaviša
Adresa stana: Novi Sad, Dragiše Brašovana 14 c; 021/54-632
Stevanović (Aleksandar) Miladin
Adresa stana: Novi Sad, Braće Jovandić 13
Stipić (Bude) Zoran
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 21; 021/350-850
Tanasić (Jovo) Milka
Adresa stana: Novi Sad, Đorđa Rajkovića 8a
Tomin (Dragan) Miroslav
Adresa stana: Novi Sad, Beogradski kej 35
Zlokolica (Adam) Lazar
Uža specijalnost: građevinska informatika
Adresa stana: Novi Sad, Dragiše Brašovana 10
Saobraćaj
Babić (Uroš) Mirko
Adresa stana: Titel, Doža Đerđa 22; 021/861-181
Berić (Luka) Milenko
Uža specijalnost: procena štete na vozilima i aobraćajno-tehničko veštačenje
Adresa stana: Novi Sad, Dr Ivana Ribara 1/144
Bodolo (Šandor) Ištvan
Adresa stana: Novi Sad, Futoški put 32; 021/615-987
Miketek (Đura) Zoran
Adresa stana: Petrovaradin, Železnički prilaz br. 6; 021/431-849
mr Vučinić (Ilija) Milan
Adresa stana: Novi Sad,Ive Adnrića 11
Poljoprivreda
Žakula (Sava) Borislav
Uža specijalnost: prehrambena industrija - proizvodnja i prerada voća i povrća, začinskog lekovitog i aromatičnog bilja
Adresa stana: Novi Sad, Fruškogorska 33; 021/58-086
Brkanić (Marko) Miljenko
Adresa stana: Novi Sad, Dušana Vasiljeva 16; 021/616-022
Todorović (Milovan) Radivoj
Adresa stana: Novi Sad, Partizanskih baza 6; 021/399-359
Šumarstvo
Tubić (Svetislav) Đorđe
Uža specijalnost: uzgoj, nega rasadnika; šume mekih lišćara
Adresa stana: Titel, 29. novembar 11/a; 021/860-191
Stambeno-komunalna oblast
Negovanović (Miodrag) Slaviša
Adresa stana: Novi Sad, Dragiše Brašovana 14 c; 021/54-632
Mašinska tehnika
Ždrnja (Jovo) Milan
Adresa stana: Novi Sad, Vere Pavlović 2
Cuparić (Ivan) Toma
Adresa stana: Novi Sad, Stevana Mokranjca 6; 021/323-229
Dunđer (Rade) Rade
Adresa stana: Novi Sad, Laze Lazarevića 37d
Kovač (Đura) Mihailo
Adresa stana: Vrbas, Danila Bojovića 182
Nikolić (Marinko) Milivoje
Adresa stana: Odžaci, Veljka Vlahovića "L" 2/8
Ljubičić (Bogdan) Đorđe
Adresa stana: Novi Sad, Maksima Gorkog 3; 021/23-195
Simić (Dragutin) Branko
Adresa stana: Novi Sad, Savska 29a; 021/411-154

OKRUŽNI SUD U PANČEVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Kanački (Đura) Jovan
Adresa stana: Starčevo, V. Vlahovića 20; 013/633-302
Ocokoljić (Stevan) Ljiljana
Adresa stana: Pančevo, Ive Kurjačkog 68b; 013/48-425
Stomatologija
dr Milošević (Vasa) Žarko
Adresa stana: Pančevo, Kej Radoja Dakića 13
Građevinarstvo
Gigov (Angel) Pavle
Adresa stana: Pančevo, JNA 8a
Poljoprivreda
Vasić (Milan) Milivoj
Adresa stana: Debeljača, Trg Maršala Tita 5
Mašinska tehnika
Petkovski (Marko) Lube
Adresa stana: Pančevo, JNA 25
Vukša (Rade) Nikola
Adresa stana: Pančevo, JNA 8; 013/347-425

OKRUŽNI SUD U PIROTU

Ekonomsko-finansijska oblast
Đokić (Đura) Jovan
Adresa stana: Babušnica, Živojina Nikolića Brke 30
Golubović (Slobodan) Verica
Adresa stana: Pirot, Save Kovačevića 32 b
Kostić (Milivoje) Negosava
Adresa stana: selo Donji Striževac, Babušnica; 010/86-566
Mančev (Jevstati) Saša
Adresa stana: Beleš, Veljka Vlahovića 25
Miladinov (Gerasko) Marin
Adresa stana: Dimitrovgrad, Teslina 15/4; 010/362-828
Stanković (Radovan) Slobodanka
Adresa stana: Pirot, Koste Kostića 15
Stoimenov (Aleksandar) Vladimir
Adresa stana: Dimitrovgrad, Hriste Botev 10a
Taškov (Milovan) Saško
Adresa stana: Pirot, Đure Jakšića 14
Neuropsihijatrija
dr Babović (Aleksa) Miodrag
Adresa stana: Pirot, Kralja Petra I b. 35
dr Kamenov (Ratko) >Dragan
Adresa stana: Dimitrovgrad, Pasterova 5; 010/362-330
dr Panić (Milutin) Rade
Adresa stana: Pirot, Ustanička 18/10
Hirurgija
dr Lilić (Božidar) Aleksandar
Adresa stana: Pirot, Nišavskog odreda 118
dr Marković (Jovan) Miomir
Adresa stana: Pirot, 7. jula broj 4/40
dr Denčić (Milorad) Srđan
Adresa stana: Pirot, Milovana Glišića 16
Ortopedija i traumatologija
dr Petrović (Božidar) Aleksandar
Adresa stana: Pirot, Maršala Tita 142
Akušerstvo i ginekologija
dr Đurić (Branislav) Dragan
Adresa stana: Pirot, Đure Daničića 29
Ostale grane medicine
dr Jovanović (Dimitrije) Todor
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Pirot, Branka Radičevića 2/3
dr Mitić (Hranislav) Anđelka
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Pirot, Kurir Tomice 24
Građevinarstvo
Đorđević (Božidar) Antonije
Adresa stana: Pirot, Stevana Sremca 69; 010/23-592
Kostić (Stojan) Miodrag
Adresa stana: selo Donji Striževac; 010/86-566
Lilić (Svetolik) Radomir
Uža specijalnost: visokogradnja
Adresa stana: Pirot, Tanaska Rajića 72
Stojanov (Milisav) Nikola
Adresa stana: Dimitrovgrad, JNA 36
Saobraćaj
Kamenov (Vasilije) Feđa
Adresa stana: Dimitrovgrad, 7. juli 10
Savić (Borivoje) ilutin
Adresa stana: Pirot, Nosioci Albanskih Spomenica 15
Poljoprivreda
Aleksov (Bogdan) Mladen
Uža specijalnost: ratarstvo
Adresa stana: Dimitrovgrad, Omladinskih brigada 17
Vasov (Ivan) Ankica
Adresa stana: Dimitrovgrad, Balkanska 20
Veterina
Pavlov (Aleksandar) Valentin
Adresa stana: Dimitrovgrad
Šumarstvo
Aranđelović (Dragomir) Anđel
Adresa stana: Pirot, Vojislava Vučkovića 15
Elektrotehnika
Đorđević (Apostol) Branko
Uža specijalnost: elektronika
Adresa stana: Pirot, Milovana Glišića 15
Gošić (Miodrag) Vladeta
Adresa stana: Pirot, Ustanička 8/20; 010/337-571
Ivanov (Istatko) Ivan
Adresa stana: Dimitrovgrad, Bore Stankovića 10
mr Spasić (Jovan) Aleksandar
Uža specijalnost: računarska tehnika
Adresa stana: Pirot, Bore Stankovića 26
Potić (Milutin) Ljubomir
Uža specijalnost: elektroenergetika
Adresa stana: Pirot, Omladinskih brigada 16; 010/24-563
Mašinska tehnika
Ignjatović (Velimir) Ljubiša
Adresa stana: Pirot, Vojvode Putnika 123

OKRUŽNI SUD U POŽAREVCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Nikolić (Vojislav) Dragiša
Adresa stana: Požarevac, Čede Vasovića 10/31; 012/227-051
Perić (Borislav) Ljubodrag
Adresa stana: Požarevac, Triše Kaclerovića 1/3; 012/224-172
Petković (Ilija) Žika
Adresa stana: Požarevac, Milene Pavlović Barili 2; 012/212-189
Popović (Dragoljub) Miroljub
Adresa stana: Požarevac, Ljubovijska 48
Stojimirović (Živorad) Miroslav
Adresa stana: Požarevac, Lole Ribara 2; 012/223-580
Vučković (Slobodan) Gordana
Adresa stana: Požarevac, Jelene Ćetković 15
Neuropsihijatrija
dr Pejović (Rajko) Danilo
Adresa stana: Požarevac, Mačvanska 18/10
Saobraćaj
Petrov (Sreten) Ljubiša
Adresa stana: Požarevac, F. Filipovića 7; 012/226-152
Poljoprivreda
Dačić (Dušan) Vesna
Adresa stana: Požarevac, Zabela 13/3; 222-648
Jović (Zorka) Vesna
Adresa stana: Požarevac, Svetosavska 23; 012/212-731
Stojanović (Slobodan) Bojan
Adresa stana: Petrovac, Petra Dobrnjca 80; 012/331-236
Stokić (Zoran) Dragana
Adresa stana: Petrovac, Maršala Tita 169/12
Veterina
Ivanović (Milen) Zorica
Adresa stana: Požarevac, Tabačka čaršija 12/14; 012/210-953
Mašinska tehnika
dr Grujić (Radomir) NOvica
Adresa stana: Požarevac, Proleterska 14

OKRUŽNI SUD U PROKUPLjU

Ekonomsko-finansijska oblast
Živković (Milovan) Milan
Adresa stana: Prokuplje, M. Obilića 1; 027/21-132
Jovanović (Radomir) Slobodan
Adresa stana: Prokuplje, Tike Stankovića 35; 027/330-419
Neuropsihijatrija
dr Pešić (Radoslav) Rosica
Adresa stana: Prokuplje, Dragoljuba Radosavljevića 9
Hirurgija
dr Ljumović (Radivoje) Ivan
Adresa stana: Prokuplje, 21. srpske divizije 24; 027/324-149
Ortopedija i traumatologija
dr Jovanović (Sidor) Zoran
Adresa stana: Krivaja, Blace; 027/27-045
Građevinarstvo
Savić (Blagoje) Snežana
Adresa stana: Kaševar, Blace
Šumarstvo
Stojković (Miroslav) Zoran
Adresa stana: Prokuplje, Lole Ribara 40
Todorov (Rize) Simeon
Adresa stana: Niš, Triglavska 13/3
Poljoprivreda
Gmijović (Novica) Dragan
Adresa stana: Kaševar, Blace
Hađić (Obrad) SVetozar
Adresa stana: Blace, Milana Toplice 4
Mašinska tehnika
Miladinović (Ognjen) Miodrag
Adresa stana: Prokuplje, Veljka Vlahovića 1/32; 027/28-809

OKRUŽNI SUD U SMEDEREVU

Ekonomsko-finansijska oblast
Čivčić (Đura) Dušan
Adresa stana: Smederevo, Srpskog Sovjeta 4/14
Josipović-Bulatović (Andrija) Živka
Adresa stana: Smederevo, Miroljuba Paunovića 10
Ksmanović (Savatije) Milorad
Adresa stana: Velika Plana, Njegoševa 16; 026/512-0793
Građevinarstvo
Avramović (Milorad) Radojica
Adresa stana: Velika Plana, Ive Andrića 9; 026/521-251
Krstić (Dragutin) Radoslav
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branka Radičevića 13
Popović (Jovan) Petar
Adresa stana: Smederevska Palanka, Žarka Simića 13
Stambeno-komunalna oblast
Krstić (Dragutin) Radoslav
Adresa stana: Smederevska Palanka, Branka Radičevića 13

OKRUŽNI SUD U SOMBORU

Ekonomsko-finansijska oblast
Žulević (Blaško) Nikola
Adresa stana: Sombor, Kosovska 25
Janjatović (Jovan) Đorđe
Adresa stana: Novi Sad, Milana Simovića 2/15
Ljuboja (Branko) Bogdan
Adresa stana: Sombor, Svetog Save 12; 025/33-821
Ostale grane medicine
dr Basta (Savo) Mladen
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Apatin, Nušićeva 5
Ostale oblasti
Bulatović (Luka) Mihailo
Uža specijalnost: zaštita na radu
Adresa stana: Kula, J. Kramera 30; 025/723-796
Lukić (Mile) Slobodan
Uža specijalnost: hemijska tehnologija, sintetski polimeri
Adresa stana: Bački Gračac, Branka Vladušića 30
Građevinarstvo
Jovanović (Dušan) Siniša
Adresa stana: Apatin, Blok 7 ulaz 1/3
Klinovski (Stevan) Elemer
Adresa stana: Apatin, Blok 5, stan 5; 025/777-385
Konjević (Krsto) Mirko
Adresa stana: Sombor, Ohridska 6, 025/35-824
Saobraćaj
Rašeta (Milan) Petar
Adresa stana: Apatin, Nikole Tesle 221a; 025/772-711

OKRUŽNI SUD U SREMSKOJ MITROVICI

Ekonomsko-finansijska oblast
Aničić (Nikola) Momir
Adresa stana: Sremska Mitrovica, P. Drapšina 42; 022/228025
mr Dostanić (Dragorad) Milorad
Adresa stana: Salaš Noćajski, Stojana Čupića 105; 022/211-250
Petrović (Branko) Stanko
Adresa stana: Ruma, Igralište L6-1-12; 022/424-725
Radović (Luka) Ana
Adresa stana: Inđija, Vinogradarska 63
Urbančok (Milan) Milena
Adresa stana: Ruma, Nušićeva 44
Zečević (Trivun) Milivoje
Adresa stana: Inđija, 9. maja broj 8; 022/52-877
Neuropsihijatrija
dr Galović (Aleksandar) Ružica
Uža specijalnost: psihotrapija
Adresa stana: Ruma, Zadarska 22
dr Tanasković (Todor) Milka
Adresa stana: Ruma, "Igralište" L-2 ulaz 4 stan 3
Ostale grane medicine
Rosić (Andrija) Zlatomir
Uža specijalnost: sanitarni inspektor
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Jovana Udickog 24; 022/221-747
Eksplozivi i eksplozivna sredstva
Pavljuk (Petar) Slavko
Uža specijalnost: balistika
Adresa stana: Laćarak, Ljube Pavkova Kike 32; 022/671-994
Ostale oblasti
Đurđević (Žarko) Živko
Uža specijalnost: zaštita od požara i eksplozija
Adresa stana: Pećinci, Slobodana Bajića 14; 022/86-327
Građevinarstvo
Đukić (Zoran) Nenad
Adresa stana: Ruma, Kudoška bb stan 7
Adamović-Rauković (Mile) Radmila
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Stevana Mokranjca 50
Kerkez (Dušan) Milan
Adresa stana: Ruma, Nušićeva 23
Saobraćaj
Pavljuk (Petar) Slavko
Adresa stana: Laćarak, Ljube Pavkova Kike 32; 022/671-994
Vasiljević (Mitar) Jovica
Adresa stana: Ruma, Nova broj 91
Poljoprivreda
Ivanić (Jovan) Božidar
Adresa stana: Irig, Ive Lole Ribara 126
Veličković (Đorđe) Branislav
Uža specijalnost: ratarstvo
Adresa stana: Irig, S. Miletića 33
Stambeno-komunalna oblast
Adamović-Rauković (Mile) Radmila
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Stevana Mokranjca 50
Elektrotehnika
Drobac (Đorđe) Slobodan
Uža specijalnost: energetika
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Jug Bogdanova 8
Valentić (Ivan) Vladimir
Adresa stana: Sremska Mitrovica, Bajanova 7
Mašinska tehnika
Jovanović (Radoslav) Slobodan
Adresa stana: Ruma, "Tivol" L3 ul. 1 stan 6; 022/428-040
Obradović (Nikola) Vladimir
Adresa stana: Mačvanska Mitrovica, Mačvanskog partizanskog odreda 22; 022/217-047

OKRUŽNI SUD U SUBOTICI

Ekonomsko-finansijska oblast
Botić (Žarko) Milan
Adresa stana: Subotica, Ante Parčetića 19
Gros (Đuro) Pavle
Adresa stana: Subotica, Sonje Marinković 36
Jarić (Zoltan) Jadranka
Adresa stana: Subotica, Kizur Ištvana 14; 024/45-386
Kovačević (Milan) Ilija
Adresa stana: Palić, Pulska 22; 024/754-988
Kujundžić (Mihajlo) Zvonko
Adresa stana: Bikovo bb
mr Živanović (Jerotije) Zoran
(Briše se iz registra)
Radulović (Toma) Jadranka
Adresa stana: Subotica, Milovana Glišića 3
Tasić (Blagoje) Vladimir
Adresa stana: Subotica, Avnojska 39; 024/42-619
Trbović (Slavko) Sofija
Adresa stana: Subotica, Trg slobode 2
Građevinarstvo
Andruško (Bela) Ištvan
Adresa stana: Senta, Venac bratstva i jedinstva 27a; 024/811-949
Dobo (Pal) Geza
Adresa stana: Subotica, Partizanskih baza 26/a), 024/548-218
Marjanov-Panjević (Nikola) Radmila
Adresa stana: Subotica, Nade Dimić 21
Ninković (Nedeljko) Tatjana
Adresa stana: Subotica, Velenjska 8/3
Saobraćaj
Andrić (Andrija) Slobodan
Adresa stana: Subotica, Petra Lekovića 5
Mašinska tehnika
Ćetković (Vladimir) Nataša
Adresa stana: Subotica, Trg c. J. Nenada 12; 024/546-280
Zedi (Mihalj) Mihalj
Adresa stana: Subotica, Milutina Uskokovića 37; 024/577-067

OKRUŽNI SUD U UŽICU

Ekonomsko-finansijska oblast
Šteko (MIlisav) Momirka
Adresa stana: Užice, Dimitrija Tucovića 44
Čančović (Stanko) Mira
Adresa stana: Sevojko, R. Bugarinovića 2; 031/531-228
Lučić (Miroljub) Dragan
Adresa stana: Užice, Strahinje Bana 6; 031/513-102
Mišević (Matija) Verica
Adresa stana: Užice, Heroja Jerkovića 23; 031/563-006
Nikolić (Radiša) Dragoslav
Adresa stana: Užice, Heroja Dejovića 38; 031/218-84
Paunović (Božidar) Miroslav
Adresa stana: Užice, Nemanjina 68
Ponjavić (Nedeljko) Mileva
Adresa stana: Užice, Miloša Obrenovića 1; 031/564-780
Radojević (Vid) Slobodan
Adresa stana: Užice, Nikole Pašića 38; 031/517-875
Radosavljević (Pantelija) Jelisavka
Adresa stana: Užice, Ratarska 17; 031/520-824
Stamatović (Andrija) Gordana
Adresa stana: Užice, Đure Salaja 18; 031/542-087
Tomonjić (Milun() Višnja
Adresa stana: Užice, Milinka Kušića 14
Zanatstvo
Mišević (Vitomir) omo
Adresa stana: Užice, Heroja Jerkovića 23/7; 031/563-006
Stefanović (Svetozar) Radoje
Adresa stana: Užice, Bosanska 7
Geodezija
Bošković (Milovan) Ljubomir
Adresa stana: Arilje, Radoša Bojovića 5
Hasečić (Derviš) Rašid
Adresa stana: Priboj, Proleterska 29; 033/52-937
Neuropsihijatrija
dr Jevtović (Ostoja) Slavica
Adresa stana: Užice, D. Tucovića 38; 031/23-481
dr Martinović (Dimitrije) Borislav
Adresa stana: Užice, Dimitrije Tucovića 44; 031/571-967
Psihijatrija
dr Ristović (Miloš) Petar
Adresa stana: Užice, Hilandarska 1/8; 031/563-164
Hirurgija
dr Gulan (Branko) Maja
Adresa stana: Užice, S. Bana 6/8
dr Stanojević (Stanko) Miroslav
Adresa stana: Užice, Krcunova 14
Ostale oblasti
Petrović (Milija) Nadežda
Uža specijalnost: prerađivačka metalurgija
Adresa stana: Užice, Olge Đurović 20
Tomić (Milorad) Milan
Uža specijalnost: metalurgija i tehnologija
Adresa stana: Užice, Nikole Pašića 48
Građevinarstvo
Bulatović (Milovan) Đorđije
Adresa stana: Prijepolje, Ćirkova 7
Marković (Radivoje) Srbislav
Adresa stana: Užice, Vidovdanska 45a; 031/479-60
Mijović (Momir) Miodrag
Adresa stana: Užice, Jug Bogdanova 1
mr Sekulić (Ratko) Miloš
Adresa stana: Užice, Druge proleterske 4
Saobraćaj
Bjelić (Milan) Jezdimir
Adresa stana: Priboj, Nemanjina 14; 033/51-832
Spasojević (Momir) Milan
Adresa stana: Pilica 176, Bajina Bašta
Poljoprivreda
Čakarević (Milosav) Mićo
Adresa stana: Nova Varoš, Svetog Save 35/3
Elektrotehnika
Perišić (Živojin) Ivica
Uža specijalnost: elektroinstalacije
Adresa stana: Sevojno, Višeslava Bugarinovića 20
Mašinska tehnika
Jezdimirović (Milan) Dragiša
Adresa stana: Užice, Nj. Čakarevića 35
Maksimović (Svetozar) Stojan
Adresa stana: Užice, Vojvode Bojovića 22
Mišević (Vitomir) Momo
Adresa stana: Užice, Heroja Jerkovića 23/7; 031/563-006
Mrdaković (Vladeta) Oliver
Uža specijalnost: termotehnika
Adresa stana: Prijepolje, Polimska 29; 033/22-385
Stefanović (Svetozar) Radoje
Adresa stana: Užice, Bosanska 7

OKRUŽNI SUD U ČAČKU

Ekonomsko-finansijska oblast
Bojović (Stanimir) Bogoljub
Adresa stana: Čačak, Kneza Miloša 53/57; 032/225-720
Filipović (Milisav) Mirjana
Adresa stana: Čačak, Gvozdena Paunovića 235
Kaličanin (Živomir) Snežana
Adresa stana: Čačak, Trnavska 5/6; 032/341-178
Mitrović (Boško) Domka
Adresa stana: Lučani, 4. decembra broj 38
mr Marković (Aleksandar) Slobodan
Adresa stana: Čačak, Svetozara Markovića 61
Petrović (Radisav) Đurđe
Adresa stana: Gornji Milanovac, Svete Popovića 35
Stepanović (Vidosav) Radojka
Adresa stana: Trnava, Čačak, 032/227-629
Zanatstvo
Slijepčević (Đorđo) Žarko
Adresa stana: Čačak, Dobračina 1/4; 032/24-785
Geodezija
Lazović (Vučić) Dragan
Adresa stana: Čačak, Bobe Miletić 5
Ortopedija i traumatologija
dr Milošević (Dragiša) Milovan
Adresa stana: Čačak, Košutnjak 407/49
Ostale grane medicine
dr Broćić (Sreten) Radiša
Uža specijalnost: medicina rada
Adresa stana: Čačak, Hajduk Veljkova 4
dr Majstorović (Dragutin) Slađana
Uža specijalnost: otorinolaringologija
Adresa stana: Čačak, Kneza Miloša 84; 032/52-565
dr Petrović (Slavko) Rada
Uža specijalnost: pedijatrija
Adresa stana: Čačak, Bulevar Vuka Karadžića 3724; 032/221-586
Ostale oblasti
mr Ćirić (Radiša) Radova
Uža specijalnost: proizvodnja, primena i ispitivanje metala i metalnih proizvoda
Adresa stana: Čačak, Pigova 6/4; 032/226-124
Građevinarstvo
Đoković (Veličko) Marija
Adresa stana: Čačak, Hajduk Veljkova 52/a; 032/252-84
Bojović (Stanimir) Bogoljub
Adresa stana: Čačak, Kneza Miloša 53/57; 032/225-720
Radovanović (Živorad) Rade
Adresa stana: Čačak, Bul. Vuka Karadžića 130/2; 032/261-403
Vukajlović (Vukadin) Dragan
Adresa stana: Čačak, Milana Arsenijevića 19; 032/46-584
Zimonjić (Radul) Dragoslav
Adresa stana: Čačak, Ključka 66
Saobraćaj
Skerlić (Mladen) Rodoljub
Adresa stana: Čačak, Sarajevska 4
Poljoprivreda
dr Bogosavljević-Bošković (Vojimir) Snežana
Adresa stana: Čačak, Ježevica
dr Bokan (Radomir) Nikola
Uža specijalnost: ratarstvo, semenarstvo, ekologija
Adresa stana: Čačak, Nemanjina 80/42; 032/226-072
dr Nikolić (Deloljub) Mihailo
Adresa stana: Čačak, Sedmog jula 4/13
dr Pavlović (Milosav) Radoš
Adresa stana: Trbušani, Čačak; 032/391-312
Jeremić (Petar) Mileta
Adresa stana: Gornji Milanovac, Vojvode Arsenija Lome 18/9
Jovičić (Živorad) Predrag
Adresa stana: Čačak, Kulinovci bb; 46-062
Stambeno-komunalna oblast
Radovanović (Živorad) Rade
Adresa stana: Čačak, Bul. Vuka Karadžića 130/2; 032/261-403
Elektrotehnika
Mitrović (Radovan) Radisav
Adresa stana: Čačak, Ulica 17 broj 39/1; 032/263-156
Pavlović (Radovan) Dragan
Adresa stana: Čačak, Učitelja Marinovića 2/2; 032224-753
Mašinska tehnika
Đukić (Desimir) Radisav
Adresa stana: Čačak, Gradsko šetalište 55; 032/221-157
Davidović (Slobodan) Dragan
Adresa stana: Čačak, Sime Sarage 15
dr Ječmenica (Momčilo) Ratomir
Adresa stana: Čačak, Pigova 4; 032/46-521
dr Nikić (Branko) Zoran
Adresa stana: Čačak, 7. jula 4/11; 032/712-355
Jocović (Petar) Mihajlo
Adresa stana: Čačak, Dragomira Minića 18/1; 032/223-152
Jovanović (Milomir) Miloš
Adresa stana: Čačak, Braće Marinković 1; 032/264-060
Marković (Dojčilo) Danko
Adresa stana: Čačak, Nemanjina 47/19; 032/226-405
mr Ćirić (Radiša) Radovan
Adresa stana: Čačak, Pigova 6/4; 032/226-124
Prodanović (Miroslav) Milutin
Adresa stana: Gornji Milanovac, Kneza A. Karađorđevića 5/14; 032/715-872
Slijepčević (Đorđo) Žarko
Adresa stana: Čačak, Dobračina 1/4; 032/24-785
Zrnić (Slavko) Dragomir
Uža specijalnost: balistika
Adresa stana: Čačak, Danice Marković 73; 032/355-214

OKRUŽNI SUD U ŠAPCU

Ekonomsko-finansijska oblast
Arsenović (Velimir) Tomislav
Adresa stana: Šabac, Proleterskih brigada 18; 015/342-271
Bogdanović (Milan) Jasmina
Adresa stana: Šabac, Dušana Ostojića 6/3/13
Bojić (Mirko) Dragan
Adresa stana: Koceljeva, L. Lazarevića 50
Dragićević (Radisav) Milan
Adresa stana: Šabac, Moša Pijade 6/1-8; 015/342-290
Kovačević (Radojica) Dragoljub
Adresa stana: Loznica, Knez Mihailova 48; 015/881-589
Mijailović (Miodrag) Dragorad
Adresa stana: Šabac, Cara Dušana 46/7; 015/342-005
Pajtić (Aleksandar) Grozdana
Adresa stana: Šabac, Cerska 19/7
Pantelić (Jordan) Zoran
Adresa stana: Šabac, Mačvanska 10; 015/341-087
Radanović (Božidar) Živorad
Adresa stana: Šabac, Bore Novakovića 18; 015/344-700
Neuropsihijatrija
dr Lazić (Milovan) Branimir
Adresa stana: Šabac, Cara Dušana 46
Psihijatrija
dr Đurović-Lazić (Borisav)Jasmina
Adresa stana: Šabac, Cara Dušana 46
Stomatologija
dr Brkić (Velimir) Vesna
Uža specijalnost: stomatološka protetika
Adresa stana: Šabac, P. Smiljanića 60/1/1/6
Građevinarstvo
Polić (Vladimir) Slobodan
Adresa stana: Loznica, Vojvode Stepe 19
Poljoprivreda
Kulezić (Milan) Vladimir
Adresa stana: Šabac, Vuka Karađića 118; 015/347-045
Pajić (Sreten) Dragan
Adresa stana: Loznica, Filipa Kljajića 39
Elektrotehnika
Kečić (Sreten) Milan
Adresa stana: Šabac, Cerska 27/10; 015/332-367
II
Ovo rešenje objaviti u "Službenom glasniku Republike Srbije".